Alle wedstrijden

Toon:


01  september


 
Broadmeadows
J. Cruise & sons road race
AUS 
 
Cerreto Guidi
G.P. Comune di Cerreto Guidi
ITA 
 
3e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 

02  september


 
GDR 
 
Kortemark
Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 

03  september


 
GDR 
 
4e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 

04  september


 
GDR 
 
BEL 
 
Halle
Halse Pijl
BEL 
 
AUS 
 
5e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 

05  september


 
Antwerpen (b)
Antwerpen - Liège - Antwerpen, Grote Bevrijdingsprijs
BEL 
 
AUS 
 
FRA 
 
GDR 
 
BEL 
 
FRA 
 
BEL 
 
6e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 

06  september


 
BEL 
 
Thizy
GP de Thizy
FRA 
 
7e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 
FRA 
 

07  september


 
BEL 
 
BEL 
 
Marche-en-Famenne
GP de la Famenne
BEL 
 
8e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 

08  september


 
Breganze
Astico Brenta
ITA 
 
Oakleigh
Borsari cycles road race
AUS 
 
Prato
GP Industria e Commercio di Prato
ITA 
 
Wingene
Wingene Koers IC 1
BEL 
 

09  september


 
9e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 

10  september


 
10e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 
Waremme
Borgworm
BEL 
 

11  september


 
Goes
Grote Prijs Wilhelminadorp
NED 
 
AUS 
 
BEL 
 
BEL 
 
11e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 

12  september


 
BEL 
 
FRA 
 
Desselgem
GP Briek Schotte
BEL 
 
NED 
 
Eede
Eede (Z.Vl.) Benelux Ronde
NED 
 
ITA 
 
Oeiras
Circuito de Oeiras
POR 
 
Polignano a Mare
Targa Crocifisso
ITA 
 
BEL 
 
12e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 
BEL 
 

13  september


 
Cazes-Mondenard
Prix du Chasselas
FRA 
 

15  september


 
BEL 
 

16  september


 
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
BEL 
 
BEL 
 

17  september


 
BEL 
 

18  september


 
AUS 
 
Launceston (d)
Launceston - Latrobe - Launceston
AUS 
 
NED 
 

19  september


 
Barcelona - Granollers
Trofeo Jaumandreu
ESP 
 
BEL 
 
FRA 
 
BEL 
 
BEL 
 
FRA 
 
Malveira
Circuito da Malveira
POR 
 
Nice (b)
Nice - Puget - Théniers - Nice
FRA 
 
NED 
 

20  september


 
BEL 
 
Stekene
GP Eugeen Roggeman - Stekene Individueel
BEL 
 

21  september


 
Collecchio
Coppa Collecchio
ITA 
 
 
 

22  september


 
Footscray (a)
A.C.R. cycling race
AUS 
 
 
 

23  september


 
 
 

24  september


 
 
 

25  september


 
BEL 
 
BEL 
 
AUS 
 
 
 
1e etappe Wien (a)
Wien - Graz - Wien
AUT 
 

26  september


 
BEL 
 
BEL 
 
 
 
2e etappe Wien (a)
Wien - Graz - Wien
AUT 
 
Zürich (a)
GP de Suisse
SUI 
 

27  september


 
BEL 
 
BEL 
 
 
 

28  september


 
BEL 
 
 
 
ESP 
 

29  september


 
BEL 
 
 
 
ESP 
 

30  september


 
Berlare
Memorial Fred De Bruyne - Berlare Individueel
BEL 
 
Lichtervelde
Omloop van het Houtland
BEL 
 
 
 
ESP