Individueel 1994

         

Ploegnaam:
Individueel
Jaar
1994
vanaf - tot
01-01-1994 - 31-12-1994
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
IND 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   Individueel
Jaar  1994
vanaf - tot   01-01-1994 - 31-12-1994
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code  IND 
UCI-categorie  2 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Ryoji Abe


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Tooru Abe


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Marcelo Alexandre


Argentinië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Ko Annoura


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Hiroaki Aoki


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Yunosuke Arakawa


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Minoru Araki


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Naoki Arisaka


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Miguel Arroyo


Mexico
vanaf 01-01-1994 tot 31-05-1994


Yasuhiro Asano


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Koichi Atono


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Peter Attard


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Susumu Baba


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Toshinori Bando


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Peter Barnett


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Thomas Bay


Denemarken
vanaf 01-01-1994 tot 28-02-1994


Doug Beck


Verenigde Staten
vanaf 01-07-1994 tot 31-12-1994


Peter Besanko


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Luigi Bielli


Italië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Laurent Biondi


Frankrijk
vanaf 01-11-1994 tot 31-12-1994


David Black


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Barry Bodsworth


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Joseph Boyle


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Charles Bunch


Verenigde Staten
vanaf 01-04-1994 tot 31-12-1994


Peter Bundy


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Barry Burns


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Graham Carlson


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Dan Carlson


Verenigde Staten
vanaf 01-07-1994 tot 31-12-1994


Sławomir Chrzanowski


Polen
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Clive Coomber


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Simon Cope


Groot-Brittannië
vanaf 01-03-1994 tot 31-12-1994


Jason Craig


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-06-1994 tot 31-12-1994


Josh Crow


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Bill Crowe


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Ray Crowe


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Nathan Dahlberg


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Ron Dart


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Tony Davis


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Timothy Decker


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Masahiro Deguchi


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


José Díaz


Colombia
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Duane Dickey


Verenigde Staten
vanaf 01-07-1994 tot 31-12-1994


Paul Dobson


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Robert Dolby


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Steve Douce


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Warren Doyle


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Leigh Egan


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Paul Evans


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Brent Evans


Verenigde Staten
vanaf 01-04-1994 tot 31-12-1994


Mike Farr


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Geoff Fletcher


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Kiyoshi Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Noboru Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Tomokazu Fujino


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 30-06-1994


Kozo Fujita


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Isamu Fujiwara


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Haruo Fukuda


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Kimio Fukuda


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Phil Gallagher


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Thomas Gatewood


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Chad Gerlach


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Mark Gero


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Matthew Gilmore


Australië
vanaf 01-10-1994 tot 31-12-1994


Agostino Giramondo


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Shinichi Gokan


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Minoru Gomi


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Darren Goudie


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Andrew Graham


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


David Green


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Simon Hall


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Takaaki Hamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Brian Hanson


Verenigde Staten
vanaf 01-04-1994 tot 31-12-1994


Hideyuki Hara


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Ashley Harding


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Michael Hardy


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Sean Hardy


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Naokiyo Hashisako


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Kazuya Hashizume


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 30-06-1994


Ichiro Hayakawa


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Patrick Heaney


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Takeshi Higashi


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Takaaki Hirata


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Syohichi Hisamatu


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Bayashi Hisanori


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Drew Holbrook


Verenigde Staten
vanaf 01-07-1994 tot 31-12-1994


Michael F. Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Ron Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Harumi Honda


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Toyuka Hone


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Futoshi Hoshijima


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Takao Hosokawa


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Petr Hric


Slowakije
vanaf 01-01-1994 tot 28-02-1994


Tony Hughes


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Daniel Hutchinson


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Mark Hyland


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Masashi Ichikawa


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Yasutaka Ichimaru


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Yoshinobu Ichimura


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Kazuaki Ichimura


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Yoshihiro Iida


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Noriyuki Iijima


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Takeshi Ikeda


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Narihiro Inamura


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Shigenori Inoue


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Kaoru Inoue


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Shigeru Ito


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Toyoaki Ito


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Katsuya Ito


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Yasushi Ito


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Seichi Iwasaki


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Akihisa Iwata


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Koichi Izumida


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Matthew Jackson


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Tim Jamieson


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 30-06-1994


Mark Jewell


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Peter Johnson


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Koki Kabasawa


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Kazuhiro Kaita


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Keiji Kamigata


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Yuichiro Kamiyama


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Mitsuhiro Kanagawa


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Shinya Kaneko


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Masato Kaneko


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Tomoya Kano


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Mamoru Karibe


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Akira Kataori


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Masaaki Katayama


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Wataru Kato


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Yoshiyuki Kato


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Tsuyoshi Kawachi


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Yoshiaki Kawagoe


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


John Kennedy


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Takayoshi Kibe


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Akira Kinoshita


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Shane Kirby


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Toru Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Ken Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Tetsu Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Katsuhiro Kitazawa


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Akira Kiyoshima


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


František Klouček


Tsjechië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Masayoshi Kobashi


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Masaharu Kobayashi


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Hiroshi Kodama


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Mitsuyoshi Koganei


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Kazuhiro Koike


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Shinichi Koiso


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Keiji Kojima


Japan
vanaf 01-08-1994 tot 31-12-1994


Masanori Komatsu


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Shigeru Konishi


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Tetsuya Konno


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Hisaji Koriyama


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Norio Kotani


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Nikolay Kovch


USSR
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Jim Krynen


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Chiyoshi Kubo


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Motojiro Kudo


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Haruhiko Kunimochi


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Shintaro Kuraoka


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Tetsu Kurihara


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Naoyuki Kurosaki


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Miloslav Kvasnička


Tsjechoslowakije
vanaf 01-11-1994 tot 31-12-1994


Darren Lawson


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Robert Lee


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Andrew Lewis


Verenigde Staten
vanaf 01-09-1994 tot 31-12-1994


Declan Lonergan


Ierland
vanaf 01-05-1994 tot 31-12-1994


Chris Long


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


David Lunn


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Erik Lunsford


Verenigde Staten
vanaf 01-04-1994 tot 31-12-1994


Makio Madarame


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Hideo Madarame


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Masayoshi Maehara


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Fajime Makoto


Japan
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


David Maltby


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Patrick Marcucci


Australië
vanaf 01-01-1994 tot 31-12-1994


Fernando Martínez De Guerenu


Spanje
vanaf 01-11-1994 tot 31-12-1994