Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Hoogeveen (V) 2010
Ronde van Drenthe
Nederland
Datum :
11-04-2010
134,9 km
Weg - Wedstrijd
Start
Hoogeveen (Drenthe), Nederland
Aankomst
Hoogeveen (Drenthe), Nederland
Website
http://www.rondevandrenthe.nl
Hoofdindex Hoogeveen (V)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Annemiek Van Vleuten
NED
in 00.00s
2
Ina-Yoko Teutenberg
GER
op 00.00s
3
Kirsten Wild
NED
op 00.00s
4
Marianne Vos
NED
op 00.00s
5
Emma Carolina Johansson
SWE
op 00.00s
6
Sarah Düster
GER
op 00.00s
7
Charlotte Becker
GER
op 00.00s
8
Vicki Whitelaw-Eustace
AUS
op 00.00s
9
Grace Verbeke
BEL
op 00.00s
10
Ellen Van Dijk
NED
op 00.00s
11
Marit Huisman
NED
op 00.00s
12
Lucy Martin
GBR
op 00.00s
13
Lucinda Brand
NED
op 00.00s
14
Mascha Pijnenborg
NED
op 00.00s
15
Alexis Rhodes
AUS
op 00.00s
16
Sharon Laws
GBR
op 00.00s
17
Kimberly Anderson-Smith
USA
op 00.00s
18
Chloe Hosking
AUS
op 00.00s
19
Emilie Aubry
SUI
op 00.00s
20
Loes Markerink
NED
op 00.00s
21
Iris Slappendel
NED
op 00.00s
22
Monia Baccaille
ITA
op 00.00s
23
Roxane Knetemann
NED
op 00.00s
24
Joanne Kiesanowski
NZL
op 00.00s
25
Carla Swart
RSA
op 00.00s
26
Marie Lindberg
SWE
op 00.00s
27
Andrea Dvorak
USA
op 00.00s
28
Brooke Miller
USA
op 00.00s
29
Martine Bras
NED
op 00.00s
Details
DNF EVERSDIJK Anne Merida Cycling Team -
DNF SPRATT Amanda ,,
DNF MILLER Sinead ,,
DNF BORGATO Giada Gauss Rdz Ormu - Colnago ,,
DNF HARTOGS Imke ,,
DNF VERHOEVEN Aurore Esgl 93 - Gsd Gestion ,,
DNF VAN HOEK Lotte ,,
DNF HOLLER Monica Alriksson Go:Green ,,
DNF BELVEDERESI Tania Team Valdarno Umbria ,,
DNF KOEDOODER Vera Batavus Ladies Cycling Team ,,
DNF BONGAARDS Amanda ,,
DNF HAHN Jacqueline Team Hitec Products Uck ,,
DNF BECKER Christina ,,
DNF VILLUMSEN Linda Team Columbia Women ,,
DNF GLASBERGEN Jessica ,,
DNF STANDER Marissa MTN Energade Ladies Teams ,,
DNF COOKE Nicole ,,
DNF VERDONCK Sofie ,,
DNF TUDEL CUBERES Ariadna Durango-Bizkaia ,,
DNF DE GOEDE Suzanne Nederland bloeit ,,
DNF VAN DE REE Monique Leontien.nl ,,
DNF CROMWELL Tiffany Lotto Ladies Team ,,
DNF BOOGAARD Sonja ,,
DNF VALSECCHI Silvia Top Girls Fassa Bortolo Raxy Line ,,
DNF WOERING Henriette ,,
DNF JUODVALKYTE Urte ,,
DNF WORRACK Trixi Team Cycling Noris ,,
DNF NIEMEIJER Rian ,,
DNF HASKELL Devon Team TIBCO - To The Top ,,
DNF KIRCHMANN Leah ,,
DNF VILAJOSANA Marta Team Valdarno Umbria ,,
DNF WELTER Hannah Merida Cycling Team ,,
DNF KITCHEN Lauren ,,
DNF TAMAYO Lauren ,,
DNF VAN VEEN Suzanne ,,
DNF ALCALDE Cristina Durango-Bizkaia ,,
DNF VAN NEK Marieke Dolmans Landscaping Team ,,
DNF TORP Linn ,,
DNF GUDERZO Tatiana Team Valdarno Umbria ,,
DNF BRAAM Elisabeth Batavus Ladies Cycling Team ,,
DNF ZUCKERMANDEL Denise ,,
DNF WAERSTAD Froydis Team Hitec Products Uck ,,
DNF SCHNITZMEIER Ana Bianca ,,
DNF HENNIG Angela Team Cycling Noris ,,
DNF SLEWE Melissa ,,
DNF LAUWRENS Lylanie MTN Energade Ladies Teams ,,
DNF LOGAN-SPRENGER Heather ,,
DNF DE KORT Noortje ,,
DNF ZORRILLA Dorleta Durango-Bizkaia ,,
DNF DITTMANN Laura ,,
DNF DE VRIES Marijn Leontien.nl ,,
DNF JAKOBSEN Ruth ,,
