Alle wedstrijden

Toon:


01  september


 
Carnago
GP Industria Artigianato e Commercio Carnaghese
ITA 
 
IRL 
 
COL 
 
DOM 
 
USA 
 
ITA 
 
NED 
 
SUI 
 
SUI 
 
USA 
 
NED 
 
SLO 
 
Lillehammer
Lillehammer GP
NOR 
 
SVK 
 
ITA 
 
Paris - Brussel
Brussels Cycling Classic
BEL 
 
USA 
 
USA 
 
DEN 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
SWE 
 
SWE 
 
FIN 
 
FIN 
 
KOR 
 
BHU 
 
AUS 
 
FRA 
 
ESP 
 
COL 
 
ESP 
 
Walhain, Amateurs
GP Ets. Yvan Staquet
BEL 
 
NED 
 
Wicklow
Laragh Classic
IRL 
 
BEL 
 

02  september


 
Afritz
Bergpreis Afritz - Verditz
AUT 
 
Antwerpen
Antwerp Port Epic
BEL 
 
CHN 
 
CHN 
 
URU 
 
Aywaille, Junioren
La Philippe Gilbert
BEL 
 
Bamako
GP du Président du Comité National Olympique et Sportif du Mali CNOS
MLI 
 
BEL 
 
IRL 
 
IRL 
 
COL 
 
PAN 
 
Colchester (f)
Jef Schils Memorial
GBR 
 
DOM 
 
Dierbach
GP der Weingüter von Dierbach
GER 
 
Fourmies
GP de Fourmies
FRA 
 
USA 
 
ITA 
 
SUI 
 
USA 
 
Hamburg (c)
GP der Haspa Hamburg-Volksdorf
GER 
 
NED 
 
NED 
 
BOT 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
POL 
 
Meerhout
Meerhout Interclub 2
BEL 
 
CZE 
 
GER 
 
Ottestad
Gylne Gutuer
NOR 
 
Overboelare
Kermis Overboelare
BEL 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poroszló
Tisza-Tó Maraton
HUN 
 
Port Louis
GP Terra
MRI 
 
USA 
 
USA 
 
Ruiselede (b)
Ruiselede Kruiskerke
BEL 
 
SWE 
 
FIN 
 
Tallinn
Tallinna rahvasoit
EST 
 
VIE 
 
KOR 
 
1e etappe Tour of Britain
Daily-Express Tour
GBR 
 
AUS 
 
FRA 
 
MRI 
 
Vieniba
Vienības
LAT 
 
ESP 
 
ESP 
 
COL 
 
ESP 
 
Windsor
Tour de Via Italia
CAN 
 

03  september


 
Erpe (b)
Erpe Individueel - GP John Hannes / GP Erpe Sportief
BEL 
 
USA 
 
USA 
 
Motilla del Palancar
Trofeo San Gil Abad
ESP 
 
HUN 
 
HUN 
 
HUN 
 
HUN 
 
HUN 
 
HUN 
 
HUN 
 
HUN 
 
Port-au-Prince
GP de la Présidence
HTI 
 
VIE 
 
KOR 
 
2e etappe Tour of Britain
Daily-Express Tour
GBR 
 
CHN 
 
ESP 
 
BEL 
 

04  september


 
Brasschaat
N8 van Brasschaat
BEL 
 
BEL 
 
1e etappe Ronde van België (V)
Lotto-Decca Tour, Lotto-Belisol Tour
BEL 
 
VIE 
 
KOR 
 
TLS 
 
3e etappe Tour of Britain
Daily-Express Tour
GBR 
 
CHN 
 
COL 
 
ESP 
 
ESP 
 

05  september


 
MEX 
 
CZE 
 
1e etappe Okolo Jiznich Cech
Tour of South Bohemia
CZE 
 
Ploegsteert
GP Frank Vandenbroucke
BEL 
 
2e etappe Ronde van België (V)
Lotto-Decca Tour, Lotto-Belisol Tour
BEL 
 
SRI 
 
VIE 
 
TLS 
 
4e etappe Tour of Britain
Daily-Express Tour
GBR 
 
CHN 
 
POR 
 
COL 
 
ESP 
 
CRC 
 
Wingene
Wingene Koers IC 1
BEL 
 

06  september


 
CHN 
 
CHN 
 
ITA 
 
Izegem
Izegem Individueel - Izegem Koers
BEL 
 
AUT 
 
UZB 
 
UZB 
 
AUT 
 
AUT 
 
UZB 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
2e etappe Okolo Jiznich Cech
Tour of South Bohemia
CZE 
 
