Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender December 2008
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 December
8e etappe Tour d'Indonesia
2.2
Criterium
INA
02 December
9e etappe Tour d'Indonesia
2.2
Etappe
INA
03 December
10e etappe Tour d'Indonesia
2.2
Etappe
INA
1e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
Proloog Tour de Madagascar
NE
Proloog
MAD
04 December
11e etappe Tour d'Indonesia
2.2
Etappe
INA
2e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
05 December
12e etappe Tour d'Indonesia
2.2
Criterium
INA
3e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
06 December
Hell of the Marianas
NE
Criterium
USA
Hillingdon (a)
Imperial Winter Series 1
NE
Criterium
GBR
Lotenhulle, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Lotenhulle, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Lotenhulle, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Lotenhulle, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Lotenhulle, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Portland, Cyclocross
# 1
C1
Wedstrijd
USA
Portland, Cyclocross (V)
# 1
C1
Wedstrijd
USA
Portland, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
USA
Rijkevorsel, Cyclocross, Cat. B
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Junioren
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Junioren (V)
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Nieuwelingen
Sint-Jozef 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Scheveningen, Mountainbike
Beach Challenge
NE
Wedstrijd
NED
Scheveningen, Mountainbike (V)
Beach Challenge
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
1e etappe Tour of Bright
NE
Etappe
AUS
1e etappe Tour of Bright (V)
NE
Etappe
AUS
2e etappe Tour of Bright (V)
NE
Individuele tijdrit
AUS
Waipara
Armstrong Festival of Cycling
NE
Criterium
NZL
Warwick, Cyclocross
NBX GP of Cross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Warwick, Cyclocross (V)
NBX GP of Cross # 1
C2
Wedstrijd
USA
07 December
Averbode, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Averbode, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Averbode, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Averbode, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Averbode, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Belmopan - Belize City
Alpheus Williams Classic
NE
Criterium
BIZ
De Panne, Mountainbike
De Panne Beach Endurance
NE
Wedstrijd
BEL
Frankfurt am Main, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GER
Frankfurt am Main, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GER
Frankfurt am Main, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
GER
1e etappe Herencia
Villa de Herencia
NE
Criterium
ESP
Herencia
Villa de Herencia
NE
Criterium
ESP
Igorre, Cyclocross
Ziklo Kross
CDM
Wereldbeker
ESP
Igorre, Cyclocross (V)
Ziklo Kross
NE
Wedstrijd
ESP
Kolding, Cyclocross, Elite/U23
NE
Wedstrijd
DEN
Kolding, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
DEN
Kolding, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
DEN
Leudelange, Cyclocross
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
C2
Wedstrijd
LUX
Leudelange, Cyclocross (V)
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
NE
Wedstrijd
LUX
Leudelange, Cyclocross, Junioren
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
CJ
Wedstrijd
LUX
Leudelange, Cyclocross, Nieuwelingen
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
NE
Wedstrijd
LUX
Media Agua
Doble Media Agua
NE
Wedstrijd
ARG
Moergestel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Moergestel, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Moergestel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Moergestel, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Suriname (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Suriname
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Suriname
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUR
Portland, Cyclocross
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Portland, Cyclocross (V)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Portland, Cyclocross, Junioren
# 2
CJ
Wedstrijd
USA
Recife (a)
Copa Recife Speed Bike
NE
Criterium
BRA
Reston, Cyclocross
Capital Cross Classic
C2
Wedstrijd
USA
Reston, Cyclocross (V)
Capital Cross Classic
C2
Wedstrijd
USA
Sion, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Sion, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Tongerlo, Cyclocross, Junioren
Bree
NE
Wedstrijd
BEL
Tongerlo, Cyclocross, Nieuwelingen
Bree
NE
Wedstrijd
BEL
Tongerlo, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Bree
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
2e etappe Tour of Bright
NE
Etappe
AUS
3e etappe Tour of Bright
NE
Etappe
AUS
3e etappe Tour of Bright (V)
NE
Etappe
AUS
Virasoro
Doble Las Marías
NE
Wedstrijd
ARG
Warwick, Cyclocross
NBX GP of Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Warwick, Cyclocross (V)
