Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 2019
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 augustus
2e etappe Clasica de Marinilla
NE
Individuele tijdrit
COL
Dijon, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
Herentals, Criterium
NE
Criterium
BEL
1e etappe Kreiz Breizh (V)
2.2
Etappe
FRA
3e etappe deel a Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
3e etappe deel b Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Oostkamp
Grote prijs Patrick Bruneel
NE
Wedstrijd
BEL
Pamplona (V)
Clasica de Navarra
1.2
Wedstrijd
ESP
Pan American Games, Baan, Omnium
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Baan, Ploegsprint
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Baan, Ploegsprint (V)
CJ
Regionaal kampioenschap
1e etappe Randers Bike Week
NE
Individuele tijdrit
DEN
1e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
Proloog 1e etappe Tour of Anchorage
NE
Proloog
USA
1e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
1e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag, Profronde Westland
1.CRT
Criterium
NED
Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite
CM
Wereldkampioenschap
02 augustus
Šenčur
Šenčurja
NE
Wedstrijd
SLO
3e etappe Clasica de Marinilla
NE
Criterium
COL
Heerlen
Profronde van Heerlen
1.CRT
Criterium
NED
1e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren
2.1MJ
Etappe
AUT
Krefeld, Criterium
Retour Le Tour
1.CRT
Criterium
GER
2e etappe Kreiz Breizh (V)
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Kreiz Breizh Elite
2.2
Ploegentijdrit
FRA
4e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
1e etappe Manx International Stage Race
NE
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Pan American Games, Baan, Keirin (V)
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Baan, Ploegenachtervolging (V)
CJ
Regionaal kampioenschap
2e etappe Randers Bike Week
NE
Etappe
DEN
2e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
Proloog Tour de la Guadeloupe
2.2
Proloog
GUA
2e etappe Tour of Anchorage
NE
Etappe
USA
1e etappe Tour of the Tropics
NE
Etappe
AUS
1e etappe Trøndersk Sykkelfest
NE
Etappe
NOR
Val di Sole
CDM
Wedstrijd
ITA
Val di Sole, Downhill
CDM
Afdaling
ITA
Val di Sole, Mountainbike
CDM
XCO
ITA
2e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
2e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
03 augustus
Aachen, Criterium
Rund um Dom und Rathaus
NE
Criterium
GER
Alvajärvi
Alvajärven Ympäriajo
NE
Wedstrijd
FIN
Banfora
GP des Cascades
NE
Wedstrijd
BUR
5e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
Concord, Criterium
NE
Criterium
USA
Donostia/San Sebastián
Clasica San Sebastian / Donostiako Klasikoa
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ESP
Donostia/San Sebastián (V)
Clasica San Sebastian
1.1WE
Wedstrijd
ESP
Erondegem (V)
Erondegemse Pijl, GP Geert Gillis
1.2
Wedstrijd
BEL
Gistel, Junioren
Johan Museeuw Classic
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
1e etappe GP Linkconnection
NE
Etappe
ANG
2e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren
2.1MJ
Etappe
AUT
Kalmar
Hansa Bygg Kalmar GP
1.2
Wedstrijd
SWE
Kigali
Tour de Kigali
NE
Wedstrijd
RWA
Kranj, Criterium
Po ulicah Kranja
NE
Wedstrijd
SLO
2e etappe Kreiz Breizh Elite
2.2
Etappe
FRA
Littleton, Criterium
NE
Criterium
USA
London - Surrey (V)
Prudential Ride London Grand Prix
1.WWT
Wedstrijd
GBR
Lugoj
Cupa Max Ausnit
NE
Wedstrijd
ROM
Maarheeze
Mijl van Mares
1.CRT
Criterium
NED
3e etappe Manx International Stage Race
NE
Etappe
GBR
2e etappe Manx International Stage Race
NE
Klimwedstrijd
GBR
13e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Overijse
Overijse-Tombeek W.K Molenhoek
NE
Wedstrijd
BEL
Pan American Games, Baan, Omnium (V)
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Baan, Ploegenachtervolging
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Baan, Sprint
CJ
Regionaal kampioenschap
3e etappe Randers Bike Week
NE
Etappe
DEN
Sankt Anton am Arlberg, Criterium
NE
Criterium
AUT
Tasman Wheelers Winter Series 7
NE
Wedstrijd
NZL
3e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Bowness Stage Race
NE
Etappe
CAN
1e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
1e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
1e etappe Tour de Millersburg
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Tour de Millersburg
NE
Criterium
USA
1e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
3e etappe Tour of Anchorage
NE
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Tour of Anchorage
NE
Criterium
USA
3e etappe Tour of the Tropics
NE
Individuele tijdrit
AUS
2e etappe Tour of the Tropics
NE
Etappe
AUS
2e etappe Trøndersk Sykkelfest
NE
Individuele tijdrit
NOR
3e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Ávila
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
04 augustus
Aartselaar
GP Beerens IC1
NE
Wedstrijd
BEL
Aix-en-Provence, Criterium
Ronde d'Aix-en-Provence, Ronde du Carnaval
1.CRT
Criterium
FRA
Appelscha (a)
NE
Wedstrijd
NED
Bochum
Sparkassen Giro Bochum
1.CRT
Criterium
GER
Brasschaat, Amateurs
Brasschaat Bethanie
NE
Wedstrijd
BEL
Emmen
Gouden Pijl
1.CRT
Criterium
NED
Fuldabrück
Nacht von Fuldabrück
NE
Wedstrijd
GER
2e etappe GP Linkconnection
NE
Individuele tijdrit
ANG
Hasselt (g)
Hasselt Rapertingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren
2.1MJ
Etappe
AUT
Kincses
Bringa Fieszta
NE
Wedstrijd
HUN
Kranias Hill Climb
NE
Klimwedstrijd
GRE
Kranj
GP Kranj
1.2
Wedstrijd
SLO
3e etappe Kreiz Breizh Elite
2.2
Etappe
FRA
Laneuville, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lewiston
Auburn Lewiston Rotary Criterium
NE
Criterium
USA
Lokeren
Lokeren - Heieinde
NE
Wedstrijd
BEL
London - Surrey
London-Surrey Cycle Classic, Ride London Classic
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
GBR
4e etappe Manx International Stage Race
NE
Etappe
GBR
Mehlingen
NE
Criterium
GER
14e etappe Merida Cup
NE
Klimtijdrit
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Oostenrijk
NE
Wedstrijd
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
Protathlima Ellados Dromou - Efivoi
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Pan American Games, Baan, Keirin
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Baan, Ploegkoers, Elite
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Baan, Ploegkoers, Elite (V)
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Baan, Sprint (V)
CJ
Regionaal kampioenschap
Pordenone (V)
Giro della Provincia di Pordenone
NE
Wedstrijd
ITA
Putte, Criterium
NE
Criterium
BEL
4e etappe Randers Bike Week
NE
Etappe
DEN
Regan Rodrigues Memorial
NE
Wedstrijd
GUY
Richmond
Rooted Vermont
NE
Wedstrijd
USA
4e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Bowness Stage Race
NE
Klimwedstrijd
CAN
2e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
2e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
3e etappe Tour de Millersburg
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
5e etappe Tour of Anchorage
NE
Etappe
USA
4e etappe Tour of the Tropics
NE
Etappe
AUS
5e etappe Tour of the Tropics
NE
Criterium
AUS
3e etappe Trøndersk Sykkelfest
NE
Etappe
NOR
Veracruz
Veracruz - Alvarado - Veracruz
NE
Wedstrijd
MEX
Voerendaal
Hel van Voerendaal
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Ávila
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Trujillo de Peru
NE
Klimwedstrijd
PER
1e etappe Vuelta Ciudad de Leon - Huanuco
NE
Etappe
PER
4e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
Zunzgen
GP Oberbaselbiet
NE
Wedstrijd
SUI
05 augustus
Campo dos Goytacazes
Prova São Salvador
NE
Wedstrijd
BRA
Crito'Star, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
4e etappe Kreiz Breizh Elite
2.2
Etappe
FRA
Lanús
GP Ciudad de Lanus
NE
Wedstrijd
ARG
Roosendaal
Draai van de Kaai
1.CRT
Wedstrijd
NED
San José (V)
Clasica CRC 506
1.2
Wedstrijd
CRC
3e etappe Tour de Bowness Stage Race
NE
Criterium
CAN
3e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
3e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
5e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
06 augustus
Castillon-la-Bataille, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
San José (V)
Clasica Esencial
1.2
Wedstrijd
CRC
Steenwijk, Criterium
Spektakel van Steenwijk
NE
Criterium
NED
3e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
4e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
4e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
NE
Etappe
POL
07 augustus
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit
CC
Regionaal kampioenschap
Marcolès, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Pan American Games, Op de weg, Ind. tijdrit
