Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender september 1960
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 september
Abbeystead
Ribble Valley C.R.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
All London Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Buxton
Tour of the Peak
NE
Wedstrijd
GBR
Coventry
Coventry September Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Merseyside (a)
Merseyside Wheel Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Newcastle
Newcastle Cheviot Autumn Two Day
NE
Etappe
GBR
1e etappe Newcastle
Newcastle Cheviot Autumn Two Day
NE
Etappe
GBR
Pangbourne, Chrono (c)
Addiscombe C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Preston
Grand Prix of Preston
NE
Wedstrijd
GBR
Sheffield (n)
Sheffield - Newark - Sheffield
NE
Wedstrijd
GBR
Sint-Eloois-Vijve (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Southend, Chrono
Viking 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Southport, Criterium
Gala Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Stalybridge, Junioren
Holme Moss Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Warrington
Harry Barker Memorial 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
West Grinstead (V)
Addiscombe C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Whalley
North Western Division Senior Road Championship
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
01 september
Baardegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kortemark
Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark
Wedstrijd
BEL
Rummen
Wedstrijd
BEL
Tienen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
02 september
Roeselare, Criterium
Criterium
BEL
1e etappe Tour du Nord
Etappe
FRA
03 september
Colijnsplaat, Amateurs
Patrijzenjacht
NE
Criterium
NED
Eke
Criterium
BEL
Kwaremont, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Rio Maior
Circuito de Rio Maior
NE
Criterium
POR
2e etappe Tour du Nord
Etappe
FRA
04 september
Antwerpen (b)
Antwerpen - Liège - Antwerpen, Grote Bevrijdingsprijs
Wedstrijd
BEL
Buggenhout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Daknam, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
deel 2 Eke, Amateurs
Eke
NE
Wedstrijd
BEL
deel 1 Eke, Amateurs
Eke
NE
Wedstrijd
BEL
Erps-Kwerps, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Etterbeek, Amateurs
Grand Prix Etterbeek
NE
Wedstrijd
BEL
Giro del Veneto
Ronde van Venetië
Wedstrijd
ITA
Lierneux
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nevele, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Gillis-bij-Dendermonde, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour du Nord
Etappe
FRA
1e etappe deel a Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Individuele tijdrit
ESP
1e etappe deel b Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
05 september
Arendonk
Wedstrijd
BEL
Avelgem, Onafhankelijken (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Deurle
Wedstrijd
BEL
Grimbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Leuven (a)
Criterium
BEL
Leuven, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nantes
Criterium
FRA
Nevele, Onafhankelijken
NE
Criterium
BEL
4e etappe Tour du Nord
Etappe
FRA
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
Zonnebeke
Wedstrijd
BEL
06 september
Bassevelde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Brasschaat
Criterium
BEL
Brasschaat (a)
Criterium
BEL
Brasschaat (b)
Individuele tijdrit
BEL
Erpe
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
EST
3e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
07 september
4e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
Wingene
Wingene Koerse IC 1
Wedstrijd
BEL
08 september
Buggenhout (b)
Criterium
BEL
2e etappe deel a Circuit d'Aquitaine
Wedstrijd
FRA
San Marino (a)
Criterium du Titan
Criterium
SMR
5e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
09 september
deel a Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
NE
Afvalrace
BEL
deel b Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
NE
Criterium
BEL
deel b Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
NE
Afvalrace
BEL
Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
Puntenkoers
BEL
6e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
10 september
Assebroek
Criterium
BEL
Nieuwkerken-Waas
Wedstrijd
BEL
São Paulo (d)
Prova Ciclistica 9 de Julho
NE
Criterium
BRA
Terneuzen, Amateurs
NE
Criterium
NED
7e etappe deel a Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Klimtijdrit
ESP
7e etappe deel b Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
Zaventem, Amateurs
Zaventem
NE
Wedstrijd
BEL
11 september
Braine-le-Comte
's Gravenbrakel
Criterium
BEL
Kapelle-op-den-Bos, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kumtich
