Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Vuelta a Burgos 2011
Ronde van Burgos
Spanje
Datum :
07-08-2011
5e etappe
155 km
Weg - Etappe
Start
Aankomst
Website
http://www.vueltaburgos.com
Hoofdindex Vuelta a Burgos
Index 2011
Uitslag
Audio/Video
Nieuwsoverzicht
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Audio/Video
Vuelta a Burgos 2011 Etapa 5
Uitslag
1
Mikel Landa Meana
ESP
in 04h 20s
2
Juan José Cobo Acebo
ESP
op 03s
3
Joaquim Rodríguez Oliver
ESP
op 12s
4
Daniel Moreno Fernández
ESP
op 17s
5
Fabrice Jeandesboz
FRA
op 33s
6
John Darwin Atapuma Hurtado
COL
op 01m 10s
7
Samuel Sánchez González
ESP
op 01m 14s
8
Mikel Nieve Iturralde
ESP
op 01m 28s
9
Sergio Pardilla Bellón
ESP
op 01m 29s
10
Igor Antón Hernández
ESP
op 01m 58s
Details
1 Mikel Landa Meana (Spa) Euskaltel-Euskadi 4:00:20
2 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC 0:00:03
3 Joaquím Rodríguez Oliver (Spa) Katusha Team 0:00:12
4 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team 0:00:17
5 Fabrice Jeandesboz (Fra) Saur - Sojasun 0:00:33
6 Darwin Atapuma Hurtado (Col) Colombia Es Pasion - Cafe De Colombia 0:01:10
7 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:14
8 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:28
9 Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team 0:01:29
10 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:58
11 Kenny Elissonde (Fra) FDJ 0:02:00
12 David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team 0:02:03
13 Adrián Palomares Villaplana (Spa) Andalucia Caja Granada 0:02:08
14 David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team 0:02:09
15 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team 0:02:10
16 Hector Leonardo Paez Leon (Col) Colombia Es Pasion - Cafe De Colombia 0:02:25
17 Tobias Ludvigsson (Swe) Skil - Shimano 0:03:03
18 Alex Cano Ardila (Col) Colombia Es Pasion - Cafe De Colombia 0:03:04
19 David Blanco Rodriguez (Spa) Geox-TMC 0:03:50
20 Antonio Santoro (Ita) Androni Giocattoli 0:04:36
21 Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team 0:04:58
22 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team
23 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team 0:05:04
24 José Herrada Lopez (Spa) Caja Rural 0:05:37
25 Jesús Herrada Lopez (Spa) Movistar Team
26 Mikel Astarloza (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:05:54
27 Antonio Piedra Perez (Spa) Andalucia Caja Granada 0:06:13
28 Yannick Talabardon (Fra) Saur - Sojasun 0:06:31
29 Jérôme Baugnies (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator 0:07:01
30 Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone 0:08:03
31 Ramon Domene (Spa) Androni Giocattoli 0:08:05
32 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC 0:08:07
33 David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC
34 Ricardo Garcia Ambroa (Spa) Orbea Continental 0:08:09
35 Arnaud Gerard (Fra) FDJ
36 Mikel Bizkarra (Spa) Orbea Continental
37 Iñigo Cuesta (Spa) Caja Rural 0:08:24
38 Arturo Mora Ortiz (Spa) Caja Rural
39 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Andalucia Caja Granada
40 Javier Moreno Bazan (Spa) Caja Rural
41 Alexander Riabkin (Rus) Caja Rural
42 Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:08:40
43 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone 0:08:53
44 Dalivier Ospina Navarro (Col) Colombia Es Pasion - Cafe De Colombia 0:09:15
45 Fabio Felline (Ita) Geox-TMC 0:09:24
46 Daniele Ratto (Ita) Geox-TMC
47 Jordi Simon (Spa) Caja Rural 0:09:38
48 Luis Mas Bonet (Spa) Burgos 2016 - Castilla y León 0:09:50
49 Peio Bilbao (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:10:17
50 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi
51 David Belda Garcia (Spa) Burgos 2016 - Castilla y León 0:10:39
52 Cyril Bessy (Fra) Saur - Sojasun 0:10:44
53 Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone 0:11:44
54 Noel Martin Infante (Spa) Orbea Continental 0:11:46
