Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender oktober 2007
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 oktober
4e etappe Tour of San Fernando, Elite/U23
NE
Etappe
TRD
Proloog Vuelta a Piura
NE
Proloog
PER
02 oktober
Bozzolo
Coppa Città di Bozzolo, Trofeo GS Avis
NE
Criterium
ITA
Kruibeke
Omloop Wase Scheldeboorden, Kruibeke - Bazel
1.1
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
San Daniele del Friuli
NE
Criterium
ITA
2e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
1e etappe Tour of Tasmania
NE
Criterium
AUS
1e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta a Piura
NE
Wedstrijd
PER
03 oktober
Buggenhout, Amateurs (a)
Buggenhout-Opstal
NE
Wedstrijd
BEL
Münster (a)
Münsterland Giro
1.1
Wedstrijd
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 250 m, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Praha
Staroměstské Kriterium
NE
Criterium
CZE
4e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
3e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
2e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
2e etappe Vuelta a Piura
NE
Etappe
PER
04 oktober
Bend, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
USA
Bend, Cyclocross (V)
# 1
NE
Wedstrijd
USA
1e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.1
Etappe
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
1e etappe Tobago International
NE
Individuele tijdrit
TRD
2e etappe Tobago International
NE
Etappe
TRD
6e etappe Tour of Tasmania
NE
Criterium
AUS
5e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
3e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
3e etappe Vuelta a Piura
NE
Etappe
PER
Zwevezele
Zwevezele Koerse Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
05 oktober
deel a Alexándria, Elite/U23
NE
Klimtijdrit
GRE
1e etappe Beograd
Trofeo Beograd
NE
Criterium
SRB
2e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.1
Etappe
BEL
1e etappe Girona
Cinturó de l'Empordà
NE
Etappe
ESP
Proloog GP Chantal Biya
2.2
Criterium
CMR
1e etappe Jessheim, Elite/U23
Kalas Cup/Norgescup
NE
Individuele tijdrit
NOR
Jessheim, Elite/U23 (V)
Kalas Cup/Norgescup
Individuele tijdrit
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
3e etappe Tobago International
NE
Etappe
TRD
8e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
7e etappe Tour of Tasmania
NE
Criterium
AUS
4e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
4e etappe Vuelta a Piura
NE
Etappe
PER
06 oktober
Épenoy, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Aigle
Trois Jours d'Aigle
3D
Driedaagse
SUI
Aigle, 500 m (V)
3D
Wedstrijd
SUI
Aigle, Achtervolging
3D
Wedstrijd
SUI
Aigle, Achtervolging (V)
3D
Wedstrijd
SUI
Aigle, Afvalrace (V)
3D
Wedstrijd
SUI
Aigle, Keirin
3D
Wedstrijd
SUI
Aigle, Keirin (V)
3D
Wedstrijd
SUI
Aigle, Puntenkoers
3D
Wedstrijd
SUI
Aigle, Sprint
3D
Wedstrijd
SUI
deel b Alexándria, Elite/U23
NE
Etappe
GRE
Assendelft
Kermisronde Assendelft
NE
Criterium
NED
Bellegem, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Beograd
Trofeo Beograd
NE
Etappe
SRB
Buenos Aires (b)
Cámaras Colla
NE
Criterium
ARG
Cavriago (a)
Memorial Cimurri - Gran Premio Bioera
1.1
Criterium
ITA
3e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.1
Etappe
BEL
Däniken, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Däniken, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Däniken, Cyclocross, Ind. (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Däniken, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Däniken, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Denain, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe deel a Girona
Cinturó de l'Empordà
NE
Ploegentijdrit
ESP
2e etappe deel b Girona
Cinturó de l'Empordà
NE
Etappe
ESP
1e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
Herk-de-Stad (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Hooglede
Memorial Eddy Louagie
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Jessheim, Elite/U23
Kalas Cup/Norgescup
NE
Etappe
NOR
Jessheim, Elite/U23 (V)
Kalas Cup/Norgescup
Wedstrijd
NOR
Kieldrecht, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Klein-Engersdorf
Memorial Peter Dittrich, Elk-Heurigen Grand Prix, GP Delta-Bau
NE
Criterium
AUT
Klein-Engersdorf (V)
ELK Heurigen Grand Prix
NE
Criterium
AUT
Kolsassberg
NE
Klimwedstrijd
AUT
