Individueel 1941

         

Ploegnaam:
Individueel
Jaar
1941
vanaf - tot
01-01-1941 - 31-12-1941
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   Individueel
Jaar  1941
vanaf - tot   01-01-1941 - 31-12-1941
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  1 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Fausto Acha


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jean Aerts


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Georges Aeschlimann


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Cipriano Aguirrezabal


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Gino Alberizio


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Ernest Allemeersch


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Eugène Alpaerts


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Rudolf Alt


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Léo Amberg


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Albert Anciaux


België
vanaf 17-07-1941 tot 31-12-1941


Anker Meyer Andersen


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


William Anderson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Albert Andrey


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Natalino Arata


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Ascanio Arcangeli


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


? Aristarri


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


José Maria Aristrain


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jesus Arnedo


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jules Audy


Canada
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Cees Bakker


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Cor Bakker


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Alexandre Barbaroux


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Giacomo Bardelli


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Juan Bautista


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Raymond Bedard


Canada
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Kamiel Beeckman


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Albert Beirnaert


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Isidro Bejarano


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Cesare Beretta


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Isidoro Bergaglio


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Charles Bergna


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Quirino Bernacchi


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Vittorio Bertocco


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Antonio Bertola


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Albert Berton


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Bruno Besana


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jacques Besson


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Vicente Biain


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Albert Billiet


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Alvaro Bini


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Giuseppe Biondi


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Hilton Bloomfield


Australië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


? Bludau


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Arne Bødtker


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Gerrit Boeijen


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Alberto Boffa


Italië
vanaf 01-09-1941 tot 31-12-1941


Max Bolliger


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jean Bolliger


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Vincenzo Bosi


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Dirk-Jan Bosland


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Achille Boutens


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Charles Bouvet


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Alfredo Bovet


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Mario Bovio


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Adolphe Braeckeveldt


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


André Bramard


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Francesco Brambilla


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Mario Brambilla


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Poul Brask


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Kield Brask Andersen


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


John Braspennincx


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Rudolf Breitenmoser


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Achiel Bruneel


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Eduardo Brusatori


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Albert Bruylandt


België
vanaf 01-07-1941 tot 31-12-1941


Achille Bucco


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Edgar Buchwalder


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Werner Buchwalder


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Edy Bühler


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Ernst Bühler


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Karl Burkhardt


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Alfred Burli


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Willi Butt


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Marinus Buuron


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Albert Buysse


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Benito Cabestreros


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Julian Cabrera


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Luigi Cafferata


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Amerigo Calcabrini


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Josep Campamá


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Pierre Canavese


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Aldo Canazza


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


José Cano


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Giacomo Capelli


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Pasquale Carbone


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Carlo Carini


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Miguel Carrión


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Renzo Casarico


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Remo Castiglioni


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Gilbert Caupain


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Remo Cerasa


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Irnerio Cervelatti


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Mario Cessarini


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Louis Chaillot


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Fernand Chollet


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Erland Christensen


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Igino Ciccotelli


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Mario Cipriani


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jean Claessens


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Marcel Claeys


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Benny Clare


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Roger Claus


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jean Louis Clermont


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jim Coleman


Australië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Giuseppe Colombara


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Achille Colombo


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Vincenzo Colombo


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Oreste Conte


Italië
vanaf 01-09-1941 tot 31-12-1941


Randall Cook


Australië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Frans Cools


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jack Cooper


Australië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


André Cordier


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Marc Crevoisier


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Salvatore Crippa


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Arnaldo Cristofori


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Ugo Croci


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Numa Cuenoud


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Robert Culnaert


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


René Cyr


Canada
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


? Czukella


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Abramo Dall'Agnol


Luxemburg
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Georges Damiens


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Antonio D'Amore


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Onorio D'Andrea


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Mogens Danholt


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Angelo De Bacco


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Achiel De Backer


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Leo De Beer


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Omer De Bruycker


