Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender December 2011
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 December
Cali, 1 km
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, Omnium, Puntenkoers
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, Ploegenachtervolging (a)
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, Ploegenachtervolging (V) (a)
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, Ploegsprint (a)
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, Scratch (V)
CDM
Wereldbeker
COL
02 December
Cali, Achtervolging (V)
CDM
Wedstrijd
COL
Cali, Keirin
CDM
Wedstrijd
COL
Cali, Omnium
CDM
Wedstrijd
COL
Cali, Omnium, 1 km
CDM
Wedstrijd
COL
Cali, Omnium, Afvalrace
CDM
Wedstrijd
COL
Cali, Omnium, Scratch
CDM
Wedstrijd
COL
Cali, Omnium, Vliegende Start
CDM
Wedstrijd
COL
Cali, Sprint (V) (a)
CDM
Wereldbeker
COL
6e etappe Tour of the AGCC Arab Gulf
NE
Etappe
03 December
Cali, Ploegkoers
CDM
Wedstrijd
COL
Cali, Sprint
CDM
Wereldbeker
COL
3e etappe Coupe Frédéric Jalton
NE
Etappe
GUA
Hell of the Marianas
NE
Wedstrijd
USA
Jabkenice, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Jabkenice, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Jabkenice, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Jabkenice, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Jabkenice, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Los Angeles, Cyclocross
CXLA Weekend # 1
C2
Wedstrijd
USA
Los Angeles, Cyclocross (V)
CXLA Weekend # 1
C2
Wedstrijd
USA
Lotenhulle, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Lotenhulle, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Lotenhulle, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Lotenhulle, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Lotenhulle, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Mol, Cyclocross, Junioren (V)
Zilvermeercross
NE
Wedstrijd
BEL
Mol, Cyclocross, Nieuwelingen
Zilvermeercross
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, India
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, India
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, India
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Cat. B
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Junioren
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Siem Reap
Angkor Wat Bike4Kids
NE
Wedstrijd
CAM
Teule 100
NE
Wedstrijd
KEN
2e etappe Tour of Bright
NE
Individuele tijdrit
AUS
1e etappe Tour of Bright
NE
Etappe
AUS
7e etappe Tour of the AGCC Arab Gulf
NE
Etappe
Ureterp, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Ureterp, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Ureterp, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Ureterp, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Waipara
Armstrong Festival of Cycling
NE
Wedstrijd
NZL
Warwick, Cyclocross
NBX GP of Cross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Warwick, Cyclocross (V)
NBX GP of Cross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Zürich, Elite/U23
UIV Cup Zürich
6D
Zesdaagse
SUI
Zürich, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
SUI
04 December
Agueda, Cyclocross
NE
Wedstrijd
POR
Averbode, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Averbode, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Averbode, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Averbode, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Averbode, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Cali, Keirin (V)
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, Omnium (V)
CDM
Wereldbeker
COL
Coquimbo - Andacolla
NE
Wedstrijd
CHI
Frankfurt am Main, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GER
Frankfurt am Main, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GER
Frankfurt am Main, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
GER
Fusagasuga
Aguinaldo Fusagasugueño Cundinamarqués
NE
Wedstrijd
COL
Gosciecin, Cyclocross
C2
Wedstrijd
POL
Gosciecin, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
POL
Gravesend (a)
South East Road Race League Winter 4
NE
Wedstrijd
GBR
Igorre, Cyclocross
Ziklo Kross
CDM
Wereldbeker
ESP
Igorre, Cyclocross (V)
Ziklo Kross
NE
Wedstrijd
ESP
Igorre, Cyclocross, Junioren
Ziklo Kross
CJ
Wedstrijd
ESP
La Ronde Tahitienne
NE
Wedstrijd
PYF
Leudelange, Cyclocross
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
C2
Wedstrijd
LUX
Leudelange, Cyclocross (V)
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
NE
Wedstrijd
LUX
Leudelange, Cyclocross, Junioren
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
CJ
Wedstrijd
LUX
Leudelange, Cyclocross, Nieuwelingen
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
NE
Wedstrijd
LUX
Los Angeles, Cyclocross
CXLA Weekend # 2
C2
Wedstrijd
USA
Los Angeles, Cyclocross (V)
CXLA Weekend # 2
C2
Wedstrijd
USA
Media Agua
Doble Media Agua
NE
Wedstrijd
ARG
Moergestel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Moergestel, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Moergestel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Moergestel, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Sion, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Sion, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Sion, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Sion, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Sion, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Statesville, Cyclocross
NE
Wedstrijd
USA
Stellenbosch
Die Burger Fietstoer
NE
Wedstrijd
RSA
