Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Utrecht (a) 2008
Ronde van Midden-Nederland
Nederland
Datum :
31-08-2008
191.9 km
Weg - Wedstrijd
Start
Utrecht (Utrecht), Nederland
Aankomst
Utrecht (Utrecht), Nederland
Website
http://www.rondevanmiddennederland.nl/
Hoofdindex Utrecht (a)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Jan Bos
NED
in 04h 11m 33s
2
Hans Bloks
NED
op 13s
3
Gerrit Jan Soepenberg
NED
op 23s
Details
1. BOS Jan RUITER DAKKAPELLEN 04:11:33
2. BLOKS Hans CYCLINGTEAM JO PIELS 00:0:13
3. SOEPENBERG Ger TEAM P3 TRANSFER - BATAVUS 00:0:23
4. CALLEEUW Joeri z.t.
5. VERSCHOOR Martijn KROLSTONE z.t.
6. VAN GRINSVEN Marc TML DE DOMMELSTREEK z.t.
7. DE BEER Pim B-E CYCLINGTEAM z.t.
8. COMMEIJNE Davy 00:0:54
9. VIDELER Jorne TEAM RIETVELD z.t.
10. VISSERS Job TML DE DOMMELSTREEK z.t.
11. ARIESEN Johim LINE LLOYD FOOTWEAR CYCLING TEAM z.t.
12. TE BRAKE Remco METEC CYCLING TEAM z.t.
13. NEDERLOF Tim LINE LLOYD FOOTWEAR CYCLING TEAM z.t.
14. LENFERINK Jasper KROLSTONE z.t.
15. LORMANS Sander RUITER DAKKAPELLEN z.t.
16. WALGIEN Jorrit WV DE JONGE RENNER z.t.
17. VAN OS Enno z.t.
18. INGELS Dries z.t.
19. HAGENAARS Luc TEAM P3 TRANSFER - BATAVUS z.t.
20. VAN KESSEL Egon CYCLINGTEAM JO PIELS z.t.
21. HUENDERS Mitchell ASITO CYCLINGTEAM z.t.
22. KELDERMAN Martin LINE LLOYD FOOTWEAR CYCLING TEAM z.t.
23. MEIJER Ronald SWABO z.t.
24. KAVSEK Rik KROLSTONE z.t.
25. BURGMANS Bo TWC TEMPO z.t.
26. VAN IJZENDOORN Eddy LINE LLOYD FOOTWEAR CYCLING TEAM z.t.
27. VAN SCHALEN Paul B-E CYCLINGTEAM z.t.
28. STIEVEN Galle z.t.
29. HARMS Jos CYCLINGTEAM JO PIELS z.t.
30. SMITS Florian ARC ULYSSES z.t.
31. VAN LUIJK Sven B-E CYCLINGTEAM z.t.
32. HORTON Tobyn z.t.
33. HOVEIJN Frans WTC WOERDEN z.t.
34. VAN BRAECKEL Kenny WILLEMS VERANDA CYCLING TEAM z.t.
35. JUN Lars TEAM P3 TRANSFER - BATAVUS z.t.
36. VERSCHOOR Jochem TEAM RIETVELD z.t.
37. DéNIS Camiel RUITER DAKKAPELLEN z.t.
38. MYLIUS Caspar LWV DE FRIESCHE LEEUW z.t.
39. BOELEN Jeroen WV DE JONGE RENNER z.t.
40. VAN DE MEENT Eric KROLSTONE z.t.
41. BOS Marco CYCLINGTEAM JO PIELS z.t.
42. VAN HAGE Klaas TEAM P3 TRANSFER - BATAVUS z.t.
43. ZIJLSTRA Sipke UBBINK - SYNTEC CYCLING TEAM z.t.
44. LAMPIER Steve z.t.
45. STAM Danny UBBINK - SYNTEC CYCLING TEAM z.t.
46. BURGER Leon RUITER DAKKAPELLEN z.t.
47. VAN DIJK Julian ASITO CYCLINGTEAM 00:1:55
48. CHAIGNEAU Robin ASITO CYCLINGTEAM 00:2:48
49. KUIJVENHOVEN Marco WESTLAND WIL VOORUIT z.t.
50. HELDERMAN Paul B-E CYCLINGTEAM z.t.
51. VAN DEN BRAND Twan METEC CYCLING TEAM z.t.
52. FRANSEN Timo UWTC DE VOLHARDING 00:6:26
53. NIEWOLD Frank SWABO z.t.
54. COGHE Tom z.t.
55. VAN DIERMEN Johnny WV DE JONGE RENNER z.t.
56. KOOTE Tim ROBINSON TECHNIEK - LORINI z.t.
57. REUSER Michel METEC CYCLING TEAM z.t.
58. DE HAAN Bas ROBINSON TECHNIEK - LORINI z.t.
Sluiten
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close