Alle wedstrijden

Toon:


01  september


 
COL 
 
DOM 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
USA 
 
ITA 
 
SUI 
 
USA 
 
4e etappe Holland Ladies Tour (V)
Boels Rental Ladies Tour
NED 
 
SLE 
 
3e etappe Okolo Jiznich Cech
Tour of South Bohemia
CZE 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
NOR 
 
ETH 
 
CAN 
 
FRA 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 

02  september


 
RUS 
 
Beograd (a)
Plava Trka
SRB 
 
IRL 
 
IRL 
 
COL 
 
DOM 
 
NED 
 
USA 
 
ITA 
 
SUI 
 
USA 
 
5e etappe Holland Ladies Tour (V)
Boels Rental Ladies Tour
NED 
 
SLO 
 
La Brevine, Chrono
Arif Mannschafszeitfahren
SUI 
 
DEN 
 
Motilla del Palancar
Trofeo San Gil Abad
ESP 
 
CRC 
 
CRC 
 
CRC 
 
CRC 
 
AUS 
 
AUS 
 
4e etappe Okolo Jiznich Cech
Tour of South Bohemia
CZE 
 
LTU 
 
LTU 
 
LTU 
 
LTU 
 
Paris - Brussel
Brussels Cycling Classic
BEL 
 
Pommeroeul
GP A. Limpens
BEL 
 
SWE 
 
SVK 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Tallinn
Tallinna rahvasoit
EST 
 
CAN 
 
BHU 
 
FRA 
 
ESP 
 
ESP 
 
Walhain, Amateurs
GP Ets. Yvan Staquet
BEL 
 
Wicklow
Laragh Classic
IRL 
 
BEL 
 

03  september


 
Édessa, Ind.
Kaimaktsalan Hill Climb
GRE 
 
Afritz
Bergpreis Afritz - Verditz
AUT 
 
URU 
 
Aywaille, Junioren
La Philippe Gilbert
BEL 
 
BEL 
 
IRL 
 
COL 
 
Colchester (f)
Jef Schils Memorial
GBR 
 
DOM 
 
Dwangwa
Tour de Dwangwa
MWI 
 
Echt (a)
Kernen Omloop Echt-Susteren
NED 
 
CHN 
 
CHN 
 
Fourmies
GP de Fourmies
FRA 
 
USA 
 
ITA 
 
SUI 
 
SUI 
 
USA 
 
Hamburg (c)
GP der Haspa Hamburg-Volksdorf
GER 
 
6e etappe Holland Ladies Tour (V)
Boels Rental Ladies Tour
NED 
 
Jyväskylä
Tähtisadeajot
FIN 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
La Ligua
Circuito El Blanquillo - La Patagua
CHI 
 
Meerhout
Meerhout Interclub 2
BEL 
 
BEL 
 
AUS 
 
AUS 
 
GER 
 
5e etappe Okolo Jiznich Cech
Tour of South Bohemia
CZE 
 
Overboelare
Kermis Overboelare
BEL 
 
HUN 
 
Poroszló
Tisza-Tó Maraton
HUN 
 
NIC 
 
Rembo
Rembotrampet
SWE 
 
SVK 
 
KOR 
 
CAN 
 
1e etappe Tour of Britain
Daily-Express Tour
GBR 
 
BUL 
 
FRA 
 
Veurne
ELFDORPENRONDE
BEL 
 
Vieniba
Vienības
LAT 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
Windsor
Tour de Via Italia
CAN 
 

04  september


 
BEL 
 
Erpe (b)
Erpe Individueel - GP John Hannes / GP Erpe Sportief
BEL 
 
USA 
 
USA 
 
VIE 
 
KOR 
 
CAN 
 
2e etappe Tour of Britain
Daily-Express Tour
GBR 
 
BUL 
 
BUL 
 
ESP 
 
BEL 
 

05  september


 
MEX 
 
MEX 
 
1e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
1e etappe Ronde van België (V)
Lotto-Decca Tour, Lotto-Belisol Tour
BEL 
 
VIE 
 
KOR 
 
1e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
FRA 
 
Proloog Tour de Maurice
Tour of Mauritius
MRI 
 
3e etappe Tour of Britain
Daily-Express Tour
GBR 
 
BUL 
 
ESP 
 
ESP 
 

06  september


 
CHN 
 
2e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
Ploegsteert
GP Frank Vandenbroucke
BEL 
 