NBX GP of Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Wellington
NE
Criterium
RSA
08 December
Asteasu, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Asteasu, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ESP
Corralejo, Criterium
Dunas de Corralejo
NE
Criterium
ESP
Faè, Cyclocross
Faè di Oderzo
C2
Wedstrijd
ITA
Faè, Cyclocross (V)
Faè di Oderzo
C2
Wedstrijd
ITA
Faè, Cyclocross, Junioren
Faè di Oderzo
CJ
Wedstrijd
ITA
Mercedes
Apertura CC La Nación Mercedes
NE
Criterium
ARG
09 December
6e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
10 December
7e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
11 December
Cali, Achtervolging
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, Achtervolging (V)
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, Ploegsprint (a)
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, Puntenkoers
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, Scratch (V)
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, Sprint (V) (a)
CDM
Wereldbeker
COL
Clásico de Ciclismo de la Marina de Guerra
NE
Criterium
DOM
8e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
12 December
Cali, 1 km
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, 500 m (V)
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, Keirin
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, Ploegenachtervolging (a)
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, Ploegsprint (V) (a)
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, Puntenkoers (V)
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, Scratch
CDM
Wereldbeker
COL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
9e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
13 December
Al Khor
International Grand Prix Al Khor
1.2
Criterium
QTR
Amersfoort, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Amersfoort, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Amersfoort, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Amersfoort, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Cali, Keirin (V)
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, Ploegenachtervolging (V) (a)
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, Ploegkoers
CDM
Wereldbeker
COL
Cali, Sprint
CDM
Wereldbeker
COL
1e etappe Doble San Francisco-Miramar
NE
Etappe
ARG
Essen, Cyclocross
GP Rouwmoer
C2
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross (V)
GP Rouwmoer
NE
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross, Junioren
GP Rouwmoer
CJ
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross, Junioren (V)
GP Rouwmoer
NE
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Rouwmoer 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross, U23
GP Rouwmoer
CU
Wedstrijd
BEL
Gladstone
Rice Mountain Classic
NE
Wedstrijd
NZL
Krupina, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Krupina, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Krupina, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Langebaan
West-Coast Cycle Tour
NE
Wedstrijd
RSA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Tsjechië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Plzen, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
CZE
Plzen, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Schmelz, Cyclocross
NE
Wedstrijd
GER
Schmelz, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GER
Shepparton (a)
Scott People's Memorial, Scotty's Race
NE
Criterium
AUS
2e etappe Tour Canario
NE
Etappe
URU
1e etappe Tour Canario
NE
Individuele tijdrit
URU
10e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
Varsenare, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Varsenare, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Varsenare, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Varsenare, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Varsenare, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
14 December
Boxtel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Boxtel, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Boxtel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Boxtel, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Cronulla (V)
CN
Criterium
AUS
Cronulla, Criterium
CN
Criterium
AUS
2e etappe Doble San Francisco-Miramar
NE
Etappe
ARG
Haderslev, Cyclocross, Elite/U23
NE
Wedstrijd
DEN
Haderslev, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
DEN
Haderslev, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
DEN
Homburg, Cyclocross
NE
Wedstrijd
GER
Homburg, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GER
Ilha Dos Amores
Volta Ilha Dos Amores
NE
Wedstrijd
BRA
Leopoldsburg, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Leopoldsburg, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Leopoldsburg, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Losail
International Grand Prix Losail
1.2
Criterium
QTR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Overijse, Cyclocross