Lommel, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Oggiono
Piccolo Giro di Lombardia
1.2
Wedstrijd
ITA
Orroir, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Southampton, Cyclocross
Super Cross Cup Long Island # 1
C1
Wedstrijd
USA
Southampton, Cyclocross (V)
Super Cross Cup Long Island # 1
C1
Wedstrijd
USA
Three Village Tour
NE
Criterium
USA
4e etappe Tobago International
NE
Etappe
TRD
2e etappe Tour of Mashonaland, Elite/U23
NE
Individuele tijdrit
ZIM
1e etappe Tour of Mashonaland, Elite/U23
NE
Etappe
ZIM
10e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
9e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
Unicov, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Unicov, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Unicov, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Unicov, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Unicov, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Proloog Volta à Madeira
NE
Proloog
POR
5e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Individuele tijdrit
COL
5e etappe Vuelta a Piura
NE
Etappe
PER
07 oktober
Abergavenny, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Abergavenny, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GBR
deel c Alexándria, Elite/U23
NE
Criterium
GRE
3e etappe Aluksne
NE
Wedstrijd
LAT
Bükkszentlászló - Bükkszentkereszt
Uveghuta Kupa
NE
Wedstrijd
HUN
Babadag, Mountainbike, Elite/U23
Babadagi Hill Climb/Fethiye MTB Cup
C2
Wedstrijd
TUR
Carnetin, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
4e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.1
Etappe
BEL
1e etappe Clasico Ciclistico Banfoandes
2.2
Etappe
VEN
Corswarem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Dilbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Edmonton, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CAN
Edmonton, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
CAN
3e etappe Girona
Cinturó de l'Empordà
NE
Etappe
ESP
2e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
Gravelines, Cyclocross (a)
# 1
NE
Wedstrijd
FRA
Kessel, Cyclocross, Cat. B
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel, Cyclocross, Junioren
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel, Cyclocross, Nieuwelingen
Fort 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Limoges, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Marcallo con Casone
Trofeo S.C. Marcallo con Casone
NE
Wedstrijd
ITA
Meckenbeuren
NE
Criterium
GER
Moerbeke, Cyclocross, Cat. B
Pereboom
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Pereboom
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Cyclocross, Junioren
Pereboom
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Cyclocross, Nieuwelingen
Pereboom
NE
Wedstrijd
BEL
Montecatini Terme
GP Ezio del Rosso
NE
Criterium
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Zwitserland
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Vietnam
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VIE
Port Louis
Mauritius 100 KM Cycle Tour
NE
Wedstrijd
MRI
Rumst, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Saint-Nabord, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Schlierbach, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Schoonaarde, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Southampton, Cyclocross
Super Cross Cup Long Island # 2
C2
Wedstrijd
USA
Southampton, Cyclocross (V)
Super Cross Cup Long Island # 2
C2
Wedstrijd
USA
Stalhille, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Tielt, Nieuwelingen
Keizer der Nieuwelingen Tielt
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tobago International
NE
Etappe
TRD
Torino - Biella
Trofeo Torino-Biella - Giro della Provincia di Biella
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Tour of Mashonaland, Elite/U23
NE
Etappe
ZIM
11e etappe Tour of Tasmania
NE
Criterium
AUS
Trebaseleghe, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe deel B Volta à Madeira
NE
Etappe
POR
1e etappe deel A Volta à Madeira
NE
Etappe
POR
Vrícko, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Vrícko, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Vrícko, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Vrícko, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Vrícko, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
SVK
6e etappe Vuelta a Piura