55 José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada 0:12:50
56 Christopher Jennings (RSA) Burgos 2016 - Castilla y León 0:13:49
57 Julien Simon (Fra) Saur - Sojasun
58 Yoann Offredo (Fra) FDJ
59 Egor Silin (Rus) Katusha Team
60 Frédéric Guesdon (Fra) FDJ
61 Johan Coenen (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator
62 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team
63 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ
64 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Burgos 2016 - Castilla y León
65 Mauricio Ardila Cano (Col) Geox-TMC 0:13:52
66 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
67 Beñat Urain Epelde (Spa) Orbea Continental
68 Thomas Bonnin (Fra) Skil - Shimano
69 Adrian Saez (Spa) Orbea Continental
70 Rafael Valls Ferri (Spa) Geox-TMC
71 Jesus Rosendo Prado (Spa) Andalucia Caja Granada
72 Etienne Tortelier (Fra) Saur - Sojasun
73 Aritz Etxebarria (Spa) Orbea Continental
74 Yukihiro Doi (Jpn) Skil - Shimano
75 Yann Huguet (Fra) Skil - Shimano
76 Camilo Andres Suarez Albarracin (Col) Colombia Es Pasion - Cafe De Colombia 0:14:04
77 Luca Barla (Ita) Androni Giocattoli 0:14:09
78 Victor Cabedo (Spa) Orbea Continental 0:14:48
79 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli 0:14:49
80 Geert Steurs (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator 0:15:04
81 Sander Armee (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator 0:15:06
82 Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator 0:15:08
83 Ruben Jimenez Ventosa (Spa) Burgos 2016 - Castilla y León
84 Dominique Rollin (Can) FDJ 0:16:56
85 Antonio Cabello Baena (Spa) Andalucia Caja Granada 0:17:02
86 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator 0:18:05
87 Luca Solari (Ita) Androni Giocattoli 0:21:07
88 Giairo Ermeti (Ita) Androni Giocattoli 0:21:22
DNF José Vicente Garcia Acosta (Spa) Movistar Team
DNF Victor Hugo Pena Grisales (Col) Colombia Es Pasion - Cafe De Colombia
DNF Angel Vicioso Arcos (Spa) Androni Giocattoli
DNF Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone
DNF Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team
DNF Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone
DNF Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team
DNF Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team
DNF Robin Chaigneau (Ned) Skil - Shimano
DNF Xabier Zabalo Imaz (Spa) Orbea Continental
DNF Sander Oostlander (Ned) Skil - Shimano
DNF Manuel Anton (Spa) Burgos 2016 - Castilla y León
DNF Pascual Orengo Lopez (Spa) Burgos 2016 - Castilla y León
DNF Alexandre Geniez (Fra) Skil - Shimano
DNF Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Caja Rural
DNF Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone
DNF Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Andalucia Caja Granada
DNF Igor Romero Etxebarria (Spa) Caja Rural
DNF Martin Reimer (Ger) Skil - Shimano
DNF Jean-Marc Marino (Fra) Saur - Sojasun
DNF Paul Poux (Fra) Saur - Sojasun
DNF Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Colombia Es Pasion - Cafe De Colombia
DNF Juan Pablo Forero Carreno (Col) Colombia Es Pasion - Cafe De Colombia
DNF Rony Martias (Fra) Saur - Sojasun
DNF Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone
DNF Danilo Napolitano (Ita) Acqua & Sapone
DNF Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ
Points 1 Mikel Landa Meana (Spa) Euskaltel-Euskadi 25 pts
2 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC 20
3 Joaquím Rodríguez Oliver (Spa) Katusha Team 16
4 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team 14
5 Fabrice Jeandesboz (Fra) Saur - Sojasun 12
6 Darwin Atapuma Hurtado (Col) Colombia Es Pasion - Cafe De Colombia 10
7 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi 9
8 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 8
9 Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team 7
