Cedico 1995

         

Ploegnaam:
Cedico
Jaar
1995
vanaf - tot
01-01-1995 - 31-12-1995
Nationaliteit
België
UCI-code
CED 
UCI-categorie
Fietsen
Leleu 

slider image slider image slider image

Ploegnaam:   Cedico
Jaar  1995
vanaf - tot   01-01-1995 - 31-12-1995
Nationaliteit  België
UCI-code  CED 
UCI-categorie  1 
Fietsen  Leleu 

Ds Laurent vanaf mei, Hinderycks vanaf augustus.

 Bevoegdheden

Ploegleider(s)

Didier Paindaveine

Ploegleider

Denis Gonzales

Assistent Ploegleider

Eddy Hinderyckx

Assistent Ploegleider

Marcel Laurent

Assistent Ploegleider

Samenstelling ploeg

Akira Asada


Japan
vanaf 15-03-1995 tot 31-12-1995


Marc Bouillon


België
vanaf 01-01-1995 tot 31-12-1995


Jean-Marie Bruyère


België
vanaf 01-01-1995 tot 31-12-1995


Jean-Pierre Dubois


België
vanaf 01-01-1995 tot 30-06-1995


Pascal Duez


België
vanaf 01-01-1995 tot 31-12-1995


Miika Hietanen


Finland
vanaf 01-01-1995 tot 31-12-1995


Thierry Marichal


België
vanaf 01-09-1995 tot 31-12-1995
(Stagiair)


Olivier Matthys


België
vanaf 01-01-1995 tot 31-12-1995


Erwan Menthéour


Frankrijk
vanaf 01-01-1995 tot 31-12-1995


Laurent Meunier


België
vanaf 01-01-1995 tot 31-12-1995


Pierre Mortier


België
vanaf 01-01-1995 tot 15-05-1995


Samuel Pelcat


Frankrijk
vanaf 01-09-1995 tot 31-12-1995
(Stagiair)


Eddy Torrekens


België
vanaf 01-09-1995 tot 31-12-1995
(Stagiair)


Sébastien Van Den Abeele


België
vanaf 01-01-1995 tot 31-12-1995


Olivier Vanconingsloo


België
vanaf 01-01-1995 tot 31-12-1995


Laurent Wlodarski


Frankrijk
vanaf 01-06-1995 tot 31-12-1995


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

Zeges in database



Fotoalbum Cedico 1995

1995


  Afbeelding toevoegen