Onafhankelijke 1958

         

Ploegnaam:
Onafhankelijke
Jaar
1958
vanaf - tot
01-01-1958 - 31-12-1958
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   Onafhankelijke
Jaar  1958
vanaf - tot   01-01-1958 - 31-12-1958
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  1 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Antoine Abate


Italië
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Vicente Aramburu


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Félix Arnould


België
vanaf 11-09-1958 tot 31-12-1958


Gilbert Balcaen


België
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Alfons Beeckaert


België
vanaf 14-08-1958 tot 31-12-1958


Max Bleneau


Frankrijk
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Alfons Bogaerts


België
vanaf 28-08-1958 tot 31-12-1958


Henri Bonnefond


Frankrijk
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Germain Borry


België
vanaf 17-06-1958 tot 31-12-1958


René Cailleaux


België
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


José Maria Cano


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Luis Carrio


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Alfons Cassimon


België
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Henri Casteels


België
vanaf 08-07-1958 tot 31-12-1958


José Luis Castrillo


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Joaquin Cid


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Norbert Coreelman


België
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Licerio Cuervo


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Ángel De La Lastra


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Henri De Wolf


België
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Domingo Del Campo


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Daniel Doom


België
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Jesus Echave


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Antonio Eguren


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Javier Faura


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Elias Fernandez


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Santiago Fernandez


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Gérard Gaillot


Frankrijk
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Julian Gallego


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Manuel Galvez


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Pedro José Gomila


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Victoriano Gonzalez


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


André Gryson


België
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Emile Guerinel


Frankrijk
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Carlos Herran


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Alfons Heuvelmans


België
vanaf 01-08-1958 tot 31-12-1958


Enrique Irazoqui


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Edouard Klabinski


Polen
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Maurice Lainé


Frankrijk
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


José Laorden


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Jean Le Lan


Frankrijk
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Esteban Martín


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Esteban Martín


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Emilio Matas


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Dario Munoz


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Daniël Patteeuw


België
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Luis Pedron


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


David Perez


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Alberto Pons


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Gumersindo Porres


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


German Puchades


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


José Quesada


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Jose Luis Rato


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Raúl Rey


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Antonio Rosa


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Esteban Ruiz


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Javier San Agustin


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Faustino Sanchez


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


José Sánchez


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Ramón Seco


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Antonio Serna


Spanje
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Jacques Seynaeve


België
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Marcel Trefois


België
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Frans Van den Bosch


België
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Julien Vasquez


Frankrijk
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


Julien Vergauwe


België
vanaf 22-05-1958 tot 31-12-1958


Constant Vermeiren


België
vanaf 07-07-1958 tot 31-12-1958


Walthère Wislet


België
vanaf 01-01-1958 tot 31-12-1958


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

Zeges in database

% Norbert Coreelman:

20

% Henri De Wolf:

40

% Edouard Klabinski:

20

% Jacques Seynaeve:

20


Fotoalbum Onafhankelijke 1958


  Afbeelding toevoegen