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
JR
Regionaal kampioenschap
1e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
Riga
NE
Wedstrijd
LAT
4e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
5e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
1e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
5e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
Proloog Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Proloog
ROM
6e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
Zillebeke
Zillebeke - Westouter - Zillebeke IC 1 - Hill 60 Koers
NE
Wedstrijd
BEL
08 augustus
Briga
Trofeo Sportivi di Briga
NE
Wedstrijd
ITA
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CN
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CN
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23 (V)
CC
Continentaal kampioenschap
1e etappe GP de la Matapédia
NE
Etappe
CAN
Halen (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Oostvoorne, Criterium
Profronde van Oostvoorne
1.CRT
Criterium
NED
2e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Individuele tijdrit
POL
3e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
6e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
2e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
6e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
1e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Etappe
ROM
7e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
09 augustus
Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, U23 (V)
CC
Europees Kampioenschap
2e etappe GP de la Matapédia
NE
Etappe
CAN
GP Indépendance de la Côte d'Ivoire
NE
Wedstrijd
CIV
Lenzerheide, Downhill
CDM
Afdaling
SUI
Lenzerheide, Mountainbike
CDM
XCO
SUI
Lenzerheide, Mountainbike
Lenzerheide XCC
CDM
Wedstrijd
SUI
1e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Etappe
BEL
Maastricht
Profronde van Maastricht, Ridder-Ronde, Bavaria-Ronde,RSM WealerRonde
1.CRT
Criterium
NED
Pan American Games, BMX
JR
Wedstrijd
Pan American Games, BMX (V)
JR
Regionaal kampioenschap
4e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
5e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
7e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
3e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
7e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
1e etappe Tour de Tweed
Battle on the Border
NE
Etappe
AUS
1e etappe Tour of Scotland (V)
2.1WE
Etappe
GBR
2e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Etappe
ROM
8e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Costa Rica (V)
2.2
Etappe
CRC
1e etappe Vuelta a Palencia
NE
Etappe
ESP
10 augustus
Beveren (a)
Beveren-Roeselare
NE
Wedstrijd
BEL
Blatna
Memoriálu Christiana Battaglii
NE
Wedstrijd
CZE
6e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
Dromore
John Beggs Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Dun-le-Palestel, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
11e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Europees Kampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, U23
CC
Europees Kampioenschap
Fray Bentos
Entrenamiento
NE
Wedstrijd
URU
4e etappe GP de la Matapédia
NE
Criterium
CAN
3e etappe GP de la Matapédia
NE
Individuele tijdrit
CAN
Hohenems, Criterium
NE
Criterium
AUT
2e etappe deel b Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Etappe
BEL
2e etappe deel a Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Ploegentijdrit
BEL
1e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Murtosa - Anadia, U23
NE
Wedstrijd
POR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burundi
CN
Nationaal kampioenschap
BDI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Burundi
CN
Nationaal kampioenschap
BDI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Burundi (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BDI
Oita-shi, Criterium
Oita Ikoinomichi Criterium
1.CRT
Criterium
JPN
1e etappe Oviedo
Challenge Vetusta
NE
Etappe
ESP
Pan American Games, Op de weg
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Op de weg (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Plombières
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Criterium
POL
1e etappe Sprinterskye Igri
NE
Etappe
UKR
Proloog Terva Stage Race
NE
Proloog
FIN
1e etappe Terva Stage Race
NE
Criterium
FIN