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Edgard De Caluwé


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Corry de Groot


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Henk De Hoog


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


André De Korver


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Edmond De Maayer


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Félix De Raes


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Mattia De Rubeis


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Tomas De Sosa


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Raymond Debruyckere


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Albert Decin


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


André Declerck


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Josef Declercq


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Mike Defilippo


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


André Defoort


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Camiel Dekuysscher


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Ottavio Del Bino


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Albert Delfosse


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Rene Delorme


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Hubert Deltour


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Joop Demmenie


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Richard Depoorter


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jan Derksen


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jesús Dermit


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Raymond Derozier


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Kamiel Desmet


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Eloi Devauchelles


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Antonio Di Leo


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Raffaele Di Paco


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Giovanni Di Santi


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Martino Di Stefano


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Rene Dick


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Louis Dietvorst


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Karel Dietvorst


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Walter Diggelmann


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Heino Dissing


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Barend-Johannes Domhof


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jef Dominicus


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Julien Douws


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Aldemiro Dragomanni


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


António Sereno


Portugal
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


André Dufour


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jérôme Dufromont


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Marcel Dupont


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Fernand Duray


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Franz Dusika


Oostenrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Agustin Echegaray


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Paul Egli


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Lothar Ehmer


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Juan-Jose Eizaguirre


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Francisco Elgarresta


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Paul Eono


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


José Felix Escauriaza


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


? Esposito


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Louis Fabre


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Emiel Faignaert


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Willy Falck Hansen


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Tommaso Fanciulli


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


S. Fant


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Joaquim Fernandes


Portugal
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Antonio Fernandez


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Victor Ferrari


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Stefan Fischer


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Alejandro Fombellida


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Amédée Fournier


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Bernard Franken


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Johan Fransman


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jean Fréchaut


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Francis Fricker


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Juan Fullana


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Laurent Gadou


Canada
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Eugene Gaille


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jean Galle


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Manuel Garcia


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Francisco García


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Tomas Garcia


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jules Geens


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Carl Johan Gené


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Avelino Generati


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Giacinto Gentile


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Louis Gérardin


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jacques Geus


België
vanaf 01-07-1941 tot 31-12-1941


Giovanni Ghirardi


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Mario Ghisalberti


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Eric Gibaud


Australië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Oscar Giltay


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Franco Giorgetti


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Nello Giri


San Marino
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Domenico Glaudo


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Robert Godard


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Guillaume Godéré


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Francisco Goenaga


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Félix Gogenola


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Luis Goicoechea


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Piet Gommans


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jan Gommers


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Eusebio Gonzalez


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Silvio Gosi


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Émile Gosselin


België
vanaf 24-09-1941 tot 31-12-1941


Claude Govaert


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Felix Goyenaga


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Robert Grassin


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Gerard Greeve


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Ferdinand Grillo


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Dirk Groenewegen


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Walter Gross


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Georges Guénin


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Candido Gutierrez


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Bill Guyatt


Australië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Roger Gyselinck


België
vanaf 01-06-1941 tot 31-12-1941


Robert Haas


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Herbert Hackebeil


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Frans Haerbos


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Julius Hamelryckx


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Peter Hansen


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


André Hardegger


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Herbert Hauswald


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Julien Heernaert


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Edgar Hehlen


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Karl Heide


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Theo Heimann


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Edouard Heimann


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Gorgon Hermans


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Henk Hervijk


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Heinz Heuser


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Erich Hoffmann


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Charles Hofman


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Palle Høltzer


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Theo Hopstaken


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Gottfried Hürtgen


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Constant Huys


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Erich Ifland


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jean Igel


Luxemburg
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Ferdinando Inghina