2e etappe Ronde van België (V)
Lotto-Decca Tour, Lotto-Belisol Tour
BEL 
 
VIE 
 
KOR 
 
2e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
FRA 
 
MRI 
 
4e etappe Tour of Britain
Daily-Express Tour
GBR 
 
ESP 
 
Wingene
Wingene Koers IC 1
BEL 
 
Yanqing, Cyclocross
China International Cyclo-cross event
CHN 
 
CHN 
 

07  september


 
GUA 
 
GUA 
 
CZE 
 
Izegem
Izegem Individueel - Izegem Koers
BEL 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
CHN 
 
3e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
3e etappe Ronde van België (V)
Lotto-Decca Tour, Lotto-Belisol Tour
BEL 
 
VIE 
 
3e etappe deel a Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
FRA 
 
3e etappe deel b Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
FRA 
 
MRI 
 
5e etappe Tour of Britain
Daily-Express Tour
GBR 
 
BUL 
 
ESP 
 
ESP 
 
CRC 
 

08  september


 
Breganze
Astico Brenta
ITA 
 
ECU 
 
GUA 
 
ITA 
 
ITA 
 
BLR 
 
BEL 
 
4e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
Québec (b)
Grand Prix Cycliste de Québec
CAN 
 
4e etappe Ronde van België (V)
Lotto-Decca Tour, Lotto-Belisol Tour
BEL 
 
JPN 
 
4e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
FRA 
 
MRI 
 
MRI 
 
FRA 
 
6e etappe Tour of Britain
Daily-Express Tour
GBR 
 
BUL 
 
CZE 
 
ESP 
 
ESP 
 
CRC 
 

09  september


 
BEL 
 
NZL 
 
GUA 
 
ITA 
 
ITA 
 
Imielin, Criterium
Mayor´s Cup Imielin
POL 
 
Kemmel, U23
Kemmel IC 2
BEL 
 
Kigale - Muhanga
Central Challenge
RWA 
 
Knokke (a)
Kustpijl
BEL 
 
Logan
Lotoja Classic
USA 
 
RUS 
 
JAM 
 
JAM 
 
JAM 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
BIH 
 
Nieuwkerken-Waas
Nieuwkerken Waas Interclubkampioenschap van Vlaanderen 1 - GP Gemeentebelangen
BEL 
 
Oliveira de Azemeis (a)
Troféu Concelhio Oliveira Azemeis
POR 
 
5e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
Porrentruy
Tour du Jura
SUI 
 
NIC 
 
USA 
 
USA 
 
San Roque
Doble San Roque - Chaguaya
BOL 
 
FJI 
 
Sokolka
Memoriał im. Stanisława Kirpszy
POL 
 
FIN 
 
FIN 
 
VIE 
 
JPN 
 
5e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
FRA 
 
MRI 
 
FRA 
 
FRA 
 
7e etappe Tour of Britain
Daily-Express Tour
GBR 
 
BUL 
 
CZE 
 
SLO 
 
ESP 
 
ESP 
 
CRC 
 
Whistler
RBC Gran Fondo Whistler
CAN 
 

10  september


 
Aartselaar
MEMORIAL STANNY VERLOOY - IC 1
BEL 
 
SUI 
 
GUA 
 
BRA 
 
PAR 
 
USA 
 
Eeklo, Cyclocross
GP Eecloonaar
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Feilding
Feilding Festival of Cycling
NZL 
 