6e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
8e etappe deel a Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
8e etappe deel b Tour de la Guadeloupe
2.2
Individuele tijdrit
GUA
4e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe Tour de Tweed
Battle on the Border
NE
Etappe
AUS
2e etappe Tour of Scotland (V)
2.1WE
Etappe
GBR
3e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
4e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Etappe
ROM
Tuzla
Memorijal Svi Tuzlanski biciklisti
NE
Wedstrijd
BIH
9e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Costa Rica (V)
2.2
Individuele tijdrit
CRC
2e etappe Vuelta a Palencia
NE
Etappe
ESP
11 augustus
Bad Homburg, Criterium
Rund um den Kurpark
1.CRT
Criterium
GER
Bellheim
Grosser Silber-Pils Erdinger Preiss
NE
Wedstrijd
GER
Bierbeek, Nieuwelingen (a)
Bierbeek-Bremt
NE
Wedstrijd
BEL
Curia, U23
NE
Wedstrijd
POR
Europees Kampioenschap, Op de weg, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
5e etappe GP de la Matapédia
NE
Etappe
CAN
Holbæk
Holbæk CR
NE
Wedstrijd
DEN
Huldenberg, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Independence Day Classic
NE
Wedstrijd
PAK
Kilmessan
Collins/Christle Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
King Valley, Cyclocross
NE
Wedstrijd
AUS
King Valley, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
AUS
King Valley, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
AUS
King Valley, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
AUS
King Valley, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
AUS
King Valley, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
AUS
Komárom
Brigetio Road Race
NE
Wedstrijd
HUN
3e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Etappe
BEL
2e etappe Lidice
NE
Klimwedstrijd
CZE
Merksem (V)
Merxem Classic
1.2
Wedstrijd
BEL
Mizieb, Chrono
Mizieb Hill Climb
NE
Individuele tijdrit
MLT
1e etappe Mongolia Bike Challenge, Mountainbike
NE
Etappe
MGL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Malta
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MLT
Norg
Slag om Norg
1.1
Wedstrijd
NED
Oiartzun (a)
Xanisteban Saria
NE
Wedstrijd
ESP
Oita-shi
Oita Cycle Road Race
1.2
Wedstrijd
JPN
2e etappe Oviedo
Challenge Vetusta
NE
Etappe
ESP
Pan American Games, BMX
JR
Wedstrijd
Pan American Games, BMX (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Poggiana
GP di Poggiana
1.2
Wedstrijd
ITA
6e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
Santa Maria
Santa Maria Sprint Elite Race
NE
Wedstrijd
MLT
Schoonaarde
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Sprinterskye Igri
NE
Klimwedstrijd
UKR
Stafford, Criterium
Stafford Town Centre
NE
Criterium
GBR
2e etappe Terva Stage Race
NE
Etappe
FIN
9e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
5e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
3e etappe Tour de Tweed
Battle on the Border
NE
Individuele tijdrit
AUS
4e etappe Tour de Tweed
Battle on the Border
NE
Criterium
AUS
3e etappe Tour of Scotland (V)
2.1WE
Etappe
GBR
Vayrac, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
Vlaamse/Antwerpse Havenpijl
2 Districtenpijl Ekeren - Deurne
1.2
Wedstrijd
BEL
10e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Individuele tijdrit
POR
3e etappe Vuelta a Costa Rica (V)
2.2
Etappe
CRC
3e etappe Vuelta a Palencia
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta Ciudad de Leon - Huanuco
NE
Etappe
PER
Vuelta de San Lorenzo
NE
Wedstrijd
HON
Warszawa
Memoriał Stanisława Królaka
NE
Wedstrijd
POL
Zevenbergen, Omnium
Profronde van Zevenbergen / Wielerweekend Moerdijk
1.CRT
Criterium
NED
12 augustus
1e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Kotem
Kotem-Maasmechelen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Mongolia Bike Challenge, Mountainbike
NE
Etappe
MGL
3e etappe Sprinterskye Igri
NE
Etappe
UKR
Proloog Tour of Utah
2.HC
Proloog
USA
4e etappe Vuelta a Palencia
NE
Etappe
ESP
Wilrijk, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
13 augustus
Balmberg
Rüttenen - Balmberg
NE
Klimwedstrijd
SUI
2e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Heusden
Heusden Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
Lessines
Lessen - GP des Carrières
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Mekong Delta Cycling Cup
NE
Etappe
VIE
