Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
GP Sochi 2013
Rusland
Datum :
06-04-2013
4e etappe
216 km
Weg - Etappe
Start
Moscou (Moscou City), Rusland
Aankomst
Gelendjik (Krasnodar), Rusland
Hoofdindex GP Sochi
Index 2013
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Vitaly Buts
UKR
in 05h 12m 29.00s
2
Maksim Razumov
RUS
op 00.00s
3
Reinis Andrijanovs
LAT
op 00.00s
4
Sergey Nikolaev
RUS
op 00.00s
5
Kamil Gradek
POL
op 00.00s
Details
1 Vitaliy BUTS UKR KLS 27 5:12:29 8 8
2 Maksim RAZUMOV RUS TIK 23 +0 5 5
3 Reinis ANDRIJANOVS LAT ALB 25 +0 2 2
4 Sergey NIKOLAEV RUS TIK 25 +0
5 Kamil GRADEK POL BDC 23 +0
6 Georgios BOUGLAS GRE SPT 23 +0
7 Pawel BERNAS POL BDC 23 +0
8 Gennadiy TATARINOV RUS RVL 22 +0
9 Anatoliy PAKHTUSOV UKR ISD 28 +0
10 Grischa JANORSCHKE GER TSP 26 +0
11 Dmitriy MOKROV RUS 24 +0
12 Denys KARNULIN UKR ISD 23 +0
13 Vitaliy POPKOV UKR ISD 30 +0
14 Evgeny ZOTOV RUS 19 +0
15 Ildar ARSLANOV RUS RUS 19 +0
16 Alexander SEROV RUS RVL 31 +0
17 Denis BEREZKIN RUS 24 +0
18 Andriy VASYLYUK UKR KLS 26 +0
19 Kirill ZAKHAROV RUS 22 +0
20 Eugeny BAKHIN RUS 25 +0
21 Andriy KHRIPTA UKR KLS 27 +0
22 Sigurd NESSET NOR FRB 22 +0
23 Anton SAMOKHVALOV RUS 27 +0
24 Artur ERSHOV RUS RVL 23 +0
25 Andrey KOLOSOV RUS 19 +0
26 Maxim GOGOLEV RUS 32 +14
27 Apostolos BOUGLAS GRE SPT 24 +14
28 Morten Renslo SANDVIK NOR FRB 26 +14
29 Dmytro KRIVTSOV UKR ISD 28 +14
30 Kirill ZUKIN RUS 22 +14
31 Panagiotis CHATZAKIS GRE SPT 21 +18
32 Ivan POPP RUS 20 +18
33 Artur SHAYMURATOV RUS RUS 20 +21
34 ANDREY SAZANOV RUS 19 +21
35 Maris BOGDANOVICS LAT ALB 22 +21
36 Alexander GOTTFRIED GER TSP 28 +21
37 Sergey PANFILOV RUS 21 +21
38 Alexander CHERNOLUTSKIY RUS 22 +21
39 Kirill CHUPORSHNEV RUS 23 +21
40 Nikita KUGAEVSKIY RUS 20 +21
41 Neofytos SAKELLARIDIS MANGOURAS GRE SPT 24 +21
42 Aleksey LESHCHENKO RUS 19 +21
43 Evgeny BORISOV RUS 21 +29
44 Oleksandr MARTYNENKO UKR 24 +29
45 Petrus VAN DIJK NED SPT 27 +29
46 Vladimir BORTSOV RUS 19 +29
47 Igor FROLOV RUS TIK 23 +29
48 Volodymyr BLAGIY UKR 24 +32
49 Maxim KONDRASHOV RUS 21 +32
50 Dmitry SCHUKIN RUS 19 +32
51 Denis CHUPORSHNEV RUS 21 +32
52 Oleg ZEMLYAKOV KAZ KAZ 20 +32
53 Taras VOROPAYEV KAZ KAZ 21 +32
54 Roman KATYRIN RUS TIK 22 +32
55 Oleksandr GRYGORENKO UKR UKR 25 +37
56 Mykhaylo KONONENKO UKR KLS 26 +37
57 Vladyslav BAKUMENKO UKR ISD 22 +37
58 Sergey TRUBETSKOY RUS 23 +37
59 Alexander MAMONTOV RUS 19 +37
60 Indulis BEKMANIS LAT ALB 24 +40
61 Evgeny KOVALEV RUS RVL 24 +40
62 Aleh AHIYEVICH BLR BLR 20 +40
63 Maksim SUKHOMESOV RUS 22 +40
64 Lars Lyso MARTHINSEN NOR FRB 26 +40
65 Tord Andre SUNDHAGEN NOR FRB 26 +40
66 Matvei MAMYKIN RUS RUS 19 +40
67 Stanislav KATASOV RUS 19 +40
68 Sergej KOLODIN RUS 20 +40
69 Evgeniy ZHELTOBRYUKHOV RUS 22 +40
70 Vladimir POZDNIAKOV RUS 20 +40
71 Vladislav DUIUNOV RUS 19 +40
72 Illya KLEPIKOV UKR 19 +47
73 Sergey VLASSENKO KAZ KAZ 20 +49
74 Vasiliy SUCHKOV RUS 19 +53
75 Robert RADOSZ POL BDC 38 +53
76 Adrian BANASZEK POL BDC 20 +53
77 Kirill BOZHENKO RUS 26 +53
78 Oleksandr SHEYDYK UKR ISD 33 +58
79 Taras LIPKEVYCH UKR 23 +58
80 Konstantin KUPERASOV RUS TIK 22 +58
81 Vitalii ZHUCHKOV RUS 19 +58
82 Marcin SAPA POL BDC 37 +58
83 Anton LYGA RUS 21 +58
84 Alexandr STEPANOV RUS 19 +58
85 Kirill PROLUBNIKOV KAZ KAZ 19 +58
86 Konrad DABKOWSKI POL BDC 24 +1:08
87 Rick AMPLER GER TSP 24 +1:08
88 Alexey MARKOVTSEV RUS 22 +1:11
89 Kostyantyn RYBARUK UKR 19 +1:31
90 Semen MIKHAILETS RUS 19 +1:31
91 Aydar GAREYSHIN RUS RUS 19 +1:33
92 Yevgeniy YAKOVENKO RUS 19 +1:33
93 Ivan KOVALEV RUS RVL 27 +2:10
94 Danil SPOLNIK RUS 19 +2:19
95 Alexander GORIN RUS 19 +3:06
96 Viacheslav AKHMAMETEV RUS RUS 20 +3:08
97 Nikita KIRZHAYKIN RUS 20 +3:08
98 Artem ROMANENKO RUS 19 +3:08
99 Tynys AKANOV KAZ KAZ 21 +4:35
100 Andriy KULYK UKR KLS 24 +5:40
101 Valeriy KOBZARENKO UKR KLS 36 +5:40
102 Vladyslav GRYN UKR UKR 24 +5:40
103 Roman BUZYLE UKR UKR 21 +5:40
104 Ivan DZUBUK UKR UKR 20 +5:40
105 Artem TESLER UKR UKR 25 +5:40
106 Aleksandr MEZHECHEV RUS RUS 20 +5:40
107 Sebastian Körber GER TSP 29 +5:40
108 Vladyslav PETRUSHENKO UKR 19 +7:34
109 ANTON MUZYCHKIN BLR BLR 19 +8:33
110 Erki PÜTSEP EST ALB 37 +8:53
DNF Dimitrios POLYDOROPOULOS GRE SPT 24
DNF RAMAN RAMANAU BLR BLR 19
DNF Sergey SEMENOV RUS 19
General Rank Name Nat. Team Age* Result
1 Vitaliy BUTS UKR KLS 27 16:30:53
2 Maksim RAZUMOV RUS TIK 23 +5
3 Vitaliy POPKOV UKR ISD 30 +8
4 Reinis ANDRIJANOVS LAT ALB 25 +29
5 Andriy VASYLYUK UKR KLS 26 +35
6 Anatoliy PAKHTUSOV UKR ISD 28 +36
7 Denys KARNULIN UKR ISD 23 +43
8 Apostolos BOUGLAS GRE SPT 24 +1:32
9 Georgios BOUGLAS GRE SPT 23 +4:49
10 Sergey NIKOLAEV RUS TIK 25 +4:52
11 Dmitriy MOKROV RUS 24 +4:56
12 Gennadiy TATARINOV RUS RVL 22 +4:56
13 Andriy KHRIPTA UKR KLS 27 +4:56
14 Eugeny BAKHIN RUS 25 +4:56
15 Anton SAMOKHVALOV RUS 27 +4:56
16 Ildar ARSLANOV RUS RUS 19 +5:10
17 Kamil GRADEK POL BDC 23 +5:15
18 Alexander SEROV RUS RVL 31 +5:21
19 Dmytro KRIVTSOV UKR ISD 28 +5:23
20 Artur ERSHOV RUS RVL 23 +5:34
21 Oleksandr MARTYNENKO UKR 24 +5:39
22 Pawel BERNAS POL BDC 23 +5:43
23 Artur SHAYMURATOV RUS RUS 20 +5:47
24 Igor FROLOV RUS TIK 23 +5:55
25 Mykhaylo KONONENKO UKR KLS 26 +5:58
26 Alexander GOTTFRIED GER TSP 28 +5:59
27 Oleksandr GRYGORENKO UKR UKR 25 +6:03
28 Petrus VAN DIJK NED SPT 27 +6:15
29 Vladyslav BAKUMENKO UKR ISD 22 +6:15
30 Maris BOGDANOVICS LAT ALB 22 +6:16
31 Robert RADOSZ POL BDC 38 +6:19
32 Oleksandr SHEYDYK UKR ISD 33 +6:31
33 Konstantin KUPERASOV RUS TIK 22 +6:36
34 Marcin SAPA POL BDC 37 +6:36
35 Grischa JANORSCHKE GER TSP 26 +6:44
36 Sigurd NESSET NOR FRB 22 +6:45
37 Denis BEREZKIN RUS 24 +6:54
38 Evgeny ZOTOV RUS 19 +6:57
39 Kirill ZAKHAROV RUS 22 +6:57
40 Sergey VLASSENKO KAZ KAZ 20 +7:00
41 Andrey KOLOSOV RUS 19 +7:10
42 Sergey PANFILOV RUS 21 +7:24
43 Kirill CHUPORSHNEV RUS 23 +7:24
44 Kirill ZUKIN RUS 22 +7:24
45 Evgeniy ZHELTOBRYUKHOV RUS 22 +7:39
46 Sergej KOLODIN RUS 20 +7:43
47 Aleh AHIYEVICH BLR BLR 20 +7:50
48 Indulis BEKMANIS LAT ALB 24 +7:50
49 Vladimir POZDNIAKOV RUS 20 +8:02
50 Kirill BOZHENKO RUS 26 +8:03
51 Rick AMPLER GER TSP 24 +8:18
52 Alexandr STEPANOV RUS 19 +8:25
53 Roman KATYRIN RUS TIK 22 +8:58
54 Neofytos SAKELLARIDIS MANGOURAS GRE SPT 24 +9:30
55 Panagiotis CHATZAKIS GRE SPT 21 +9:34
56 Nikita KUGAEVSKIY RUS 20 +9:51
57 Aleksey LESHCHENKO RUS 19 +9:51
58 Sergey TRUBETSKOY RUS 23 +9:53
59 Ivan POPP RUS 20 +9:55
60 Oleg ZEMLYAKOV KAZ KAZ 20 +10:09
61 Taras LIPKEVYCH UKR 23 +10:14
62 Vladislav DUIUNOV RUS 19 +10:17
63 Lars Lyso MARTHINSEN NOR FRB 26 +10:17
64 Evgeny BORISOV RUS 21 +10:23
65 Kirill PROLUBNIKOV KAZ KAZ 19 +10:47
66 Andriy KULYK UKR KLS 24 +10:51
67 Artem TESLER UKR UKR 25 +11:01
68 Morten Renslo SANDVIK NOR FRB 26 +11:11
69 Tord Andre SUNDHAGEN NOR FRB 26 +11:50
70 Vladimir BORTSOV RUS 19 +11:51
71 Vladyslav GRYN UKR UKR 24 +11:56
72 Alexander CHERNOLUTSKIY RUS 22 +12:06
73 Evgeny KOVALEV RUS RVL 24 +12:07
74 Maxim KONDRASHOV RUS 21 +12:28
75 Yevgeniy YAKOVENKO RUS 19 +12:36
76 Valeriy KOBZARENKO UKR KLS 36 +12:50
77 Roman BUZYLE UKR UKR 21 +12:50
78 Ivan DZUBUK UKR UKR 20 +13:07
79 Ivan KOVALEV RUS RVL 27 +13:37
80 Stanislav KATASOV RUS 19 +14:54
81 Adrian BANASZEK POL BDC 20 +15:12
82 Sebastian Körber GER TSP 29 +15:19
83 Taras VOROPAYEV KAZ KAZ 21 +16:38
84 Kostyantyn RYBARUK UKR 19 +18:36
85 Nikita KIRZHAYKIN RUS 20 +19:31
86 Semen MIKHAILETS RUS 19 +21:11
87 Vladyslav PETRUSHENKO UKR 19 +22:02
88 ANDREY SAZANOV RUS 19 +22:35
89 Volodymyr BLAGIY UKR 24 +22:46
90 Dmitry SCHUKIN RUS 19 +22:46
91 Vasiliy SUCHKOV RUS 19 +23:07
92 Alexander MAMONTOV RUS 19 +23:22
93 Aydar GAREYSHIN RUS RUS 19 +24:04
94 Denis CHUPORSHNEV RUS 21 +25:13
95 Alexander GORIN RUS 19 +25:20
96 Illya KLEPIKOV UKR 19 +25:24
97 Konrad DABKOWSKI POL BDC 24 +25:25
98 Maxim GOGOLEV RUS 32 +25:45
99 Vitalii ZHUCHKOV RUS 19 +26:34
100 Anton LYGA RUS 21 +26:53
101 Alexey MARKOVTSEV RUS 22 +27:01
102 Maksim SUKHOMESOV RUS 22 +27:29
103 Viacheslav AKHMAMETEV RUS RUS 20 +27:30
104 Aleksandr MEZHECHEV RUS RUS 20 +28:11
105 Danil SPOLNIK RUS 19 +28:50
106 Artem ROMANENKO RUS 19 +29:39
107 Tynys AKANOV KAZ KAZ 21 +29:46
108 Erki PÜTSEP EST ALB 37 +39:58
109 ANTON MUZYCHKIN BLR BLR 19 +40:08
110 Matvei MAMYKIN RUS RUS 19 +41:22
Sluiten
Wie is familie van wie?
Hier is het antwoord
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close