10 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 6
11 Kenny Elissonde (Fra) FDJ 5
12 David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team 4
13 Adrián Palomares Villaplana (Spa) Andalucia Caja Granada 3
14 David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team 2
15 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team 1
Sprint 1 - Barbadillo del Mercado 1 Jordi Simon (Spa) Caja Rural 3 pts
2 Jesus Rosendo Prado (Spa) Andalucia Caja Granada 2
3 Danilo Napolitano (Ita) Acqua & Sapone 1
Sprint 2 - Salas de los Infantes 1 Cyril Bessy (Fra) Saur - Sojasun 3 pts
2 Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi 2
3 José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada 1
Sprint 3 - Quintanar de la Sierra 1 Victor Cabedo (Spa) Orbea Continental 3 pts
2 Cyril Bessy (Fra) Saur - Sojasun 2
3 José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada 1
Mountain 1 - Collado de Vilviestr 1 José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada 6 pts
2 Victor Cabedo (Spa) Orbea Continental 4
3 Cyril Bessy (Fra) Saur - Sojasun 2
4 Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi 1
Mountain 2 - Alto del Collado 1 Cyril Bessy (Fra) Saur - Sojasun 10 pts
2 Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi 7
3 Victor Cabedo (Spa) Orbea Continental 5
4 José Luis Roldan Carmona (Spa) Andalucia Caja Granada 3
5 Iñigo Cuesta (Spa) Caja Rural 2
6 Mikel Astarloza (Spa) Euskaltel-Euskadi 1
Mountain 3 - Pasil de Rozavientos 1 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi 16 pts
2 Mikel Landa Meana (Spa) Euskaltel-Euskadi 12
3 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC 10
4 Joaquím Rodríguez Oliver (Spa) Katusha Team 8
5 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team 6
6 Fabrice Jeandesboz (Fra) Saur - Sojasun 4
7 Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team 3
8 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 2
9 Victor Cabedo (Spa) Orbea Continental 1
Mountain 4 - Alto del Collado II 1 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi 10 pts
2 Mikel Astarloza (Spa) Euskaltel-Euskadi 7
3 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 5
4 Mikel Landa Meana (Spa) Euskaltel-Euskadi 3
5 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 2
6 Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team 1
Mountain 5 - Lagunas de Neila 1 Mikel Landa Meana (Spa) Euskaltel-Euskadi 30 pts
2 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC 25
3 Joaquím Rodríguez Oliver (Spa) Katusha Team 20
4 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team 16
5 Fabrice Jeandesboz (Fra) Saur - Sojasun 12
6 Darwin Atapuma Hurtado (Col) Colombia Es Pasion - Cafe De Colombia 10
7 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi 8
8 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 6
9 Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team 4
10 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 3
11 Kenny Elissonde (Fra) FDJ 2
12 David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team 1
Teams 1 Euskaltel-Euskadi 12:03:42
2 Katusha Team 0:02:45
3 Movistar Team 0:02:59
4 Colombia Es Pasion - Cafe De Colombia 0:03:57
5 Geox-TMC 0:09:18
6 Andalucia Caja Granada 0:14:03
7 Saur - Sojasun 0:15:06
8 Caja Rural 0:19:43
9 FDJ 0:21:16
10 Androni Giocattoli 0:23:51
11 Orbea Continental 0:25:22
12 Acqua & Sapone 0:25:58
13 Skil - Shimano 0:28:05
14 Burgos 2016 - Castilla y León 0:31:36
15 Topsport Vlaanderen - Mercator 0:33:12
Sluiten
Nieuwsoverzicht
07-08-2011 Joaquim Rodriguez is eindwinnaar in Burgos
08-08-2011 Fundación Euskadi: Landa, el primer corredor que pasa por todas las etapas de formación
08-08-2011 Vuelta a Burgos: Posible luxación de hombro y clavícula para Sarmiento.
08-08-2011 Vuelta a Burgos : Joaquim Rodríguez: Somos un grupo extraordinario
08-08-2011 'Purito' gana la Vuelta a Burgos
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close