Alle wedstrijden

Toon:


01  oktober


 
NED 
 
3e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
BEL 
 
COL 
 
SLO 
 
NOR 
 
RUS 
 
Fujairah
Cubs Race Fujairah
UAE 
 
2e etappe Girona
Cinturó de l'Empordà
ESP 
 
Gloucester, Cyclocross
Craft Sportswear GP #2
USA 
 
Gloucester, Cyclocross
Craft Sportswear GP #1
USA 
 
Gloucester, Cyclocross (V)
Craft Sportswear GP #1
USA 
 
Gloucester, Cyclocross (V)
Craft Sportswear GP #2
USA 
 
CMR 
 
Hooglede
Memorial Eddy Louagie
BEL 
 
ITA 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
ITA 
 
ESP 
 
ITA 
 
ESP 
 
ESP 
 
USA 
 
USA 
 
ESP 
 
ESP 
 
USA 
 
ESP 
 
ITA 
 
ESP 
 
ESP 
 
USA 
 
ESP 
 
Oggiono
Piccolo Giro di Lombardia
ITA 
 
 
 
Podbrezová, Cyclocross
Horná Mičiná # 1
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
BEL 
 
ITA 
 
Siteki
Siteki Cycling Challenge
SWZ 
 
Sokolka
Memoriał im. Stanisława Kirpszy
POL 
 
BEL 
 
SYR 
 
DEN 
 
Taranaki
Round the Mountain classic
NZL 
 
TRD 
 
TUR 
 
IRI 
 
CRC 
 
ARG 
 
BEL 
 

02  oktober


 
Arandelovac, Elite/U23
Memorijal Milana Milićevića
SRB 
 
ITA 
 
Athína, Elite/U23
Mtn.Hymettus, Anavasi Ymittou
GRE 
 
Athína, Junioren (a)
Mtn.Hymettus, Anavasi Ymittou
GRE 
 
HUN 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
4e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
BEL 
 
COL 
 
SRB 
 
SRB 
 
El Congo
La Gloria - El Congo
ESA 
 
RUS 
 
3e etappe Girona
Cinturó de l'Empordà
ESP 
 
CMR 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Kempen
Rund um die Burg
GER 
 
AUT 
 
AUS 
 
Luque
Copa Informconf
PAR 
 
ITA 
 
BEL 
 
Mtn.Hymettus (V)
Anavasi Ymittou
GRE 
 
ESP 
 
ESP 
 
ITA 
 
ESP 
 
GER 
 
GER 
 
ITA 
 
ITA 
 
ESP 
 
ESP 
 
USA 
 
ESP 
 
ESP 
 
USA 
 
IVB 
 
IVB 
 
LIE 
 
HUN 
 
BEL 
 
Oosterhout (a)
Ronde van de Molen
NED 
 
Padborg
Padborg/Bov, Speditørløbet
DEN 
 
Paris - Connerré
Paris - Connere
FRA 
 
Rumst
Herdenkingsprijs Ludo De Bruyne
BEL 
 
Scottsdale (a)
Tour de Scottsdale
USA 
 
Sokolka, Criterium
Memoriał im. J. Goscilo
POL 
 
TRD 
 
Tortola
Jason Bally Memorial
IVB 
 
INA 
 
Tour de Vendée
Ronde van de Vendée
FRA 
 
TUR 
 
TUN 
 
Veracruz
Veracruz - Alvarado - Veracruz
MEX 
 
CRC 
 
ARG 
 
ARG 
 

03  oktober


 
Castiglion Fibocchi
Festa Patronale - Trofeo Frasconi Fosco
ITA 
 
COL 
 
RUS 
 
Münster (a)
Münsterland Giro
GER 
 
BEL 
 
SYR 
 
INA 
 
ARG 
 

04  oktober


 
Binche
Binche - Tournai - Binche, Memorial Frank Vandenbroucke
BEL 
 
ITA 
 
COL 
 
RSA 
 
Molino dei Torti
Circuito Molinese
ITA 
 
ITA 
 
INA 
 
AUS 
 
ARG 
 

05  oktober


 
COL 
 
RUS 
 
Soria
San Saturio
ESP 
 
INA 
 
CHN 
 
AUS 
 
AUS 
 
BOL 
 
ARG 
 
Zele
Zele Individueel - KAJ-KWB PRIJS, OOSTVLAAMSE SLUITINGSPRIJS
BEL 
 

06  oktober


 
COL 
 
RUS 
 
FRA 
 
Peccioli
Coppa Sabatini
ITA 
 
INA 
 
TUR 
 
CHN 
 
1e etappe Tour of Guyana
Ministry of Culture Youth and Sport 5 Stage Race
GUY 
 
2e etappe Tour of Guyana
Ministry of Culture Youth and Sport 5 Stage Race
GUY 
 
AUS 
 
AUS 
 
BOL 
 
ARG 
 

07  oktober


 
COL 
 
TUR 
 
CHN 
 
3e etappe Tour of Guyana
Ministry of Culture Youth and Sport 5 Stage Race
GUY 
 
AUS 
 
AUS 
 
BOL 
 
MEX 
 
Zwevezele
Zwevezele Koerse Individueel
BEL 
 

08  oktober


 
Aigle
Trois Jours d'Aigle
SUI 
 
Bologna
Giro dell'Emilia
ITA 
 
NZL 
 
COL 
 
Emmaste, Mountainbike
Emmaste Rattaralli
EST 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
BEL 
 