3e etappe Ronde van België (V)
Lotto-Decca Tour, Lotto-Belisol Tour
BEL 
 
SRI 
 
VIE 
 
TLS 
 
5e etappe Tour of Britain
Daily-Express Tour
GBR 
 
GUA 
 
POR 
 
ESP 
 
COL 
 
ESP 
 
CRC 
 

07  september


 
COL 
 
ITA 
 
ITA 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
POR 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
ESP 
 
ESP 
 
3e etappe Okolo Jiznich Cech
Tour of South Bohemia
CZE 
 
Québec (b)
Grand Prix Cycliste de Québec
CAN 
 
4e etappe Ronde van België (V)
Lotto-Decca Tour, Lotto-Belisol Tour
BEL 
 
NOR 
 
SRI 
 
VIE 
 
TLS 
 
6e etappe Tour of Britain
Daily-Express Tour
GBR 
 
GUA 
 
POR 
 
ESP 
 
COL 
 
ESP 
 
CRC 
 
NED 
 

08  september


 
 
 
Breganze
Astico Brenta
ITA 
 
COL 
 
AUS 
 
 
 
 
 
ITA 
 
ITA 
 
Imielin, Criterium
Mayor´s Cup Imielin
POL 
 
Kemmel, U23
Kemmel IC 2
BEL 
 
NED 
 
NED 
 
NED 
 
NED 
 
NED 
 
Lake Vidraru
King of Transfagarasan
ROM 
 
FRA 
 
FRA 
 
Logan
Lotoja Classic
USA 
 
Mankayane
Khemani Road Classic
SWZ 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
CHN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
MAD 
 
Nieuwkerken-Waas
Nieuwkerken Waas Interclubkampioenschap van Vlaanderen 1 - GP Gemeentebelangen
BEL 
 
4e etappe Okolo Jiznich Cech
Tour of South Bohemia
CZE 
 
USA 
 
USA 
 
NOR 
 
FIN 
 
San Roque
Doble San Roque - Chaguaya
BOL 
 
SRI 
 
SVK 
 
KEN 
 
Tikøb
Post Cup, CK Kronborg
DEN 
 
VIE 
 
TLS 
 
7e etappe Tour of Britain
Daily-Express Tour
GBR 
 
CHN 
 
GUA 
 
POR 
 
POR 
 
ESP 
 
COL 
 
ESP 
 
CRC 
 
NED 
 
Whistler
RBC Gran Fondo Whistler
CAN 
 
Wijnendale
Wijnendale-Torhout
BEL 
 

09  september


 
Édessa, Ind.
Kaimaktsalan Hill Climb
GRE 
 
Aartselaar
MEMORIAL STANNY VERLOOY - IC 1
BEL 
 
 
 
