Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender oktober 2013
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 oktober
Bozzolo
Coppa Città di Bozzolo, Trofeo GS Avis
NE
Criterium
ITA
5e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
8e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Individuele tijdrit
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
San Daniele del Friuli
NE
Criterium
ITA
1e etappe Tobago International
NE
Etappe
TRD
5e etappe Tour de la Côte d'Ivoire
NE
Etappe
CIV
5e etappe Tour of Mazandaran, Junioren
2.1MJ
Etappe
IRI
3e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
1e etappe Voronezh Stage Race
NE
Etappe
RUS
02 oktober
6e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
9e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
Habana, 500 m (V)
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Ploegenachtervolging
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Ploegsprint
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Ploegsprint (V)
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Scratch
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Scratch (V)
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Milano - Torino
Milaan - Turijn
1.HC
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Pôrto Velho
Cidade Porto Velho
NE
Wedstrijd
BRA
2e etappe Tobago International
NE
Etappe
TRD
4e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
2e etappe Voronezh Stage Race
NE
Criterium
RUS
Wien, 1 km
C1
Wedstrijd
AUT
Wien, 3 km (V)
C1
Wedstrijd
AUT
Wien, Keirin (V)
C1
Wedstrijd
AUT
Wien, Puntenkoers
C1
Wedstrijd
AUT
Wien, Sprint
C1
Wedstrijd
AUT
03 oktober
Aigle, Scratch
C1
Wedstrijd
SUI
Aigle, Scratch (V)
C1
Wedstrijd
SUI
1e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.1
Etappe
BEL
7e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
10e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
Habana, Keirin (V)
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Omnium (V)
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Ploegenachtervolging (V)
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Puntenkoers (V)
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Sprint (V)
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Münster (a)
Münsterland Giro
1.1
Wedstrijd
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
6e etappe Tour de la Côte d'Ivoire
NE
Individuele tijdrit
CIV
5e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
Wien, Puntenkoers (V)
C1
Wedstrijd
AUT
Wien, Scratch
C1
Wedstrijd
AUT
Wien, Sprint (V)
C1
Wedstrijd
AUT
04 oktober
Aigle, Achtervolging (V)
C1
Wedstrijd
SUI
Aigle, Keirin
C1
Wedstrijd
SUI
Aigle, Omnium
C1
Wedstrijd
SUI
Aigle, Puntenkoers (V)
C1
Vliegende Start
SUI
2e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.1
Etappe
BEL
8e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
11e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Porriño, Criterium
Festas de Porriño
NE
Criterium
ESP
3e etappe Tobago International
NE
Criterium
TRD
7e etappe Tour de la Côte d'Ivoire
NE
Etappe
CIV
6e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
Track Asia Cup, Baan, 3 km (V)
C1
Wedstrijd
Track Asia Cup, Baan, Scratch, Elite
C1
Wedstrijd
Track Asia Cup, Baan, Scratch, Elite (V)
C1
Wedstrijd
Wien, 500 m (V)
C1
Wedstrijd
AUT
Wien, Ploegsprint (V)
C1
Wedstrijd
AUT
Wien, Scratch (V)
C1
Wedstrijd
AUT
05 oktober
Abbottabad - Nathiagall
NE
Wedstrijd
PAK
Ambert, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Assendelft
Kermisronde Assendelft
NE
Wedstrijd
NED
Bergen (a)
Fanahytten Opp
NE
Wedstrijd
NOR
Blangy
NE
Wedstrijd
FRA
6e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
Cascais (d)
Maratona Cascais
NE
Ploegentijdrit
POR
3e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.1
Etappe
BEL
9e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Cormoz, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Delaware City, Chrono
River towns Time Trial
NE
Individuele tijdrit
USA
Drežniške Ravne
NE
Wedstrijd
SLO
Europees Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Ferrière-Larçon
NE
Individuele tijdrit
FRA
Fribourg (a)
Tour du Canton de Fribourg
NE
Wedstrijd
SUI
12e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
Fronton
NE
Individuele tijdrit
