Het Sportkomiteit van den B. W. B. heeft het Belgisch kampioenschap van Cyclo-Cross, verleden Zondag betwist, ongeldig verklaard en beslist dat dit op 1 Maart opnieuw zal plaats hebben. Dit besluit werd genomen ten gevolge der buitengewone en onverwachte omstandigheden, welke de aankomst hebben omgeven. Een te groote menigte heeft de officieelen belet een regelmatige rangschikking vast te stellen: bovendien konden vele renners hun kansen niet verdedigen. Bron: Het Volk
Geannuleerde uitslag/résultat annulé 15-02-1914
1. Joseph Cassiers (C.C.), en 56 minutes
2. Aerts Emile (B. S.), à 1 1.
3. Michiels Jean (P.K.), à 1 1.
4. Debae Victor (C.C.), à 1 1.
5. Delafaille Jean (C.C.)
6. Lommé Mathieu (P.K.)
7. Bettens Albert (ind.)
8. Latham (S.C.B.) (1er amateur)
9. Verbiest Guil. (ind.)
10. Vandroogenbroeck (C.S.), tous roue dans roue
11. Ach. Parmentier (B. S.)
12. Coppez (ind.)
13. Michel (S.C. B.
14. Hudsyn (P.K.)
15. Deschampelaere (indi)
16. Vermandel (C.S.)
17. Lanon (ind.)
18. Van Cranenbroeck (C.C.)
19. Debois (ind.)
20. Singelé (C.S.)
21. Everaerts (B.S.)
22. Block (R.A.B.C.)
23. Bartho (B.S.)
24. Borghmans (R.A.B.C.)
25. Michiels (C.C.)
26. Verhoeven (De Zwaluw)
27. Moes (ind.)
28. Seghers (B.S.)
29. Beeckmans (P.K.)
30. Degreef (J.S.)
31. Henri George (S.C.B.)
32. Deblauwe (S.C.B.)
33. Drogné (C.S.)
34. Doms (B.S.)
35. Voets (C.S.)
36. Wouters (C.S.)
37. Foubert (Stekene Sportif)
38. Bouillon (P.K.)
39. Goudens (B.S.)
40. De Lander (individuel)
41. Geldorf (B. S.)
42. Van Ginkel (C. C.)
43. Dumont (S. C.)
44. L. Coeckelbergh (B. S.)
45. Robert (De Zwaluw)
46. Vandevelde (C. S.)
47. Vanden Bosch (C. S.)
48. Verhoeven (De Zwaluw)
49. Neefs (P. K.)
50. Debuyscher (C. S.)
51. Haegeman (P. K.)
52. Dheer (A. B. C.)
53. Aspers (C. C.)
54. Geeraerts (De Zwaluw)
55. Apers (De Zwaluw)
56. Méchant (Stekene Sportif)
57. Wyckmans (A. B. C.)
58. Félix (De Zwaluw)
59. Socquet (J. S )
60. Van Cauter (C. C.)
61. Marmet (individuel)
62. Brans (Ç. C.)
1. Van Ingelghem Jean (professionnel. — Bruxelles-Sportif), en 1 h. 1 m.
2. Perwez Guillaume (Indépendant — Cyclemen Club de Bruxelles), en 1 h. 2 m.
3. Doms Victor (Professionnel — Bruxelles-Sportif), en 1 h. 5 m.
4. Van Eetvelde Théophile (Indépendant — Stekene-Sportif), à 3 longueurs
5. Mosselmans J. B. (Indépendant — Individuel), en 1 h. 5 m. 30 s.
6. Méchant Isidore ((Professionnel — Stekene-Sportif), en 1 h. 6 m. 3o s.
7. Van Eycken Adolphe (Indépendant — Cyclemen Club de Bruxelles), en 1 h. 6 m. 55 s.
8. Moevenhout Henri (Indépendant — Cyclemen Club de Bruxelles), en 1 h. 7 m.
9. Delafaïlle Jean (Indépendant — Cyclemen Club de Bruxelles), à 3 longueurs
10. Vermandel René (Indépendant — Cureghem-Sportif), à 1 longueur
11. Budts Louis (Indépendant — Antwerp Bicycle Club), en 1 h. 7 m. 45 s.
12. Debois Jean (Débutant — Individuel), à 1 longueur
13. Singelé Arnold (Indépendant — Cureghem-Sportif), en 1 h. 9 m. 30 s.
14. Drogné Jean (Amateur — Cureghem-Sportif), en 1 h. 10 m. 15 s.
15. Everaerts Pierre (Professionnel — Bruxelles-Sportif), à 3 longueurs
16. Van Craenenbroeck Louis (Amateur — Cyclemen Club de Bruxelles), en 1 h. 11 m. 10 s.
17. Buelens Jacques (Indépendant — Cyclemen Club de Bruxelles)
18. Lommé Mathieu (Débutant — Individuel), à 1 longueur
19. Coeckelbergh Léon (Amateur — Bruxelles-Sportif), en 1 h. 12 m. 30 s.
20. Bets François (Indépendant — Individuel), en 1 h. 13 m. 25 s.
21. Libion Emile (Débutant — Individuel), en 1 h. 14 m. 45 s.
22. Bartho (Professionnel — Bruxelles-Sportif), en 1 h. 17 m. 24 s.
23. De Baere Alphonse (Professionnel — Stekene-Sportif), à 1 longueur
24. Van Ginkel Jacques (Amateur — Cyclemen Club de Bruxelles), à 1 longueur
25. Aspers Michel (Amateur — Cyclemen Club de Bruxelles), en 1 h. 17 m. 55 s.
26. Wouters A. (Indépendant — Cureghem-Sportif), en 1 h. 18 m. 10 s.
27. Delander Henri (Indépendant — Individuel), en 1 h. 18 m. 50 s.
28. Marso (Amateur — Jamar-Sportif), en 1 h. 19 m. 5 s.
29. Marmet Gustave (Débutant — Individuel), en 1 h. 19 m. 20 s.
30. Parmentier Achille (Profesionnel — Bruxelles-Sportif), en 1 h. 20 m. 25 s.
31. Gérini (Professionnel — Bruxelles-Sportif), en 1 h. 20 m. 35 s.
32. Descamps Henri (Amateur — Cureghem-Sportif), en 1 h. 21 m. 5 s.
33. Ravieau (Débutant — Individuel), en 1 h. 22 m.
34. Van Lede François (Débutant — Stekene-Sportif), en 1 h. 22 m. 10 s.
35. Geldhof (Débutant — Stekene-Sportif), en 1 h. 22 m. 21 s.
36. De Schamphelaer (Débutant — Individuel), en 1 h. 22 m. 53 s.
37. Lanou P. (Débutant — Individuel), en 1 h. 23 m. 25 s.
38. De Buysscher François (Amateur — Cureghem-Sportif)
39. Decock A. (Amateur — Jamar-Sportif), à 1 longueur
40. Levrington Frédéric (Indépendant — Cyclemen Club de Bruxelles), à 1 longueur
41. Walsdorf Charles (Amateur — Jamar-Sportif), en 1 h. 27 m. 40 s.
42. Seghers Louis (Amateur— Bruxelles-Sportif), en 1 h. 35 m. 25 s.
43. Artige Hubert (Amateur — Cyclemen Club de Bruxelles), en 1 h. 36 m. 5 s. Sluiten