individueel 1991

         

Ploegnaam:
individueel
Jaar
1991
vanaf - tot
01-01-1991 - 31-12-1991
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   individueel
Jaar  1991
vanaf - tot   01-01-1991 - 31-12-1991
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  2 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Tooru Abe


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Ryoji Abe


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Peter Andrews


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Phil Angus


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Peter Anthony


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Paul Antonello


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Hiroaki Aoki


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Yunosuke Arakawa


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Minoru Araki


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Naoki Arisaka


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Tom Armstrong


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 30-04-1991


Yasuhiro Asano


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Peter Attard


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Martin Aun


Estland
vanaf 15-02-1991 tot 31-12-1991


Susumu Baba


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Tadashi Baba


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Trevor Babore


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Gary Baker


Groot-Brittannië
vanaf 01-04-1991 tot 31-12-1991


Toshinori Bando


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


David Barber


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Leigh Barker


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Nick Barnes


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1991 tot 31-05-1991


Peter Barnett


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Craig Bartlett


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Phil Bateman


Groot-Brittannië
vanaf 01-04-1991 tot 31-12-1991


Ed Beamon


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Robert Bell


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Perry Benjamin


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Pierangelo Bincoletto


Italië
vanaf 01-01-1991 tot 01-07-1991


Warren Bishop


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


James Black


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Robert Boag


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Darren Booney


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Gary Boylan


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Peter Bundy


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Bernie Burns


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1991 tot 31-05-1991


Barry Burns


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Peter Bush


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Ian Campigli


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


David Capuano


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Gavin Carlos


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Gino Carmelli


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Simon Carter


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 30-04-1991


Darren Casey


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Chris Castles


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Paul Cattapan


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Teodor Černý


Tsjechoslowakije
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Dan Chew


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Danny Clark


Australië
vanaf 01-03-1991 tot 31-07-1991


Terry Clitheroe


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Robert Collins


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Glenn Coltman


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1991 tot 15-03-1991


Mike Costello


Verenigde Staten
vanaf 15-02-1991 tot 31-03-1991


Hugh Cram


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Barry Cram


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Thomas Craven


Verenigde Staten
vanaf 15-02-1991 tot 30-04-1991


Rodney Crowe


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Michael Crowe


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Ray Crowe


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Radisa Cubric


Joegoslavië
vanaf 01-01-1991 tot 31-05-1991


Peter Cusden


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Wayne Dafter


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Douglas D'Aluisio


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Ron Dart


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Tony Davis


Australië
vanaf 15-10-1991 tot 31-12-1991


Paul De Brauwer


België
vanaf 15-12-1991 tot 31-12-1991


Cameron Dean


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Rodney Dedman


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Masahiro Deguchi


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Wayne Dellar


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Darren Derrico


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Andrew Dick


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Marco Diem


Zwitserland
vanaf 01-01-1991 tot 15-04-1991


Alan Dipple


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Paul Dobson


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Steven Doherty


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Gary Dorrington


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Steve Douce


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1991 tot 15-03-1991


Mark Dove


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Darren Dowditch


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Tony Doyle


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1991 tot 30-04-1991


Warren Doyle


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Dale Eastick


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Matt Eaton


Verenigde Staten
vanaf 15-02-1991 tot 30-04-1991


Juan María Eguiarte


Spanje
vanaf 01-01-1991 tot 28-02-1991


Paul Evans


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Greg Featonby


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


John Fidler


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Geoff Fletcher


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Cameron Forge


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


David Fornes


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Danny Fox


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 30-04-1991


Ray Frauenfelder


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Noboru Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Kiyoshi Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


John Fuller


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Phil Gallagher


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Marat Ganeev


Rusland
vanaf 01-01-1991 tot 30-04-1991


Mark Gero


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Ray Giddons


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Dieter Giebken


Duitsland
vanaf 01-08-1991 tot 31-12-1991


Agostino Giramondo


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Shinichi Gokan


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Darren Goudie


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Marc Graesser


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Tom Gray


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Andrew Gray


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Steve Griffiths


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


John Grima


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Ian Grindlay


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Simon Hall


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Takaaki Hamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Len Hammond


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Wayne Hammond


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Robert Hands


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Hideyuki Hara


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Terry Harrington


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Jamie Harrington


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Ken Hateley


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Gibby Hatton


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Bill Hayes


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Takeshi Higashi


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Malcolm Hill


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Hans Hindelang


Duitsland
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Takaaki Hirata


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Bayashi Hisanori


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Neil Hoban


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1991 tot 15-07-1991


Stewart Hocking


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Bruno Holenweger


Zwitserland
vanaf 01-01-1991 tot 30-04-1991


John Holgate


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Ron Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Michael F. Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


John Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Ron Holmberg


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Brett Holmes


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Harumi Honda


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Bruno Hürlimann


Zwitserland
vanaf 01-01-1991 tot 15-05-1991


Glen Hutchinson


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Mark Hyland


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Masatoshi Ichikawa


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-03-1991


Kazuaki Ichimura


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Noriyuki Iijima


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Kaoru Inoue


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Shigenori Inoue


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Takehiko Ishida


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 15-04-1991


Shigeru Ito


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Toyoaki Ito


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Seichi Iwasaki


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Tim Jamieson


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Greg Jeal


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Stephen Jean


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Peter Johnson


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Michael Jones


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Robert Jordan


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Koki Kabasawa


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 15-05-1991


Kazuhiro Kaita


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Karl Kälin


Zwitserland
vanaf 01-01-1991 tot 15-05-1991


Yuichiro Kamiyama


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Masato Kaneko


Japan
vanaf 01-04-1991 tot 31-12-1991


Akira Kataori


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Masaaki Katayama


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Yoshiyuki Kato


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Tsuyoshi Kawachi


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Yoshiaki Kawagoe


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Heath Keegan


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Malcolm Keegan


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Darryl Keirl


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Lincoln Kelly


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


John Kennedy


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Konstantin Khrabzov


Rusland
vanaf 01-01-1991 tot 30-04-1991


James Kile


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Darren King


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Simon King


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Ken Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Tetsu Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Toru Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Akira Kiyoshima


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Masayoshi Kobashi


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Masaharu Kobayashi


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Hiroshi Kodama


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Mitsuyoshi Koganei


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Kazuhiro Koike


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Hisaji Koriyama


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Norio Kotani


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Erich Krinsky


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Jim Krynen


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Chiyoshi Kubo


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Motojiro Kudo


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Noboru Kumashiro


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Arno Küttel


Zwitserland
vanaf 01-01-1991 tot 31-08-1991


Des Lane


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Warwick Leggo


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Ian Leighton


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Robert Leslie


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Darryl Letchford


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Dave Lettieri


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 30-04-1991


Grant Lobb


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Marcel Lüchinger


Zwitserland
vanaf 01-06-1991 tot 30-09-1991


Ben Luckwell


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1991 tot 31-05-1991


Hideo Madarame


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Fajime Makoto


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


David Malady


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Robert Marcucci


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Patrick Marcucci


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Katsutoshi Masayama


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


John Mason


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Michihiro Masui


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Takashi Matsuda


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Hideyuki Matsui


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Hitoshi Matsumoto


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Sadanobu Matsumura


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Fajime Matsushita


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Peter McAuley


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Vin McCarthy


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Dean McDonald


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


David McFarlane


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Ian McGeogh


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Shane McGuirk


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Paul McHugh


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Hilton McMurdo


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1991 tot 31-05-1991


Jim McPhearson


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Stephen Michetti


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Paul Miller


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Bryan Miller


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Craig Milton


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Kazuo Mineshige


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Yukihiro Mitani


Japan
vanaf 01-04-1991 tot 31-12-1991


Yuji Miura


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Masahiko Miyake


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Shin Miyake


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Tom Moloney


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Clint Moore


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Tony Mortimore


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


John Mullan


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1991 tot 30-06-1991


Tony Murrell


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Shigekazu Nakagawa


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Hiroshi Nakahara


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Ren Nakamura


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Kazuo Namigata


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Uwe Nepp


Duitsland
vanaf 01-01-1991 tot 30-04-1991


John Nicholson


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Ralph Nicholson


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Herbert Niederberger


Zwitserland
vanaf 15-02-1991 tot 15-05-1991


Tatsuo Nishikawa


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Kousuke Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Yasuhiro Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Tadashi Noda


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Laurie Norris


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Greg North


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Jason Noye


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


John Nuttall


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


David O'Brien


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Bernard O'Dea


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Hiromi Ogawa


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Kenji Ogawa


Japan
vanaf 01-08-1991 tot 31-12-1991


Gavin O'Grady


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 30-04-1991


Barry O'Hagan


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Yoshiyuki Okabe


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Masashi Omiya


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Greg O'Sullivan


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Yoshio Ota


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Mitsuyoshi Otake


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Masahiko Ozaki


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Nathan Page


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Kvetoslav Palov


Tsjechoslowakije
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Gary Parsons


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Joseph Pasqualetto


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Ross Pate


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Tyrone Patterson


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Doug Patterson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Andy Paulin


Verenigde Staten
vanaf 15-02-1991 tot 31-12-1991


Ronny Pauwels


België
vanaf 01-01-1991 tot 15-04-1991


John Paxton


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Martin Penc


Tsjechoslowakije
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Brendan Pendergast