FRA
Habana, Keirin
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Puntenkoers
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Hooglede
Memorial Eddy Louagie
NE
Wedstrijd
BEL
Iwaki, Criterium
NE
Criterium
JPN
deel Q1 Iwaki, Criterium
NE
Criterium
JPN
deel Q3 Iwaki, Criterium
NE
Criterium
JPN
deel Q2 Iwaki, Criterium
NE
Criterium
JPN
Kieldrecht (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Klein-Engersdorf
Memorial Peter Dittrich, Elk-Heurigen Grand Prix, GP Delta-Bau
NE
Wedstrijd
AUT
Kutná Hora, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Kutná Hora, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Kutná Hora, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Kutná Hora, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Kutná Hora, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Langkawi, Mountainbike
Langkawi International MTB Challenge
S1
XCO
MAS
Langkawi, Mountainbike (V)
Langkawi International MTB Challenge
S1
XCO
MAS
Limoges, Cyclocross (b)
Limoges-La Borie
NE
Wedstrijd
FRA
Mankayane
Khemani Road Classic
NE
Wedstrijd
SWZ
Meerhout, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Meerhout, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Meerhout, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Meerhout, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Meerhout, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Montfoort, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Montfoort, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Montfoort, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tanzania
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tanzania (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TAN
Oggiono
Piccolo Giro di Lombardia
1.2
Wedstrijd
ITA
Providence, Cyclocross
KMC Crossfest # 1
C1
Wedstrijd
USA
Providence, Cyclocross (V)
KMC Crossfest # 1
C1
Wedstrijd
USA
Providence, Cyclocross, Junioren
KMC Crossfest # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Renwez, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Rambert-d'Albon, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Salau
NE
Wedstrijd
AUT
Sant Feliu de Pallerols
NE
Wedstrijd
ESP
Sokolka
Memoriał im. Stanisława Kirpszy
NE
Wedstrijd
POL
Soria
San Saturio
NE
Wedstrijd
ESP
Strasice
Tour de Brdy
NE
Wedstrijd
CZE
Talmont-Saint-Hilaire, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Taranaki
Round the Mountain classic
NE
Wedstrijd
NZL
4e etappe Tobago International
NE
Etappe
TRD
8e etappe Tour de la Côte d'Ivoire
NE
Etappe
CIV
7e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
Track Asia Cup, Baan, 1 km
C1
Wedstrijd
Track Asia Cup, Baan, 500 m, Elite (V)
C1
Wedstrijd
Track Asia Cup, Baan, Achtervolging, Elite
C1
Wedstrijd
Track Asia Cup, Baan, Omnium, Elite
C1
Wedstrijd
Udica, Cyclocross
Prosné # 1
C2
Wedstrijd
SVK
Udica, Cyclocross (V)
Prosné # 1
C2
Wedstrijd
SVK
Udica, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Prosné # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Udica, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (a)
Prosné # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Wiers
NE
Wedstrijd
BEL
06 oktober
Échirolles, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Almaty
Kivilev Memorial, Tour of Almaty
1.2
Wedstrijd
KAZ
Apeldoorn, Keirin
3
Wedstrijd
NED
Apeldoorn, Keirin (V)
3
Wedstrijd
NED
Apeldoorn, Sprint (a)
3
Wedstrijd
NED
Apeldoorn, Sprint (V) (a)
3
Wedstrijd
NED
Arandelovac, Elite/U23
Memorijal Milana Milićevića
NE
Wedstrijd
SRB
Avallon, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Bükkszentlászló - Bükkszentkereszt
Uveghuta Kupa
NE
Wedstrijd
HUN
Bahia, Mountainbike
2.S
Etappe
BRA
Bahia, Mountainbike (V)
2.S
Etappe
BRA
Bellwald, Downhill
2
Afdaling
SUI
Bellwald, Downhill (V)
2
Afdaling
SUI
Bierné, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Brix, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Capilla del Senor
100 KM Capillenses
NE
Wedstrijd
ARG
Carnetin, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Celsoy, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Château-Arnoux, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
4e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.1
Etappe
BEL
10e etappe Clásico RCN
NE
Individuele tijdrit