Vlaamse Druivencross
C1
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross (V)
Vlaamse Druivencross
NE
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross, Junioren
Vlaamse Druivencross
CJ
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross, Nieuwelingen
Vlaamse Druivencross
NE
Wedstrijd
BEL
Prievidza, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Quelneuc, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Quelneuc, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Quelneuc, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
FRA
Quelneuc, Cyclocross, U23
# 1
CU
Wedstrijd
FRA
Rennaz, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Rutland, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Rutland, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Tour Canario
NE
Etappe
URU
11e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
1e etappe Tour of South China Sea
2.2
Etappe
HKG
Tour of the South China Sea Local Race
NE
Wedstrijd
HKG
Valencia, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Valencia, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ESP
Verbania, Cyclocross
C1
Wedstrijd
ITA
Verbania, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
ITA
Verbania, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ITA
Vossenhol, Cyclocross, Cat. B
Maldegem
NE
Wedstrijd
BEL
Vossenhol, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Maldegem
NE
Wedstrijd
BEL
Vossenhol, Cyclocross, Junioren
Maldegem
NE
Wedstrijd
BEL
Vossenhol, Cyclocross, Nieuwelingen
Maldegem
NE
Wedstrijd
BEL
Vossenhol, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Maldegem
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Ploegentijdrit
CRC
Wexford (b)
Wexford County Champs
NE
Criterium
IRL
15 December
Mesaieed
International Grand Prix Mesaieed
1.2
Criterium
QTR
2e etappe Tour of South China Sea
2.2
Etappe
HKG
2e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
16 December
Doha
Doha International GP
1.2
Wedstrijd
QTR
3e etappe Tour of South China Sea
2.2
Etappe
HKG
3e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
Zürich, Elite/U23
UIV Cup Zürich
6D
Zesdaagse
SUI
Zürich, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
SUI
17 December
4e etappe Tour of South China Sea
2.2
Etappe
HKG
4e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
18 December
1e etappe Cycling Golden Jersy
2.2
Ploegentijdrit
QTR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
5e etappe Tour of South China Sea
2.2
Etappe
HKG
5e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
19 December
Antwerpen, Cyclocross
Scheldecross
C2
Wedstrijd
BEL
Antwerpen, Cyclocross (V)
Scheldecross
C2
Wedstrijd
BEL
2e etappe Cycling Golden Jersy
2.2
Etappe
QTR
6e etappe Tour of South China Sea
2.2
Etappe
HKG
1e etappe Vuelta a Bramón
NE
Etappe
VEN
6e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
20 December
3e etappe Cycling Golden Jersy
2.2
Etappe
QTR
El Pavo - Puente Tocinos
NE
Criterium
ESP
Lichtervelde, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Sydney (b)
Bike Bug 500
NE
Criterium
AUS
7e etappe Tour of South China Sea
2.2
Etappe
HKG
2e etappe Vuelta a Bramón
NE
Etappe
VEN
3e etappe Vuelta a Bramón
NE
Etappe
VEN
7e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
1e etappe Vuelta a la Bebida
NE
Etappe
ARG
21 December
Ahuac
NE
Criterium
PER
Brasília (a)
Copa da Republica de Ciclismo
NE
Wedstrijd
BRA
Launceston
Launceston International Classic - Stan Siejka Criterium
NE
Criterium
AUS
Nommay, Cyclocross
# 1
CDM
Wereldbeker
FRA
Nommay, Cyclocross (V)
# 1
CDM
Wereldbeker
FRA
Nommay, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
FRA
Nommay, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
FRA
Ouagadougou (b)
GP Ouagadougou
NE
Criterium
BUR
8e etappe Tour of South China Sea
2.2
Etappe
HKG
Uitbergen, Cyclocross, Cat. B
Berlare
NE
Wedstrijd
BEL
Uitbergen, Cyclocross, Junioren
Berlare
NE
Wedstrijd
BEL
Uitbergen, Cyclocross, Nieuwelingen
Berlare
NE
Wedstrijd
BEL
Uitbergen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Berlare
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Vuelta a Bramón
NE
Etappe
VEN
8e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
2e etappe Vuelta a la Bebida
NE
Individuele tijdrit
ARG
3e etappe Vuelta a la Bebida
NE
Etappe
ARG
Vuelta del Este Cordobes
NE
Wedstrijd
ARG
Wilrijk, Cyclocross, Cat. B
Fort 6 Cross # 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wilrijk, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Fort 6 Cross # 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wilrijk, Cyclocross, Junioren
Fort 6 Cross # 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wilrijk, Cyclocross, Junioren (V)
Fort 6 Cross
NE
Wedstrijd
BEL
Wilrijk, Cyclocross, Nieuwelingen
Fort 6 Cross # 1
NE
Wedstrijd
BEL
Woerden, Cyclocross (a)
NE
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross (V) (a)
NE
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
