1. VAN GOIDSENHOVEN Kurt ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL 02:48:05
2. DRIESEN Tony ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL :00:12
3. DE VREESE Laurens PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM :00:14
4. VANDENBROUCKE Frank CINELLI-DOWN UNDER :00:49
5. TERWEDUWE Kenny JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
6. PEETERS Jef AN POST SEAN KELLY TEAM :00:55
7. DE MAN Christoph WIELERCLUB HAMME-ZOGGE :03:06
8. FRANÇOYS Sven WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW
9. IWENS Koen K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM
10. PEELMAN Yves PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES
11. NAESSENS Michael R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS
12. VERHAEGEN Christophe FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT
13. DE MUNSTER Gregory WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE
14. DE GEYTER Benjamin TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE
15. VAN GOETHEM Kevin HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
16. VANDENBERGH Wouter WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
17. GUNS Jurgen ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
18. DERNIES Tom R VELO CLUB OTTIGNIES
19. GETTEMANS Jan JONGE RAKKERS VOLLEZELE
20. JOIRET Julien GKV CYCLING TEAM
21. VERMASSEN Peter J&G CYCLING TEAM
22. DE SMET Jurgen TACCONE CYCLING TEAM
23. VAN DE MAELE Glenn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
24. BAEYENS Tommy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
25. CROWTHER ELIOT
26. STOOP MARTIJN WV ALCMARIA VICTRIX
27. LABBE Alexander KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
28. LAUWEREYS Kristof TEAM FUGA MTB
29. GREMELPONT Axel UNION CYCLISTE SERAING
30. BIERSTEKER Eelco
31. MORTELMANS Stijn PALMANS-CRAS :20:00
32. WINDT RAMON WV NOORD HOLLAND
33. GODFROID Kevin DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG
34. DE CLERCQ Gino IMMO NLVK CYCLING TEAM :30:00
35. MAES Wim C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
36. VERSTRAETEN Bert WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM
37. LIEVENS Kristof TEAM FUGA MTB
38. MATHYS Bjorn JONGE RAKKERS VOLLEZELE
39. KONIJNENBERG JONAS WV ALCMARIA VICTRIX
40. REMORY Stijn VAN EYCK SPORT
41. VANDERBORGHT Kevin ASFRA RACING TEAM
42. DEHOUX Gilles PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES
43. SCHEPERS Geert HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN
44. JACOBS Pieter WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM
45. VAN DEN BERGHE Anthony WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS
46. NECKEBROECK Sven MBK BICYCLE LINE
47. GOFFAUX Jean-Philippe R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS
48. LAVA Kevin WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS
49. NAERT Benoît R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS
50. SCHOL Steven CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK
51. DE RIJK CHRISTIAAN WTC WOERDEN
52. SCHOL Dieter CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK
53. KESTELEYN Maarten VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
54. ROELS DIEDRICH ISOREX
55. GLORIEUX Steven TEAM FUGA MTB
56. VANDELOISE Florent R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS
57. TUINMAN dENNIS Distr. NH - Afd. W
58. VERHAEGEN Sören FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT
59. LOUWERS Hugo WV ALCMARIA VICTRIX
60. WAUTERS Brett JONGE RAKKERS VOLLEZELE
61. NIEUWBORG Gert TEAM FUGA MTB
62. ADRIAENS Yannick WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
63. SMOLDERS Kevin CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE