Alle wedstrijden

Toon:


00  september


 
GDR 
 
GDR 
 
GDR 
 
GDR 
 
GDR 
 
GDR 
 
GDR 
 
GDR 
 
SUI 
 
SUI 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

01  september


 
Barcelona (a)
Trofeo Masferrer
ESP 
 
ITA 
 
BEL 
 
BEL 
 

02  september


 
ITA 
 
Kroz Vojvodinu
Tour of Vojvodina I
SRB 
 
SUI 
 
BEL 
 
ESP 
 
BEL 
 

03  september


 
SUI 
 
ITA 
 
BEL 
 
BEL 
 
EST 
 
GER 
 
NED 
 
Rio Maior
Circuito de Rio Maior
POR 
 
ESP 
 

04  september


 
SUI 
 
NED 
 
ITA 
 
ITA 
 
Lausanne
GP Lausanne
SUI 
 
BEL 
 
EST 
 
ESP 
 
ESP 
 

05  september


 
ESP 
 
BEL 
 

06  september


 
ITA 
 
Izegem
Izegem Individueel - Izegem Koers
BEL 
 
ESP 
 

07  september


 
ESP 
 
ESP 
 
Wingene
Wingene Koers IC 1
BEL 
 

08  september


 
BEL 
 

09  september


 
SUI 
 
1e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
FRA 
 

10  september


 
Bergamo
Trofeo Baracchi
ITA 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
1e etappe Stuttgart (b)
Schwanenbrau Cup
GER 
 
2e etappe Stuttgart (b)
Schwanenbrau Cup
GER 
 
3e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
FRA 
 
2e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
FRA 
 
NED 
 

11  september


 
SUI 
 
Fourmies
GP de Fourmies
FRA 
 
SUI 
 
Heule (a)
Omloop van de Vlasstreek
BEL 
 
Oberwil
Leimentalrundfahrt
SUI 
 
Oberwil (V)
Leimentalrundfahrt
SUI 
 
Sion (a)
Sion-Savièse
SUI 
 
3e etappe Stuttgart (b)
Schwanenbrau Cup
GER 
 
4e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
FRA 
 

12  september


 
5e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
FRA 
 
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
BEL 
 

13  september


 
NED 
 
6e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
FRA 
 

14  september


 
BEL 
 
BEL 
 
7e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
FRA 
 

15  september


 
ITA 
 
ITA 
 
Komen
Flèche Picarde
BEL 
 
8e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
FRA 
 

16  september


 
BEL 
 
9e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
FRA 
 

17  september


 
SUI 
 
10e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
FRA 
 
FRA 
 
SUI 
 

18  september


 
Eindhoven (b)
Grand Prix de la Libération
NED 
 
Hoogstraten, Cyclocross
Vlaamse Aardbeiencross
BEL 
 
12e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
FRA 
 
11e etappe Tour de la Communauté Europeènne
Ronde van de Europese Gemeenschap
FRA 
 
NED 
 
ESP 
 

19  september


 
Viane
GP Paul Borremans - Viane-Geraardsbergen Individueel
BEL 
 
ESP 
 

20  september


 
BEL 
 
ESP 
 

21  september


 
ESP 
 

22  september


 
FRA 
 

23  september


 
Paris - Brussel
Brussels Cycling Classic
BEL 
 

24  september


 
NED 
 
 
 

25  september


 
BEL 
 
Genève (c)
Tour du Canton de Genève
SUI 
 
FRA 
 
Naranco
Subida al Naranco
ESP 
 
SUI 
 
Roma, U23
Gran Premio della Liberazione
ITA 
 

26  september


 
 
 
BEL 
 
BEL 
 

27  september


 
Alzano Scrivia
Circuito Alzanese
ITA 
 
 
 
BEL 
 

28  september


 
Berlare
Memorial Fred De Bruyne - Berlare Individueel
BEL 
 

29  september


 
Lichtervelde
Omloop van het Houtland
BEL 
 

30  september


 
SUI 
 
BEL