Klein-Engersdorf
Memorial Peter Dittrich, Elk-Heurigen Grand Prix, GP Delta-Bau
AUT 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CAN 
 
Nis
Velika Niša
SRB 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
INA 
 
TUR 
 
CHN 
 
FJI 
 
4e etappe Tour of Guyana
Ministry of Culture Youth and Sport 5 Stage Race
GUY 
 
AUS 
 
AUS 
 
BOL 
 
MEX 
 

09  oktober


 
Al Batin
Al Batinah
OMA 
 
BEL 
 
Buja, Cyclocross
Monte di Buja
ITA 
 
COL 
 
BEL 
 
Delhi (a)
India Cyclothon Delhi
IND 
 
Graz, Amateurs
Burger King Cup Finale
AUT 
 
GER 
 
Mercedes
Apertura CC La Nación Mercedes
ARG 
 
Montecatini Terme
GP Ezio del Rosso
ITA 
 
Montegranaro (a)
Trofeo San Serafino
ITA 
 
Monteveglio
GP Bruno Beghelli
ITA 
 
RUS 
 
RUS 
 
RUS 
 
RUS 
 
SUI 
 
JPN 
 
Orange Walk, Criterium
By-Pass Criterium
BIZ 
 
FRA 
 
FRA 
 
PER 
 
BEL 
 
Port Louis
Mauritius 100 KM Cycle Tour
MRI 
 
Pozzonovo
Circuito del Pozzo, Memorial Andrea Crescenzio e Luciano Bottaro
ITA 
 
USA 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
São Paulo (h)
GP Cubatão
BRA 
 
GBR 
 
INA 
 
TUR 
 
CHN 
 
FJI 
 
FJI 
 
5e etappe Tour of Guyana
Ministry of Culture Youth and Sport 5 Stage Race
GUY 
 
AUS 
 
BOL 
 
MEX 
 
Windhoek (c)
Namibian Cycle Classic
NAM 
 
BEL 
 

10  oktober


 
Jamestown
Jamestown Classic
USA 
 
RUS 
 
RUS 
 
Progreso
GP Redpagos
URU 
 
INA 
 
FJI 
 

11  oktober


 
BEL 
 
Mezzana Bigli
Circuito Mezzanese
ITA 
 
KOR 
 
Ponsacco
Coppa Mobilio Ponsacco - Linea
ITA 
 
Ponsacco, Chrono
Coppa Mobilio Ponsacco - Cronometro
ITA 
 
Putte-Kapellen
Nationale Sluitingsprijs
BEL 
 
INA 
 

12  oktober


 
AUS 
 
KOR 
 
INA 
 

13  oktober


 
BEL 
 
AUS 
 
DEN 
 
Piemonte
Giro del Piemonte, Gran Piemonte
ITA 
 

14  oktober


 
AUS 
 
ISR 
 

15  oktober


 
COL 
 
ALG 
 
Georgetown (b)
Hand-in-Hand Race
GUY 
 
ITA 
 
BEL 
 
BEL 
 
AUS 
 
Huye
Ascension des Milles Collines, Tour of Huye
RWA 
 
USA 
 
USA 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
 
 
 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
CHN 
 
Tres de Febrero
GP Aniversario Tres de Febrero
ARG 
 
ESP 
 
ESP 
 
USA 
 
USA 
 
Zagreb
Zatvorenje Sezone / Season Closer
CRO 
 

16  oktober


 
Chrono des Herbiers
Chrono des Nations
FRA 
 
Chrono des Herbiers (V)
Chrono des Nations
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
Chrono des Herbiers, U23
Chrono des Nations
FRA 
 
COL 
 
Durban (a)
Amashova National Classic
RSA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
 
 
SRB 
 
AUS 
 
Hong Kong (j)
Hong Kong Road Race 2
HKG 
 
BEL 
 
BEL 
 
FRA 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
CAY 
 
CAY 
 
Ottershaw (d)
Ottershaw Series 1
GBR 
 
 
 
 
 
2e etappe Paysandú (a)
Día de las Americas
URU 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
Polignano a Mare
Targa Crocifisso
ITA 
 
CHN 
 
Sellin
Rund auf Rügen
GER 
 
Somma Lombardo
Gran Premio Somma
ITA 
 
Tabarja
Stephen Thomas Race
LBA 
 
BRA 
 
CHN 
 
Trujillo (f)
Bike Racing CC Bicileo
PER 
 
SLO 
 
BRA 
 
Wajima
Wajima Road Race
JPN 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 

17  oktober


 
GRE 
 
VIE 
 
 
 
 
 
BRA 
 

18  oktober


 
Acquanegra sul Chiese
Trofeo Comune di Acquanegra sul Chiese
ITA 
 
SYR 
 
 
 
 
 
 
 
BRA 
 

19  oktober


 
 
 
 
 
Saint-Amand-Mont-Rond
Grand Prix des Foire d´Orval
FRA 
 
BRA 
 
BOL 
 

20  oktober


 
GRE 
 
 
 
 
 
 
 
FRA 
 
CHN 
 
BRA 
 
BOL 
 
CRC 
 

21  oktober


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VIE 
 
 
 
 
 
FRA 
 
BUR 
 
CHN 
 
PHI 
 
PHI 
 
BRA 
 
BOL 
 
CRC 
 

22  oktober


 
ESP 
 
NZL 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
NAM 
 
 
 
 
 
AUS 
 
Hartbeespoort
Satellite Challenge
RSA 
 
 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
ESP 
 
ESP 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
TAN 
 
SRB 
 
 
 
 
 
Shepparton
Keith Esson Memorial - Shepparton
AUS 
 
FRA 
 
BUR 
 
CHN 
 
PHI 
 
Utsunomiya-shi (a)
Japan Cup Open Race
JPN 
 
JPN 
 
BRA 
 
BOL 
 
CRC 
 
Zagreb (b)
Cestovni Kup i prvenstvo Zagreba
CRO 
 

23  oktober


 
NED 
 
VEN 
 
Contern, Cyclocross
Grand-Prix de la Commune de Contern
LUX 
 
SIN 
 
Dundee (e)
Scottish Hill Climb
GBR 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Magnago
Trofeo Sportivi Magnaghesi
ITA 
 
Ottershaw (e)
Ottershaw Series 2
GBR 
 
POR 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
FRA 
 
BUR 
 
CHN 
 
PHI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
JPN 
 
BRA 
 
BOL 
 
CRC 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 

24  oktober


 
FRA 
 
BUR 
 
CHN 
 
MEX 
 

25  oktober


 
PAN 
 
FRA 
 
BUR 
 
CHN 
 
MEX 
 
Woerden, Cyclocross
Nacht van Woerden
NED 
 
Woerden, Cyclocross (V)
Nacht van Woerden
NED 
 
NED 
 

26  oktober


 
 
 
PAN 
 
FRA 
 
FRA 
 
BUR 
 
CHN 
 
MEX 
 

27  oktober


 
 
 
 
 
PAN 
 
FRA 
 
BUR 
 
CHN 
 
MEX 
 

28  oktober


 
Blantyre
Illovo Classic
MWI 
 
CHI 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
Menídhi, Elite/U23
OXI Memorial Climb Race, Anavasi Flambouri
GRE 
 
Menídhi, Junioren
OXI Memorial Climb Race, Anavasi Flambouri
GRE 
 
PAN 
 
FRA 
 
FRA 
 
BUR 
 
CHN 
 
MEX 
 
DOM 
 

29  oktober


 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
 
 
Boulder, Cyclocross
US Open of Cyclocross #1
USA 
 
Boulder, Cyclocross (V)
US Open of Cyclocross #1
USA 
 
USA 
 
USA 
 
CHI 
 
Coromandel
K2 Classic
NZL 
 
AUS 
 
Noosa, Criterium
Noosa International Criterium
AUS 
 
ESP 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
NIC 
 
PAN 
 
FRA 
 
BUR 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
MEX 
 
DOM 
 
DOM 
 

30  oktober


 
 
 
 
 
Biassono
Coppa d'Inverno
ITA 
 
Boulder, Cyclocross
US Open of Cyclocross #2
USA 
 
Boulder, Cyclocross (V)
US Open of Cyclocross #2
USA 
 
Capilla del Senor
100 KM Capillenses
ARG 
 
CHI 
 
Florida
Vuelta de los Puentes
URU 
 
ITA 
 
USA 
 
USA 
 
Karrantza, Cyclocross
Cyclo-cross de Karrantza
ESP 
 
Karrantza, Cyclocross, Junioren
Cyclo-cross de Karrantza
ESP 
 
GBR 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
Mount Parnitha (V)
Anavasi Parnithas
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
RWA 
 
AUS 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Ottershaw (f)
Ottershaw Series 3
GBR 
 
San Juan
Leslie King Memorial
TRD 
 
Shanghai (f)
Shanghai China Road Race Series 8
CHN 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
PAN 
 
BUR 
 
NZL 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
MEX 
 
DOM 
 
Warnambool (b)
Shipwreck Coast Classic
AUS 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 

31  oktober


 
 
 
 
 
NZL