Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Anzegem (c) 2015
België
Datum :
04-04-2015
115,7 km
Weg - Wedstrijd
Start
Anzegem (West-Vlaanderen), België
Aankomst
Anzegem (West-Vlaanderen), België
Hoofdindex Anzegem (c)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Thomas Gibbons
USA
in 02h 46m 20.00s
2
Stijn Minne
BEL
op 05.00s
3
Jimmy Duquennoy
BEL
op 00.00s
4
Matthias Allegaert
BEL
op 00.00s
5
Tuur Deprez
BEL
op 14.00s
Details
1
GIBBONS Thomas
USA19891206 2H46´20"
CIBEL
2
MINNE Stijn
BEL19840510 2H46´25" +0´05"
ALL FRIENDS CYCLING ELITE
3
DUQUENNOY Jimmy
BEL19950609 z.t. z.t.
COLOR CODE- AQUALITY PROTECT U23.C
4
ALLEGAERT Matthias
BEL19891101 z.t. z.t.
CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF ELITE
5
DEPREZ Tuur
BEL19960620 2H46´34" +0´14"
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23
6
WESTGAARD Kristoffer
NOR19930321 z.t. z.t.
ASKER CK
7
HEYTENS Kess
BEL19860819 z.t. z.t.
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE ELITE
8
LARSEN Richard
SWE19900508 z.t. z.t.
- ELITE
9
DE WITTE Mathias
BEL19930329 z.t. z.t.
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23
10
GELDHOF David
BEL19761120 z.t. z.t.
S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM ELITE
11
CLARKE Cormac
IRL19940421 z.t. z.t.
02008005 - ILLI-BIKES CYCLING TEAM
12
HAERINCK Steven
BEL19911015 z.t. z.t.
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT ELITE
13
WYTINCK Gianni
BEL19960102 z.t. z.t.
CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF U23
14
BRAHUSHI Thomas
NOR19930122 z.t. z.t.
RINGERIKE SK
15
DELMOTTE Dennis
BEL19960130 z.t. z.t.
EFC-ETIXX U23
16
DE SY Gertjan
BEL19940307 z.t. z.t.
PRORACE CYCLING TEAM U23
17
OLIEBOS Jordy
BEL19950407 z.t. z.t.
ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT U23
18
VANDENABEELE Emill
BEL19950201 z.t. z.t.
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23
19
STOCKMAN Abram
BEL19960731 z.t. z.t.
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT U23
20
VANDENBOGAERDE Jens
BEL19920106 z.t. z.t.
AN POST - CHAINREACTION EL.CZC
21
BORRY Kim
BEL19850817 2H47´50" +1´30"
DOVY KEUKENS - FCC ELITE
22
DELAMEILLEURE Mathias
BEL19861003 z.t. z.t.
DOVY KEUKENS - FCC ELITE
23
VAN DAMME Bart
BEL19751005 z.t. z.t.
SMARTPHOTO CYCLING TEAM ELITE
24
CADRON Julien
BEL19920316 z.t. z.t.
S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM ELITE
25
BOONE Diego
BEL19890911 z.t. z.t.
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW ELITE
26
VANCOMPERNOLLE Jan
BEL19910822 z.t. z.t.
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST ELITE
27
STEENS Johan
BEL19931223 z.t. z.t.
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT U23
28
PATTYN Jeroen
BEL19960322 z.t. z.t.
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23
29
MAES Jo
BEL19850330 2H48´20" +2´00"
S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM ELITE
30
SVENSSON Marcus
SWE19830517 z.t. z.t.
- ELITE
31
CLAUW John-ross
BEL19960505 z.t. z.t.
CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF U23
32
BORSHEIM Vegard
NOR19950218 z.t. z.t.
LILLEHAMMER CT
33
BOSMANS Tom
BEL19941024 z.t. z.t.
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23
34
DECOUTTERE Jonas
BEL19860220 z.t. z.t.
VIND! CYCLING PROJECT ELITE
35
MADSEN Jabob Gye
DEN19891123 z.t. z.t.