COL
Copa Riteve
NE
Wedstrijd
CRC
Cunkov
NE
Wedstrijd
CZE
Dielsdorf, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Dielsdorf, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Dielsdorf, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Dielsdorf, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
27e etappe deel b Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
27e etappe deel a Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Fontaine-lès-Dijon, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
13e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
Giro di Lombardia
Il Lombardia
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ITA
GP Onatel
NE
Wedstrijd
BUR
Hong Kong (j)
Hong Kong Road Race 2
NE
Wedstrijd
HKG
Kempen
Rund um die Burg
NE
Wedstrijd
GER
Laarne, Cyclocross
Ereprijs Albert Van Damme
NE
Wedstrijd
BEL
Laarne, Cyclocross (V)
Ereprijs Albert Van Damme
NE
Wedstrijd
BEL
Le Drénec, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Lierop, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Lierop, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Lierop, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Manziat
NE
Wedstrijd
FRA
Moerbeke, Cyclocross, Cat. B
Pereboom
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Cyclocross, Junioren
Pereboom
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Cyclocross, Junioren (V)
Pereboom
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Cyclocross, Nieuwelingen
Pereboom
NE
Wedstrijd
BEL
Monnaie, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Montdidier, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Britse Maagdeneilanden
CN
Nationaal kampioenschap
IVB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Liechtenstein
CN
Nationaal kampioenschap
LIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Paraguay (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tanzania
CN
Nationaal kampioenschap
TAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tanzania (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Universitairen, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Universitairen, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Noeux-les-Mines, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Nozay, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Ornans, Mountainbike-Marathon
NE
Marathon
FRA
Ornans, Mountainbike-Marathon (V)
NE
Marathon
FRA
Oviedo, Cyclocross
MMR Cxperiencie-Trofeo Federación
NE
Wedstrijd
ESP
Parigne-l'Eveque, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Passy, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Podenzano
G.P. Sportivi di Podenzano - Trofeo A. Biondi
NE
Criterium
ITA
Pontarlier, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Porcheresse, Amateurs
GP Wandrille Lacroix
NE
Wedstrijd
BEL
Providence, Cyclocross
KMC Crossfest # 2
C2
Wedstrijd
USA
Providence, Cyclocross (V)
KMC Crossfest # 2
C2
Wedstrijd
USA
Providence, Cyclocross, Junioren
KMC Crossfest # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Quistinic, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Rumst
Herdenkingsprijs Ludo De Bruyne
NE
Wedstrijd
BEL
Saint-Avold, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Méen-le-Grand
NE
Wedstrijd
FRA
Salbris, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Sant Feliu de Pallerols (a)
NE
Wedstrijd
ESP
Simbal, Mountainbike
Circuito de Caminantes
NE
Wedstrijd
PER
Sokolka, Criterium
Memoriał im. J. Goscilo
NE
Criterium
POL
Stabroek
Victor Macedo Memorial
NE
Wedstrijd
GUY
Tegucigalpa (b)
Vuelta a Tegucigalpa
NE
Wedstrijd
HON
Tobago Cycling Classic
1.2
Wedstrijd
TRD
Tortola
Jason Bally Memorial
NE
Wedstrijd
IVB
9e etappe Tour de la Côte d'Ivoire
NE
Etappe
CIV
Tour de Vendée
Ronde van de Vendée
1.HC
Wedstrijd
FRA
8e etappe Tour of Tasmania
NE
Criterium
AUS
Track Asia Cup, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
C1
Wedstrijd
Track Asia Cup, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
C1
Wedstrijd
Track Asia Cup, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
C1
Wedstrijd
Track Asia Cup, Baan, Sprint, Elite (V)
C1
Wedstrijd
Udica, Cyclocross
Prosné # 2
C1
Wedstrijd
SVK
Udica, Cyclocross (V) (a)
Prosné # 2
C1
Wedstrijd
SVK
Udica, Cyclocross, Junioren (a)
Prosné # 2