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


David Perry


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Pascal Peyramaure


Frankrijk
vanaf 20-07-1991 tot 31-12-1991


Grant Phillips


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1991 tot 30-06-1991


Warwick Phillips


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Victor Phillips


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Stephen Pickles


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Tony Pickles


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Slawomir Pietraszek


Polen
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Darren Pollard


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


George Powles


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Craig Price


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Barry Primmer


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Alistair Rau


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Graham Raymond


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Anthony Rebesco


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Grant Reynolds


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Dean Rice


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Gary Richardson


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Robert Riley


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Wayne Roberts


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Darren Roberts


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Vic Roberts


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Grant Rogers


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Colin Ryan


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Masaru Saito


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Masami Sakamaki


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Tsutomu Sakamoto


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Eichi Sakamoto


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Hisaaki Sakurai


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Geoff Salter


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Eric Saltzman


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Laurie Sams


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Greg Sands


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Robert Santagada


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Akihiko Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Hideaki Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Hitoshi Sato


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Kadashi Sato


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Shigeru Sato


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Marat Satybaldiev


Rusland
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


David Saunders


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


John Sauvarin


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Tom Sawyer


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Steve Sefton


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1991 tot 15-07-1991


Koichiro Seguchi


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Thomas Sell


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Bob Shannon


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


David Sharpe


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Masafumi Shihara


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Hiroshi Shimizu


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Prakash Shinde


India
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Masaaki Shini


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Ricky Smith


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Adam Smith


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Graeme Smith


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Scott Snyder


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Hiroshi Soeta


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Donald Spence


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Terry Stacey


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Darren Staehr


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Graham Stait


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Michael Starcevic


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Albert Steffan


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Mark Stephens


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Geoff Stevenson


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Peter Stevenson


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1991 tot 28-02-1991


Jeff Stewart


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Andrew Stirling


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Derin Stockton


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 15-04-1991


Kip Stockton


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Kurt Stockton


Verenigde Staten
vanaf 15-02-1991 tot 15-04-1991


Geoff Stoker


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Rodney Stormonth


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Bruce Storrie


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Gary Suckling


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Roly Suckling


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Yoshikazu Sugata


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Andrew Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Jamie Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Don Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Hiroshi Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Makoto Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Takahiro Takagi


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Eigo Takahara


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Matsuyoshi Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Mitsuhiro Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Kenji Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Masahiro Takii


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Masamitsu Takizawa


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Hiroshi Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Shogo Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Noboyuki Tawara


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Craig Taylor


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Phil Tehan


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Cayn Theakston


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Steve Tilford


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 15-05-1991


Adrian Timmis


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1991 tot 28-02-1991


Julian Toby


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Kenji Tosawa


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Wayne Towler


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Shane Toy


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Tomonobu Toyota


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Gary Trowell


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Raymond Turner


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


James Urbonas


Verenigde Staten
vanaf 15-02-1991 tot 15-04-1991


Gary Van Den Elsen


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Wayne Van Moorsel


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Laurie Venn


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Warren Vigor


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Martin Vinnicombe


Australië
vanaf 01-06-1991 tot 31-12-1991


Shaun Wallace


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Mark Walsham


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1991 tot 15-05-1991


Jon Walshaw


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1991 tot 15-04-1991


Raymond Walters


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Yasuo Watanabe


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Greg Watkins


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Paul Watson


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Darryl Weatherstone


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Darrell Wheeler


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Ray Wheeler


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Randy Whicker


Verenigde Staten
vanaf 15-02-1991 tot 15-05-1991


Chris White


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Andrew White


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Russell Williams


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1991 tot 30-04-1991


Tim Willing


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Tony Wilson


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Graham Wilson


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Mark Wishart


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Tony Wood


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Karl Wood


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Alastair Wood


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1991 tot 15-04-1991


Graham Woodrup


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Jerzy Wozniak


Polen
vanaf 01-06-1991 tot 31-08-1991


Gary Wright


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Eiji Yamada


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Yuji Yamada


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Kenji Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Tomio Yamaguchi


Japan
vanaf 01-08-1991 tot 31-12-1991


Koji Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Kunio Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Yuichi Yasuda


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Shigeo Yasuno


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Minoru Yoshida


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Yoshihiro Yoshino


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Minoru Yoshioka


Japan
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Chris Young


Groot-Brittannië
vanaf 01-04-1991 tot 30-04-1991


Frank Zanatta


Australië
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Samuel Zara


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1991 tot 31-12-1991


Urs Zimmermann


Zwitserland
vanaf 01-05-1991 tot 31-05-1991


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

Zeges in database



Fotoalbum individueel 1991


  Afbeelding toevoegen