GER 
 
ITA 
 
ITA 
 
Gits
Kermiszondagprijs
BEL 
 
Greensboro
Carolina Cup
USA 
 
NOR 
 
Hank
Ronde van Hank
NED 
 
Heidelberg
Rand Water Race for Victory
RSA 
 
Judendorf
GP Judendorf Straßengel, Raiffeisen GP
AUT 
 
BEL 
 
BEL 
 
Madrid (V)
La Madrid Challenge by La Vuelta
ESP 
 
Montréal (d)
Grand Prix Cycliste de Montréal
CAN 
 
Morteau - Pontarlier
Tour du Doubs, Trophée Stan Ockers
FRA 
 
FRA 
 
Oliveira de Azemeis
Clássica Memorial Bruno Neves
POR 
 
Olot
Festes del Tura d´Olot - La Garrotxa
ESP 
 
6e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
CYP 
 
NIC 
 
USA 
 
USA 
 
São Paulo (e)
Volta Do ABC Paulista
BRA 
 
Santa Croce sull' Arno
GP Industria del Cuoio e delle Pelli
ITA 
 
Sokolka, Criterium
Memoriał im. J. Goscilo
POL 
 
FIN 
 
Tétange
Festival Cycliste LC Tétange
LUX 
 
KEN 
 
VIE 
 
JPN 
 
6e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
FRA 
 
CIV 
 
MRI 
 
FRA 
 
8e etappe Tour of Britain
Daily-Express Tour
GBR 
 
CHN 
 
Venado Tuerto
Clásica de Venado Tuerto
ARG 
 
ESP 
 
ESP 
 
CRC 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 

11  september


 
VIE 
 
CIV 
 
COL 
 
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
BEL 
 

12  september


 
Desselgem
GP Briek Schotte
BEL 
 
UKR 
 
UKR 
 
VIE 
 
CIV 
 
CHN 
 
CHN 
 
1e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
DEN 
 
Villaviciosa (a)
Circuito Nuestra Señora del Portal
ESP 
 
COL 
 

13  september


 
BEL 
 
Lissone
Coppa Agostoni
ITA 
 
BEL 
 
VIE 
 
CIV 
 
CHN 
 
2e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
DEN 
 
COL 
 

14  september


 
Brno, Ploegkoers
Grand Prix Favorit
CZE 
 
Brno, Ploegkoers (V)
Grand Prix Favorit
CZE 
 
Brno, Ploegkoers, Junioren
Grand Prix Favorit
CZE 
 
Brno, Ploegkoers, U23
Grand Prix Favorit
CZE 
 
Brno, Ploegkoers, U23 (V)
Grand Prix Favorit
CZE 
 
Legnano
Coppa Bernocchi
ITA 
 
SUI 
 
CIV 
 
CHN 
 
CHN 
 
3e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
DEN 
 
ESP 
 
COL 
 

15  september


 
USA 
 
USA 
 
RSA 
 
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
BEL 
 
SVK 
 
New Haven
New Haven GP
USA 
 
VIE 
 
CIV 
 
CHN 
 
CHN 
 
4e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
DEN 
 
ESP 
 
COL 
 

16  september


 
AUS 
 
Barcelona, Keirin
TROFEU CIUTAT DE BARCELONA-Memorial Miquel Poblet
ESP 
 
Barcelona, Keirin (V)
TROFEU CIUTAT DE BARCELONA-Memorial Miquel Poblet
ESP 
 
FRA 
 
Delaware City, Chrono
River towns Time Trial
USA 
 
Huddinge
Sista Chansen
SWE 
 
USA 
 
USA 
 
RSA 
 
Kampenhout
GP Raymond Impanis - Kampenhout Interclub
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Mankayane
Khemani Road Classic
SWZ 
 
ITA 
 
BOL 
 
USA 
 
USA 
 
Praha (f)
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Republic
CZE 
 
Sefton
Sefton Classic
NZL 
 
VIE 
 
CIV 
 
CHN 
 
5e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
DEN 
 
NZL 
 
ESP 
 
BEL 
 
BEL 
 
Vorselaar, Cyclocross, Junioren
De Vlaamse Trofee Deschacht
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 

17  september


 
Abidjan
GP International d'Abidjan
CIV 
 
AUS 
 
SUI 
 
SUI 
 
Bangalore
Team Time Trial
IND 
 
Belize City
Albert/Regent Street Criterium
BIZ 
 
Buenos Aires (a)
Aniversario CC La Nación
ARG 
 
Cinquale, Junioren
Trofeo Buffoni
ITA 
 
Feiring
Feiringrittet
NOR 
 
USA 
 
USA 
 
Isbergues
GP d'Isbergues
FRA 
 
RSA 
 
IRL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Londerzeel (c)
Londerzeel-Linde
BEL 
 
Meerle
Meerle-Hoogstraten
BEL 
 
Montevideo (a)
Apertura Federación de Montevideo
URU 
 
BOL 
 
TRD 
 
DEN 
 
Oosterhout (a)
Ronde van de Molen
NED 
 
Passendale
GROTE KERMISPRIJS
BEL 
 
USA 
 
Polkowice - Wrocław
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski Via Ordra
POL 
 
Saint John
Folly Hill
ANT 
 
Santo Domingo
Aniversario Club Ciclista Mauricio Baez
DOM 
 
Sebnitz
Rund um Sebnitz
GER 
 
VIE 
 
CHN 
 
CHN 
 
NED 
 
Västeras (a)
Västmanlands 4-dagars / Anundsloppet
SWE 
 
ESP 
 
GER 
 
 
 
 
 
Zacapu
Clásica Zacapu
MEX 
 
Zaldivia (a)
Zaldibia Sari Nagusia
ESP 
 

18  september


 
 
 
 
 
FRA 
 
INA 
 
Viane
GP Paul Borremans - Viane-Geraardsbergen Individueel
BEL 
 
 
 
 
 

19  september


 
Collecchio
Coppa Collecchio
ITA 
 
Nieuwerkerken (a)
Nieuwerkerken-Aalst
BEL 
 
INA 
 
CHN 
 
TLS 
 
CHN 
 
Vichte
Textielprijs - Vichte Individueel
BEL 
 
 
 