NE
Wedstrijd
SVK
Udica, Cyclocross, Nieuwelingen
Prosné # 2
NE
Wedstrijd
SVK
Udica, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Prosné # 2
NE
Wedstrijd
SVK
Valperga, U23
Trofeo Memorial Pesenti Maddalena in Cortese/Giro Del Canavese/Trofeo Sportivi Valperghesi
NE
Wedstrijd
ITA
Windhoek
Matchless
NE
Wedstrijd
NAM
07 oktober
Castiglion Fibocchi
Festa Patronale - Trofeo Frasconi Fosco
NE
Wedstrijd
ITA
Durazno (a)
Apertura Federación de Durazno
NE
Wedstrijd
URU
Névez
NE
Wedstrijd
FRA
Oostrozebeke, Criterium
Herfstcriterium
1.CRT
Criterium
BEL
08 oktober
Binche
Binche - Tournai - Binche, Memorial Frank Vandenbroucke
1.1
Wedstrijd
BEL
Calvatone
NE
Criterium
ITA
Molino dei Torti
Circuito Molinese
NE
Wedstrijd
ITA
Proloog Tour de la Réunion
NE
Ploegentijdrit
FRA
1e etappe Tour de Panamá
NE
Ploegentijdrit
PAN
1e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
09 oktober
Aalter (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, China
NE
Regionaal kampioenschap
CHN
1e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
2e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
Zele
Kaj-KWB Prijs, Oostvlaamse Sluitingsprijs
NE
Wedstrijd
BEL
10 oktober
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Vietnam
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VIE
Paris - Bourges
1.1
Wedstrijd
FRA
Peccioli
Coppa Sabatini
1.1
Wedstrijd
ITA
2e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
1e etappe Tour of Fiji
NE
Etappe
FJI
3e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
11 oktober
Proloog 1e etappe Aguazul
Clásica Aguazul
NE
Proloog
COL
1e etappe Desafio das Americas
NE
Etappe
BRA
Fréjus, Mountainbike
NE
Marathon
FRA
Fréjus, Mountainbike (V)
NE
Marathon
FRA
Kumanovo
Trophy 11 October
NE
Wedstrijd
MKD
Navarino, Mountainbike
2
XCO
GRE
Panevezys, Puntenkoers, Junioren
2
Wedstrijd
LTU
Panevezys, Sprint
2
Wedstrijd
LTU
Panevezys, Sprint (V)
2
Wedstrijd
LTU
3e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
1e etappe Tour of Beijing
2.WT/WT/PT
Etappe
CHN
2e etappe Tour of Fiji
NE
Etappe
FJI
1e etappe Vuelta Femenina a Guatemala (V)
NE
Etappe
GUA
4e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
Zwevezele
Zwevezele Koerse Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
12 oktober
's-Hertogenbosch, Cyclocross
GP van Brabant
C2
Wedstrijd
NED
's-Hertogenbosch, Cyclocross (V)
GP van Brabant
C2
Wedstrijd
NED
's-Hertogenbosch, Cyclocross, Junioren
GP van Brabant
CJ
Wedstrijd
NED
's-Hertogenbosch, Cyclocross, Nieuwelingen
GP van Brabant
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Aguazul
Clásica Aguazul
NE
Etappe
COL
Bléré, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Bologna
Giro dell'Emilia
1.HC
Wedstrijd
ITA
Boulder, Cyclocross
US Open of Cyclocross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Boulder, Cyclocross (V)
US Open of Cyclocross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Bourg-en-Bresse, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Desafio das Americas
NE
Individuele tijdrit
BRA
Dottignies, Cyclocross
GP Région Wallone
C2
Wedstrijd
BEL
Dottignies, Cyclocross (V)
GP Région Wallone
NE
Wedstrijd
BEL
Dottignies, Cyclocross, Junioren
GP Région Wallone
NE
Wedstrijd
BEL
Dottignies, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Région Wallone
NE
Wedstrijd
BEL
Elst, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Elst, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Elst, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Elst, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Elst, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Jeumont, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Melbourne - Warrnambool
NE
Wedstrijd
AUS
Mercedes
Apertura CC La Nación Mercedes
NE
Criterium
ARG
Milovice, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Milovice, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Milovice, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Milovice, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Milovice, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Panevezys, Keirin
2
Wedstrijd
LTU
Panevezys, Keirin (V)
2
Wedstrijd
LTU
Panevezys, Omnium
2
Wedstrijd
LTU
Panevezys, Omnium (V)
2
Wedstrijd
LTU
Panevezys, Ploegsprint
2
Wedstrijd
LTU
Panevezys, Ploegsprint (V)
2
Wedstrijd
LTU
Panevezys, Scratch, Junioren
2
Wedstrijd
LTU
Progreso
GP Redpagos
NE
Wedstrijd
URU
Sabotin
VN na Sabotin
NE
Wedstrijd
SLO
San Vito al Tagliamento
Coppa San Vito
NE
Criterium
ITA
Svit, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SVK
Svit, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Svit, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SVK
Svit, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SVK
Svit, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Tilly-sur-Seulles, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
5e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Panamá
NE
Individuele tijdrit
PAN
2e etappe Tour of Beijing
2.WT/WT/PT
Etappe
CHN
Vienne, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Villers-le-Lac, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Vuelta Femenina a Guatemala (V)
NE
Etappe
GUA
5e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
Zagreb
Zatvorenje Sezone / Season Closer
NE
Wedstrijd
CRO
13 oktober
Óssa
Anatoli Mtn.Kissavos, Anavasi Anatolis
NE
Wedstrijd
GRE
Abergavenny, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Abergavenny, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Aguazul
Clásica Aguazul
NE
Criterium
COL
Alken (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Beromünster, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Beromünster, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Beromünster, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Beromünster, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Beromünster, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Bettange-sur-Mess, Cyclocross
NE
Wedstrijd
LUX
Boom
Jaarmarktprijs
NE
Wedstrijd
BEL
Boulder, Cyclocross
US Open of Cyclocross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Boulder, Cyclocross (V)
US Open of Cyclocross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Deerlijk - Belgiek
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Desafio das Americas
NE
Wedstrijd
BRA
Durban (a)
Amashova National Classic
NE
Wedstrijd
RSA
East Asian Games, Op de weg, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
East Asian Games, Op de weg, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Fains
Quatuor Normand
NE
Ploegentijdrit
FRA
Generalni Plasman Liga
NE
Regionaal kampioenschap
SRB
Georgetown (b)
Hand-in-Hand Race
NE
Wedstrijd
GUY
Hong Kong, Criterium (e)
Hong Kong Criterium Series 1
NE
Criterium
HKG
La Ferté-Macé, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Les Fins, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Levoca, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SVK
Levoca, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Levoca, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SVK
Levoca, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SVK
Levoca, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Llanes, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
Locoal-Mendon, Chrono
Chrono Morbihannais
NE
Individuele tijdrit
FRA
Louny, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Louny, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Louny, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Louny, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Louny, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Luxé, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Meckenbeuren
NE
Wedstrijd
GER
Mihama, Criterium
Chita Peninsula Mihama Criterium
NE
Criterium
JPN
Montecatini Terme
GP Ezio del Rosso
NE
Wedstrijd
ITA
Montegranaro (a)
Trofeo San Serafino
NE
Wedstrijd
ITA
Monteveglio
GP Bruno Beghelli
1.1
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Polen
CN
Derny
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Ierland
CN
Nationaal Kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nijverdal, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Nijverdal, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
NED
Nijverdal, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Nijverdal, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Nis
Velika Niša
NE
Wedstrijd
SRB
Nossegem, Cyclocross, Cat. B
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Junioren
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Junioren (V)
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Nieuwelingen
Patattencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Nueva Concepcion Oriente
Clásica de la Nueva Concepción
NE
Wedstrijd
ESA
Orange Walk, Criterium
By-Pass Criterium
NE
Criterium
BIZ
Péruwelz (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Tours
1.HC
Wedstrijd
FRA
Paris - Tours, U23
1.2
Wedstrijd
FRA
Persan, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Port Louis
Mauritius 100 KM Cycle Tour
NE
Wedstrijd
MRI
Prissé, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Puchuncavi, Mountainbike-Marathon
NE
Marathon
CHI
Puchuncavi, Mountainbike-Marathon (a)
NE
Marathon
CHI
Ronse, Cyclocross
Hotondcross/GP Mario De Clercq
C1
Wedstrijd
BEL
Ronse, Cyclocross (V)
Hotondcross/GP Mario De Clercq
C1
Wedstrijd
BEL
Ronse, Cyclocross, Junioren
Hotondcross/GP Mario De Clercq
CJ
Wedstrijd
BEL
Ronse, Cyclocross, Nieuwelingen
Hotondcross/GP Mario De Clercq
NE
Wedstrijd
BEL
Ronse, Cyclocross, U23
Hotondcross/GP Mario De Clercq
CU
Wedstrijd
BEL
Saint John's (b)
ABACA Circuit Race
NE
Wedstrijd
ANT
Saint-Étienne-lès-Remiremont, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
Saint-Étienne-lès-Remiremont, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
FRA
Saint-Étienne-lès-Remiremont, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
FRA
Saint-Étienne-lès-Remiremont, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
FRA
Saint-Hilaire-de-Riez, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Mars-d'Outille, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saran, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Sens, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Somma Lombardo
Gran Premio Somma
NE
Wedstrijd
ITA
6e etappe Tour de la Réunion
NE
Individuele tijdrit
FRA
7e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
6e etappe Tour de Panamá
NE
Criterium
PAN
3e etappe Tour of Beijing
2.WT/WT/PT
Etappe
CHN
4e etappe Tour of Fiji
NE
Etappe
FJI
Trélazé
G.P.Malaquais
NE
Wedstrijd
FRA
Veracruz
Veracruz - Alvarado - Veracruz
NE
Wedstrijd
MEX
Vue, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Vuelta Femenina a Guatemala (V)
NE
Etappe
GUA
6e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
Warnambool (b)
Shipwreck Coast Classic
NE
Wedstrijd
AUS
Windhoek (c)
Namibian Cycle Classic
NE
Wedstrijd
NAM
Yaiza
NE
Klimtijdrit
ESP
14 oktober
East Asian Games, Baan, 1 km, Elite
JR
Wedstrijd
East Asian Games, Baan, 500 m (V)
JR
Wedstrijd
East Asian Games, Baan, Achtervolging
JR
Wedstrijd
East Asian Games, Baan, Achtervolging (V)
JR
Wedstrijd
Jamestown
Jamestown Classic
NE
Wedstrijd
USA
4e etappe Tour of Beijing
2.WT/WT/PT
Etappe
CHN
Vesdun
Prix des Vins Nouveaux
NE
Wedstrijd
FRA
15 oktober
East Asian Games, Baan, Sprint, Elite
C1
Wedstrijd
East Asian Games, Baan, Sprint, Elite (V)
C1
Wedstrijd
Heist-op-den-Berg (c)
Heist-Goor
NE
Wedstrijd
BEL
Ponsacco
Coppa Mobilio Ponsacco - Linea
NE
Wedstrijd
ITA
Ponsacco, Chrono
Coppa Mobilio Ponsacco - Cronometro
NE
Individuele tijdrit
ITA
Putte-Kapellen
Nationale Sluitingsprijs
1.1
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour of Beijing
2.WT/WT/PT
Etappe
CHN
Tres de Febrero
GP Aniversario Tres de Febrero
NE
Wedstrijd
ARG
Proloog Vuelta a Cundinamarca
NE
Proloog
COL
16 oktober
Inter-Regiment Race
NE
Wedstrijd
SRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Vietnam
CN
Nationaal kampioenschap
VIE
Proloog Vuelta a Cochabamba
NE
Proloog
BOL
1e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
17 oktober
Ardooie, Cyclocross
Kermiscross
C2
Wedstrijd
BEL
1e etappe GP Chantal Biya
NE
Etappe
CMR
Proloog Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Proloog
FRA
1e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Matabungkay
NE
Individuele tijdrit
PHI
1e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
2e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
18 oktober
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
2e etappe GP Chantal Biya
NE
Etappe
CMR
2e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Matabungkay
NE
Etappe
PHI
2e etappe Tour of Matabungkay
NE
Etappe
PHI
2e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Individuele tijdrit
BOL
3e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
19 oktober
Benavente, Criterium
NE
Criterium
ESP
Bredene, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Caribbean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
JR
Individuele tijdrit
Cessy, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Châteauneuf-du-Faou, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Discovery of KouLai
NE
Wedstrijd
TPE
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
3e etappe GP Chantal Biya
NE
Etappe
CMR
Hartbeespoort
Satellite Challenge
NE
Wedstrijd
RSA
Kayl, Cyclocross
NE
Wedstrijd
LUX
Liebvillers, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Medina de Pomar, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
Nantes, Cyclocross
Petit Port
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, San Marino
CN
Nationaal kampioenschap
SMR
Poortugaal, Cyclocross (V)
Albrandswaard
NE
Wedstrijd
NED
Poortugaal, Cyclocross, Junioren
Albrandswaard
NE
Wedstrijd
NED
Poortugaal, Cyclocross, Nieuwelingen
Albrandswaard
NE
Wedstrijd
NED
Raková, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SVK
Raková, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Raková, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SVK
Raková, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SVK
Raková, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Rochester, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Rochester, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Saint-Macaire, Cyclocross
Souvenir Serge Labbe
NE
Wedstrijd
FRA
Scottish Hill Climb
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Sefton
Sefton Classic
NE
Wedstrijd
NZL
Shanghai (f)
Shanghai China Road Race Series 8
NE
Wedstrijd
CHN
4e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Individuele tijdrit
ALB
4e etappe Tour of Matabungkay
NE
Etappe
PHI
Utsunomiya-shi (a)
Japan Cup Open Race
NE
Wedstrijd
JPN
Utsunomiya-shi, Criterium
Japan Cup
NE
Criterium
JPN
Valognes, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Verneuil-en-Halatte, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
4e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Individuele tijdrit
COL
1e etappe Western Tour
NE
Criterium
AZE
Yutz Haute, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Zagreb (b)
Cestovni Kup i prvenstvo Zagreba
NE
Wedstrijd
CRO
20 oktober
Bangalore
Nandi Epic Race
NE
Wedstrijd
IND
Bapaume, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Beaune-la-Rolande, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Biassono
Coppa d'Inverno
NE
Criterium
ITA
Caribbean Championships, Op de weg, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Op de weg, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Cenon, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Châlon-sur-Saône, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Chrono des Herbiers
Chrono des Nations
1.1
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers (V)
Chrono des Nations
1.1WE
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers, Junioren
Chrono des Nations
1.1MJ
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers, Junioren (V)
Chrono des Nations
1.1WJ
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers, U23
Chrono des Nations
NE
Individuele tijdrit
FRA
Cohons, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Cusset, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Dossenheim-sur-Zinsel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
CC
Europees kampioenschap
4e etappe GP Chantal Biya
NE
Etappe
CMR
GP Money Gram
NE
Wedstrijd
BUR
Greystones
Downhill Road Blitz
NE
Wedstrijd
IRL
Heusden-Zolder, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Heusden-Zolder, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Heusden-Zolder, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Heusden-Zolder, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Jablines, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Levallois, Criterium
NE
Criterium
FRA
Mexico City (a)
Clásica OfficeMax
1.CRT
Criterium
MEX
Monampteuil, Cyclocross
Trophée Elephant Bleu
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
CN
Nationaal Kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Finland
CN
Nationaal Kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Moldavië
CN
Nationaal Kampioenschap
MDA
Noirétable, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Ottershaw (d)
Ottershaw Series 1
NE
Wedstrijd
GBR
Pagéas, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Ploemel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Polignano a Mare
Targa Crocifisso
NE
Criterium
ITA
Pont-de-Roide, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Rochester, Cyclocross
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Rochester, Cyclocross (V)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Rodez, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Sécheval, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Clair-du-Rhône, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Fort, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Satur, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Sainte-Luce-sur-Loire, Cyclocross
l'Ile Clémentine
NE
Wedstrijd
FRA
Sainte-Maure-de-Touraine, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
San Juan (a)
Apertura de San Juan
NE
Wedstrijd
ARG
Saulxures-sur-Moselotte, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Sellin
Rund auf Rügen
NE
Wedstrijd
GER
Sisteron, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Thorenc, Cyclocross
Championnat Alpes Maritimes
NE
Wedstrijd
FRA
Tianmenshan
Tianmenshan Hill Climb
NE
Klimwedstrijd
CHN
6e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
Toucy, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
5e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
1e etappe Tour of Hainan
2.HC
Etappe
CHN
5e etappe Tour of Matabungkay
NE
Ploegentijdrit
PHI
Utsunomiya-shi
Japan Cup
1.HC
Wedstrijd
JPN
Valkenburg aan de Geul, Cyclocross
Cauberg Cyclo-cross
CDM
Wereldbeker
NED
Valkenburg aan de Geul, Cyclocross (V)
Cauberg Cyclo-cross
CDM
Wereldbeker
NED
Valkenburg aan de Geul, Cyclocross, Junioren
Cauberg Cyclo-cross
CDM
Wereldbeker
NED
Valkenburg aan de Geul, Cyclocross, U23
Cauberg Cyclo-cross
CDM
Wereldbeker
NED
Villarcayo, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
Vinaroz, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
2e etappe Western Tour
NE
Etappe
AZE
Wilrijk, Cyclocross, Cat. B
Fort 6 Cross # 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wilrijk, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Fort 6 Cross # 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wilrijk, Cyclocross, Junioren
Fort 6 Cross # 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wilrijk, Cyclocross, Junioren (V)
Fort 6 Cross
NE
Wedstrijd
BEL
Wilrijk, Cyclocross, Nieuwelingen
Fort 6 Cross # 1
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Windhoek, Chrono
Windhoek Pedal Power Time Trial and Hill Climb
NE
Klimwedstrijd
NAM
1e etappe Windhoek, Chrono
Windhoek Pedal Power Time Trial and Hill Climb
NE
Individuele tijdrit
NAM
Zingem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Zingem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zingem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zingem, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zingem, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
21 oktober
6e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Hainan
2.HC
Etappe
CHN
3e etappe Western Tour
NE
Individuele tijdrit
AZE
22 oktober
Acquanegra sul Chiese
Trofeo Comune di Acquanegra sul Chiese
NE
Criterium
ITA
Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea
NE
Regionaal kampioenschap
KOR
7e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Hainan
2.HC
Etappe
CHN
Woerden, Cyclocross
Nacht van Woerden
C2
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross (V)
Nacht van Woerden
C2
Wedstrijd
NED
23 oktober
Fontenay-lès-Briis, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationale Spelen, Op de weg, Elite, Zuid-Korea
NE
Regionaal kampioenschap
KOR
Opening Colombo - Katuyanake Expressway
NE
Wedstrijd
SRI
Saint-Amand-Mont-Rond
Grand Prix des Foire d´Orval
NE
Wedstrijd
FRA
Szeged
Misik László emlékverseny
NE
Wedstrijd
HUN
Tehran, Achtervolging
Track Clubs ACC Cup
C1
Wedstrijd
IRI
Tehran, Puntenkoers
Track Clubs ACC Cup
C1
Wedstrijd
IRI
Tehran, Scratch
Track Clubs ACC Cup
C1
Wedstrijd
IRI
Tehran, Sprint
Track Clubs ACC Cup
C1
Wedstrijd
IRI
8e etappe deel a Tour de la Nouvelle-Calédonie