Tiegem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Tiegem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Tiegem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Tiegem, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Tiegem, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour of Bright
NE
Etappe
AUS
8e etappe Tour of the AGCC Arab Gulf
NE
Individuele tijdrit
Virasoro
Doble Las Marías
NE
Wedstrijd
ARG
Warwick, Cyclocross
NBX GP of Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Warwick, Cyclocross (V)
NBX GP of Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
05 December
9e etappe Tour of the AGCC Arab Gulf
NE
Etappe
06 December
Asteasu, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Asteasu, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ESP
Asteasu, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
Cúcuta
Clásica Navideña
NE
Wedstrijd
COL
07 December
Corralejo, Criterium
Dunas de Corralejo
NE
Criterium
ESP
08 December
Faè, Cyclocross
Faè di Oderzo
C2
Wedstrijd
ITA
Faè, Cyclocross (V)
Faè di Oderzo
C2
Wedstrijd
ITA
Faè, Cyclocross, Junioren
Faè di Oderzo
CJ
Wedstrijd
ITA
Juegos Nacionales Venezuela, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela (V)
NE
Regionaal kampioenschap
VEN
Juegos Nacionales Venezuela, Op de weg, Ind. tijdrit, Venezuela
NE
Regionaal kampioenschap
VEN
Proloog Tour de Madagascar
NE
Ploegentijdrit
MAD
1e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
1e etappe Tour of Sri Lanka Youth
NE
Etappe
SRI
09 December
1e etappe Clasificatorio Vuelta de Chile (d)
NE
Ploegentijdrit
CHI
Juegos Nacionales Venezuela, Op de weg, Elite, Venezuela (V)
NE
Regionaal kampioenschap
VEN
1e etappe King's Cup 6
NE
Individuele tijdrit
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Nieuw-Zeeland
NE
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
2e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
2e etappe Tour of Sri Lanka Youth
NE
Etappe
SRI
10 December
Amersfoort, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Amersfoort, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Amersfoort, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Amersfoort, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Antwerpen, Cyclocross
Scheldecross
C1
Wedstrijd
BEL
Antwerpen, Cyclocross (V)
Scheldecross
C1
Wedstrijd
BEL
Antwerpen, Cyclocross, Junioren
Scheldecross
CJ
Wedstrijd
BEL
Antwerpen, Cyclocross, Nieuwelingen
Scheldecross
NE
Wedstrijd
BEL
Antwerpen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Scheldecross
NE
Wedstrijd
BEL
Bend, Cyclocross
# 1
C1
Wedstrijd
USA
Bend, Cyclocross (V)
# 1
C1
Wedstrijd
USA
Bend, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
USA
2e etappe Clasificatorio Vuelta de Chile (d)
NE
Etappe
CHI
1e etappe Doble Melo
Doble Treinta y Tres
NE
Etappe
URU
1e etappe Doble San Francisco-Miramar
NE
Etappe
ARG
Hermalle-sous-Huy, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Hermalle-sous-Huy, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Hermalle-sous-Huy, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Juegos Nacionales Venezuela, Op de weg, Elite, Venezuela
NE
Regionaal kampioenschap
VEN
Kingsport, Cyclocross
C2
Wedstrijd
USA
Kingsport, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
USA
Kolín, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken
NE
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Denemarken
NE
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Tsjechië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Peru
CN
Nationaal kampioenschap
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Peru (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Peru
CN
Nationaal kampioenschap
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Peru
CN
Nationaal kampioenschap
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Peru
CN
Nationaal kampioenschap
PER
3e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
3e etappe Tour of Sri Lanka Youth
NE
Etappe
SRI
Varsenare, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Varsenare, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Varsenare, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Varsenare, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
11 December
Auckland
Auckland 1000/TelstraClear Challenge
NE
Wedstrijd
NZL
Belmopan - Belize City
Alpheus Williams Classic
NE
Wedstrijd
BIZ
Bend, Cyclocross
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Bend, Cyclocross (V)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Bend, Cyclocross, Junioren
# 2
CJ
Wedstrijd
USA
Besançon, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
Besançon, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
FRA
Besançon, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
FRA
Besançon, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
FRA
Bradford, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Bradford, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe Clásico León Ureña
NE
Criterium
DOM
3e etappe Clasificatorio Vuelta de Chile (d)
NE
Etappe
CHI
Copa de ciclismo de Moçambique
NE
Regionaal kampioenschap
MOZ
2e etappe Doble Melo
Doble Treinta y Tres
NE
Etappe
URU
2e etappe Doble San Francisco-Miramar
NE
Etappe
ARG
GP Campagnolo
NE
Wedstrijd
ARG
Haarlemmermeer, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Haarlemmermeer, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Haarlemmermeer, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Hong Kong (k)
Hong Kong Road Race 3
NE
Wedstrijd
HKG
Killorglin
Killorglin Credit Union Christmas Hamper
NE
Wedstrijd
IRL
Mirandela, Cyclocross, Elite/U23
NE
Wedstrijd
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Denemarken
NE
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken
NE
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Japan
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Peru
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Peru (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Peru
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Peru
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Peru
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PER
Oak Hill, Chrono
Tom's Farm Time Trial
NE
Individuele tijdrit
USA
Overijse, Cyclocross
Vlaamse Druivencross
C1
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross (V)
Vlaamse Druivencross
C1
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross, Junioren
Vlaamse Druivencross
NE
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross, Nieuwelingen
Vlaamse Druivencross
NE
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Vlaamse Druivencross
NE
Wedstrijd
BEL
Ranking VTR Chile
NE
Regionaal kampioenschap
CHI
Recife (a)
Copa Recife Speed Bike
NE
Wedstrijd
BRA
Rennaz, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Rennaz, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Rennaz, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Rennaz, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Rio Branco
GP Rio Branco
NE
Wedstrijd
BRA
Shenzhen (a)
NE
Wedstrijd
CHN
Simonsvlei
Heels on Wheels
NE
Wedstrijd
RSA
4e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
12 December
5e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
14 December
6e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
15 December
7e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
1e etappe Vuelta al Norte de Nicaragua (a)
NE
Etappe
NIC
16 December
8e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
1e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
3e etappe Vuelta al Norte de Nicaragua (a)
NE
Etappe
NIC
2e etappe Vuelta al Norte de Nicaragua (a)
NE
Individuele tijdrit
NIC
17 December
Antheit, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Antheit, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Antheit, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Bragado
Revancha de la Doble Bragado
NE
Wedstrijd
ARG
Brufut
NE
Wedstrijd
GMB
2e etappe Clásico León Ureña
NE
Criterium
DOM
Essen, Cyclocross
GP Rouwmoer
C1
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross (V)
GP Rouwmoer
C1
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross, Junioren
GP Rouwmoer
CJ
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Rouwmoer 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross, U23
GP Rouwmoer
CU
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Memorial Manuel Antonio García
NE
Criterium
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Hongarije
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Pahalipay ni Mayor Rody Duterte sa Paskok Cycling Race
NE
Wedstrijd
PHI
9e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
2e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
4e etappe Vuelta al Norte de Nicaragua (a)
NE
Etappe
NIC
Woerden, Cyclocross (V) (a)
NE
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
18 December
Boxtel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Boxtel, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Boxtel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Boxtel, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Brasília (a)
Copa da Republica de Ciclismo
NE
Wedstrijd
BRA
Gladstone
Rice Mountain Classic
NE
Wedstrijd
NZL
Lima (a)
Trepada al Morro Solar
NE
Klimwedstrijd
PER
Namur, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
BEL
Namur, Cyclocross (V)
CDM
Wereldbeker
BEL
Namur, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Namur, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap
NIC
Opitter, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Opitter, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Ouagadougou (b)
GP Ouagadougou
NE
Wedstrijd
BUR
Sanshan
Sanshan New Town Circuit
NE
Wedstrijd
CHN
Santa Lucía
Santa Lucía CC Alas Rojas
NE
Wedstrijd
URU
10e etappe Tour de Madagascar
NE
Criterium
MAD
Tour of Guam
NE
Wedstrijd
GUM
Valencia, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Valencia, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ESP
Vossenhol, Cyclocross, Cat. B
Maldegem
NE
Wedstrijd
BEL
Vossenhol, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Maldegem
NE
Wedstrijd
BEL
Vossenhol, Cyclocross, Junioren
Maldegem
NE
Wedstrijd
BEL
Vossenhol, Cyclocross, Nieuwelingen
Maldegem
NE
Wedstrijd
BEL
Vossenhol, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Maldegem
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
1e etappe Vuelta a la Bebida
NE
Etappe
ARG
5e etappe Vuelta al Norte de Nicaragua (a)
NE
Etappe
NIC
Winston-Salem, Cyclocross
NE
Wedstrijd
USA
Winston-Salem, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
USA
19 December
Pan Arabische Spelen, Op de weg, Ploegentijdrit
JR
Regionaal kampioenschap
4e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
2e etappe Vuelta a la Bebida
NE
Individuele tijdrit
ARG
3e etappe Vuelta a la Bebida
NE
Etappe
ARG
20 December
Pan Arabische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Surhuisterveen, Cyclocross
Centrumcross
C2
Wedstrijd
NED
Surhuisterveen, Cyclocross (V)
Centrumcross
C2
Wedstrijd
NED
5e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Individuele tijdrit
CRC
21 December
Pan Arabische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
6e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
22 December
Pan Arabische Spelen, Op de weg, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