-
36
VAN DE KERKHOVE Brent
BEL19941012 z.t. z.t.
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23
37
RUBBEN Sander
BEL19910323 z.t. z.t.
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW ELITE
38
HEYTENS Maxim
BEL19960404 z.t. z.t.
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23
39
DEBUY Anthony
BEL19960411 z.t. z.t.
ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES U23
40
VAN BETSBRUGGE Jonathan
BEL19940605 z.t. z.t.
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23
41
PLOVIE Wiebren
BEL19960710 z.t. z.t.
CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF U23
42
VANDEVYVERE Stijn
BEL19960520 z.t. z.t.
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT U23
43
VERSICHEL Davy
BEL19820113 z.t. z.t.
W.T.C. WALTER GODEFROOT ELITE
44
DE VISSCHER Glenn
BEL19961120 z.t. z.t.
K.V.C. DEINZE VZW U23
45
NILSSON Ove
SWE19840104 z.t. z.t.
MOTALA AIF CYKELKLUBB
46
COOREVITS Gilles
BEL19961123 z.t. z.t.
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT U23
47
DEMOLDER Thomas
BEL19960822 z.t. z.t.
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23
48
DE SY Vincent
BEL19951023 z.t. z.t.
PRORACE CYCLING TEAM U23
49
ROTTY Glenn
BEL19940126 z.t. z.t.
CIBEL U23.C
50
VANMEENEN Jordy
BEL19951014 z.t. z.t.
CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF U23
51
CORNELIS Nico
BEL19800425 z.t. z.t.
S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM ELITE
52
VANDENBUSSCHE Jari
BEL19960710 z.t. z.t.
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT U23
53
LOWYCK Jesse
BEL19950110 z.t. z.t.
CT 2020 U23
54
BROLL Sivert
NOR19950322 z.t. z.t.
BERGEN CK
55
NYVANG LUND Christian
DEN19941227 z.t. z.t.
-
56
VELLE Glenn
BEL19910922 z.t. z.t.
ASFRA RACING TEAM ELITE
57
GOESSENS Cédric
BEL19960523 z.t. z.t.
FCP - GLASCENTRA CT U23
58
DECLERCQ Thierry
BEL19750624 z.t. z.t.
GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM ELITE
59
VANDE CASTEELE Angelo
BEL19950522 z.t. z.t.
MORGAN BLUE C.T. VZW U23
60
DEJONGHE Bram
BEL19960117 z.t. z.t.
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT U23
61
REMCKE Eivind
NOR19950712 z.t. z.t.
ASKER CK
62
PINEDA Hendrik
CAN19950508 z.t. z.t.
DEVINCI
63
VANLUCHENE Mats
BEL19890919 z.t. z.t.
S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM ELITE
64
VERBEKEN Cedric
BEL19940425 z.t. z.t.
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23
65
LUNDER Mikkel Tefre
NOR19961206 z.t. z.t.
- U23
66
DEMEYER Niels
BEL19910515 z.t. z.t.
CT RUWOMAT - VERMEEREN ELITE
67
DEVROYE Kim
BEL19910812 z.t. z.t.
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE ELITE
68
JANS Noah
BEL19950809 z.t. z.t.
ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23
69
VANDAELE Thijs
BEL19930404 z.t. z.t.
ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT U23
70
CAUWELIER Glenn
BEL19940309 z.t. z.t.
ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT U23
71
LANNOO Jaromir
BEL19920922 z.t. z.t.
DOVY KEUKENS - FCC ELITE
72
DEMUYNCK Koen
BEL19810420 z.t. z.t.
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE ELITE
73
THELL Andreas
SWE19901102 z.t. z.t.
- ELITE
74
DECEUNINCK Thomas
BEL19900925 z.t. z.t.
VIND! CYCLING PROJECT ELITE
75
HIMPE Cédric
BEL19921026 z.t. z.t.
LCMT CLUB VAYAMUNDO ELITE
76
HANNESTAD Christian
NOR19920302 z.t. z.t.
LILLEHAMMER CYKLEKLUBB
77
PERSSON Petter
SWE19850510 z.t. z.t.
- ELITE
78
POELVOORDE Arne
BEL19950419 z.t. z.t.
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23
79
OVERLAND Bjornar
NOR19950819 z.t. z.t.
BERGEN CK
80
KLEPPAN Jorand
NOR19960610 z.t. z.t.
LILLEHAMMER CT
81
ROELS Sam
BEL19880310 z.t. z.t.
DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK ELITE
82
DEGEZELLE Kevin
BEL19780627 z.t. z.t.
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE ELITE
83
VANDAELE Angelo
BEL19880406 z.t. z.t.
S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM ELITE
84
VANTHOURNOUT Brecht
BEL19910807 z.t. z.t.
DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK ELITE
85
PERSOON Joeri
BEL19920331 z.t. z.t.
CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF ELITE
86
LANDSTROM Johan
SWE19820330 z.t. z.t.
-
87
VERVERKEN Gerdy
BEL19750711 z.t. z.t.
CT SPIDER KING IEPER ELITE
88
SHIMIZU Oko
JPN19930312 z.t. z.t.
DAGPAS
89
SESSLER Nicolas
BRA19940429 z.t. z.t.
DOVY KEUKENSCT
90
DELEU Robbe
BEL19910320 z.t. z.t.
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT ELITE
91
TEIRLINCK Jens
BEL19960104 z.t. z.t.
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23
92
SCHIETGAT Pedro
BEL19811006 2H49´40" +3´20"
GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM ELITE
93
BRUYNEEL Giel
BEL19890322 z.t. z.t.
CT RUWOMAT - VERMEEREN ELITE
94
VANDENBERGHE Nick
BEL19910704 z.t. z.t.
DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK ELITE
DNF
HAENEBALCKE Svenerick
BEL19950805
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW U23
DNF
SEYE Guillaume
BEL19961128
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23
DNF
OVERVLIET Jay
NED19951026
FCP U23
DNF
DERMAUT Mike
BEL19961125
FCP - GLASCENTRA CT U23
DNF
DE BAENE Thibaut
BEL19960810
ASFRA RACING TEAM U23
DNF
DE ROECK Kevin
BEL19870208
ASFRA RACING TEAM ELITE
DNF
VANDREPOTTE Anthony
BEL19960426
COLOR CODE- AQUALITY PROTECT U23.C
DNF
VANGEN Martin
NOR19960719
-
DNF
SABBE Enzo
BEL19890630
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE ELITE
DNF
WALLEN Erik
SWE19950110
MOTALA AIF CYKELKLUBB
DNF
KULSET Kristian
NOR19951001
RINGERIKE SK
DNF
VIK Sverre
NOR19960415
-
DNF
HAGEN Peder Benjamin Grims
NOR19960901
- U23
DNF
DISCH Gunnar
NOR19880807
- ELITE
DNF
DEBOOT Bruce
BEL19960724
ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT U23
DNF
JOHANSSON Joakim
NOR19960105
- U23
DNF
MONSEN Johan
NOR19950418
STAVANGER SYKLEKLUBB
DNF
KOI Sverre
NOR19960606
STAVANGER SYKLEKLUBB
DNF
KVINGEDAL Hans
NOR19931206
STAVANGER CT
DNF
STIGSRUD Eirik
NOR19950724
RINGERIKE SK
DNF
GOEMAERE Ralf
BEL19920214
CT RUWOMAT - VERMEEREN ELITE
DNF
VANHOVE Jonas
BEL19930212
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT U23
DNF
FLATEN Sondre
NOR19911009
STAVANGER SYKLEKLUBB
DNF
RIISE Christian
NOR19920609
STAVANGER CT
DNF
MOHR Johan
NOR19960413
STANVANGER CT
DNF
AARSTEINSEN Magne
NOR19930511
CK HAUGALAND
DNF
LUNDGREN Isac
SWE19920830
- ELITE
DNF
REGELBRUGGE Dylan
BEL19950427
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE U23
DNF
MORTIER Lenny
BEL19950315
CT 2020 U23
DNF
BLOMME Lorenzo
BEL19940507