Bétheny, Chrono
Chrono Champenois
FRA 
 
Bétheny, Chrono (V)
Chrono Champenois - Trophée Européen
FRA 
 
COL 
 
USA 
 
GER 
 
Fuldabrück
Nacht von Fuldabrück
GER 
 
ITA 
 
Greensboro
Carolina Cup
USA 
 
GER 
 
Hank
Ronde van Hank
NED 
 
Heidelberg
Rand Water Race for Victory
RSA 
 
BEL 
 
GER 
 
LTU 
 
FRA 
 
Melkbosstrand
West Coast Express
RSA 
 
SVK 
 
Montréal (d)
Grand Prix Cycliste de Montréal
CAN 
 
Morteau - Pontarlier
Tour du Doubs, Trophée Stan Ockers
FRA 
 
CHN 
 
CHN 
 
CHN 
 
CHN 
 
CHN 
 
CHN 
 
MAD 
 
ESP 
 
ESP 
 
5e etappe Okolo Jiznich Cech
Tour of South Bohemia
CZE 
 
Ophasselt
Memorial Willy de Rijck IC 2
BEL 
 
CYP 
 
Prudnik, Criterium
Memorial Stanisława Szozdy
POL 
 
USA 
 
USA 
 
NOR 
 
São Paulo (e)
Volta Do ABC Paulista
BRA 
 
Sebnitz
Rund um Sebnitz
GER 
 
SVK 
 
KEN 
 
VIE 
 
CIV 
 
8e etappe Tour of Britain
Daily-Express Tour
GBR 
 
CHN 
 
Venado Tuerto
Clásica de Venado Tuerto
ARG 
 
POR 
 
ESP 
 
ESP 
 
CRC 
 
Waregem, Chrono, U23
Memorial Igor Decraene, testtijdrit
BEL 
 
NED 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Zemst-Laar, Junioren (a)
Vlaams-Brabant Classic Zemst-Laar
BEL 
 

10  september


 
RUS 
 
Gold Coast
Darren Smith Cycle Classic
AUS 
 
AZE 
 
ITA 
 
ITA 
 
AZE 
 
ITA 
 
ITA 
 
VIE 
 
CIV 
 
Proloog Tour de Maurice
Tour of Mauritius
MRI 
 
CHN 
 
SAM 
 
SAM 
 

11  september


 
 
 
Desselgem
GP Briek Schotte
BEL 
 
RUS 
 
ITA 
 
ITA 
 
ITA 
 
ITA 
 
ITA 
 
ITA 
 
1e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
CIV 
 
MRI 
 
CHN 
 
SAM 
 
SAM 
 
Villaviciosa (a)
Circuito Nuestra Señora del Portal
ESP 
 
ESP 
 

12  september


 
1e etappe Clásica Ciudad de Soacha
Luis Carlos Galán Sarmiento
COL 
 
RUS 
 
CZE 
 
BEL 
 
TRD 
 
TRD 
 
TRD 
 
TRD 
 
TRD 
 
TRD 
 
TRD 
 
TRD 
 
Proloog Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
SVK 
 
2e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
BEL 
 
VIE 
 
CIV 
 
MRI 
 
CHN 
 
CHN 
 
SAM 
 
ESP 
 

13  september


 
2e etappe Clásica Ciudad de Soacha
Luis Carlos Galán Sarmiento
COL 
 
RUS 
 
1e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
SVK 
 
3e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
VIE 
 
1e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
FRA 
 
2e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
FRA 
 
CIV 
 
MRI 
 
CHN 
 
CHN 
 
SAM 
 
SAM 
 
ESP 
 

14  september


 
3e etappe Clásica Ciudad de Soacha
Luis Carlos Galán Sarmiento
COL 
 
RUS 
 
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
BEL 
 
HKG 
 
GEO 
 
GEO 
 
New Haven
New Haven GP
USA 
 
2e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
SVK 
 
4e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
VIE 
 
3e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
FRA 
 
CIV 
 
MRI 
 
MRI 
 
FRA 
 
CHN 
 
TUR 
 
COL 
 
ESP 
 

15  september


 
Akiyoshi
Akiyoshidai Karst Race
JPN 
 
NED 
 
Ballymena
Red Hand Trophy
GBR 
 
Bangalore
Team Time Trial
IND 
 
FRA 
 
Breinigsville, Cyclocross
Nitany Lion Cross # 1
USA 
 
Breinigsville, Cyclocross (V)
Nitany Lion Cross # 1
USA 
 
4e etappe Clásica Ciudad de Soacha
Luis Carlos Galán Sarmiento
COL 
 
PER 
 
Escanaffles, Amateurs
GP Garage Vandecasteele Mouscron-Tournai
BEL 
 
Huddinge
Sista Chansen
SWE 
 
Kampenhout
GP Raymond Impanis - Kampenhout Interclub
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Lund
Trampenlinjet
SWE 
 
1e etappe Madrid (V)
La Madrid Challenge by La Vuelta
ESP 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
FRA 
 
CZE 
 
DEN 
 
3e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
SVK 
 
5e etappe deel b Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
5e etappe deel a Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
USA 
 
USA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Santa Croce sull' Arno
GP Industria del Cuoio e delle Pelli
ITA 
 
