Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender september 1975
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 september
All London Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Boroughbridge
Victory 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cartmel
Lakes Cartmel Autumn Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Cheshire, Chrono (b)
Manchester Wheelers 12 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Merseyside (a)
Merseyside Wheel Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel a Southport, Criterium
Gala Grand Prix Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
deel b Southport, Criterium
Gala Grand Prix Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Southport, Criterium
Gala Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Staffordshire
Oldbury & District 12 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wetherby, Chrono (b)
Otley C.C. 12 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 september
Merchtem (a)
Criterium
BEL
Sittard-Geleen
Criterium
NED
02 september
Barcelona (a)
Trofeo Masferrer
Wedstrijd
ESP
Zottegem, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
03 september
Putte
Putte-Mechelen
Criterium
BEL
Proloog Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Proloog
ESP
04 september
Blankenberge, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kortemark
Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark
Wedstrijd
BEL
Rummen
Wedstrijd
BEL
1e etappe deel A Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
1e etappe deel B Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
05 september
2e etappe Valkenburg aan de Geul
Afvalrace
NED
1e etappe Valkenburg aan de Geul
Individuele tijdrit
NED
3e etappe Valkenburg aan de Geul
Etappe
NED
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
06 september
Deinze, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Lens
Circuit de la Dendre, Circuit van de Dender
NE
Wedstrijd
BEL
Milano - Torino
Milaan - Turijn
Wedstrijd
ITA
Ohain
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Gillis-Waas
Criterium
BEL
Sluis (V)
NE
Criterium
NED
1e etappe deel a Triptyque Ardennaise
Ploegentijdrit
BEL
1e etappe deel b Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
3e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
Waardenburg, Amateurs
Vierstromenlandronde
NE
Wedstrijd
NED
07 september
Berlin
Rund in Berlin
NE
Wedstrijd
GER
Buxton
Tour of the Peak
NE
Wedstrijd
GBR
Essen
Wedstrijd
BEL
Geleen, Dernycriterium
Dernyrace
NED
Herzele
Herzele-Ressegem
Criterium
BEL
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
NE
Wedstrijd
AUT
Oirschot (V)
NE
Criterium
NED
Ossendrecht
Criterium
NED
2e etappe deel a Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
2e etappe deel b Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
Veurne, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
08 september
Châteaulin
Circuit de l'Aulne/GP Le Télégramme à Châteaulin, Boucles de l'Aulne
Wedstrijd
FRA
Grimbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
5e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
Wetteren, Dernycriterium
Derny Festival Wetteren
Dernyrace
BEL
09 september
Crathorne
Hartlepool 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Crathorne (V)
Hartlepool 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
6e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Derny
ESP
6e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
10 september
2e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Hendrik-Ido-Ambacht
Criterium
NED
7e etappe deel A Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
7e etappe deel B Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Individuele tijdrit
ESP
Wingene
Wingene Koerse IC 1
Wedstrijd
BEL
11 september
Buggenhout (b)
Criterium
BEL
3e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
Proloog Tour de Pologne
Tour of Poland
Proloog
POL
12 september
4e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
1e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
13 september
's Gravenpolder
Criterium
NED
Achterhoek
Ronde van Achterhoek
NE
Wedstrijd
NED
Betekom, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Buggenhout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Giro del Veneto
Ronde van Venetië
Wedstrijd
ITA
5e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Itegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Saclas
Saclas-Mereville
Criterium
FRA
Semmerzake (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Strijen (V) (a)
NE
Criterium
NED
2e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Woubrechtegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
14 september
Abercynon
Cardiff 100 Miles R.C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ambarès-et-La Grave
Criterium
FRA
Boutersem, Amateurs (a)
Boutersem
NE
Wedstrijd
BEL
Brighton
Brighton to London
NE
Wedstrijd
GBR
6e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Gits, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Heindonk, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Ichtegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Brussel
Brussels Cycling Classic
Super Prestige Pernod
BEL
3e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Districtskampioenschap
POL
15 september
4e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
Wedstrijd
BEL
16 september
Desselgem
GP Briek Schotte
Wedstrijd
BEL
Gits, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Nederbrakel (a)
NE
Criterium
BEL
5e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Individuele tijdrit
POL
Waarschoot
Wedstrijd
BEL
17 september
Merelbeke
Wedstrijd
BEL
Retie
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
18 september
Brette-les-Pins
NE
Criterium
FRA
Oostduinkerke
Criterium
BEL
Stuttgart (f)
Stuttgart-Böblingen
Criterium
GER
7e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
19 september
8e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Westkerke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
20 september
Beersel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Beveren-Waas (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Dronten (V)
Erewedstrijd
NE
Criterium
NED
Eernegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kontich, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Cyclocross (a)
Moerbeke-Waas
NE
Wedstrijd
BEL
Omloop Het Nieuwsblad, Nieuwelingen
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
21 september
Bachte-Maria-Leerne, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Blaasveld, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Boutersem, Amateurs (a)
Boutersem
NE
Wedstrijd
BEL
Buckfastleigh
Mid - Devon Triple Trophy 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ertvelde, Cyclocross, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Fourmies
GP de Fourmies
Wedstrijd
FRA
Hemiksem, Amateurs
Hemiksem
NE
Wedstrijd
BEL
Hoeselt, Amateurs
Hoeselt
NE
Wedstrijd
BEL
Houthulst
Wedstrijd
BEL
Leuven
GP Jef Scherens
Wedstrijd
BEL
Leuven, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Oudenbosch (V)
NE
Criterium
NED
Roeselare (V)
GP Stad Roeselare
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Veldegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
West Grinstead
Surrey Roads 30 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wingene, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
22 september
Beigem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
23 september
Heist-op-den-Berg, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem (a)
Criterium
BEL
Vichte
Textielprijs
Wedstrijd
BEL
24 september
1e etappe deel C Montjuich (a)
Escalada a Montjuich
NE
Klimtijdrit
ESP
1e etappe deel A Montjuich (a)
Escalada a Montjuich
NE
Koppeltijdrit
ESP
1e etappe deel B Montjuich (a)
Escalada a Montjuich
NE
Klimwedstrijd
ESP
25 september
Calder
Criterium
AUS
26 september
Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
Criterium
BEL
27 september
Beringen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Braine-l'Alleud, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Eksaarde, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Falisolle, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kemzeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kent
West Kent Speed & Precision 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Lokeren, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Maffle, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Mariekerke (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Merksem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nederzwalm-Hermelgem, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Thulin, Amateurs
Thulin
NE
Wedstrijd
BEL
Wellen
Criterium
BEL
28 september
Aalst (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Aalter (a)
Criterium
BEL
Bierbeek, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Boroughbridge
Harrogate Nova 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Buzet, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Colchester, Criterium
Criterium des Vainqueurs
NE
Criterium
GBR
Farnham
Haslemere & District 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hoeselt, Amateurs
Hoeselt
NE
Wedstrijd
BEL
Kanegem, Cyclocross, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Korneuburg
Criterium
AUT
Leende (V)
NE
Criterium
NED
Nevele, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Tours
Super Prestige Pernod
FRA
Pollare, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Stevenage, Criterium
Stevenage Kermesse Elite, Criterium
Criterium
GBR
Warwick
Coventry Alliance C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
29 september
Tienen (b)
Criterium
BEL
30 september
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Circuit des Frontières
Baisieux - Templeuve
Wedstrijd
BEL
London (V)
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!