individueel 1993

         

Ploegnaam:
individueel
Jaar
1993
vanaf - tot
01-01-1993 - 31-12-1993
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   individueel
Jaar  1993
vanaf - tot   01-01-1993 - 31-12-1993
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  2 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Tooru Abe


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Ryoji Abe


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Colin Aitken


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Tim Angus


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Hiroaki Aoki


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Yunosuke Arakawa


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Minoru Araki


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Naoki Arisaka


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Yasuhiro Asano


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Peter Attard


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Susumu Baba


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Tadashi Baba


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 15-04-1993


Jason Ballantine


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Toshinori Bando


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Joe Barr


Ierland
vanaf 01-01-1993 tot 30-04-1993


Peter Besanko


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Wiesław Bielski


Polen
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Robert Boag


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-07-1993


Barry Bodsworth


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Uwe Bolten


Duitsland
vanaf 01-01-1993 tot 15-01-1993


Luigi Botteon


Italië
vanaf 01-01-1993 tot 28-02-1993


John Brady


Ierland
vanaf 01-01-1993 tot 31-03-1993


Peter Bundy


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Barry Burns


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Marcus Burns


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Ross Bush


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


David Capuano


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 10-01-1993


Graham Carlson


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Darren Casey


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Jon Clay


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1993 tot 15-03-1993


Tony Comfort


Verenigde Staten
vanaf 01-06-1993 tot 31-12-1993


Clive Coomber


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Simon Cope


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1993 tot 30-11-1993


Jamie Cranage


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Ray Crowe


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Bill Crowe


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Michael Crowe


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Radisa Cubric


Joegoslavië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Nathan Dahlberg


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1993 tot 31-07-1993


Ron Dart


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Cameron Dean


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Timothy Decker


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Masahiro Deguchi


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Dick Dekker


Nederland
vanaf 01-01-1993 tot 31-03-1993


Wayne Dellar


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Darren Derrico


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Marco Diem


Zwitserland
vanaf 01-01-1993 tot 31-05-1993


Brooks Dobbs


Verenigde Staten
vanaf 01-06-1993 tot 31-12-1993


Paul Dobson


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Gerd Dörich


Duitsland
vanaf 01-01-1993 tot 30-09-1993


Steve Douce


Groot-Brittannië
vanaf 01-03-1993 tot 31-12-1993


Robert Doudell


Verenigde Staten
vanaf 01-06-1993 tot 31-07-1993


Warren Doyle


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Leigh Egan


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Guido Eickelbeck


Duitsland
vanaf 01-01-1993 tot 31-03-1993


Guido Eickelbeck


Duitsland
vanaf 01-06-1993 tot 31-07-1993


Tim Elmer


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Paul Evans


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Ken Evans


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Mike Farr


Verenigde Staten
vanaf 01-06-1993 tot 31-12-1993


Greg Featonby


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Paul Feller


Verenigde Staten
vanaf 01-06-1993 tot 31-12-1993


David Fornes


Verenigde Staten
vanaf 01-06-1993 tot 31-12-1993


Damien Forster


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Noboru Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Kiyoshi Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Kimio Fukuda


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


John Fuller


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Phil Gallagher


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Marat Ganeev


Rusland
vanaf 01-01-1993 tot 15-05-1993


Mark Gero


Verenigde Staten
vanaf 01-06-1993 tot 31-12-1993


Agostino Giramondo


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Shinichi Gokan


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Darren Goudie


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Andy Graham


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


John Grima


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Simon Hall


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Takaaki Hamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Matthew Hancock


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Eric Hansen


Verenigde Staten
vanaf 01-09-1993 tot 31-12-1993


Hideyuki Hara


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Ashley Harding


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Sean Hardy


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Michael Hardy


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Jamie Harrington


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Fukuyoshi Hayasaka


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Tim Hayden


Verenigde Staten
vanaf 01-09-1993 tot 31-12-1993


Mathieu Hermans


Nederland
vanaf 01-01-1993 tot 31-03-1993


Takeshi Higashi


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Takaaki Hirata


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Bayashi Hisanori


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Neil Hoban


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1993 tot 31-03-1993


Rob Holden


Isle of Man
vanaf 01-01-1993 tot 31-03-1993


Robert Holland


Verenigde Staten
vanaf 01-06-1993 tot 31-12-1993


Michael F. Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


John Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Ron Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Harumi Honda


