Individueel 1973

         

Ploegnaam:
Individueel
Jaar
1973
vanaf - tot
01-01-1973 - 31-12-1973
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   Individueel
Jaar  1973
vanaf - tot   01-01-1973 - 31-12-1973
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  1 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Ryoji Abe


Japan
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Toshimi Abe


Japan
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Vic Adams


Australië
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Don Allan


Australië
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Auguste Badts


België
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Michel Baele


België
vanaf 15-03-1973 tot 31-12-1973


Eric Bishop


Australië
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Marcel Boishardy


Frankrijk
vanaf 01-09-1973 tot 31-12-1973


Winfried Bölke


Duitsland
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Frans Brands


België
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Pierre Buslot


België
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


John-Christopher Bylsma


Australië
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Joseph Carletti


Frankrijk
vanaf 01-09-1973 tot 31-12-1973


Eduardo Castello


Spanje
vanaf 01-01-1973 tot 31-05-1973


Danny Clark


Australië
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Hilton Clarke


Australië
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Louis Dierckx


België
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Evert Dolman


Nederland
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


José Estévez


Spanje
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Ken Evans


Australië
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Pascual Fandos


Spanje
vanaf 01-01-1973 tot 01-06-1973


Mogens Frey


Denemarken
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Max Gretener


Zwitserland
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Cliff Halsey


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Reg Harris


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Udo Hempel


Duitsland
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Kerry Hoole


Australië
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Amalio Hortelano


Spanje
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Mick Ives


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Aldert Jongkind


Nederland
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Melle Jongkind


Nederland
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Hans Junkermann


Duitsland
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Tony Kelleher


Australië
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Harry Kellenaers


Nederland
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Dieter Kemper


Duitsland
vanaf 01-01-1973 tot 01-08-1973


Alex Krause


Duitsland
vanaf 01-08-1973 tot 01-09-1973


Bill Kund


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Bertus Lelieveld


Nederland
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Horst Maier


Duitsland
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Graham McVilly


Australië
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Emil Merks


Duitsland
vanaf 01-01-1973 tot 28-02-1973


Tim Mountford


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Horst Oldenburg


Duitsland
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Keith Oliver


Australië
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Henri Omloop


België
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Herman Perfors


Nederland
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Maryan Polansky


België
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


António Moreira


Portugal
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Sigi Renz


Duitsland
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Charles Rigon


Frankrijk
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Jean-Marie Ritserveldt


België
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Ehrenfried Rudolph


Duitsland
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Wolfgang Schulze


Duitsland
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Michel Scob


Frankrijk
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Norbert Seeuws


België
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Jackie Simes


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Tom Sneddon


Verenigde Staten
vanaf 01-09-1973 tot 31-12-1973


Kevin Spencer


Australië
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Alfred Stucki


Zwitserland
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Antonio Vallori


Spanje
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Gerard Van Deene


Nederland
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Wout Van Den Berg


Nederland
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Harrie Van Leeuwen


Nederland
vanaf 01-07-1973 tot 31-12-1973


Fernand Van Rymenant


België
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


John Vande Velde


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Julien Verboven


België
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Henk Vogels


Australië
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Charly Walsh


Australië
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


Gerard Wesselius


Nederland
vanaf 01-01-1973 tot 31-12-1973


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

Zeges in database

% Donald Allan:

10

% Auguste Badts:

70

% Dieter Kemper:

10

% Antonio Vallori Mateu:

10


Fotoalbum Individueel 1973


  Afbeelding toevoegen