Criterium
BEL
Laken, Amateurs (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Legnano
Coppa Bernocchi
Wedstrijd
ITA
Lint, Amateurs
Lint
NE
Wedstrijd
BEL
Lokeren, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Ravensthorpe
Ravensthorpe C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
8e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
12 september
Armentières
Prix de la Libération
NE
Criterium
FRA
Lembeek, Amateurs
Lembeek
NE
Wedstrijd
BEL
Rijmenam, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Waasmunster
Wedstrijd
BEL
Wortegem
Criterium
BEL
13 september
Desselgem
GP Briek Schotte
Wedstrijd
BEL
Hoegaarden (a)
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel b Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
3e etappe deel a Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Waarschoot
Wedstrijd
BEL
14 september
De Pinte, Amateurs
De Pinte
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe deel b Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
4e etappe deel a Tour de Pologne
Tour of Poland
Individuele tijdrit
POL
15 september
Carrara
Coppa Città del Marmo
NE
Wedstrijd
ITA
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
Orchies
Wedstrijd
FRA
Sassenheim, Amateurs
NE
Criterium
NED
Tienen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Tongeren, Criterium
Criterium
BEL
5e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
16 september
6e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
17 september
Baasrode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Eine, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Heist-op-den-Berg, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nazareth
Criterium
BEL
Nieuwerkerken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Puurs
Criterium
BEL
Tessenderlo, Criterium
Criterium
BEL
7e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Watten
NE
Criterium
FRA
18 september
Bachte-Maria-Leerne, Amateurs
Bachte-Maria-Leerne
NE
Wedstrijd
BEL
Eine, Onafhankelijken
Wedstrijd
BEL
Giro del Lazio
Wedstrijd
ITA
Grand Prix des Nations
Super Prestige Pernod
FRA
Grembergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hoegaarden (b)
Criterium
BEL
Hoofdplaat, Amateurs
NE
Criterium
NED
Leuze (a)
Criterium
BEL
8e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Waasmunster, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
19 september
Heffen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Maria-Horebeke, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
20 september
Maldegem
Criterium
BEL
Nazareth, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ruien, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Vichte
Textielprijs
Wedstrijd
BEL
22 september
Stekene
GP Eugeen Roggeman - Stekene Individueel
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
23 september
2e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
24 september
1e etappe Brussel/Bruxelles - Sint-Truiden
Bruxelles - Saint-Trond
Wedstrijd
BEL
2e etappe Brussel/Bruxelles - Sint-Truiden
Bruxelles - Saint-Trond
Dernyrace
BEL
Eine, Amateurs
Eine
NE
Wedstrijd
BEL
Kontich, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Omloop der Vlaamse Gewesten, Onafhankelijken
Wedstrijd
BEL
Oostburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
Provinciaal Kampioenschap van Zuid-Holland, Op de weg, Nederland
NE
Regionaal kampioenschap
NED
3e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
25 september
Denderleeuw, Amateurs
Denderleeuw
NE
Wedstrijd
BEL
Grobbendonk, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kampenhout, Amateurs
Kampenhout
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
NE
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Omloop der Vlaamse Gewesten
Wedstrijd
BEL
Sebnitz
Rund um Sebnitz
NE
Criterium
GER
4e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
Tre Valli Varesine
Ronde van de Drie Valleien
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
26 september
Hennebont
Criterium
FRA
La Hulpe, Nieuwelingen
Ter Hulpen
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Maria-Lierde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Tienen (b)
Criterium
BEL
5e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
Vezzola
Criterium
ITA
27 september
Gooik, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Olsene, Amateurs
Olsene
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
29 september
Lichtervelde
Omloop van het Houtland
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
30 september
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
London (V)
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
8e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
Fietsen zoeken foto's
Je kunt ze zelf uploaden