3e etappe Mongolia Bike Challenge, Mountainbike
NE
Etappe
MGL
Montpinchon
GP de Saint-Laurent
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Tour of Utah
2.HC
Etappe
USA
1e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
14 augustus
3e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Proloog Hartbergerland Weltradsportwoche
NE
Proloog
AUT
Heugnes
GP Christian Fenioux
NE
Wedstrijd
FRA
Hoeleden, Nieuwelingen
Hoeleden Dries
NE
Wedstrijd
BEL
Huldenberg
Halfoogst Wielerwedstrijd
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Mekong Delta Cycling Cup
NE
Etappe
VIE
4e etappe Mongolia Bike Challenge, Mountainbike
NE
Etappe
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
2e etappe Tour of Utah
2.HC
Etappe
USA
2e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
14e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
15 augustus
1e etappe Arctic Race of Norway
2.HC
Etappe
NOR
4e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Bleid, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
NE
Ploegentijdrit
CZE
Dachau, Criterium
NE
Criterium
GER
Hadsten, Criterium
NE
Criterium
DEN
Harestua, Chrono
Kalas Record Mila
NE
Individuele tijdrit
NOR
1e etappe Hartbergerland Weltradsportwoche
NE
Etappe
AUT
Hoeleden, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Huesca
GP San Lorenzo
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe La Transrégionale
NE
Etappe
CMR
3e etappe Mekong Delta Cycling Cup
NE
Etappe
VIE
5e etappe Mongolia Bike Challenge, Mountainbike
NE
Etappe
MGL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Seychellen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SEY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
1.CRT
Criterium
FRA
Szydlowiec
Puchar Ministra Obrony Narodowej - Puchar Mon
1.2
Wedstrijd
POL
Tielt-Winge
Grote Kermisprijs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Utah
2.HC
Etappe
USA
3e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
16 augustus
2e etappe Arctic Race of Norway
2.HC
Etappe
NOR
5e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
1e etappe Copa Norte-Nordeste de Ciclismo
NE
Individuele tijdrit
BRA
2e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
2.1
Etappe
CZE
Fermo
GP Capodarco
1.2
Wedstrijd
ITA
2e etappe Hartbergerland Weltradsportwoche
NE
Etappe
AUT
4e etappe Mekong Delta Cycling Cup
NE
Etappe
VIE
6e etappe Mongolia Bike Challenge, Mountainbike
NE
Etappe
MGL
1e etappe The JT Children Foundation
NE
Etappe
GUA
2e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Ploegentijdrit
FRA
Proloog 1e etappe Tour de l'Est International
NE
Proloog
CIV
4e etappe Tour of Utah
2.HC
Etappe
USA
4e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
Waasmunster (c)
Waasmunster-Sombeke
NE
Wedstrijd
BEL
17 augustus
2e etappe 3 Stage Race
NE
Etappe
ANT
1e etappe 3 Stage Race
NE
Individuele tijdrit
ANT
3e etappe Arctic Race of Norway
2.HC
Etappe
NOR
6e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
Broadford, Cyclocross
Melbourne Grand Prix # 1
C2
Wedstrijd
AUS
Broadford, Cyclocross (V)
Melbourne Grand Prix # 1
C2
Wedstrijd
AUS
Broadford, Cyclocross, Junioren
Melbourne Grand Prix # 1
NE
Wedstrijd
AUS
Broadford, Cyclocross, Junioren (V)
Melbourne Grand Prix # 1
NE
Wedstrijd
AUS
Broadford, Cyclocross, Nieuwelingen
Melbourne Grand Prix # 1
NE
Wedstrijd
AUS
Broadford, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Melbourne Grand Prix # 1
NE
Wedstrijd
AUS
1e etappe Brusque
Volta de Brusque
NE
Etappe
BRA
7e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
Collie
Collie - Donnybrook - Collie
NE
Wedstrijd
AUS
2e etappe Copa Norte-Nordeste de Ciclismo
NE
Etappe
BRA
3e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
2.1
Etappe
CZE
1e etappe GP Ciudad de Rio Tercero
NE
Individuele tijdrit
ARG
3e etappe deel a Hartbergerland Weltradsportwoche
NE
Klimwedstrijd
AUT
3e etappe deel b Hartbergerland Weltradsportwoche
NE
Individuele tijdrit
AUT
5e etappe Mekong Delta Cycling Cup
NE
Etappe
VIE
15e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Mortágua
Grande Premio de Mortágua
NE
Wedstrijd
POR
Mount Washington
Mount Washington Hillclimb
NE
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
CN
Nationaal kampioenschap
SEY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TRD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TRD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Othée