Schörfling, Chrono
King of the Lake
AUT 
 
Taipei
Tour of Taipei Challenge
TPE 
 
VIE 
 
4e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
FRA 
 
CIV 
 
MRI 
 
FRA 
 
FRA 
 
CHN 
 
TUR 
 
CHN 
 
NZL 
 
SLO 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
COL 
 
ESP 
 
Zacapu
Clásica Zacapu
MEX 
 

16  september


 
Abidjan
GP International d'Abidjan
CIV 
 
Almería
Clasica Baja Andarax
ESP 
 
NED 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
Breclav
GP Racio Břeclav
CZE 
 
Breinigsville, Cyclocross
Nitany Lion Cross # 2
USA 
 
Breinigsville, Cyclocross (V)
Nitany Lion Cross # 2
USA 
 
SUI 
 
Cinquale, Junioren
Trofeo Buffoni
ITA 
 
Coimbra
Jogos Santa Casa
POR 
 
PER 
 
Eizer-Overijse
Grote Prijs van Eizer
BEL 
 
RUS 
 
Gabarone
Mascom Cycle Challenge
BOT 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Jounieh
Tarek Abou Zahab Race
LBA 
 
Judendorf
GP Judendorf Straßengel, Raiffeisen GP
AUT 
 
IRL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Kroz Vojvodinu
Tour of Vojvodina I
SRB 
 
Legnano
Coppa Bernocchi
ITA 
 
Leuven
GP Jef Scherens, Rondom Leuven
BEL 
 
2e etappe Madrid (V)
La Madrid Challenge by La Vuelta
ESP 
 
Maldonado
Apertura Federación de Maldonado
URU 
 
Meerle
Meerle-Hoogstraten
BEL 
 
Momignies (a)
GP Momignies Interclub, Memorial F. Leners
BEL 
 
4e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
SVK 
 
6e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
Passendale
GROTE KERMISPRIJS
BEL 
 
USA 
 
Prizren
Kupa Shaban Shaba
KOS 
 
Stokenchurch
John Walker Memorial
GBR 
 
Tétange
Festival Cycliste LC Tétange
LUX 
 
VIE 
 
PER 
 
5e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
FRA 
 
FRA 
 
CHN 
 
TUR 
 
Ubatuba
Prova Cidade de Ubatuba
BRA 
 
NED 
 
Västeras (a)
Västmanlands 4-dagars / Anundsloppet
SWE 
 
CHN 
 
COL 
 
ESP 
 
GER 
 
JPN 
 
Zaldivia (a)
Zaldibia Sari Nagusia
ESP 
 
 
 

17  september


 
RUS 
 
6e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
FRA 
 
CHN 
 
CHN 
 
Viane
GP Paul Borremans - Viane-Geraardsbergen Individueel
BEL 
 

18  september


 
Collecchio
Coppa Collecchio
ITA 
 
RUS 
 
7e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
FRA 
 
CHN 
 
INA 
 
CHN 
 
PYF 
 
Vichte
Textielprijs - Vichte Individueel
BEL 
 

19  september


 
RUS 
 
ITA 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
Lichtervelde
Omloop van het Houtland
BEL 
 
BEL 
 
USA 
 
USA 
 
CHN 
 
INA 
 
CHN 
 
PYF 
 
1e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
ROM 
 
Villa Jiménez
Clásica Villa Jiménez
MEX 
 
GUA 
 

20  september


 
SUI 
 
Peccioli
Coppa Sabatini
ITA 
 
Stekene
GP Eugeen Roggeman - Stekene Individueel
BEL 
 
CHN 
 
INA 
 
CHN 
 
PYF 
 
2e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
ROM 
 
ESP 
 
GUA 
 

21  september


 
QTR 
 
COL 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
AUS 
 
AUS 
 
CHN 
 
INA 
 
NAM 
 
PYF 
 
3e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
ROM 
 
ESP 
 
GUA 
 
Waterloo, Cyclocross
Trek CXC Cup #1
USA 
 
USA 
 

22  september


 
Avusy
Le Défi Boscardin
SUI 
 
NZL 
 
Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
BEL 
 
COL 
 
Harelbeke
Harelbeke IC 2 - Zandberg Classic
BEL 
 
ITA 
 
SVK 
 
THA 
 
THA 
 
TRD 
 
AUS 
 
AUS 
 
Ottoland
Ronde van Ottoland
NED 
 
FRA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
SRB 
 
CHN 
 
NAM 
 
CHN 
 
PYF 
 
PYF 
 
4e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
ROM 
 
BEL 
 
ESP 
 
GUA 
 

23  september


 
Bergen (a)
Fanahytten Opp
NOR 
 
COL 
 
Düsseldorf
Rund um die Kö
GER 
 
ARG 
 
Feiring
Feiringrittet
NOR 
 
Gooik (a)
Gooikse Pijl
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
Isbergues
GP d'Isbergues
FRA 
 
Isbergues (V)
GP d'Isbergues
FRA 
 
AUT 
 
Lisse
Ronde van Lisse
NED 
 
Marigny
Duo Normand
FRA 
 
Montevideo (a)
Apertura Federación de Montevideo
URU 
 
TRD 
 
TRD 
 
BIH 
 
Oosterhout (a)
Ronde van de Molen
NED 
 
Paderno
Trofeo Gianfranco Bianchin
ITA 
 
Pescara
Trofeo Matteotti
ITA 
 
Stabroek
Victor Macedo Memorial
GUY 
 
Tegucigalpa (b)
Vuelta a Tegucigalpa
HON 
 
NAM 
 
FRA 
 
CHN 
 
5e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
ROM 
 
ESP 
 
GUA 
 
Waterloo, Cyclocross
Trek CXC Cup #2
USA 
 
USA 
 
 
 
 
 
CZE 
 

24  september


 
COL 
 
 
 
 
 

25  september


 
Castelfranca di Sopra
Ruota d'Oro - Castelfranca di Sopra GP Festa del Perdono
ITA 
 
COL 
 
 
 
 
 

26  september


 
Berlare
Memorial Fred De Bruyne - Berlare Individueel
BEL 
 
COL 
 
CMR 
 
BEL 
 
INA 
 
 
 

27  september


 
COL 
 
CMR 
 
Marche-en-Famenne
Famenne Ardenne Classic
BEL 
 
INA 
 
TUR 
 
 
 
 
 

28  september


 
COL 
 
CMR 
 
USA 
 
USA 
 
RUS 
 
Kwahu Oda
West Africa King of the Mountain
GHA 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
INA 
 
INA 
 
UKR 
 
TUR 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
 
 

29  september


 
1e etappe Almaty
Kivilev Memorial, Tour of Almaty
KAZ 
 
Argenton
Trophée des Champions, UB Argentonnaise
FRA 
 
COL 
 
CMR 
 
USA 
 
USA 
 
RUS 
 
ANG 
 
JPN 
 
SUI 
 
Mijas, Chrono
Villa de Mijas
ESP 
 
CRC 
 
CRC 
 
COG 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
Poprad, Cyclocross
Spišská Sobota
SVK 
 
Poprad, Cyclocross (V)
Spišská Sobota
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
BEL 
 
DEN 
 
Tienen
Tienen-Potterie / Open
BEL 
 
INA 
 
INA 
 
UKR 
 
TUR 
 
 
 

30  september


 
2e etappe Almaty
Kivilev Memorial, Tour of Almaty
KAZ 
 
HUN 
 
Bünde
Rund in Bünde
GER 
 
Chamical
Vuelta a Chamical
ARG 
 
COL 
 
Dongen (a)
Ronde van Midden Brabant
NED 
 
NED 
 
NED 
 
NED 
 
NED 
 
NED 
 
NED 
 
SRB 
 
SRB 
 
CMR 
 
USA 
 
USA 
 
RUS 
 
Köln (g)
Köln-Eigelstein / Rund an Egelsteintorburg
GER 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
ANG 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
COG 
 
IRL 
 
BEL 
 
Olot
Festes del Tura d´Olot - La Garrotxa
ESP 
 
Paris - Connerré
Paris - Connere
FRA 
 
HUN 
 
Port Louis
Mauritius 100 KM Cycle Tour
MRI 
 
IRI 
 
USA 
 
USA 
 
INA 
 
UKR