NE
Etappe
PER
1e etappe Vuelta Chihuahua Internacional
2.2
Etappe
MEX
08 oktober
Brouch, Elite/U23
GP Jos Bausch
NE
Criterium
LUX
Castiglion Fibocchi
Festa Patronale - Trofeo Frasconi Fosco
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Clasico Ciclistico Banfoandes
2.2
Etappe
VEN
Jamestown
Jamestown Classic
NE
Criterium
USA
Oostrozebeke, Criterium
Herfstcriterium
NE
Criterium
BEL
2e etappe Volta à Madeira
NE
Etappe
POR
2e etappe Vuelta Chihuahua Internacional
2.2
Etappe
MEX
09 oktober
Calvatone
NE
Criterium
ITA
3e etappe Clasico Ciclistico Banfoandes
2.2
Etappe
VEN
Molino dei Torti
Circuito Molinese
NE
Wedstrijd
ITA
San Geminiano - Siena
Monte Paschi Eroica - Strade Bianche
1.1
Wedstrijd
ITA
3e etappe Volta à Madeira
NE
Etappe
POR
3e etappe Vuelta Chihuahua Internacional
2.2
Etappe
MEX
10 oktober
4e etappe Clasico Ciclistico Banfoandes
2.2
Etappe
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, China
NE
Nationaal kampioenschap
CHN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Vietnam
CN
Nationaal kampioenschap
VIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, China
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, China (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHN
Proloog Tour of Cebu, Elite/U23
NE
Proloog
PHI
4e etappe Volta à Madeira
NE
Etappe
POR
4e etappe Vuelta Chihuahua Internacional
2.2
Etappe
MEX
Zele
Kaj-KWB Prijs, Oostvlaamse Sluitingsprijs
NE
Wedstrijd
BEL
11 oktober
5e etappe Clasico Ciclistico Banfoandes
2.2
Etappe
VEN
Paris - Bourges
1.1
Wedstrijd
FRA
Peccioli
Coppa Sabatini
1.1
Wedstrijd
ITA
1e etappe Tour of Cebu, Elite/U23
NE
Etappe
PHI
5e etappe deel B Volta à Madeira
NE
Individuele tijdrit
POR
5e etappe deel A Volta à Madeira
NE
Etappe
POR
12 oktober
Athens Open Balkan Championship, Baan, Achtervolging, Elite/U23, Griekenland
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Achtervolging, Elite/U23, Griekenland (V)
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegsprint, Elite/U23, Griekenland
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Scratch, Elite/U23, Griekenland
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Scratch, Elite/U23, Griekenland (V)
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Elite/U23, Griekenland
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Elite/U23, Griekenland (V)
IM
Wedstrijd
GRE
6e etappe Clasico Ciclistico Banfoandes
2.2
Etappe
VEN
Gestion de la Lotérie Cogelo
NE
Criterium
COG
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
2e etappe Tour of Cebu, Elite/U23
NE
Etappe
PHI
1e etappe Vuelta a Imbabura, Mountainbike-Marathon
NE
Individuele tijdrit
ECU
5e etappe Vuelta Chihuahua Internacional
2.2
Etappe
MEX
13 oktober
Athens Open Balkan Championship, Baan, Keirin, Elite/U23, Griekenland
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Keirin, Elite/U23, Griekenland (V)
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Keirin, Junioren, Griekenland
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegenachtervolging, Elite/U23, Griekenland
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Puntenkoers, Elite/U23, Griekenland
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Puntenkoers, Elite/U23, Griekenland (V)
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Scratch, Junioren, Griekenland
IM
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
IM
Wedstrijd
GRE
Avilés, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
Bologna
Giro dell'Emilia
1.HC
Wedstrijd
ITA
Proloog Clásico RCN
NE
Proloog
COL
7e etappe Clasico Ciclistico Banfoandes
2.2
Etappe
VEN
Dottignies, Cyclocross
GP Région Wallone
C2
Wedstrijd
BEL
Dottignies, Cyclocross (V)
GP Région Wallone
NE
Wedstrijd
BEL
Dottignies, Cyclocross, Junioren
GP Région Wallone
NE
Wedstrijd
BEL
Dottignies, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Région Wallone
NE
Wedstrijd
BEL
Emmaste, Mountainbike
Emmaste Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
Gloucester, Cyclocross
Craft Sportswear GP # 1
C2
Wedstrijd
USA
Gloucester, Cyclocross (V)
Craft Sportswear GP # 1
C2
Wedstrijd
USA
Gloucester, Cyclocross, Junioren
Craft Sportswear GP # 1
NE
Wedstrijd
USA
1e etappe Greenville
NE
Wedstrijd
USA