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Toyuka Hone


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Harutoshi Hosaka


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Tony Hughes


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Daniel Hutchinson


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Mark Hyland


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Masashi Ichikawa


Japan
vanaf 01-08-1993 tot 31-12-1993


Kazuaki Ichimura


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Narihiro Inamura


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Shigenori Inoue


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Kaoru Inoue


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Yasushi Ito


Japan
vanaf 01-04-1993 tot 31-12-1993


Shigeru Ito


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Toyoaki Ito


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Seichi Iwasaki


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Tim Jamieson


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Greg Jeal


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Mark Jewell


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Peter Johnson


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Jeff Joy


Verenigde Staten
vanaf 01-05-1993 tot 31-12-1993


Bobby Julich


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Koki Kabasawa


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Kazuhiro Kaita


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Shigenori Kameyama


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Yuichiro Kamiyama


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Masato Kaneko


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Shinya Kaneko


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Mamoru Karibe


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Akira Kataori


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Masaaki Katayama


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Yoshiyuki Kato


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Tsuyoshi Kawachi


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Yoshiaki Kawagoe


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Dean Kelly


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Jamie Kelly


Australië
vanaf 01-10-1993 tot 31-12-1993


Lincoln Kelly


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


John Kennedy


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Ken Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Tetsu Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Toru Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Akira Kiyoshima


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Shigeru Koba


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Masayoshi Kobashi


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Masaharu Kobayashi


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Hiroshi Kodama


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Mitsuyoshi Koganei


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Kazuhiro Koike


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Masanori Komatsu


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Shigeru Konishi


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Dmitri Konychev


Rusland
vanaf 01-01-1993 tot 28-02-1993


Hisaji Koriyama


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Norio Kotani


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Nikolay Kovch


USSR
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Bertus Kroon


Nederland
vanaf 01-05-1993 tot 31-12-1993


Jim Krynen


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Chiyoshi Kubo


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Motojiro Kudo


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Marek Kulas


Polen
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Isamu Kurokawa


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Harry Lodge


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1993 tot 30-04-1993


Ben Luckwell


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1993 tot 15-06-1993


David Lunn


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Hideo Madarame


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Fajime Makoto


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


David Malady


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


David Maltby


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Neville Maney


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Patrick Marcucci


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Robert Marcucci


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Katsutoshi Masayama


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Michihiro Masui


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Takashi Matsuda


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Hideyuki Matsui


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Hitoshi Matsumoto


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Sadanobu Matsumura


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Fajime Matsushita


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Robert Matwew


Duitsland
vanaf 01-06-1993 tot 31-07-1993


Robert Matwew


Duitsland
vanaf 01-01-1993 tot 31-03-1993


Shane McGuirk


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Paul McHugh


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Tony McLoughlin


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Hilton McMurdo


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Uwe Messerschmidt


Duitsland
vanaf 01-10-1993 tot 31-12-1993


Paul Miller


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Yoshiaki Mine


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Kazuo Mineshige


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Yukihiro Mitani


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Yuji Miura


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Naohiro Miwa


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Shin Miyake


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Masahiko Miyake


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Clint Moore


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Greg Morocco


Verenigde Staten
vanaf 01-06-1993 tot 31-12-1993


Tony Mortimore


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Theuns Mulder


Zuid-Afrika
vanaf 01-01-1993 tot 31-05-1993


John Mullan


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Shigekazu Nakagawa


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Hiroshi Nakahara


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Akemi Nakahara


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Kazuo Namigata


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Chris Neate


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Uwe Nepp


Duitsland
vanaf 01-01-1993 tot 31-03-1993


Uwe Nepp


Duitsland
vanaf 01-06-1993 tot 31-07-1993


Tatsuo Nishikawa


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Kousuke Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Yasuhiro Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Tadashi Noda