Challenge Joseph Swerts
NE
Wedstrijd
BEL
Pijnacker, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
NED
1e etappe Ronde des Vallées, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
Steenhuize-Wijnhuize (V)
Flanders Ladies Classic - Sofie de Vuyst
1.2
Wedstrijd
BEL
Stolberg, Criterium
Stolberg-Breinig - BSR Radsporttag
NE
Criterium
GER
Sucha Beskidzka
Memorial Henryka Lasaka
1.2
Wedstrijd
POL
2e etappe The JT Children Foundation
NE
Etappe
GUA
3e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Utah
2.HC
Etappe
USA
Vårgårda, Chrono (V)
Open de Suede Vargarda TTT
1.WWT
Ploegentijdrit
SWE
5e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
Zreče
Skok na Roglo
NE
Wedstrijd
SLO
18 augustus
's Gravenwezel
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe 3 Stage Race
NE
Etappe
ANT
Ampleforth
Ryedale Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Ampleforth (V)
Ryedale Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Arctic Race of Norway
2.HC
Etappe
NOR
Avranches - Saint-Martin-de-Landelles
La Poly Normande
1.1
Wedstrijd
FRA
Aywaille, Junioren
La Philippe Gilbert
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
7e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Biron (V)
La Perigord
1.2
Wedstrijd
FRA
Broadford, Cyclocross (a)
Melbourne Grand Prix # 2
C2
Wedstrijd
AUS
Broadford, Cyclocross (V) (a)
Melbourne Grand Prix # 2
C2
Wedstrijd
AUS
Broadford, Cyclocross, Junioren (a)
Melbourne Grand Prix # 2
NE
Wedstrijd
AUS
Broadford, Cyclocross, Junioren (V) (a)
Melbourne Grand Prix # 2
NE
Wedstrijd
AUS
Broadford, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Melbourne Grand Prix # 2
NE
Wedstrijd
AUS
Broadford, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (a)
Melbourne Grand Prix # 2
NE
Wedstrijd
AUS
Cagua
Clasico Amigos del Ciclismo
NE
Wedstrijd
VEN
Casentino
Giro del Casentino
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Clasico El Colombiano
NE
Etappe
COL
3e etappe Copa Norte-Nordeste de Ciclismo
NE
Etappe
BRA
4e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
2.1
Etappe
CZE
Donaghadee
North Down GP
NE
Wedstrijd
IRL
Etten-Leur, Criterium
Profronde van Etten-Leur
1.CRT
Criterium
NED
2e etappe GP Ciudad de Rio Tercero
NE
Etappe
ARG
4e etappe Hartbergerland Weltradsportwoche
NE
Klimwedstrijd
AUT
Heerhugowaard
NE
Wedstrijd
NED
Ivanic-Grad
Memorijal Stjepan Grgac
NE
Wedstrijd
CRO
Jedlicze - Zdroj
Puchar Uzdrowisk Karpackich
1.2
Wedstrijd
POL
Krasnodar, Criterium
Krasnodar
NE
Criterium
RUS
4e etappe La Transrégionale
NE
Etappe
CMR
Langemark (c)
Langemark-Madonna
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Mekong Delta Cycling Cup
NE
Etappe
VIE
16e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Nairobi
Cycle the circuit Bike the Night
NE
Wedstrijd
KEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nettetal
Großer Preis von Nettetal
NE
Wedstrijd
GER
Odense
Fyen Rundt
1.1
Wedstrijd
DEN
2e etappe Ronde des Vallées, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Ronde des Vallées, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
San Andres de Giles
GP Domingo Yacoy
NE
Wedstrijd
ARG
Santiago
El Transito
NE
Wedstrijd
CHI
Sepang, Criterium
Sepang International Circuit
NE
Criterium
MAS
Singapore
SCF Cycle Challenge
NE
Wedstrijd
SIN
3e etappe The JT Children Foundation
NE
Etappe
GUA
4e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
3e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
2e etappe deel a Tour de la Guyane Française
NE
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe deel b Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
6e etappe Tour of Utah
2.HC
Etappe
USA
Vårgårda (V)
Open de Suede Vargarda
1.WWT
Wedstrijd
SWE
Valkenswaard, Mountainbike
CDM
XCE
NED
3e etappe Vuelta Ciudad de Leon - Huanuco
NE
Etappe
PER
Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Windhoek (f)
Copper Kettle
NE
Wedstrijd
NAM
19 augustus
's Gravenwezel, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
2e etappe Clasico El Colombiano
NE
Etappe
COL
3e etappe GP Ciudad de Rio Tercero
NE
Etappe
ARG
5e etappe La Transrégionale
NE
Derny
CMR
Le Pertre, U23
Circuit des 2 Provinces - Le Pertre
NE
Wedstrijd
FRA
7e etappe Mekong Delta Cycling Cup
NE
Etappe
VIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