Hlinsko, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Hlinsko, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Hlinsko, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Hlinsko, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Hlinsko, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Irschenberg
NE
Criterium
GER
Middletown, Cyclocross
C2
Wedstrijd
USA
Middletown, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, China (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CHN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Pfaffnau, Cyclocross
GP Luzern
NE
Wedstrijd
SUI
Pfaffnau, Cyclocross (V)
GP Luzern
NE
Wedstrijd
SUI
Pfaffnau, Cyclocross, Junioren
GP Luzern
NE
Wedstrijd
SUI
Pfaffnau, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Luzern
NE
Wedstrijd
SUI
Pozzonovo
Circuito del Pozzo, Memorial Andrea Crescenzio e Luciano Bottaro
NE
Criterium
ITA
Saignelégier, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Saignelégier, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Saignelégier, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Saignelégier, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Serskamp, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Serskamp, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Serskamp, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Serskamp, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Surján-Völgye kupa
NE
Wedstrijd
HUN
3e etappe Tour of Cebu, Elite/U23
NE
Etappe
PHI
Tres de Febrero
GP Aniversario Tres de Febrero
NE
Criterium
ARG
Utrka u magli
NE
Wedstrijd
CRO
6e etappe Volta à Madeira
NE
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Imbabura, Mountainbike-Marathon
NE
Etappe
ECU
6e etappe Vuelta Chihuahua Internacional
2.2
Etappe
MEX
14 oktober
Alanya, Mountainbike
C1
Wedstrijd
TUR
Alanya, Mountainbike (V)
C1
Wedstrijd
TUR
Almelo, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Almelo, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Almelo, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Almelo, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Arandelovac, Elite/U23
Memorijal Milana Milićevića
NE
Wedstrijd
SRB
Avilés, Cyclocross (a)
NE
Wedstrijd
ESP
Ballarat
Herald Sun Classic, Herald Sun Tour Preface
NE
Criterium
AUS
Buja, Cyclocross
Monte di Buja
NE
Wedstrijd
ITA
Campionat Social
NE
Wedstrijd
AND
Cincinnati, Cyclocross
Harbin Park International
C2
Wedstrijd
USA
Cincinnati, Cyclocross (V)
Harbin Park International
C2
Wedstrijd
USA
1e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
8e etappe Clasico Ciclistico Banfoandes
2.2
Etappe
VEN
Dassow, Cyclocross
NE
Wedstrijd
GER
Fehraltorf, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Fehraltorf, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Fehraltorf, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Fehraltorf, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Gloucester, Cyclocross
Craft Sportswear GP # 2
C2
Wedstrijd
USA
Gloucester, Cyclocross (V)
Craft Sportswear GP # 2
C2
Wedstrijd
USA
Gloucester, Cyclocross, Junioren (a)
Craft Sportswear GP # 2
NE
Wedstrijd
USA
2e etappe Greenville
NE
Etappe
USA
Haardt
GP der Sparkasse Rhein-Haardt
NE
Criterium
GER
Hong Kong (c)
Hong Kong Road Race 1
NE
Klimwedstrijd
HKG
Mercedes
Apertura CC La Nación Mercedes
NE
Criterium
ARG
Montegranaro (a)
Trofeo San Serafino
NE
Wedstrijd
ITA
Monteveglio
GP Bruno Beghelli
1.1
Wedstrijd
ITA
Montreuil-sous-Bois, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Oetingen, Amateurs (a)
Oetingen
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Tours
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
FRA
Paris - Tours, U23
1.2
Wedstrijd
FRA
Podbrezová, Cyclocross
Horná Mičiná # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross (V)
Horná Mičiná # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross, Junioren
Horná Mičiná # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross, Nieuwelingen
Horná Mičiná # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
SVK
Ruddervoorde, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross, U23
CU
Superprestige
BEL
Sarrebourg, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
Sarrebourg, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
FRA
Sarrebourg, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
FRA
Scottish Hill Climb
NE
Klimwedstrijd
GBR
Somma Lombardo
Gran Premio Somma
NE
Wedstrijd
ITA
Stainz
Stainzer Schilcherlandkriterium
NE
Criterium
AUT
