1. LHOTELLERIE CLEMENT LA ROYALE 02:50:13
2. SMEYERS Floris OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
3. SURAY Gil LOTTO-BODYSOL P.C.W.
4. PEYSKENS Dimitri VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
5. GREMELPONT Axel LOTTO-BODYSOL P.C.W.
6. NAERT Benoît LOTTO-BODYSOL P.C.W.
7. DE DEYN Jürgen DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
8. VAN BRAECKEL Kenny WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
9. VENS Quincy WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
10. VERBOVEN Sven ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
11. ENNEKENS Stijn WSC HAND IN HAND BAAL
12. ODEYN Seppe SCOTT USA CYCLING TEAM
13. KOOLS JOS DE RUPEMSPURTERS BOOM
14. GORBINOV VLADISLAV
15. SAVO Michael VC HAUT PAYS
16. D`HONDT Bram PWC ALIPLAST
17. VAN ACKER Kevin TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE
18. OOSTHOEK Arian PARKHOTEL ROODING CT
19. VAN MECHELEN Matthias DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM
20. VAN DEN BRANDE Kay APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW
21. NICHOLS David TEAM VAN EYCK SPOTR WAMBEEK
22. DE GEYTER Benjamin VAN DER VURST CYCLING TEAM
23. DANIELS Wouter VAN GOETHEM/PRORACE CT
24. SAVO Anthony VC HAUT PAYS
25. BAEYENS Tommy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
26. OERLEMANS Tom CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
27. DRUYTS Gerry ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
28. PIETERS Sibrecht JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
29. STIENS Matti VAN EYCK SPORT
30. VERREYDT Joris WSC HAND IN HAND BAAL
31. VANDYCK Niels JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
32. DE WEERT Jacky VAN EYCK SPORT
33. SCHEPERS Jelle V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
34. VANDERVEKEN Jelko WSC HAND IN HAND BAAL
35. PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL
36. VANSUMERE Ian SCOTT USA CYCLING TEAM
37. DE VOS Gertjan GEOX FUJI TEST TEAM
38. VANHUFFEL Wim WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
39. DE WINTER Ludwig TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY
40. HANSEN Jesper TEAM REELIGHT
41. GOOSSENS Mathieu VAN GOETHEM/PRORACE CT
42. WESSELS Jannes GEOX FUJI TEST TEAM
43. DE VOCHT Bart NODRUGS CONCEPT TEAM VZW
44. BREMS Bjorn AN POST SEAN KELLY TEAM
45. VAN BYLEN Jens TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE
46. RAYMACKERS Cedric UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
47. DUDOK TJEERD DE VOLHARDING
48. CRABBE Kevin VAN EYCK SPORT
49. SWINNENS Denis LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES
50. ONGENA Thomas PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
51. LAUWEREYS Kristof TEAM FUGA MTB
52. ERTVELDT Julien ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
53. SCHEIRE Ruben MPL - SPECIALIZED TEAM
54. MASSAER Joris G-SKIN MTB RACING TEAM
55. VEKEMANS Yannick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
56. SPYSSCHAERT Anthony VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
57. BROEDERS Garrit JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
58. SPRINGINTVELD JOOST UITHOORNSE WTC
59. BAIOLET NICOLAS LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN
60. POPPE Olivier UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
61. DEPASSE Victor ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES
62. BERG GEIR INGE SPAREBANKEN
63. CHEVALIER Dany VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE
64. RASSAERTS Frederik VLAAMS-BRABANTSE AFDELING
65. SOLIA Sam VAN GOETHEM/PRORACE CT