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Masanori Noi


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Graeme Obree


Groot-Brittannië
vanaf 01-08-1993 tot 31-12-1993


Hideyuki Ochiai


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Bernard O'Dea


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Hiromi Ogawa


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Kenji Ogawa


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Barry O'Hagan


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Yoshiyuki Okabe


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Masashi Omiya


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Greg O'Sullivan


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Yoshio Ota


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Jack Owens


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Masahiko Ozaki


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Gavin Parsonage


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-08-1993


Gary Parsons


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Joseph Pasqualetto


Verenigde Staten
vanaf 01-06-1993 tot 31-12-1993


Doug Patterson


Verenigde Staten
vanaf 01-06-1993 tot 31-12-1993


Brendan Pendergast


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


? Pentland


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Jason Phillips


Australië
vanaf 01-10-1993 tot 31-12-1993


Victor Phillips


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Tony Pickles


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Stephen Pickles


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Barry Primmer


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


David Procak


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Alistair Rau


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Phil Rhodes


Verenigde Staten
vanaf 01-06-1993 tot 31-12-1993


Robert Riley


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Heath Riley


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Darren Roberts


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Vic Roberts


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Steven Rooks


Nederland
vanaf 01-09-1993 tot 31-12-1993


Luca Rota


Italië
vanaf 01-04-1993 tot 31-12-1993


Yasumasa Sagawa


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Masaru Saito


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Masami Sakamaki


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Tsutomu Sakamoto


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Eichi Sakamoto


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Hisaaki Sakurai


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Eddy Salas


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Robert Santagada


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Hideaki Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Kazuaki Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Akihiko Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Hitoshi Sato


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Mitsuhiro Sato


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Shigeru Sato


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


David Saunders


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Yoshikazu Sawada


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Markus Schleicher


Duitsland
vanaf 01-01-1993 tot 31-03-1993


Markus Schleicher


Duitsland
vanaf 01-06-1993 tot 31-07-1993


Koichiro Seguchi


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Masafumi Shihara


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Hiroshi Shimizu


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Masaaki Shini


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Adam Smith


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Graeme Smith


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Hiroshi Soeta


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Steve Speaks


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Terry Stacey


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Graham Stait


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Paul Scott Steward


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Jeff Stewart


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Andrew Stewart


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Jeff Stobie


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Joel Stoddart


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Roly Suckling


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Gary Suckling


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Yoshikazu Sugata


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Hiroshi Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Makoto Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Takahiro Takagi


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Eigo Takahara


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Mitsuhiro Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Kenji Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Masahiko Takatani


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Masahiro Takii


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Masamitsu Takizawa


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Shogo Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Hiroshi Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Noboyuki Tawara


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Peter Taylor


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Kenji Tosawa


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Shane Toy


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Tomonobu Toyota


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Raymond Turner


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


James Urbonas


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1993 tot 31-03-1993


George Vallins


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Andre van Aert


Nederland
vanaf 01-09-1993 tot 31-12-1993


Eric Van Lancker


België
vanaf 01-09-1993 tot 31-12-1993


Mick Varker


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Laurie Venn


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Sandro Vitali


Italië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Shaun Wallace


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Mark Walsham


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Kenji Watanabe


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Yasuo Watanabe


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Mutsuo Watanabe


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Fujio Watanabe


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Tomoaki Watanabe


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Kenneth Weltz


Denemarken
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Geoff Wheeler


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Ray Wheeler


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Chris White


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Andrew White


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Douglas Whiteford


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Krzysztof Wiatr


Polen
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Mark Winnen


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Dean Woods


Australië
vanaf 01-01-1993 tot 30-04-1993


Steven Wright


Verenigde Staten
vanaf 01-05-1993 tot 31-12-1993


Gary Wright


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Eiji Yamada


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 15-04-1993


Tomio Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Koji Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Kunio Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Kenji Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Yuichi Yamamoto


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Daishiro Yamamura


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Hikaru Yamao


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Yuichi Yasuda


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Shigeo Yasuno


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Tsutomu Yokota


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Minoru Yoshida


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Rikiya Yoshihara


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


Yoshihiro Yoshino


Japan
vanaf 01-01-1993 tot 31-12-1993


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

Zeges in database

% Radisa Cubric:

100


Fotoalbum individueel 1993


  Afbeelding toevoegen