4e etappe Tour of Cebu, Elite/U23
NE
Criterium
PHI
7e etappe Volta à Madeira
NE
Etappe
POR
3e etappe Vuelta a Imbabura, Mountainbike-Marathon
NE
Etappe
ECU
7e etappe Vuelta Chihuahua Internacional
2.2
Etappe
MEX
Windhoek (c)
Namibian Cycle Classic
NE
Criterium
NAM
15 oktober
Boom, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
1e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
2.1
Etappe
AUS
16 oktober
3e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Heist-op-den-Berg, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
2.1
Etappe
AUS
Mezzana Bigli
Circuito Mezzanese
NE
Wedstrijd
ITA
Ponsacco
Coppa Mobilio Ponsacco - Linea
NE
Wedstrijd
ITA
Ponsacco, Chrono
Coppa Mobilio Ponsacco - Cronometro
NE
Individuele tijdrit
ITA
Putte-Kapellen
Nationale Sluitingsprijs
1.1
Wedstrijd
BEL
17 oktober
4e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
3e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
2.1
Etappe
AUS
Saint-Amand-Mont-Rond
Grand Prix des Foire d´Orval
NE
Criterium
FRA
18 oktober
Ardooie, Cyclocross
Kermiscross
C2
Wedstrijd
BEL
5e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Cup Danmark Slutklassement, Omnium, Elite/U23
Danmarksturneringen i Banecykling
Wedstrijd
DEN
4e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
2.1
Etappe
AUS
Homenaje Jornada Ideologica Camilo-Ché, Elite/U23
NE
Wedstrijd
CUB
19 oktober
6e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CC
Europees kampioenschap
5e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
2.1
Etappe
AUS
20 oktober
7e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
El Colchonero Gonzalez circuito, Elite/U23
NE
Criterium
PAR
Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
CC
Europees kampioenschap
Giro di Lombardia
Il Lombardia
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ITA
Grand Bahama Cycling Classic, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BAH
Hedex Race
NE
Wedstrijd
KEN
6e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
2.1
Individuele tijdrit
AUS
Lake View Terrace, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
USA
Lake View Terrace, Cyclocross (V)
# 1
NE
Wedstrijd
USA
Lebbeke, Cyclocross
Kleicross
C2
Wedstrijd
BEL
Lebbeke, Cyclocross (V)
Kleicross
C2
Wedstrijd
BEL
Lebbeke, Cyclocross, Junioren
Kleicross
CJ
Wedstrijd
BEL
Lebbeke, Cyclocross, Nieuwelingen
Kleicross
NE
Wedstrijd
BEL
Lebbeke, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Kleicross
NE
Wedstrijd
BEL
Möriken, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Möriken, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Möriken, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Möriken, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Medina de Pomar, Cyclocross
Wedstrijd
ESP
Vall de Uxó
NE
Criterium
ESP
Vendin, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
Wilmington, Cyclocross
# 1
C1
Wedstrijd
USA
Wilmington, Cyclocross (V)
# 1
C1
Wedstrijd
USA
Zelenec, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Zelenec, Cyclocross (V)
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Zelenec, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SVK
Zelenec, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Zelenec, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
SVK
Zwijndrecht, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Zwijndrecht, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zwijndrecht, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
21 oktober
Bolzano, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ITA
Bredene, Mountainbike
Beach Classic Bredene
NE
Wedstrijd
BEL
Chieti - Block Haus
Chieti - Casalincontrado - Blockhaus
NE
Klimwedstrijd
ITA
Chrono des Herbiers
Chrono des Nations
1.1
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers (V)
Chrono des Nations
1.1
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers, U23
Chrono des Nations
1.1
Individuele tijdrit
FRA
8e etappe Clásico RCN
NE
Criterium
COL
Durban (a)
Amashova National Classic
NE
Criterium
RSA
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Sprint
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23
CC
Europees kampioenschap
Eversel, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
2.1
Criterium
AUS
Inter-Guiana Games, Op de weg, Junioren
NE
Wedstrijd
Kalmthout, Cyclocross
Vlaamse Industrieprijs Bosduin
CDM
Wereldbeker
BEL