DNF CREUX Sophie Esgl 93 - Gsd Gestion ,,
DNF VAN DER KAMP Laura ,,
DNF MOLICHEVA Irina ,,
DNF ANDREASSON Veronica Lotto Ladies Team ,,
DNF MERTEN Fransiska ,,
DNF VAN KLEEF Daphne ,,
DNF MUSTONEN Sara Team Hitec Products Uck ,,
DNF DEARDEN Amy ,,
DNF KLEP Inge ,,
DNF DE BOER Sophie Merida Cycling Team ,,
DNF PRESTI Gloria Top Girls Fassa Bortolo Raxy Line ,,
DNF WELSH Alisha ,,
DNF DE HEER Jorinda ,,
DNF GARCIA ANTEQUERA Ana Durango-Bizkaia ,,
DNF BEKKERING Eyelien Dolmans Landscaping Team ,,
DNF WAGTHO Lianne Leontien.nl ,,
DNF SCHINK Lina-kristin ,,
DNF O'DONNELL Bridie Team Valdarno Umbria ,,
DNF BOSKAMP Joan Batavus Ladies Cycling Team ,,
DNF LAVRIJSSEN Birgit ,,
DNF BERLATO Elena Top Girls Fassa Bortolo Raxy Line ,,
DNF HOHL Jennifer Team Cycling Noris ,,
DNF HAANSTRA Alike ,,
DNF DE GROOT Robyn MTN Energade Ladies Teams ,,
DNF RAMSDEN Denise ,,
DNF VAN WIJNGAARDEN Marieke ,,
DNF BROUN Kirsty ,,
DNF SCHEMMER Jana ,,
DNF RUZICKOVA Martina S.C. Michela Fanini Rox ,,
DNF TABAK Eefje ,,
DNF FOURNIER Roxane Esgl 93 - Gsd Gestion ,,
DNF STEGINK Ymke ,,
DNF AUNE Karin ,,
DNF GILMORE Rochelle Lotto Ladies Team ,,
DNF VAN WANROIJ Marieke Nederland bloeit ,,
DNF AMMERLAAN Patricia ,,
DNF SÖDERBERG Isabelle Team Hitec Products Uck ,,
DNF KESSLER Nina Dolmans Landscaping Team ,,
DNF VERHAEGHE Hannah ,,
DNF PIETERS Amy Merida Cycling Team ,,
DNF D'ETTORRE Alessandra Top Girls Fassa Bortolo Raxy Line ,,
DNF COLCLOUGH Katie ,,
DNF VAN AS Susanne ,,
DNF RAMIS Catalina Durango-Bizkaia ,,
DNF VAN DEN BERG Kimberly Dolmans Landscaping Team ,,
DNF VAN WINGERDEN Josien Leontien.nl ,,
DNF WERHEIT Annika ,,
DNF GUARISCHI Barbara S.C. Michela Fanini Rox ,,
DNF MEIRING Ilona Batavus Ladies Cycling Team ,,
DNF BRONZINI Giorgia Safi - Pasta Zara ,,
DNF CARRETTA Valentina Top Girls Fassa Bortolo Raxy Line ,,
DNF JOHREND Marlen Team Cycling Noris ,,
DNF MULDERS Catharina ,,
DNF GUARNIER Megan Team TIBCO - To The Top ,,
DNF MACGREGOR Moriah Jo ,,
DNF SPOOR Winanda Dolmans Landscaping Team ,,
DNF LIGHT Carly ,,
DNF HOLCOMB Janel ,,
DNF MENSA Serena S.C. Michela Fanini Rox ,,
DNF DUIVELSHOF Veronique ,,
DNF HEGOBURU Elodie ,,
DNF VISSER Annelies ,,
DNF HIERCKENS Corine ,,
DNF VAN DOORSLAER Annelies Lotto Ladies Team ,,
DNF TROMP Esra Batavus Ladies Cycling Team ,,
DNF TESINK Irene ,,
DNF KLOPPENBURG Margriet Team Hitec Products Uck ,,
DNF GROENVELD Josephine Dolmans Landscaping Team ,,
DNF KELLER Luise Team Columbia Women ,,
DNF LENFERINK Marte Merida Cycling Team ,,
DNF SCHMIDT Trine MTN Energade Ladies Teams ,,
DNF ROWE Danielle ,,
DNF SIMONS Suzan ,,
DNF SANCHIS Anna Durango-Bizkaia ,,
DNF GUNNEWIJK Loes Nederland bloeit ,,
DNF BINNENDIJK Marlijn Leontien.nl ,,
DNF CORNEO Sigrid Top Girls Fassa Bortolo Raxy Line ,,
DNF DOEDEE Baukje ,,
DNF LAZZERINI Giulia S.C. Michela Fanini Rox ,,
DNF WOERING Melanie ,,
DNF MARTISOVA Julia Gauss Rdz Ormu - Colnago ,,
DNF KASPER Romy Team Cycling Noris ,,
DNF HOEK Maaike ,,
DNF MACKIE Emma Team TIBCO - To The Top ,,
DNF CARON Joanie ,,
Sluiten
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close