Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender september 1962
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 september
Abbeystead
Ribble Valley C.R.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
All London Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Bath - London
Bath to London
NE
Wedstrijd
GBR
Colchester, Criterium
Criterium des Vainqueurs
NE
Criterium
GBR
Merseyside (a)
Merseyside Wheel Race
NE
Wedstrijd
GBR
Sheffield (n)
Sheffield - Newark - Sheffield
NE
Wedstrijd
GBR
Southport, Criterium
Gala Grand Prix
NE
Criterium
GBR
01 september
Buggenhout, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Eke
Criterium
BEL
Nieuw-Namen, Amateurs
NE
Wedstrijd
NED
Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
02 september
Antwerpen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Dongelberg, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Erps-Kwerps, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Gijzegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Heule, Onafhankelijken
NE
Criterium
BEL
Hever, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Malveira
Circuito da Malveira
NE
Criterium
POR
Mechelen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Moortsele, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Pamel, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Puurs, Amateurs
Kalfort - Puurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Lievens-Houtem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Stasegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Voortkapel, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
CM
Wereldkampioenschap
Zeebrugge
Criterium
BEL
03 september
Avelgem, Onafhankelijken
Avelgem Bossuit
NE
Wedstrijd
BEL
Genk, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Grimbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Leuven (a)
Criterium
BEL
Onze-Lieve-Vrouw-Lombeek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Rio Maior
Circuito de Rio Maior
NE
Criterium
POR
Ulbeek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Zonnebeke
Criterium
BEL
04 september
Brasschaat (b)
Individuele tijdrit
BEL
Châteaulin
Circuit de l'Aulne/GP Le Télégramme à Châteaulin, Boucles de l'Aulne
Wedstrijd
FRA
Erpe
Criterium
BEL
Roesbrugge, Onafhankelijken
NE
Criterium
BEL
05 september
Wingene
Wingene Koerse IC 1
Wedstrijd
BEL
06 september
Buggenhout (b)
Criterium
BEL
1e etappe Circuit d'Aquitaine
Etappe
FRA
2e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Izegem, Onafhankelijken
NE
Criterium
BEL
07 september
Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
Criterium
BEL
2e etappe Circuit d'Aquitaine
Etappe
FRA
3e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
08 september
Assebroek
Criterium
BEL
3e etappe Circuit d'Aquitaine
Etappe
FRA
4e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Jambes
Criterium
BEL
Mechelen (b)
Wedstrijd
BEL
Oudenaarde, Amateurs
Oudenaarde
NE
Wedstrijd
BEL
09 september
Braine-le-Comte
's Gravenbrakel
Criterium
BEL
Camaiore
GP Città di Camaiore
Wedstrijd
ITA
4e etappe Circuit d'Aquitaine
Etappe
FRA
Ede
Criterium
NED
Eede
Eede (Z.Vl.) Benelux Ronde
Criterium
NED
5e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Helmond
Criterium
NED
Heule (a)
Omloop van de Vlasstreek
Wedstrijd
BEL
Kapelle-op-den-Bos, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Koolskamp, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kumtich
Criterium
BEL
Lembeek, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Vilvoorde, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe deel a Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
1e etappe deel b Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
10 september
Ingelmunster
Criterium
BEL
Kapellen (a)
Wedstrijd
BEL
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
Wortegem
Criterium
BEL
11 september
Desselgem
GP Briek Schotte
Wedstrijd
BEL
Hoegaarden (a)
Wedstrijd
BEL
Kruishoutem, Onafhankelijken
NE
Criterium
BEL
Sint-Amands
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel a Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
3e etappe deel b Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Individuele tijdrit
ESP
Waarschoot
Wedstrijd
BEL
12 september
Nederbrakel (b)
Criterium
BEL
4e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
13 september
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
Nazareth
Criterium
BEL
Orchies
Wedstrijd
FRA
Sassenheim, Amateurs
NE
Criterium
NED
5e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
14 september
Gentbrugge (a)
Criterium
BEL
Gentbrugge, Amateurs
Gentbrugge
NE
Wedstrijd
BEL
Riom
Criterium
FRA
6e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
15 september
Armentières
Prix de la Libération
Criterium
FRA
Mierlo (V)
NE
Criterium
NED
Puurs
Criterium
BEL
Schepdaal, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Turnhout (a)
Turnhout-Oost
Wedstrijd
BEL
7e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Individuele tijdrit
ESP
16 september
Baasrode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Bachte-Maria-Leerne, Amateurs
Bachte-Maria-Leerne
NE
Wedstrijd
BEL
Broechem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Grand Prix des Nations
Super Prestige Pernod
FRA
Heemskerk
Criterium
NED
Hoegaarden (a)
Wedstrijd
BEL
Hoegaarden (b)
Criterium
BEL
Hoofdplaat, Amateurs
NE
Criterium
NED
Isbergues
GP d'Isbergues
Wedstrijd
FRA
Laken, Amateurs (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Landen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Nieuwelingen (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Lenaarts
Criterium
BEL
Sint-Pieters-Leeuw, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
8e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
17 september
Berlin
Rund in Berlin
NE
Wedstrijd
GER
2e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
18 september
Giro del Veneto
Ronde van Venetië
Wedstrijd
ITA
3e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
19 september
4e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Individuele tijdrit
POL
20 september
5e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
21 september
Brussel/Bruxelles, Puntenkoers, Amateurs
Trofee der Liefhebbers
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe deel a Tour de Pologne
Tour of Poland
Individuele tijdrit
POL
6e etappe deel b Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
22 september
Bergum
NE
Criterium
NED
Landen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Lede
GP Frans Melckenbeeck, GP J. Moerenhout
Wedstrijd
BEL
Nazareth, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ronde van West-Zeeuws Vlaanderen
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Tour de Picardie (a)
NE
Etappe
FRA
7e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
1e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
23 september
Beerse, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Leuze (a)
Criterium
BEL
Melveren, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
Wedstrijd
ITA
Putte, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Scherpenheuvel, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Sebnitz
Rund um Sebnitz
NE
Criterium
GER
Sint Jansteen
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Tour de Picardie (a)
NE
Etappe
FRA
8e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
2e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
Turnhout, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
24 september
Langemark, Onafhankelijken
NE
Criterium
BEL
Nazareth, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Tienen (b)
Criterium
BEL
3e etappe deel b Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
3e etappe deel a Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
Wavre, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
25 september
Olsene, Amateurs
Olsene
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
27 september
Berlare
Memorial Fred De Bruyne - Berlare Ind
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde
Omloop van het Houtland
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
28 september
6e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
29 september
Ingelmunster (a)
Wedstrijd
BEL
9e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
30 september
Aalter (a)
Criterium
BEL
Berlare (a)
Criterium
BEL
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
London (V)
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Paris (e)
GP du Parisien
Ploegentijdrit
FRA
Retie, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Tiel
Profronde van Tiel
Criterium
NED
8e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
Zwijnaarde, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd