Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender september 1988
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 september
Proloog DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Proloog
GDR
2e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
4e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Individuele tijdrit
GDR
6e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
1e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
3e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
5e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
7e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
3e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
NE
Etappe
SUI
2e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
NE
Etappe
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Olympische Spelen, Baan, 1 km, Elite
JO
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite
JO
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
JO
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite
JO
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
JO
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, Baan, Sprint, Elite (V)
JO
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
JO
Olympisch kampioenschap tijdrijden
Southport, Criterium
Gala Grand Prix Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
01 september
Barcelona (a)
Trofeo Masferrer
Wedstrijd
ESP
3e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
deel b Rummen
Criterium
BEL
deel a Rummen
Individuele tijdrit
BEL
02 september
Brussegem (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Denderhoutem, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Kroz Vojvodinu
Tour of Vojvodina I
NE
Wedstrijd
SRB
Monthey
NE
Criterium
SUI
Roeselare, Criterium
Criterium
BEL
1e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
Wielsbeke, Criterium
Criterium
BEL
03 september
Carouge
NE
Criterium
SUI
Giro del Veneto
Ronde van Venetië
Wedstrijd
ITA
5e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Huppaye, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Neu Isenburg
NE
Wedstrijd
GER
Oud-Vossemeer
Ronde van Oud-Vossemeer
NE
Criterium
NED
Rio Maior
Circuito de Rio Maior
NE
Criterium
POR
Sint-Pieters-Leeuw, Amateurs
Sint-Pieters-Leeuw
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
04 september
Berlin
Rund in Berlin
NE
Wedstrijd
GER
Bowil - Röthenbach im Emmental (V)
NE
Criterium
SUI
Cadzand, Amateurs
NE
Criterium
NED
6e etappe deel b Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
6e etappe deel a Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Lausanne
GP Lausanne
Open
Wedstrijd
SUI
Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
3e etappe deel A Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Ploegentijdrit
ESP
3e etappe deel B Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
05 september
4e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
Wetteren, Dernycriterium
Derny Festival Wetteren
Dernyrace
BEL
06 september
Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
NE
Wedstrijd
ITA
Izegem
Izegem Individueel - Izegem Koers
Wedstrijd
BEL
Sint-Maria-Oudenhove, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Smetlede, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
07 september
6e etappe deel A Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Individuele tijdrit
ESP
6e etappe deel B Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
Wingene
Wingene Koerse IC 1
Wedstrijd
BEL
08 september
Melsele
Wedstrijd
BEL
09 september
1e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
NE
Etappe
SUI
Izegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
Etappe
FRA
10 september
Bergamo
Trofeo Baracchi
Koppeltijdrit
ITA
1e etappe deel c Elgg
Criterium
SUI
1e etappe deel b Elgg
Afvalrace
SUI
1e etappe deel a Elgg
Individuele tijdrit
SUI
1e etappe Gooik, Amateurs
NE
Etappe
BEL
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross
Wedstrijd
BEL
Oedelem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Agatha-Berchem, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Stuttgart (b)
Schwanenbrau Cup
Etappe
GER
1e etappe Stuttgart (b)
Schwanenbrau Cup
Individuele tijdrit
GER
2e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
Ploegentijdrit
FRA
3e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
Etappe
FRA
Warder (V)
NE
Criterium
NED
11 september
Chur - Arosa
Open
Klimwedstrijd
SUI
Fourmies
GP de Fourmies
Wedstrijd
FRA
2e etappe Gooik, Amateurs
NE
Etappe
BEL
4e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
NE
Etappe
SUI
Heule (a)
Omloop van de Vlasstreek
Wedstrijd
BEL
Oberwil
Leimentalrundfahrt
Open
Wedstrijd
SUI
Oberwil (V)
Leimentalrundfahrt
NE
Wedstrijd
SUI
Sint-Jan-in-Eremo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sion (a)
Sion-Savièse
Open
Wedstrijd
SUI
3e etappe Stuttgart (b)
Schwanenbrau Cup
Etappe
GER
4e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
Etappe
FRA
12 september
5e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
Etappe
FRA
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
Wedstrijd
BEL
13 september
Nieuw-Namen, Amateurs
NE
Criterium
NED
6e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
Etappe
FRA
Waarschoot, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
14 september
Merelbeke
Wedstrijd
BEL
Retie, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
Etappe
FRA
15 september
1e etappe deel b Cronostaffetta
1.3
Ploegentijdrit
ITA
1e etappe deel a Cronostaffetta
1.3
Etappe
ITA
Komen
Flèche Picarde
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
Etappe
FRA
16 september
Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
NE
Afvalrace
BEL
Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
Criterium
BEL
deel b Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
NE
Achtervolging
BEL
deel c Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
NE
Achtervolging
BEL
deel b Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
NE
Puntenkoers
BEL
deel a Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
NE
Achtervolging
BEL
deel a Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
NE
Puntenkoers
BEL
9e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
Etappe
FRA
17 september
Donk, Amateurs
Donk - Berlare
NE
Wedstrijd
BEL
Letterhoutem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Muri (V)
NE
Criterium
SUI
Omloop Het Nieuwsblad, Nieuwelingen
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
Etappe
FRA
Vouneuil-sous-Biard
Criterium
FRA
Winterthur
NE
Criterium
SUI
18 september
Eindhoven (b)
Grand Prix de la Libération
Ploegentijdrit
NED
Gits (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Hoogstraten, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
12e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
Individuele tijdrit
FRA
11e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
Etappe
FRA
Uden (V)
NE
Criterium
NED
1e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
Etappe
ESP
19 september
Viane
GP Paul Borremans
Wedstrijd
BEL
2e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
Etappe
ESP
20 september
Buggenhout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Amateurs (b)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
Etappe
ESP
21 september
4e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
Etappe
ESP
22 september
Nantes
Criterium
FRA
23 september
Paris - Brussel
Brussels Cycling Classic
Wedstrijd
BEL
24 september
Aalsmeer, Criterium
Criterium
NED
Kalfort (V)
Puurs
NE
Wedstrijd
BEL
Olympische Spelen, Baan, Sprint
JO
Olympisch Kampioenschap
Zulte, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
25 september
Aalter (a)
Criterium
BEL
Genève (c)
Tour du Canton de Genève
Open
Wedstrijd
SUI
Grand Prix des Nations
Individuele tijdrit
FRA
Knokke (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Naranco
Subida al Naranco
Wedstrijd
ESP
Reinach, Criterium (V)
NE
Criterium
SUI
Roma, U23
Gran Premio della Liberazione
NE
Wedstrijd
ITA
Sint-Antelinks, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Zemst, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
26 september
Olympische Spelen, Op de weg, Elite (V)
JO
Olympisch kampioenschap
Tienen (b)
Criterium
BEL
Wolvertem, Cyclocross, Cat. B
Dries
NE
Wedstrijd
BEL
27 september
Alzano Scrivia
Circuito Alzanese
NE
Wedstrijd
ITA
Olympische Spelen, Op de weg, Amateurs
JO
Olympisch kampioenschap
Onze-Lieve-Vrouw-Waver
Criterium
BEL
Zulte, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
28 september
Berlare
Memorial Fred De Bruyne - Berlare Ind
Criterium
BEL
29 september
Lichtervelde
Omloop van het Houtland
Wedstrijd
BEL
30 september
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
London (V)
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Morges
NE
Criterium
SUI
Scheldewindeke
Criterium
BEL
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!