1. 1 POL19810508 RUTKIEWICZ Marek CCC POLSAT POLKOWICE CCC 3 h 21 m 57 s
MISTRZ POLSKI na rok 2012
2. 18 POL19880227 HONKISZ Adrian CCC POLSAT POLKOWICE CCC 3 h 21 m 57 s
I V-CE MISTRZ POLSKI na rok 2012
3. 24 POL19840619 TACIAK Mateusz CCC POLSAT POLKOWICE CCC 3 h 26 m 45 s 04 m 48 s RC
II V-CE MISTRZ POLSKI na rok 2012
4. 2 POL19830506 GIL Mariusz LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE LPS 3 h 27 m 00 s 05 m 03 s RC
5. 28 POL19810510 WITECKI Mariusz BANK BGZ BGZ 3 h 27 m 26 s 05 m 29 s RC
6. 44 * POL19900603 PLUCIŃSKI Leszek WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZESKA WIB 3 h 27 m 34 s 05 m 37 s RC
7. 43 * POL19920312 FOLTYN Jakub WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZESKA WIB 3 h 27 m 34 s 05 m 37 s RC
8. 15 POL19860427 BATEK Dariusz CCC POLSAT POLKOWICE CCC 3 h 28 m 39 s 06 m 42 s RC
9. 33 POL19880513 PODLASKI Michał BANK BGZ BGZ 3 h 29 m 01 s 07 m 04 s RC
10. 6 POL19881104 URBANOWSKI Marcin SMKK BOLMET TREK LEGNICA SBT 3 h 29 m 16 s 07 m 19 s RC
11. 17 * POL19900325 GAWROŃSKI Piotr CCC POLSAT POLKOWICE CCC 3 h 30 m 15 s 08 m 18 s RC
12. 93 * POL19900719 BULIK Mieszko TC CHROBRY FELT GŁOGÓW TCC 3 h 30 m 36 s 08 m 39 s RC
13. 22 * POL19900224 OWSIAN Łukasz CCC POLSAT POLKOWICE CCC 3 h 30 m 43 s 08 m 46 s RC
14. 49 * POL19911207 WIŚNIOWSKI Łukasz TKK PACIFIC TORUŃ MGKVISA RI TKK 3 h 48 m 02 s 26 m 05 s RC
15. 237 POL19890527 KIRPSZA Piotr BDC MARCPOL BDC 3 h 31 m 02 s 09 m 05 s RC
16. 63 * POL19920616 KUDELSKI Tomasz SMKK BOLMET TREK LEGNICA SBT 3 h 33 m 40 s 11 m 43 s RC
17. 91 * POL19920229 ZATORSKI Konrad TC CHROBRY FELT GŁOGÓW TCC 3 h 37 m 18 s 15 m 21 s RC
18. 56 * POL19911007 FRANCZAK Paweł TKK PACIFIC TORUŃ MGKVISA RI TKK 3 h 37 m 18 s 15 m 21 s RC
19. 68 * POL19910225 GŁUSZAK Dariusz KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY KPM 3 h 37 m 18 s 15 m 21 s RC
20. 70 * POL19930910 OWSIAN Arkadiusz KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY KPM 3 h 37 m 18 s 15 m 21 s RC
21. 240 POL19890423 KOWALCZYK Jarosław BDC MARCPOL BDC 3 h 37 m 20 s 15 m 23 s RC
22. 27 POL19860412 CIEŚLIK Paweł BANK BGZ BGZ 3 h 37 m 20 s 15 m 23 s RC
23. 29 POL19820510 BODNAR Łukasz BANK BGZ BGZ 3 h 37 m 20 s 15 m 23 s RC
24. 21 POL19840911 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT POLKOWICE CCC 3 h 37 m 20 s 15 m 23 s RC