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jose Iturrieta


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Eugeen Jacobs


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Helge Jacobsen


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Werner Jaisli


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


August Janssens


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Lode Janssens


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Ted Johnson


Australië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Paul Joosen


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Cees Joosen


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Oscar Juner


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Karel Kaers


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Willy Kaufmann


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Willy Kern


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Gustav Kilian sr


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Fritz Kleinegrefe


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Dethmer Klink


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jack Kohlenberg


Australië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Willy Korsmeier


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Paul Krewer


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Ernst Kuhn


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Wim Kuipers


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Wim Kuipers


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Letterio La Rosa


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


René Lafosse


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Albert Lambert


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Antonio Lampitella


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Hans Langenegger


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


John Larsen


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Antoine Latorre


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Bertus Lauwers


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Lucien Le Guével


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Ignacio Legaretta


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Henri Lemoine


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Alfred Letourneur


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Claudio Leturiaga


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jean-Baptiste Leysen


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Sepp Liebl


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Karl Litschi


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Miguel Llompart


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Bruno Loatti


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Rudolf Lodewijks


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Charley Logan


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Walter Lohmann


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Antoon Loncke


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Annibal Lopez


Argentinië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Carl Lorenz


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Hugo Lorenzetti


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Leo Lundquist


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Hans Maag


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Harry Maas


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Romain Maes


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Marcel Magnegat


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Karl August Magnussen


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Severino Mantovani


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Marco Marangoni


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


César Marcelak


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Kurt Marklewitz


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Edouard Martin


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Georges Martin


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Cayetano Martin


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Hans Martin


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Andrés Martorell


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Faliero Masi


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Andy McConnell


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Aloïs Meerschaert


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Urquiano Menendez


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Angelo Menon


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Toni Merkens


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Germain Mertens


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


August Meuleman


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Éloi Meulenberg


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Willy Michaux


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Louis Minardi


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Nazario Minguez


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jean Monin


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Isidore Montalban


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Luciano Montero


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Antonio Montes


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Miguel Monzón


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jose-Maria Moradillo


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Cesare Moretti jr.


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Ruggero Moro


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Gunnar Mortensen


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Santiago Mostajo


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Gerrit Mosterd


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Fred Mostert


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Louis Motké


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Willy Muller


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Luigi Mutti


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Robert Naeye


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Bella Nagy


Hongarije
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Georges Naisse


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Harold Nauwens


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Vittorio Naviganti


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Paul Neuenschwander


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Giordano Nicolosi


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Hans Christian Nielsen


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jean Noblet


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Heini Noss


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Louis Noti


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Stan Ockers


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Tom O'Donnell


Australië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Giuseppe Olivetti


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Giuseppe Olmo


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Knud Olsen


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Frans Overbeeke


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Arie Arie


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Albert Paepe


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Edmond Pagès


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


José Cabral


Portugal
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Elvezio Palla


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Lorenzo Parodi


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Stan Parsons


Australië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Bruno Pasquini


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Francesco Patti


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jean Paulin


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Frans Pauwels


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


William-John Peden


Canada
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Douglas Peden


Canada
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Arne-Werner Pedersen


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


René Pédroli


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Kees Pellenaars


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Emilio Pérez


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Victor Pernac


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Henk Peters


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Georges Peuziat


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Angel Pintor


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Roger Pipoz


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Theo Pirmez


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Juan Planas


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Javier Platero


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Benedetto Pola


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Guido Pollini


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


René Ponnet


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Robert Porter


Australië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Carl Poulsen


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Ennio Pozzato


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Adolphe Prat


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Antonio Prior


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Gino Proietti


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Angel Puente


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Valentin Pütter


West-Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Armand Putzeys


België
vanaf 12-07-1941 tot 31-12-1941


Albert Ramon


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Charles Rampelberg


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Tino Reboli


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Ugo Redaelli


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Pietro Regonesi


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Michel Remue


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Raoul Rémy


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Guy Renaudin


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Amelio Renedo


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Willem Reuter


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jan Reuter


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


? Ribas


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Piet Rijnders


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Albert Ritserveldt


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jerry Rodman


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Amédée Rolland


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Carlo Ronca


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Albert Rosseel


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Karel Rossou


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Paolo Rubiani


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Dante Rubiola


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Santos Ruiz


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Gabriel Ruozzi


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Frans Ryckers


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Frans Rymenants


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Martin-Remigio Saavedra


Argentinië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Louis Saeremans


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Guus Saes


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Tom Saetta


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Fritz Saladin


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Antonio Salva


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Achille Samijn


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Eduard Sandrin


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Martin Santos


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Oreste Sartori


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Pietro Scalbi


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Gino Scappini


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Franz Schaad


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Fritz Scheller


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Otto Schenk


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jef Scherens


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Angelo Schiffo


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Kurt Schindler


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Adolf Schön


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jean Schorn Jr.