1e etappe Tour d'Indonesia
2.1
Etappe
INA
5e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
4e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
3e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
Xàtiva
Trofeu Fira d'Agost
NE
Wedstrijd
ESP
20 augustus
Alcobaça
Circuito de São Bernardo
NE
Wedstrijd
POR
Bellignies
GP des Marbriers
1.2
Wedstrijd
FRA
Colindres
Memorial Juan Manuel Santisteban
NE
Wedstrijd
ESP
De Lier
Ronde van de Lier
NE
Wedstrijd
NED
Gambassi
G.P.Chianti Colline d´Elsa
NE
Wedstrijd
ITA
GP Paquot René
Jauche
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Mekong Delta Cycling Cup
NE
Etappe
VIE
9e etappe Mekong Delta Cycling Cup
NE
Etappe
VIE
2e etappe Tour d'Indonesia
2.1
Etappe
INA
6e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
6e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
4e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
Wervik (a)
Omloop van de Grensstreek IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Zottegem
Dr Tistaertprijs, GP Stad Zottegem, Egmont Race
1.1
Wedstrijd
BEL
21 augustus
Belorechensk, Koppelkoers
NE
Koppelwedstrijd
RUS
Proloog 1e etappe Clásica Ciudad de Soacha
Luis Carlos Galán Sarmiento
NE
Proloog
COL
De Klinge
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
3e etappe Tour d'Indonesia
2.1
Etappe
INA
8e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
5e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
Veenendaal
Veenendaal - Veenendaal, Dutch Food Valley Classic, Arnhem - Veenendaal Classic
1.1
Wedstrijd
NED
15e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
22 augustus
2e etappe Clásica Ciudad de Soacha
Luis Carlos Galán Sarmiento
NE
Etappe
COL
1e etappe Colorado Classic (V)
2.1WE
Etappe
USA
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
2e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Individuele tijdrit
BEL
4e etappe Tour d'Indonesia
2.1
Etappe
INA
7e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
6e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Individuele tijdrit
DEN
1e etappe Tour of Norway (V)
Ronde van Noorwegen
2.WWT
Etappe
NOR
23 augustus
Belorechensk
NE
Ploegentijdrit
RUS
3e etappe Clásica Ciudad de Soacha
Luis Carlos Galán Sarmiento
NE
Klimwedstrijd
COL
2e etappe Colorado Classic (V)
2.1WE
Etappe
USA
Hürth, Criterium
Nacht von Hürth
1.CRT
Criterium
GER
1e etappe Hotter 'N Hell Hundred
Wichita Falls Stage Race
NE
Criterium
USA
Kortrijk, Criterium
GP Stad Kortrijk
NE
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, China
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, China (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mali
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MLI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Pakistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Pakistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
3e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
5e etappe Tour d'Indonesia
2.1
Etappe
INA
8e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
7e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
2e etappe Tour of Norway (V)
Ronde van Noorwegen
2.WWT
Etappe
NOR
24 augustus
Arima, Criterium
NE
Criterium
TRD
8e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
4e etappe Clásica Ciudad de Soacha
Luis Carlos Galán Sarmiento
NE
Etappe
COL
3e etappe Colorado Classic (V)
2.1WE
Etappe
USA
2e etappe Hotter 'N Hell Hundred
Wichita Falls Stage Race
NE
Etappe
USA
Krvavec
Vzpon na Krvavec
NE
Wedstrijd
SLO
Marke
Grote Prijs Gemeente Marke
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Morecambe (V)
North West Tour Three Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Servië
NE
Criterium
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, China (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CHN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Honduras
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HON
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Honduras (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HON
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Honduras
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HON
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Honduras
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HON
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Servië