CT 2020 U23
DNF
OPSOMER Arne
BEL19910519
ASFRA RACING TEAM ELITE
DNF
POLLET Dries
BEL19961123
CT RUWOMAT - VERMEEREN U23
DNF
MOERMAN Thomas
BEL19960617
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE U23
DNF
TILER Rasmus
NOR19960728
LILLEHAMMER CT
DNF
KLEVGARD Kristian
NOR19930915
LILLEHAMMER CT
DNF
RAANESS Hakon
NOR19911014
LILLEHAMMER CT
DNF
KRISTOFFERSEN Sindre
NOR19960918
BERGEN CK
DNF
MADSEN Kristoffer
NOR19960606
BERGEN CK
DNF
KRIEK Kristian
NOR19960826
BERGEN CK
DNF
DE KETELE Angelo
BEL19950728
ASFRA RACING TEAM U23
DNF
SERCU Xati
BEL19950501
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW U23
DNF
PATTYN Karel
BEL19710617
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. ELITE
DNF
KARANDASHEV Petr
RUS20150328
KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
DNF
VAN MALDERGHEM Pieter
BEL19930308
ASFRA RACING TEAM U23
DNF
VAN DE MAELE Dieter
BEL19820201
INDIVIDUEEL ELITE
DNF
DECEUNINCK Nico
BEL19740709
CT RUWOMAT - VERMEEREN ELITE
DNF
BRAL Lowie
BEL19961112
CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF U23
DNF
STESSENS Davy
BEL19780920
ILLI-BIKES CYCLING TEAM ELITE
DNF
DECLEIR Gianni
BEL19960917
FCP - GLASCENTRA CT U23
DNF
THORÉ Floris
BEL19950524
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23
DNF
STEURBAUT Pierre
FRA19961012
- U23
DNF
JOYCE Sean
NZL19910315
CT2020
DNF
VAN MEERHAEGHE Robin
BEL19960213
FCP - GLASCENTRA CT U23
DNF
ANECA Ciske
BEL19940810
FCP - GLASCENTRA CT U23
DNF
BULTYNCK Kenneth
BEL19890520
ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT ELITE
DNF
DALAN Torkel
NOR19950928
ASKER CK
DNF
FALLON Thomas
IRL19950117
02008005 - ILLI-BIKES CYCLING TEAM
DNF
VANHAECKE Thomas
BEL19890616
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE ELITE
DNF
VANDAELE Philip
BEL19850803
GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM ELITE
DNF
PAPE Nicky
BEL19931227
DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK U23
DNF
CHEVROLET Arne
BEL19800203
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE MASTA
DNF
JAERSON Dabiel
NOR19961208
ASKER CK
DNF
FURNES Magnus
NOR19961107
ASKER CK
DNF
VANDEVYVERE Beau
BEL19950610
CT SPIDER KING IEPER U23
DNF
CATELYN Gieljan
BEL19960511
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE U23
DNF
DONCK Lowie
BEL19960517
CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF U23
DNF
VERVERKEN Pieter
BEL19860615
CT RUWOMAT - VERMEEREN ELITE
DNF
VAN HYFTE Tom
BEL19920817
ILLI-BIKES CYCLING TEAM ELITE
DNF
AMAGOI Tatsukie
JPN19920104
- ELITE
DNF
SAWACHI Rijoji
JPN19950208
DAGPAS
DNF
HIGUCHI Takaaki
JPN19950929
DAGPAS
DNF
DERIE Matias
BEL19941202
INDIVIDUEEL U23
DNF
VERMEIRE Matthias
BEL19911011
FCP - GLASCENTRA CT ELITE
DNF
DULT Jasper
BEL19940221
KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM U23
DNF
DE MUNSTER Gregory
BEL19840911
ASFRA RACING TEAM ELITE
DNF
COPPENS Matthias
BEL19900402
ASFRA RACING TEAM ELITE
DNF
LAPIERE Ward
BEL19851225
DOVY KEUKENS - FCC ELITE
Sluiten
Wie is familie van wie?
Hier is het antwoord
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close