25. 20 POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE CCC 3 h 37 m 20 s 15 m 23 s RC
26. 19 POL19880124 JANISZEWSKI Sylwester CCC POLSAT POLKOWICE CCC 3 h 37 m 20 s 15 m 23 s RC
27. 52 * POL19910302 PIASKOWY Emanuel TKK PACIFIC TORUŃ MGKVISA RI TKK 3 h 37 m 54 s 15 m 57 s RC
28. 25 POL19880303 ZIELIŃSKI Kamil CCC POLSAT POLKOWICE CCC 3 h 38 m 31 s 16 m 34 s RC
29. 31 POL19880212 CZAJKOWSKI Konrad BANK BGZ BGZ 3 h 38 m 31 s 16 m 34 s RC
30. 246 POL19770918 KOHUT Sławomir WELTOUR BĘDZIN WEL 3 h 38 m 31 s 16 m 34 s RC
31. 98 * POL19900208 SÓJKA Kornel KTK KALISZ KKA 3 h 38 m 31 s 16 m 34 s RC
32. 97 * POL19920715 NOWAK Mateusz KTK KALISZ KKA 3 h 40 m 44 s 18 m 47 s RC
33. 234 POL19840608 WOLSKI Marcin WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZESKA WIB 3 h 45 m 37 s 23 m 40 s RC
34. 11 POL19890422 SKARŻYŃSKI Wojciech LEGIA LEG 3 h 45 m 37 s 23 m 40 s RC
35. 90 * POL19921115 STRZEDUŁA Szymon TC CHROBRY FELT GŁOGÓW TCC 3 h 45 m 37 s 23 m 40 s RC
36. 34 POL19830203 SMOLEŃ Tomasz BANK BGZ BGZ 3 h 45 m 37 s 23 m 40 s RC
37. 60 * POL19900808 KRZYWANIA Paweł WARMIŃSKO-MAZURSKI KS WMK 3 h 45 m 37 s 23 m 40 s RC
38. 13 POL19890921 JEGIER Mateusz TC CHROBRY FELT GŁOGÓW TCC 3 h 45 m 37 s 23 m 40 s RC
39. 53 * POL19930108 FRANCZAK Wojciech TKK PACIFIC TORUŃ MGKVISA RI TKK 3 h 45 m 37 s 23 m 40 s RC
40. 57 * POL19920103 SKRZESZEWSKI Paweł WARMIŃSKO-MAZURSKI KS WMK 3 h 45 m 47 s 23 m 50 s RC
41. 12 POL19830712 SUŁEK Piotr BOPLIGHT AMINOSTAR TEAM ŚWID BAT 3 h 45 m 47 s 23 m 50 s RC
42. 51 * POL19930224 MAJOREK Adam TKK PACIFIC TORUŃ MGKVISA RI TKK 3 h 45 m 47 s 23 m 50 s RC
43. 32 POL19890710 STACHOWIAK Adam BANK BGZ BGZ 3 h 45 m 47 s 23 m 50 s RC
44. 30 POL19830127 JANIACZYK Błażej BANK BGZ BGZ 3 h 45 m 47 s 23 m 50 s RC
45. 10 POL19800630 LONKA Radosław CORRATEC TEAM POZNAŃ CTP 3 h 45 m 57 s 24 m 00 s RC
46. 104 * POL19931118 KOTT Konrad BDC MARCPOL BDC 3 h 46 m 15 s 24 m 18 s RC
47. 23 POL19890324 STĘPNIAK Grzegorz CCC POLSAT POLKOWICE CCC 3 h 48 m 02 s 26 m 05 s RC
---- 3 POL19740801 GALIŃSKI Marek JBG2 PROFESIONAL MTB TEAM JBG Aban 00 s
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
e-mail godlewski-sport@wp.pl - Andrzej GODLEWSKI. Komputerowa obsługa imprez sportowych tel.kom. 601-25-93-76
http://godlewski-sport.cba.pl tel.601-25-9376, 780-570-921
.
GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI W KOLARSTWIE SZOSOWYM 25-26.08.2012
KLASYFIKACJA KOŃCOWA/CLASSEMENT FINAL Strona nr.2
-KATEGORIA SENIOR - ELITE
oraz oznaczona * -KATEGORIA ORLIK - ESPOIR
Dystans wyścigu - 124,2 km
P o d g ó r z y n - B o r o w i c e
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
M-ce Nr.st. Kod Zawodnika Nazwisko Imie Nazwa Ekipy Kod czas pkt Różnica
RANG DOSS CODE UCI NOM PRENOM EQUIPE EQU. TEMPS czasów
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---- 4 POL19810318 GAJ Andrzej UKS ZIEMIA BĘDZIŃSKA UZI Aban 00 s
---- 5 POL19870127 BIEL Szymon UKS SOKÓŁ KĘTY USK Aban 00 s
---- 7 POL19891101 MIELA Damian SMKK BOLMET TREK LEGNICA SBT Aban 00 s
---- 8 POL19890530 KOSEK Kamil LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW LAB Aban 00 s
---- 9 POL19851125 KUREK Przemysław NIESTOWARZYSZONY NST Aban 00 s
---- 14 POL19850914 DOROŻAŁA Aleksander MBIKE FACTORY TEAM KRT Aban 00 s
---- 16 POL19881014 CHARUCKI Paweł CCC POLSAT POLKOWICE CCC Aban 00 s
---- 26 POL19830720 DĄBROWSKI Jarosław AMORE & VITA A&V Aban 00 s
---- 35 POL19890629 BRYLOWSKI Paweł BANK BGZ BGZ Aban 00 s
---- 36 POL19890331 SZTOBRYN Piotr BANK BGZ BGZ Aban 00 s
---- 38 * POL19930729 MROZEK Wiktor WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZESKA WIB Aban 00 s
---- 39 * POL19911024 BARTKIEWICZ Andrzej WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZESKA WIB Aban 00 s
---- 40 * POL19900405 OSIECKI Łukasz WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZESKA WIB Aban 00 s
---- 42 * POL19910107 MIGDOŁ Kamil WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZESKA WIB Aban 00 s
---- 45 * POL19930715 MAZEPA Mateusz WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZESKA WIB Aban 00 s
---- 46 * POL19930423 MALEC Wojciech LMGKK ZIEMIA BRZESKA LZB Aban 00 s
---- 47 * POL19930121 MARKIEWICZ Mikołaj LKS STOMIL BEŁCHATÓW LSB Aban 00 s
---- 50 * POL19930624 DUBIENIECKI Mateusz TKK PACIFIC TORUŃ MGKVISA RI TKK Aban 00 s
---- 55 * POL19910815 PIOTROWICZ Paweł TKK PACIFIC TORUŃ MGKVISA RI TKK Aban 00 s
---- 58 * POL19910226 TROJGA Jacek WARMIŃSKO-MAZURSKI KS WMK Aban 00 s
---- 59 * POL19910926 SOBIERAJ Przemysław WARMIŃSKO-MAZURSKI KS WMK Aban 00 s
---- 61 * POL19900805 KLIMCZYK Dawid WARMIŃSKO-MAZURSKI KS WMK Aban 00 s
---- 64 * POL19910716 DUDZIAK Adam SMKK BOLMET TREK LEGNICA SBT Aban 00 s
---- 65 * POL19930303 KOMISAREK Patryk ALKS STAL GRUDZIĄDZ ASK Aban 00 s
---- 66 * POL19910308 ZIEMIANEK Marcin KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY KPM Aban 00 s
---- 67 * POL19910808 WRĘGA Wojciech KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY KPM Aban 00 s
---- 69 * POL19920130 HABA Grzegorz KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY KPM Aban 00 s
---- 71 * POL19920405 ZYGAROWICZ Jerzy MGLKS KWISA LUBAŃ MKL Aban 00 s
---- 72 POL19860618 MODZELEWSKI Łukasz LEGIA LEG Aban 00 s
---- 73 * POL19910623 CEBULA Adam MTB SILESIA RYBNIK MSR Aban 00 s
---- 74 * POL19910817 KASPEREK Michał UKS SOKÓŁ KĘTY USK Aban 00 s
---- 75 * POL19921230 FURCZYK Maciej UKS SOKÓŁ KĘTY USK Aban 00 s
---- 76 * POL19930727 CEREMUGA Kacper UKS SOKÓŁ KĘTY USK Aban 00 s
---- 76 * POL19930727 SEREMUGA Kacper UKS SOKÓŁ KĘTY USK Aban 00 s
---- 77 POL19891126 GRABAREK Grzegorz NIESTOWARZYSZONY NST Aban 00 s
---- 78 * POL19931201 BIAŁAS Szymon INTEGRAL COLLECTIONS LUKS SŁ LLS Aban 00 s
---- 79 * POL19920730 DOMAGAŁA Patryk GK GLIWICE MERIDA GGM Aban 00 s
---- 80 * POL19920726 CĄPAŁA Michał GK GLIWICE MERIDA GGM Aban 00 s
---- 81 * POL19930816 KISTOWSKI Kacper GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. GTT Aban 00 s
---- 82 * POL19920706 KORDUS Adam GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. GTT Aban 00 s
---- 83 * POL19920104 KOZAK Mariusz MTB TEAM RMF FM ADRENALINE ADR Aban 00 s
---- 84 * POL19920420 PILIS Bartosz MGLKS BŁĘKITNI MEXLLER SOKPO MBM Aban 00 s
---- 85 * POL19910426 PSZCZOLARSKI Wojciech KLTC KONIN KKO Aban 00 s
---- 86 * POL19930221 LASOTA Damian TC CHROBRY FELT GŁOGÓW TCC Aban 00 s
---- 87 * POL19930220 KRAKOWIAK Norbert TC CHROBRY FELT GŁOGÓW TCC Aban 00 s
---- 88 * POL19930212 ZAJĄC Bartosz TC CHROBRY FELT GŁOGÓW TCC Aban 00 s
---- 89 * POL19900826 JURKOWLANIEC Mikołaj TC CHROBRY FELT GŁOGÓW TCC Aban 00 s
---- 92 * POL19911202 TOMASIAK Konrad TC CHROBRY FELT GŁOGÓW TCC Aban 00 s
---- 94 * POL19930904 JAMRÓZ Bartłomiej VELO CLUB DE VAULX EN VELIN VEL Aban 00 s
---- 95 * POL19910809 MARCINIAK Adrian KTK KALISZ KKA Aban 00 s
---- 96 * POL19930927 KACZMAREK Jakub KTK KALISZ KKA Aban 00 s
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
e-mail godlewski-sport@wp.pl - Andrzej GODLEWSKI. Komputerowa obsługa imprez sportowych tel.kom. 601-25-93-76
http://godlewski-sport.cba.pl tel.601-25-9376, 780-570-921
.
GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI W KOLARSTWIE SZOSOWYM 25-26.08.2012
KLASYFIKACJA KOŃCOWA/CLASSEMENT FINAL Strona nr.3
-KATEGORIA SENIOR - ELITE
oraz oznaczona * -KATEGORIA ORLIK - ESPOIR
Dystans wyścigu - 124,2 km
P o d g ó r z y n - B o r o w i c e
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
M-ce Nr.st. Kod Zawodnika Nazwisko Imie Nazwa Ekipy Kod czas pkt Różnica
RANG DOSS CODE UCI NOM PRENOM EQUIPE EQU. TEMPS czasów
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---- 99 * POL19930313 WOŁKOWICZ Kamil LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE LPS Aban 00 s
---- 100 * POL19930817 KOSTECKI Patryk MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCIN MOS Aban 00 s
---- 102 * POL19910827 GODRAS Szymon LMGKK ZIEMIA BRZESKA LZB Aban 00 s
---- 105 * POL19901103 SKARŻYŃSKI Piotr BDC MARCPOL BDC Aban 00 s
---- 106 * POL19900917 GRADEK Kamil GKS CARTUSIA KARTUZY GCK Aban 00 s
---- 107 * POL19900324 BERNAS Paweł GKS CARTUSIA KARTUZY GCK Aban 00 s
---- 108 * POL19930404 SAMOL Paweł GKS CARTUSIA KARTUZY GCK Aban 00 s
---- 109 * POL19930928 MATUSZCZYK Adam GKS CARTUSIA KARTUZY GCK Aban 00 s
---- 110 * POL19921207 MŁYŃSKI Sebastian GKS CARTUSIA KARTUZY GCK Aban 00 s
---- 111 * POL19910705 KWAITEK Wojciech NIESTOWARZYSZONY NST Aban 00 s
---- 112 * POL19910309 BRAULIŃSKI Michał LEGIA LEG Aban 00 s
---- 113 * POL19910601 CHRZANOWSKI Sławomir WELTOUR BĘDZIN WEL Aban 00 s
---- 143 * POL19910622 BARTKIEWICZ Dorian WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZESKA WIB Aban 00 s
---- 235 POL19891108 PAC Paweł WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZESKA WIB Aban 00 s
---- 236 POL19850718 KOMAR Mateusz BDC MARCPOL BDC Aban 00 s
---- 238 POL19750708 RADOSZ Robert BDC MARCPOL BDC Aban 00 s
---- 239 POL19840729 WALCZAK Damian BDC MARCPOL BDC Aban 00 s
---- 241 POL19720622 BARANOWSKI Dariusz BDC MARCPOL BDC Aban 00 s
---- 242 POL19810628 RUDNICKI Dariusz BDC MARCPOL BDC Aban 00 s
---- 243 POL19890131 PERZYNA Jakub WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI WAR Aban 00 s
---- 244 POL19790523 GĄGAŁA Arthur SMART CLUB IMPACT OSLO SCI Aban 00 s
---- 245 POL19790911 GAŁKA Łukasz IF FROY FOY Aban 00 s
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ilość zawodników zgłoszonych/Nombre de partants-121 Ilość zawodników, którzy nie wystartowali/No depart-0
Ilość zawodników, którzy przekroczyli limit czasu/Arrives hors delais-0 Ilość zawodników wycofanych/Abandons-74 Sluiten