7e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
23 December
Diegem, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Diegem, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
BEL
Diegem, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
BEL
Diegem, Cyclocross, U23
CU
Superprestige
BEL
Pan Arabische Spelen, Op de weg, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
8e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Klimtijdrit
CRC
24 December
Hillingdon (g)
Imperial Winter Series 4
NE
Wedstrijd
GBR
Ras al Khaima (a)
NE
Wedstrijd
UAE
25 December
Balegem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Balegem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Balegem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Balegem, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Balegem, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Shenzhen (b)
Shenzhen Red Bull Race
NE
Wedstrijd
CHN
9e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
26 December
Beernem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Beernem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Beernem, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Beernem, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Dagmersellen, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Dagmersellen, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Dagmersellen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Dagmersellen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Differdange, Cyclocross
Font-de-Gras
C2
Wedstrijd
LUX
Differdange, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
LUX
GP Aserradero Bucci
NE
Wedstrijd
ARG
Oleye, Cyclocross, Junioren
Waremme
NE
Wedstrijd
BEL
Oleye, Cyclocross, Nieuwelingen
Waremme
NE
Wedstrijd
BEL
Oleye, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Waremme
NE
Wedstrijd
BEL
Reusel, Cyclocross
Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren
NE
Wedstrijd
NED
Reusel, Cyclocross (V)
Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren
NE
Wedstrijd
NED
Reusel, Cyclocross, Junioren
Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren
NE
Wedstrijd
NED
Reusel, Cyclocross, Nieuwelingen
Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren
NE
Wedstrijd
NED
10e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
Zolder, Cyclocross
GP Eric De Vlaeminck
CDM
Wereldbeker
BEL
Zolder, Cyclocross (V)
CDM
Wereldbeker
BEL
Zolder, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Zolder, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
BEL
27 December
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
1e etappe Sydney (c)
Sydney Christmas Carnival
NE
Etappe
AUS
Proloog Tour de Vineyards (a)
NE
Proloog
NZL
11e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
28 December
Loenhout, Cyclocross
Azencross
C1
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross (V)
Azencross
C1
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, Junioren
Azencross
CJ
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, Nieuwelingen
Azencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, U23
Azencross
CU
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
2e etappe Sydney (c)
Sydney Christmas Carnival
NE
Etappe
AUS
1e etappe Tour de Vineyards (a)
NE
Etappe
NZL
Vorden, Cyclocross
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross (V)
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross, Junioren
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross, Nieuwelingen
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
12e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
29 December
Bredene, Cyclocross
C2
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken
NE
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken
NE
Nationaal kampioenschap
DEN
3e etappe Sydney (c)
Sydney Christmas Carnival
NE
Etappe
AUS
2e etappe Tour de Vineyards (a)
NE
Etappe
NZL
1e etappe UAE International Emirates Post Tour
NE
Etappe
UAE
30 December
Leuven, Cyclocross
C1
Wedstrijd
BEL
Leuven, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
BEL
Leuven, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Leuven, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Leuven, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, U23, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Roma, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ITA
Roma, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ITA
Roma, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ITA
4e etappe Sydney (c)
Sydney Christmas Carnival
NE
Etappe
AUS
3e etappe Tour de Vineyards (a)
NE
Etappe
NZL
2e etappe UAE International Emirates Post Tour
NE
Etappe
UAE
31 December
Bloomingdale, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Bloomingdale, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Sint Michielsgestel, Cyclocross
GP Groenendaal
NE
Wedstrijd
NED
Sint Michielsgestel, Cyclocross (V)
GP Groenendaal
NE
Wedstrijd
NED
Sint Michielsgestel, Cyclocross, Junioren
GP Groenendaal
NE
Wedstrijd
NED
Sint Michielsgestel, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Groenendaal
NE
Wedstrijd
NED
5e etappe Sydney (c)
Sydney Christmas Carnival
NE
Etappe
AUS
Terezin, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Terezin, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Terezin, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Terezin, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
4e etappe Tour de Vineyards (a)
NE
Etappe
NZL
3e etappe UAE International Emirates Post Tour
NE
Etappe
UAE
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje