Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje 2008
Spanje
Datum :
13-01-2008
Cross - Nationaal Kampioenschap
Start
Villarcayo (Castilla y Leon), Spanje
Aankomst
Villarcayo (Castilla y Leon), Spanje
Hoofdindex Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Fernando San Emeterio Gandiaga
ESP
in 37m 02s
2
Josep Nadal Mangrinya
ESP
op 02s
3
Iñigo Gómez Elorriaga
ESP
op 24s
Details
1 Fernando San Emeterio Gandiaga (Cantabra) 37.02
2 Josep Nadal Mangrinya (Catalana) 0.02
3 Iñigo Gomez Elorriaga (Vasca) 0.24
4 Ramon Domene Reyes (Valenciana) 0.34
5 Antonio Pedrero Lopez (Catalana) 0.36
6 Jesus Ezquerra Muela (Cantabra) 0.38
7 Oscar Martinez Del Campo (Gallega) 0.54
8 Igor Merino Cortazar (Vasca) 1.11
9 Jon Mazaira Casin (Vasca) 1.19
10 Fernando Gerico Gomez (Valenciana) 1.30
11 Cristobal Sanchez Bañon (Valenciana) 1.34
12 David Aneas Arroyo (Catalana) 1.39
13 Jon Gomez Elorriaga (Vasca) 1.43
14 Jacobo Garcia Seoane (Gallega) 1.46
15 Alberto Sainz Ontalvilla (Cantabra) 1.47
16 David Hidalgo Garcia (Vasca) 2.08
17 Aitor Graña Abello (Asturiana) 2.11
18 Jesus Herrero De La Herran (Cantabra) 2.15
19 Daniel Alejandro Moreno Sanchez (Madrileña) 2.18
20 Cristian Escudero Fernandez (C.Leonesa) 2.49
21 Michel Vuelta Izquierdo (Cantabra) 2.51
22 Pedro Solis Picatto (Asturiana) 3.00
23 Unai Martinez Albaina (Vasca) 3.04
24 Xabier Aranzeta Artola (Vasca) 3.15
25 Carles Ruiz Tomás (Valenciana) 3.19
26 Mikel Elorza Pagaldai (Vasca) 3.31
27 Iker Arranz Saiz (Vasca) 3.41
28 Ibai Salas Zorrozua (Vasca) 3.43
29 Victor Molero Argote (Madrileña) 3.43
30 Josu Pena Hernaez (Vasca) 3.50
31 Iñaki Eiras Rodriguez (Gallega) 3.50
32 Igor Rubio Goitia (Vasca) 3.51
33 Jonathan Sousa Araujo (Gallega) 3.59
34 Ismael Felix Barba Frutos (Madrileña) 4.04
35 Pablo Trabadelo Villabrille (Asturiana) 4.10
36 Jorda Culelu Estape (Catalana) 4.10
37 Gonzalo De Luis Martinez (Asturiana) 4.26
38 Ander Altube Orueta (Vasca) 4.34
39 David Gomez Sanchez (Cantabra) 4.37
40 Jofre Grau Biosca (Valenciana) 4.44
41 Daniel Ruiz Etxeandia (Vasca) 4.45
42 Juan Ruiz Alonso (Cantabra) 4.50
43 Jaime Mora Fernandez (Madrileña) 5.03
44 Gotzon Iturriaga Lopez De Mendiguren (Vasca) 5.12
45 Adrian Sanin Fandiño (Gallega) 5.22
46 Daniel Sanchez Diaz (Vasca) 5.24
47 Cristian Escudero Fernandez (C.Leonesa) 5.25
48 Iker Puga Alkorta (Vasca) 5.40
49 Asier Martin Herreiras (Vasca) 5.44
50 Aitor Gonzalez Prieto (Vasca) 7.18
51 Aider Garcia Pereda (Vasca) 7.18
52 Diego Lombera Echevarria (Cantabra) 7.28
53 Unai Martinez Barreras (Cantabra) 7.47
54 Javier Martinez Revuelta (Cantabra) 7.50
55 Sergio Bragado Rubio (C.Leonesa) 7.50
56 Unai Saralegui Pereda (Vasca) 10.02
One lap behind
57 Aitor Azkueta Buendia (Vasca)
58 Ander Eslava De Miguel (Navarra)
59 Esteban Martiarena Vadillo (Vasca)
60 Adrian Gonzalez Lopez (Asturiana)
Sluiten
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close