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Gerrit Schulte


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Gino Sciardis


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Pietro Semerraro


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Albert Sercu


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jesus Serrada


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


George Shipman


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Hermann Siebelhoff


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Huub Sijen


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Frans Simaer


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Settimio Simonini


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Frans Slaats


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Italo Slaviero


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Harold Smith


Australië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Chris Smits


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Joop Snoek


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Daniel Sola


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Albert Sommer


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Guerrino Sostaro


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Francesco Spada


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Frank Spears


Australië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Erwin Speichinger


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Oreste Sperandio


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Mario Spinazzi


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Georg Stach


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Ken Stewart


Australië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Bjørn Stieler


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Willi Stocker


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Fritz Stocker


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Alfred Strom


Australië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Giovanni Strukul


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Heiri Suter


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Bela Szekeres


Hongarije
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Edoardo Taddei


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Lionel Talle


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Hein te Loo


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Juan Tellechea


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Karel Termont


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Ernest Terreau


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Karel Tersago


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jan Theuns


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Ernest Thijssen


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Keith Thurgood


Australië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Omer Thys


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Quirino Toccaceli


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Werner Twiehaus


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Georg Umbenhauer


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Cees Valentijn


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Juan-Bautista Vallejo


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Luigi Valotti


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Aad van Amsterdam


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Gustave Van Cauwenberghe


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jef Van De Vijver


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Martin Van Den Broeck


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Frans Van Den Broek


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Odiel Van Den Meerschaut


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Christiaan Van Der Ven


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Ben Van Der Voort


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Edward Van Dijck


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Robert Van Eenaeme


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Chris Van Gent


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Piet Van Gerven


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Robert Van Grembergen


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Frans Van Hassel


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Frans Van Hellemont


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Paul Van Hoeylandt


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Marcel Van Houtte


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Piet Van Kempen


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jan Van Kempen


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Roger Van Melkebeke


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


August Van Mirlo


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Piet Van Nek


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Thijs Van Oers


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Gustaaf Van Overloop


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Adolf Van Peer


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Georges Van Rossem


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Marcel Van Schil


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Adelin Van Simaeys


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jan Van Swelm


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Arie van Vliet


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Michel Van Vlockhoven


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Albert Van Wesemael


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Georges Vandenberghe


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Adolphe Vandenbossche


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Albert Vandenbossche


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Roger Vandendriessche


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Marcel Vandevivere


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Joseph Vandeweghe


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jozef Vankerckhoven


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Dino Vanni


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Cyriel Vanoverberghe


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Frans Vanransbeeck


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Emile Vaucher


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Aldo Vecchio


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Kamiel Vermassen


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Pierre Vermeiren


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Piet Verschuren


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Félicien Vervaecke


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jan Verveer


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Thijs Verveer


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Louis Vincent


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Aldo Viola


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Gérard Virol


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Edward Vissers


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Albert Vittoz


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Alfred Vock


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Heinz Vopel


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Willy Vroomen


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Werner Wägelin


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Hein Wagenaar


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Cor Wals


Nederland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Rene Walschot


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jacques Wassilief


Frankrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Hans Weber


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Gottlieb Weber


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


August Werner


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Herbert Wesenberg


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jørgen Wiberg


Denemarken
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Max Wohlhuser


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Rudi Wölkert


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Philippe Wouters


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Hans Wrzeciono


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Wilhelm Wuddernitz


Oostenrijk
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Ernst Wüthrich


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Jozef Wuytack


België
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Karl Wyss


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Charly Yaccino


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Cecil Yates


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Mario Zaffaroni


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Gino Zamperioli


Italië
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Kurt Zaugg


Zwitserland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Hans Zims


Duitsland
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


Pedro Zugasti


Spanje
vanaf 01-01-1941 tot 31-12-1941


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

06-07-1941    Bern Paul Egli

Zeges in database

% Jean Aerts:

2.17

% Albert Beirnaert:

6.52

% Adolphe Braeckeveldt:

2.17

% John Braspennincx:

2.17

% Albert Bruylandt:

2.17

% Werner Buchwalder:

2.17

% Frans Cools:

4.35

% René Cyr:

2.17

% Angelo De Bacco:

2.17

% Achiel De Backer:

4.35

% Josef Declercq:

2.17

% André Defoort:

2.17

% Walter Diggelmann:

2.17

% Paul Egli:

2.17

% Claude Govaert:

2.17

% Bill Guyatt:

2.17

% Gorgon Hermans:

2.17

% Karel Kaers:

2.17

% Gustav Kilian sr:

2.17

% Antonio Lampitella:

2.17

% Lucien Le Guével:

2.17

% Karl Litschi:

2.17

% Miguel Llompart:

2.17

% Hans Maag:

2.17

% Antonio Montes García:

2.17

% Louis Motké:

2.17

% Stan Ockers:

2.17

% Albert Paepe:

2.17

% Stan Parsons:

2.17

% Kees Pellenaars:

4.35

% Albert Ramon:

2.17

% Fritz Scheller:

2.17

% Jef Scherens:

2.17

% Harold Smith:

2.17

% Odiel Van Den Meerschaut:

8.7

% Gustaaf Van Overloop:

2.17

% Heinz Vopel:

2.17

% Rudi Wölkert:

2.17


Fotoalbum Individueel 1941


  Afbeelding toevoegen