Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite zonder contract, België 2011
België
Datum :
01-05-2011
Weg - Regionaal kampioenschap
Start
Wezembeek-Oppem (Brabant), België
Aankomst
Wezembeek-Oppem (Brabant), België
Hoofdindex Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite zonder contract, België
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Kurt Van Goidsenhoven
BEL
in 03h 20m
2
Kenny Terweduwe
BEL
op 00.00s
3
Kevin Crabbe
BEL
op 00.00s
4
Birger Leys
BEL
op 00.00s
5
Matti Stiens
BEL
op 00.00s
Details
1 DE BIE Sean (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) 03:20:00
2 VAN GOIDSENHOVEN Kurt (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
3 STUYVEN Jasper (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
4 TERWEDUWE Kenny (AN POST SEAN KELLY TEAM)
5 VLASSELAER Maarten (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL) 0:05
6 CRABBE Kevin (VAN EYCK SPORT) 1:08
7 LEYS Birger (SCOTT USA CYCLING TEAM) 2:08
8 BUEKEN Joeri (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
9 STIENS Matti (VAN EYCK SPORT)
10 VAN DEN BRANDE Kay (APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW)
11 VERREYDT Joris (WSC HAND IN HAND BAAL)
12 VAN ROY Stijn (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) 3:40
13 BROEDERS Garrit (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
14 PEYSKENS Dimitri (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
15 UYTTERSPROT Dieter (VAN EYCK SPORT) 3:45
16 NEVENS Sven (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL) 3:56
17 VAN UFFEL Willem (STAR CYCLING TEAM)
18 HEYMANS Jonas (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
19 VERBOVEN Sven (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
20 DE KERF Erwin (WSC HAND IN HAND BAAL)
21 SCHOOLMEESTERS Atse (WSC HAND IN HAND BAAL) 4:00
22 JACOBS Lennert (VAN GOETHEM/PRORACE CT) 4:01
23 DIERICKX Steven (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN) 4:07
24 VAN ROY Simon (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) 4:10
25 DURANT Joaquim (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
26 ROELANDTS Rutger (VAN DER VURST CYCLING TEAM) 4:18
27 ODEYN Seppe (SCOTT USA CYCLING TEAM) 4:58
28 VAN ZEEBROECK Jan (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
29 WAUTERS Brett (TEAM-THIELEMANS & CO) 6:08
30 SMULDERS Jonas (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
31 COOREMAN Stijn (SCOTT USA CYCLING TEAM)
32 DE SMEDT Nik (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
33 LAUWEREYS Kristof (TEAM FUGA MTB)
34 RASSAERTS Frederik (VLAAMS-BRABANTSE AFDELING)
35 VANDERVEKEN Jelko (WSC HAND IN HAND BAAL)
36 DENYS Geoffrey (VAN EYCK SPORT)
37 TOOTH Niels (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
38 CEUSTERS Glenn (WSC HAND IN HAND BAAL)
39 KEMERLINCKX Kristof (STAR CYCLING TEAM)
40 ANDRIEU Thierry (WSC HAND IN HAND BAAL)
41 PUTSEYS Kevin (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
42 DE WINDE Greg (TEAM-THIELEMANS & CO)
43 VANSUMERE Ian (SCOTT USA CYCLING TEAM)
44 VANDERBORGHT Laurent (VAN EYCK SPORT)
45 MASSIE Niels (SCOTT USA CYCLING TEAM)
46 DE BAERDEMAEKER Kjell (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
47 DANIELS Wouter (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
48 VERBRUGGEN Wesley (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT) 7:28
49 VAN HORENBEEK Giel (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
50 SMISMANS Jef (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
51 MEEUWENS Sven (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
52 GLORIEUX Steven (TEAM FUGA MTB)
53 VAN PASSEL Boris (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
54 JACOBS Jelmer (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)
55 HANSSENS Gwylim (VAN EYCK SPORT)
56 PHILIPS Jonas (WSC HAND IN HAND BAAL)
57 STEENACKERS Sven (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN) 7:43
58 YDENS Andrew (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
59 NYS Kris (WSC HAND IN HAND BAAL)
60 HEYMANS Jeroen (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
61 DEHAES Raf (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
62 TESSEUR Kim (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
63 DE BLOCK Nick (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
64 SOLIA Sam (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
65 PIOT Stijn (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
66 THIELEMANS Mike (TEAM-THIELEMANS & CO)
67 VANDERTRAPPEN Bert (TEAM-THIELEMANS & CO)
68 GETTEMANS Jan (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
69 VERJANS Frank (TEAM-THIELEMANS & CO)
Sluiten
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close