Kalmthout, Cyclocross (V)
Vlaamse Industrieprijs Bosduin
CDM
Wereldbeker
BEL
Kalmthout, Cyclocross, Junioren
Vlaamse Industrieprijs Bosduin
CDM
Wereldbeker
BEL
Kalmthout, Cyclocross, U23
Vlaamse Industrieprijs Bosduin
CDM
Wereldbeker
BEL
Kayl, Cyclocross
NE
Wedstrijd
LUX
Löhne, Cyclocross
NE
Wedstrijd
GER
Lake View Terrace, Cyclocross
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Lake View Terrace, Cyclocross (V)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Land Marine Road Race
NE
Criterium
SEY
Le Quesnoy, Cyclocross (a)
# 2
NE
Wedstrijd
FRA
Magnago
Trofeo Sportivi Magnaghesi
NE
Wedstrijd
ITA
Marquette-lez-Lille
Criterium
FRA
1e etappe deel b Montjuich (a)
Escalada a Montjuich
NE
Klimtijdrit
ESP
1e etappe deel a Montjuich (a)
Escalada a Montjuich
NE
Klimwedstrijd
ESP
Montjuich, Elite/U23
Escalada a Montjuich Elite 2
NE
Klimwedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Colombia
CN
Nationaal Kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mali
CN
Nationaal kampioenschap
MLI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noord-Korea
CN
Nationaal kampioenschap
PRK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noord-Korea
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PRK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noord-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PRK
Pagéas, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Philadelphia, Cyclocross
C2
Wedstrijd
USA
Philadelphia, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
USA
Stresa
Coppa Lella Mentasti - GP Città di Stresa, Trofeo Città di Borgomanero
NE
Koppeltijdrit
ITA
Suarez, Elite/U23
NE
Criterium
URU
Trnava, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross (V)
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
SVK
Villarcayo, Cyclocross
Wedstrijd
ESP
VN HiFi-Color Studio, Elite/U23
NE
Criterium
SLO
2e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
Wädenswil, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Wädenswil, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Wädenswil, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Wädenswil, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Zingem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zingem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zingem, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
22 oktober
3e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
23 oktober
Acquanegra sul Chiese
Trofeo Comune di Acquanegra sul Chiese
NE
Criterium
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noord-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PRK
4e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
Woerden, Cyclocross
Nacht van Woerden
C2
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross (V)
Nacht van Woerden
C2
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross, Nieuwelingen
Nacht van Woerden
NE
Wedstrijd
NED
24 oktober
Tabor, Cyclocross (a)
NE
Wedstrijd
CZE
Tabor, Cyclocross (V) (a)
NE
Wedstrijd
CZE
Tabor, Cyclocross, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
CZE
Tabor, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
CZE
1e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Individuele tijdrit
BOL
5e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
25 oktober
1e etappe Perlis Open
NE
Etappe
MAS
2e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
6e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
26 oktober
2e etappe Perlis Open
NE
Individuele tijdrit
MAS
1e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
3e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
7e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
27 oktober
Amsterdam, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
NED
Bex, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Bex, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Bex, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Bex, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Bredene, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Caribbean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Firenze - Pistoia
1.1
Individuele tijdrit
ITA
Galenberg, Cyclocross
NE
Wedstrijd
GER
Hartbeespoort
Satellite Challenge
NE
Wedstrijd
RSA
Louisville, Cyclocross
Derby City Cup # 1
C2
Wedstrijd
USA
Louisville, Cyclocross (V)
