Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Tour de Korea 2011
Zuid-Korea
Datum :
24-04-2011
Klassement - Weg - Eindklassement
Start
Aankomst
Website
http://www.tourdekorea.or.kr/
Hoofdindex Tour de Korea
Index 2011
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Ki Ho Choi
HKG
in 33h 54m 45s
2
Markus Eibegger
AUT
op 29s
3
William Dugan
USA
op 37s
4
Jonathan Tiernan-Locke
GBR
op 50s
5
Ghader Mizbani Iranagh
IRI
op 51s
6
Aurélien Passeron
FRA
op 55s
7
Roger Beuchat
SUI
op 01m 37s
8
Kazuhiro Mori
JPN
op
9
Andrew Tennant
GBR
op
10
Scott Stewart
USA
op 01m 45s
Details
1 Ki Ho Choi (HKg) Hong Kong, China 33:54:45
2 Markus Eibegger (Aut) Tabriz Petrochemical Team 0:00:29
3 William Dugan (USA) Team Type 1 - Sanofi Aventis 0:00:37
4 Jonathan Tiernan-Lock (GBr) Rapha Condor - Sharp 0:00:50
5 Ghader Mizbani Iranagh (IRI) Tabriz Petrochemical Team 0:00:51
6 Aurélien Passeron (Fra) Geumsan Ginseng Asia 0:00:55
7 Roger Beuchat (Swi) Champion System 0:01:37
8 Kazuhiro Mori (Jpn) Aisan Racing Team
9 Andrew Tennant (GBr) Rapha Condor - Sharp
10 Scott Stewart (USA) Team Type 1 - Sanofi Aventis 0:01:45
11 Shinichi Fukushima (Jpn) Terengganu Cycling Team 0:01:49
12 Sung Baek Park (Kor) KSPO 0:01:57
13 Gabriel Combrinck (RSA) Team Bonitas 0:02:09
14 Muradjan Khalmuratov (Uzb) Uzbekistan 0:02:38
15 Ying Hon Yeung (HKg) Hong Kong, China 0:06:25
16 Hui Zhang (Chn) Max Success Sports 0:07:41
17 Taiji Nishitani (Jpn) Aisan Racing Team 0:09:07
18 Pengda Jiao (Chn) Max Success Sports 0:09:39
19 Kristian House (GBr) Rapha Condor - Sharp 0:10:01
20 Tobias Erler (Ger) Tabriz Petrochemical Team 0:10:53
21 Chan Jae Jang (Kor) Korea 0:12:07
22 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Kazakhstan 0:12:17
23 Abdullojon Akparov (Uzb) Uzbekistan 0:12:37
24 Yusuf Abrekov (Uzb) Uzbekistan 0:12:52
25 Seok Yoon Choi (Kor) Korea 0:13:09
26 Hyeong Min Choe (Kor) Geumsan Ginseng Asia 0:13:23
27 Alessandro Bazzana (Ita) Team Type 1 - Sanofi Aventis 0:13:59
28 William Dickeson (Aus) Jelly Belly p/b Kenda 0:14:03
29 Benjamin King (Aus) Team Type 1 - Sanofi Aventis 0:14:24
30 Paul Odlin (NZl) Subway Cycling Team 0:17:49
31 Muhamad Adiq Husainie Othman (Mas) Malaysia 0:17:53
32 Masahiro Shinagawa (Jpn) Aisan Racing Team 0:18:07
33 Gang Xu (Chn) Max Success Sports 0:18:10
34 Kam-Po Wong (HKg) Hong Kong, China 0:18:15
35 Sun Jae Jang (Kor) Korea 0:19:04
36 Tomoya Kano (Jpn) Japan 0:19:50
37 Merey Khakankman (Kaz) Kazakhstan 0:20:19
38 Ji Min Jung (Kor) KSPO 0:20:25
39 Joon Yong Seo (Kor) Seoul Cycling Team 0:23:20
40 Vadim Shaekhov (Uzb) Uzbekistan 0:23:21
41 Alexey Shmidt (Rus) Team Type 1 - Sanofi Aventis 0:23:37
42 Ki Hong Yoo (Kor) Geumsan Ginseng Asia 0:23:56
43 Hao Liu (Chn) Max Success Sports 0:24:17
44 Won Jae Lee (Kor) Seoul Cycling Team 0:26:29
45 Hayato Yoshida (Jpn) Japan 0:27:27
46 Alex Hagman (USA) Jelly Belly p/b Kenda 0:29:27
47 Westley Gough (NZl) Subway Cycling Team 0:29:29
48 Sergio Hernandez (USA) Jelly Belly p/b Kenda 0:30:10
49 Chun Hing Chan (HKg) Hong Kong, China 0:31:01
50 Edward Clancy (GBr) Rapha Condor - Sharp 0:31:25
51 Se Yong Oh (Kor) Seoul Cycling Team 0:32:05
52 Casey Munro (Aus) Rapha Condor - Sharp 0:33:13
53 King Lok Cheung (HKg) Hong Kong, China 0:33:26
54 Ken Hanson (USA) Jelly Belly p/b Kenda 0:34:15
55 Yasuharu Nakajima (Jpn) Aisan Racing Team 0:34:48
56 Samuel Horgan (NZl) Subway Cycling Team 0:36:17
57 Ji Hoon Kim (Kor) Geumsan Ginseng Asia 0:38:11
58 Jun-Oh Kwon (Kor) Geumsan Ginseng Asia 0:38:34
59 Dong Hyun Choi (Kor) KSPO 0:39:12
60 Masaru Fukuhara (Jpn) Japan 0:39:28
61 Gu Hyeon Kim (Kor) Korea 0:39:48
62 Ho Ting Kwok (HKg) Hong Kong, China 0:40:13
63 Jiong Wang (Chn) Max Success Sports 0:40:15
64 Nic Hamlton (Can) Jelly Belly p/b Kenda 0:42:55
65 Nara Motoi (Jpn) Terengganu Cycling Team 0:45:59
66 Nurbolat Kulimbetov (Kaz) Kazakhstan 0:46:06
67 En Huang (Chn) Max Success Sports 0:47:47
68 Tynys Akanov (Kaz) Kazakhstan 0:48:23
69 Ho-Sung Cho (Kor) Seoul Cycling Team 0:49:20
70 Nick Lovegrove (NZl) Subway Cycling Team 0:56:00
71 Behnam Khalilikhosroshahi (IRI) Tabriz Petrochemical Team 0:57:54
72 Mohd Rauf Nur Nisbah (Mas) Malaysia 1:03:13
73 Man Chau Wai (HKg) Champion System 1:31:36
Sluiten
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close