22 December
9e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
23 December
10e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Individuele tijdrit
CRC
25 December
Champion of the Hills
NE
Wedstrijd
PAK
11e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
26 December
Arabisch Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Beernem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Beernem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Beernem, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Dagmersellen, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Dagmersellen, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Dagmersellen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Dagmersellen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Differdange, Cyclocross
Font-de-Gras
C2
Wedstrijd
LUX
Differdange, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
LUX
Hillingdon (b)
Imperial Winter Series 5
NE
Wedstrijd
GBR
Reusel, Cyclocross
Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren
NE
Wedstrijd
NED
Reusel, Cyclocross (V)
Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren
NE
Wedstrijd
NED
Reusel, Cyclocross, Junioren
Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren
NE
Wedstrijd
NED
Reusel, Cyclocross, Nieuwelingen
Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren
NE
Wedstrijd
NED
12e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
Zolder, Cyclocross
GP Eric De Vlaeminck
CDM
Wereldbeker
BEL
Zolder, Cyclocross (V)
CDM
Wereldbeker
BEL
Zolder, Cyclocross, Junioren
CDM
Wereldbeker
BEL
Zolder, Cyclocross, U23
CDM
Wereldbeker
BEL
27 December
Berenbostel, Cyclocross
Berenbosteler See
NE
Wedstrijd
GER
Berenbostel, Cyclocross (V)
Berenbosteler See
NE
Wedstrijd
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Torhout, Cyclocross
Torhout-Wijnendale
C2
Wedstrijd
BEL
Torhout, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Torhout, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Torhout, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
13e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Individuele tijdrit
CRC
28 December
Balegem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Balegem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Balegem, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Camors, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
FRA
Diegem, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Diegem, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
BEL
Diegem, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Diegem, Cyclocross, U23
CU
Superprestige
BEL
Højslev, Cyclocross, Elite/U23
Nr. Søby, Post Cup Cykle Cross
NE
Wedstrijd
DEN
Højslev, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Nr. Søby Cykle Cross
NE
Wedstrijd
DEN
Højslev, Cyclocross, Junioren
Nr. Søby, Post Cup Cykle Cross
NE
Wedstrijd
DEN
København, Ploegkoers (a)
København 6-dages Ouverture
NE
Wedstrijd
DEN
Mosnes, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Pahalipay ni Mayor Rody Duterte sa Paskok Cycling Race
NE
Criterium
PHI
Peer, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Salto
NE
Criterium
URU
Vallecito
Doble Difunta Corréa
NE
Wedstrijd
ARG
Vorden, Cyclocross
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross (V)
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross, Junioren
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross, Nieuwelingen
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
14e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
29 December
Arabisch Kampioenschap, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Middelkerke, Cyclocross
Noordzeecross
C1
Wedstrijd
BEL
Middelkerke, Cyclocross, Junioren
Noordzeecross
CJ
Wedstrijd
BEL
Middelkerke, Cyclocross, Nieuwelingen
Noordzeecross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
30 December
Desnes, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Loenhout, Cyclocross
Azencross
C1
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross (V)
Azencross
C1
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, Junioren
Azencross
CJ
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, Nieuwelingen
Azencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Azencross
NE
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, U23
Azencross
CU
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
31 December
Beromünster, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Beromünster, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Beromünster, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Beromünster, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Campeonato de ruta Honduras
NE
Wedstrijd
HON
Herford, Cyclocross
NE
Wedstrijd
GER
Herford, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GER
Ras na Turcai
NE
Wedstrijd
IRL
Terezin, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Fietsen zoeken foto's
Je kunt ze zelf uploaden