1 ORTEGA, Didac CP-Aluminis St. Jo 4:10:31
2 IZAGIRRE, Gorka SEGUROS BILBAO
3 GUTIERREZ, David CAMARGO-FERROA.
4 GARCIA, Egoitz SEGUROS BILBAO
5 FERRARI, Fabricio AZPIRU-UGARTE
6 LLESUY, Josep O. C. TARRAGONA-DITEC
7 GARCIA, Antonio U.P.VALENCIA-BANCA
8 ROLDAN, Jose Luis ANDALUCIA-CAJASUR
9 BELDA, David UERTEVENTURA-CANA.
10 TAMAYO, Diego A. AZPIRU-UGARTE 7
11 MIGUEL, Antonio C. TARRAGONA-DITEC 15
12 BALLESTA, Jose M. OMUNIDAD V. -CCN 20
13 MALDONADO, Luis UEVA SOPLAO C. I. 23
14 PEIRO, Vicente U.P.VALENCIA-BANCA
15 GARCIA, Ruben SAUNIER DUVAL
16 LARRALDE, Joseba BIDELAN - KIROLGI 50
17 ZABALETA, Garikoitz BIDELAN - KIROLGI 54
18 MURGOITIO, Egoitz AFES BAQUE
19 ECHEVERZ, Eneko NATURGAS ENERGIA
20 ILUNDAIN, Mikel NATURGAS ENERGIA
21 JIMENEZ, Victor M. UPER. FROIZ
22 COMINO, Jose M. ANDALUCIA-CAJASUR
23 CANDIL, Miguel A. ANDALUCIA-CAJASUR
24 CABEZUELA, Luis A. UPER. FROIZ
25 MENDIGUREN, Xabat AFES BAQUE
26 PERALES, Vicent COSAOR-C. DE AZAAR
27 SUAREZ, Ivan UPER. FROIZ
28 KNEPPERS, Paul H. TELCO-ALDABEA
29 PLAZA, Esteban ANDALUCIA-CAJASUR 57
30 IBAÑEZ, Alberto SAUNIER DUVAL 1:29
31 VARELA, Kepa AFES BAQUE
32 CARRAL, Eloy UEVA SOPLAO C. I. 1:31
33 CASTRO, Cristian AZPIRU-UGARTE
34 PRADES, Eduard CP-Aluminis St. Jo 2:09
35 CABEDO, Victor SAUNIER DUVAL
36 RUIZ, Javier C.A.I.
37 CASTRO, Borja UEVA SOPLAO C. I.
38 MARTINEZ, Fco. J OMUNIDAD V. -CCN
39 RIENDA, Juan C. ANDALUCIA-CAJASUR
40 SAGASTIBELT, Iñigo LIZARTE
41 SANTIAGO, David UPER. FROIZ
42 SERRA, Vicente OMUNIDAD V. -CCN
43 FERNANDEZ, Asier TELCO-ALDABEA
www.rfec.com
44 GARATE, Jon CAJA RURAL
45 LARA, Jose C. UEVA SOPLAO C. I.
46 HERNAN, Pablo U.C. FUENLABRADA
47 MARTINEZ, Ruben CAJA RURAL
48 MADRAZO, Angel SAUNIER DUVAL
49 GARCIA, Mario IÑA MAGNA-CROPU
50 PEREZ, Juan M. VILA ROJAS-CEUTA
51 ARTOLA, Ugaitz AZPIRU-UGARTE
52 ZABALO, Xabier CAJA RURAL
53 LAVIN, Ibon NATURGAS ENERGIA 2:43
54 ARANZABAL, Unai BIDELAN - KIROLGI 2:46
55 ZHADKEVICH, Eugeny AFES BAQUE 5:41
56 LANA, Guillermo AZPIRU-UGARTE
57 CARRASCO, Sergio ANDALUCIA-CAJASUR
58 MANZANO, Javier AFES BAQUE
59 IRAIZOZ, Martin LIZARTE 6:32
60 BLAZQUEZ, Andoni BIDELAN - KIROLGI 7:02
61 GUTIERREZ, David CAMARGO-FERROA. 8:00
62 GONZALEZ, Alejandro CAMARGO-FERROA.
63 MORRAS, Alberto SEGUROS BILBAO 8:10
64 CANO, Jose L. SAUNIER DUVAL 12:30
65 MORA, Arturo UEVA SOPLAO C. I.
66 BASKONES, Jorge AZYSA-CETYA-VISCA.
67 GREGORI, Pedro C. TARRAGONA-DITEC
68 OLMO, Antonio UERTEVENTURA-CANA.
69 VIDAL, Jos‚ C. TARRAGONA-DITEC
70 JEREZ, Sergio UERTEVENTURA-CANA.
71 GARCIA, Alvaro U.P.VALENCIA-BANCA
72 SOLANO, Pere AZYSA-CETYA-VISCA.
73 CUESTA, Joaquin IÑA MAGNA-CROPU
74 DOMINGUEZ, Jesus L. IÑA MAGNA-CROPU
75 DE LA PARTE, Victor CAJA RURAL
76 MARTINEZ, Victor UERTEVENTURA-CANA.
77 IRIARTE, Xabier BIDELAN - KIROLGI
78 BUIL, Lorenzo C.A.I.
79 ITURAT, Victor CP-Aluminis St. Jo
80 URAIN, Beñat DEBABARRENA
81 VILLALBA, Jose J. AZYSA-CETYA-VISCA.
82 MENDIKUTE, Imanol AZPIRU-UGARTE
83 GARMENDIA, Ander BIDELAN - KIROLGI
84 NAVARRO, David COSAOR-C. DE AZAAR
85 SEGOVIA, Juan A. U.P.VALENCIA-BANCA
86 LANA, Aluaro AZYSA-CETYA-VISCA.
87 EIZAGIRRE, Urko RNIETA
88 PENABAD, Asier DEBABARRENA
89 COBOS, Antonio UPER. FROIZ
90 MARTINEZ, Jose D. OMUNIDAD V. -CCN
91 RUIZ, Sergio DEBABARRENA
92 VALLS, Rafael OMUNIDAD V. -CCN
93 MARTIN, Noel NATURGAS ENERGIA
94 SANZ, Enrique LIZARTE
95 ARBERAS, Aritz NATURGAS ENERGIA
96 ATXA, Garikoitz LIZARTE
97 GALLEGO, Juan A. VILA ROJAS-CEUTA
98 SANCHEZ, Gabriel U.C. FUENLABRADA Sluiten