Derby City Cup # 1
C2
Wedstrijd
USA
Louisville, Cyclocross, Junioren
Derby City Cup #1
NE
Wedstrijd
USA
Melbourne - Warrnambool
1.2
Wedstrijd
AUS
Oberschlierbach, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
AUT
3e etappe Perlis Open
NE
Etappe
MAS
Safenwil, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Safenwil, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Safenwil, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Safenwil, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Tabor, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
CZE
Tabor, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Tabor, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Tabor, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Tabor, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
2e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
1e etappe Tour du Val d'Orge, Cyclocross (j)
NE
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Tour du Val d'Orge, Cyclocross (j)
NE
Wedstrijd
FRA
Tres Cantos
ACP criterium
NE
Criterium
ESP
Utsunomiya-shi (V)
Japan Cup
NE
Wedstrijd
JPN
4e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
8e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen
CM
Wereldkampioenschap
Zagreb
Zatvorenje Sezone / Season Closer
NE
Criterium
CRO
28 oktober
Amsterdam, U23
UIV Cup Amsterdam
Driedaagse
NED
Arab Clubs' Cycling Championship, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
NE
Individuele tijdrit
Biassono
Coppa d'Inverno
NE
Criterium
ITA
Caribbean Championships, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Contern, Cyclocross
Grand-Prix de la Commune de Contern
C2
Wedstrijd
LUX
Contern, Cyclocross (V)
Grand-Prix de la Commune de Contern
NE
Wedstrijd
LUX
Contern, Cyclocross, Junioren
Grand-Prix de la Commune de Contern
CJ
Wedstrijd
LUX
Coromandel
K2 Classic
NE
Wedstrijd
NZL
Hijfte, Cyclocross, Cat. B
Lochristi
NE
Wedstrijd
BEL
Hijfte, Cyclocross, Junioren
Lochristi
NE
Wedstrijd
BEL
Hijfte, Cyclocross, Nieuwelingen
Lochristi
NE
Wedstrijd
BEL
Ipswich, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Ipswich, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GBR
Louisville, Cyclocross
Derby City Cup # 2
C2
Wedstrijd
USA
Louisville, Cyclocross (V)
Derby City Cup # 2
C2
Wedstrijd
USA
Louisville, Cyclocross, Junioren
Derby City Cup # 2
NE
Wedstrijd
USA
Mogliano Veneto, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Paraguay (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Namibië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NAM
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Oberschlierbach, Cyclocross
# 2
NE
Wedstrijd
AUT
4e etappe Perlis Open
NE
Criterium
MAS
Pobes, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
Steinmaur, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
SUI
Steinmaur, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Steinmaur, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
SUI
Steinmaur, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SUI
3e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
3e etappe Tour du Val d'Orge, Cyclocross (j)
NE
Wedstrijd
FRA
4e etappe Tour du Val d'Orge, Cyclocross (j)
NE
Wedstrijd
FRA
Utsunomiya-shi
Japan Cup
1.1
Wedstrijd
JPN
5e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
9e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
Weston Subedge (V)
National Hill Climb Championship,Road,Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Zonhoven, Cyclocross
C2
Wedstrijd
BEL
Zonhoven, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zonhoven, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
BEL
29 oktober
1e etappe Tour des Aéroports
2.2
Etappe
TUN
4e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
10e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
30 oktober
Arab Clubs' Cycling Championship, Op de weg, Elite
NE
Wedstrijd
Grenoble, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
FRA
Juegos Interandinos, Op de weg, Ind. tijdrit
NE
Regionaal kampioenschap
2e etappe Tour des Aéroports
2.2
Etappe
TUN
5e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
11e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
31 oktober
3e etappe Tour des Aéroports
2.2
Etappe
TUN
6e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
12e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...