Helyett - Hutchinson 1939

         

Ploegnaam:
Helyett - Hutchinson
Jaar
1939
vanaf - tot
01-01-1939 - 31-12-1939
Nationaliteit
Frankrijk
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen

slider image slider image slider image

Ploegnaam:   Helyett - Hutchinson
Jaar  1939
vanaf - tot   01-01-1939 - 31-12-1939
Nationaliteit  Frankrijk
UCI-code   
UCI-categorie  1 
Fietsen  Helyett 


 Bevoegdheden

Ploegleider(s)

André Trialoux

Ploegleider

Samenstelling ploeg

François Adam


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Albert Adam


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Antoine Arnaldi


Italië
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Louis Barjolin


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Kamiel Beeckman


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


René Bernard


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Albert Bourlon


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Jean Boyer


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Adolphe Braeckeveldt


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


John Braspennincx


Nederland
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Albert Carapezzi


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


François Coppens


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


René De Walsche


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Julien Demolder


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Frans Demondt


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Antoine Dignef


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Albertin Disseaux


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Antoine Docquier


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Cyriel Dubois


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Albert Dubuisson


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Jean Fontenay


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Amédée Fournier


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Albert Francken


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Bernard Franken


Nederland
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Pierre Gallien


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Gerard Geuten


België
vanaf 10-08-1939 tot 31-12-1939


Jean-Marie Goasmat


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Joseph Goasmat


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Marcel Goossens


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Joseph Goutorbe


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Raymond Horner


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Albert Jacquet


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Lode Janssens


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Georges Lachat


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Jan Lambrichs


Nederland
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Constant Lauwers


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Léon Le Calvez


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Armand Le Moal


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 09-07-1939


Karel Lenaerts


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Raoul Lesueur


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Léon Level


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Auguste Mallet


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Bernard Masson


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Jean Maurel


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Theo Middelkamp


Nederland
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


François Neuville


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Robert Oubron


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Theo Pirmez


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Armand Putzeys


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Robert Renoncé


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


René Segers


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Georges Sérès jr


Frankrijk
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Henri Sesier


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Huub Sijen


Nederland
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Joseph Somers


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Philemon-Frans Spiessens


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Karel Tersago


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Karel Thys


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Auguste Toubeau


België
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939


Aad van Amsterdam


Nederland
vanaf 01-01-1939 tot 31-12-1939