 
 

20  september


 
USA 
 
USA 
 
Lichtervelde
Omloop van het Houtland
BEL 
 
INA 
 
CHN 
 
TLS 
 
CHN 
 
CRC 
 
GUA 
 
 
 

21  september


 
Stekene
GP Eugeen Roggeman - Stekene Individueel
BEL 
 
INA 
 
CHN 
 
TLS 
 
CHN 
 
CRC 
 
GUA 
 

22  september


 
COL 
 
GEO 
 
GEO 
 
GEO 
 
GRE 
 
GRE 
 
GEO 
 
GEO 
 
GEO 
 
GEO 
 
INA 
 
CHN 
 
TLS 
 
CHN 
 
CRC 
 
GUA 
 
Waterloo, Cyclocross
Trek CXC Cup #1
USA 
 
USA 
 
 
 
 
 

23  september


 
Avusy
Le Défi Boscardin
SUI 
 
AUS 
 
AUS 
 
Benferri
San Jerónimo-Benferri
ESP 
 
COL 
 
Harelbeke
Harelbeke IC 2
BEL 
 
Kigale - Rwamagana
Muhazi Challenge
RWA 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
Ottoland
Ronde van Ottoland
NED 
 
FRA 
 
CRO 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
CHN 
 
Taipei
Tour of Taipei Challenge
TPE 
 
Tienen
Tienen-Potterie / Open
BEL 
 
CHN 
 
TLS 
 
FRA 
 
BEL 
 
CRC 
 
GUA 
 
 
 
 
 

24  september


 
IND 
 
AUS 
 
Belém (a)
Prova Coronel Fontoura
BRA 
 
COL 
 
Dongen (a)
Ronde van Midden Brabant
NED 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Gooik (a)
Gooikse Pijl
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
SUI 
 
Köln (g)
Köln-Eigelstein / Rund an Egelsteintorburg
GER 
 
AUT 
 
Lisse
Ronde van Lisse
NED 
 
Marigny
Duo Normand
FRA 
 
ECU 
 
HON 
 
Paderno
Trofeo Gianfranco Bianchin
ITA 
 
FRA 
 
HUN 
 
Port Louis (a)
Deutsche Bank Cycle Tour
MRI 
 
Port of Spain
Newsday Republic Day Classic
TRD 
 
NIC 
 
Quimili
GP Ferretería
ARG 
 
Stokenchurch
John Walker Memorial
GBR 
 
PER 
 
FRA 
 
CHN 
 
CHN 
 
Velaine, Amateurs
Velaine-sur-Sambre
BEL 
 
CRC 
 
GUA 
 
Waterloo, Cyclocross
Trek CXC Cup #2
USA 
 
USA 
 
 
 
Windhoek
Pedal Power 5
NAM 
 

25  september


 
AUS 
 
COL 
 

26  september


 
Castelfranca di Sopra
Ruota d'Oro - Castelfranca di Sopra GP Festa del Perdono
ITA 
 
COL 
 
ITA 
 

27  september


 
Berlare
Memorial Fred De Bruyne - Berlare Individueel
BEL 
 
COL 
 
ITA 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
TRD 
 
INA 
 
ROM 
 

28  september


 
COL 
 
Peccioli
Coppa Sabatini
ITA 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
TRD 
 
INA 
 

29  september


 
COL 
 
QTR 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
TRD 
 
INA 
 
RUS 
 

30  september


 
Aigle
Trois Jours d'Aigle
SUI 
 
Aigle (V)
3 Jours d'Aigle
SUI 
 
Aigle, Junioren
3 Jours d'Aigle
SUI 
 
Aigle, U23
3 Jours d'Aigle
SUI 
 
1e etappe Almaty
Kivilev Memorial, Tour of Almaty
KAZ 
 
Argenton
Trophée des Champions, UB Argentonnaise
FRA 
 
NED 
 
Bologna
Giro dell'Emilia
ITA 
 
Bologna (V)
Giro dell Emilia
ITA 
 
NZL 
 
COL 
 
PER 
 
Genève
Prix Bernard Vifian
SUI 
 
LTU 
 
Neerpelt, Cyclocross
GP Eric Vanderaerden
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Plzen
Czech Pohar
CZE 
 
Poperinge
Omloop Eurometropool
BEL 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
ROM 
 
USA 
 
PHI 
 
AUT 
 
BEL 
 
DEN 
 
Törökbalínt
Memorial Riczu Imre
HUN 
 
TRD 
 
INA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
USA 
 
USA