Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kampioenschap van Bretagne, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk 2014
Frankrijk
Datum :
28-09-2014
27,6 km
Weg - Regionaal kampioenschap
Start
Saint-Brandan (Bretagne), Frankrijk
Aankomst
Hoofdindex Kampioenschap van Bretagne, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
David Le Lay
FRA
in 36m 20.00s
2
Elie Gesbert
FRA
op 26.00s
3
Erwan Brenterch
FRA
op 27.00s
Details
1 LE LAY DAVID BREST IROISE CYCL.2000 1ère Cat. les 27,6 km en 36'20,07 (moy. 45,577 km/h)
2 GESBERT ELIE TEAM PAYS DE DINAN 1ère Cat. - Esp 36:46,61 00:26,54
3 BRENTERCH ERWAN HENNEBONT CYCLISME 1ère Cat. 36:47,50 00:27,43
4 LE COGUIC FABIEN VC PAYS DE LOUDEAC 1ère Cat. 36:49,40 00:29,33
5 JOURNIAUX AXEL TEAM PAYS DE DINAN 1ère Cat. - Esp 37:05,87 00:45,80
6 CAM FLORIAN EC LANDERNEAU 1ère Cat. - Esp 37:14,84 00:54,77
7 BOTREL YANN BREST IROISE CYCL.2000 1ère Cat. 37:18,70 00:58,63
8 TELLIER LUC VC PAYS DE LOUDEAC 1ère Cat. 37:48,70 01:28,63
9 LINO JULIAN VC PAYS DE LOUDEAC 2ème Cat. - Esp 37:53,18 01:33,11
10 LE MARREC FREDERIC EC PLOUHA LANVOLLON 2ème Cat. 37:57,80 01:37,73
11 BUGUELLOU VINCENT COTES D'ARMOR CYCL. 1ère Cat. 38:02,89 01:42,82
12 PLANCHENAULT BENJAMIN ASPTT RENNES CYCLISME 1ère Cat. 38:08,98 01:48,91
13 MENTHEOUR PAUL-MIKAEL VC PAYS DE LORIENT 1ère Cat. 38:19,82 01:59,75
14 JEGOU JULIEN VC PAYS DE LOUDEAC 1ère Cat. 38:41,47 02:21,40
15 JAN ANTOINE HENNEBONT CYCLISME 2ème Cat. - Esp 38:42,98 02:22,91
16 MAOUDJ MAXIME TEAM SOJASUN CYCL. 1ère Cat. - Esp 38:47,14 02:27,07
17 PERIOU TONY BREST IROISE CYCL.2000 1ère Cat. - Esp 38:48,91 02:28,84
18 FERNANDEZ EWEN VC QUINTINAIS 3ème Cat. 38:55,16 02:35,09
19 JAMET LOIC COTES D'ARMOR CYCL. 1ère Cat. - Esp 38:58,23 02:38,16
20 SEIGNEUR FABRICE SOJASUN ESPOIR ACNC 1ère Cat. 38:58,45 02:38,38
21 RENAULT BAPTISTE UC BRIOCHINE 2ème Cat. - Esp 39:23,58 03:03,51
22 VILLANUEVA PIERRE ASPTT RENNES CYCLISME 1ère Cat. 39:23,90 03:03,83
23 BERET LIONEL LEUCEMIE ESPOIR 1ère Cat. 39:28,01 03:07,94
24 NICOL LUDOVIC OC LOCMINE 3ème Cat. - Esp 39:28,47 03:08,40
25 LE GOFF JORDAN COTES D'ARMOR CYCL. 2ème Cat. - Esp 39:42,69 03:22,62
26 TASSEL RONAN COTES D'ARMOR CYCL. 1ère Cat. - Esp 39:46,79 03:26,72
27 JOURDEN CHRISTOPHER UC BRIOCHINE 2ème Cat. - Esp 39:51,75 03:31,68
28 L'HERMITTE BENJAMIN TEAM PAYS DE DINAN 1ère Cat. - Esp 40:04,11 03:44,04
29 OMNES GERMAIN BREST IROISE CYCL.2000 3ème Cat. - Esp 40:05,60 03:45,53
30 BOUVIER VINCENT VC RENNAIS 2ème Cat. 40:06,01 03:45,94
31 LE GALL QUENTIN COTES D'ARMOR CYCL. 1ère Cat. - Esp 40:17,20 03:57,13
32 BERDAT SYLVAIN CC RENNAIS 3ème Cat. 40:22,98 04:02,91
33 GICQUEL NICOLAS CC RENNAIS 2ème Cat. 40:39,06 04:18,99
34 GUIL VINCENT VELOCE VANNETAIS CYCL. 2ème Cat. - Esp 41:01,56 04:41,49
35 HENRY RODOLPHE OC LOCMINE 2ème Cat. - Esp 41:20,07 05:00,00
36 QUENTIN LEVEQUE OC LOCMINE 3ème Cat. - Esp 41:35,03 05:14,96
37 GAULTIER MATTHIEU COTES D'ARMOR CYCL. 1ère Cat. 41:38,18 05:18,11
38 BONNEAU MATHIEU PLOUFRAGAN ST CARREUC CYCL. 3ème Cat. 43:16,11 06:56,04
39 QUENOUILLERE QUENTIN VC RENNAIS 3ème Cat. - Esp 43:16,44 06:56,37
40 LE GUEL JULIEN UC BRIOCHINE 3ème Cat. 43:22,62 07:02,55
41 DUEDAL PIERRE YVES LANNION CYCLISME 3ème Cat. 43:43,15 07:23,08
42 LAUBE FLORENT CC LANGUEUX 3ème Cat. - Esp 44:07,08 07:47,01
Sluiten
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close