CN
Nationaal kampioenschap
SRB
Ostrava
Memorial Jana Veselého
NE
Wedstrijd
CZE
Póvoa da Galega
NE
Wedstrijd
POR
Pan Afrikaanse Spelen, Op de weg, Ploegentijdrit (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Pan Afrikaanse Spelen, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Porcheresse, Amateurs
GP Wandrille Lacroix
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
Rummen
Rummen-Geetbets IC 2 - GP Georges Lassaut
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Saint-Brieuc Agglo-Tour
NE
Etappe
FRA
2e etappe Timaru 2 day Tour
South Canterbury Tour
NE
Etappe
NZL
1e etappe Timaru 2 day Tour
South Canterbury Tour
NE
Individuele tijdrit
NZL
3e etappe Timaru 2 day Tour
South Canterbury Tour
NE
Etappe
NZL
1e etappe Tlmace
NE
Criterium
SVK
9e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
8e etappe deel b Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
8e etappe deel a Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour Montana Zuleta
NE
Etappe
ECU
4e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
3e etappe Tour of Norway (V)
Ronde van Noorwegen
2.WWT
Etappe
NOR
Vertova, Junioren (a)
Trofeo Comune di Vertova
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Vigo (a)
GP Cidade de Vigo
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
NE
Ploegentijdrit
ESP
Vuelta Quetzal
NE
Wedstrijd
ESA
25 augustus
Córdoba
Clasica Tratados de Córdoba
NE
Wedstrijd
MEX
Cessange
Festival Cessange/Leudelange
NE
Wedstrijd
LUX
4e etappe Colorado Classic (V)
2.1WE
Etappe
USA
1e etappe Cowbell Cycling League
NE
Etappe
GHA
Gelsenkirchen, Criterium
Citynacht von Gelsenkirchen
NE
Criterium
GER
Hamburg
Cyclassics Hamburg, HEW Cyclassics - Vattenfall, BemerCyclassics
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
GER
Helsinki
Tour de Helsinki
NE
Wedstrijd
FIN
Hohenstein-Ernstthal
Rund um den Sachsenring
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe Hotter 'N Hell Hundred
Wichita Falls Stage Race
NE
Criterium
USA
Ikla, Chrono
NE
Individuele tijdrit
EST
Malveira
Circuito da Malveira
NE
Wedstrijd
POR
Maringá
Copa Cidade Cancao
NE
Wedstrijd
BRA
Memorial Gustava Sumika - Farm Tour Hrabyne
NE
Wedstrijd
CZE
Merksem
Schaal Sels - Johan Museeuw Classic
1.1
Wedstrijd
BEL
2e etappe Morecambe (V)
North West Tour Three Day
NE
Etappe
GBR
Mulgowie
Charles Coin Memorial
NE
Wedstrijd
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Honduras
CN
Nationaal kampioenschap
HON
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Honduras (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HON
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Pakistan
CN
Nationaal kampioenschap
PAK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Honduras
CN
Nationaal kampioenschap
HON
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Honduras
CN
Nationaal kampioenschap
HON
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
NE
Nationaal kampioenschap
POL
Norrtelje
Roslagsbro Linje
NE
Wedstrijd
SWE
1e etappe Pilis Kupa Hegyi Idofutam
NE
Etappe
HUN
Puurs (c)
NE
Wedstrijd
BEL
Radviliskis
NE
Wedstrijd
LTU
Rinconada de los Andes
Carrera para los Bomberos
NE
Wedstrijd
CHI
5e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
Rovescala
GP Colli Rovescalesi
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Saint-Brieuc Agglo-Tour
NE
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Saint-Brieuc Agglo-Tour
NE
Etappe
FRA
San Luis Potosí
Clásica Feria San Luis Rey
NE
Wedstrijd
MEX
Sevnica
Skok na Lisco
NE
Wedstrijd
SLO
Sun City
Lost City Classic - Cycle for Cansa
NE
Wedstrijd
RSA
4e etappe Timaru 2 day Tour
South Canterbury Tour
NE
Etappe
NZL
5e etappe Timaru 2 day Tour
South Canterbury Tour
NE
Etappe
NZL
Tlaxcala
Clásica Miguel Arroyo
NE
Wedstrijd
MEX
2e etappe Tlmace
NE
Etappe
SVK
10e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
9e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour Montana Zuleta
NE
Etappe
ECU
5e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
4e etappe Tour of Norway (V)
Ronde van Noorwegen
2.WWT
Etappe
NOR
1e etappe Tour of Samoa
NE
Etappe
SAM
2e etappe Tour of Samoa
NE
Etappe
SAM
Ulster Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
NE
Regionaal kampioenschap
IRL
Vertova, Junioren
Trofeo Emilio Paganessi
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Vigo (e)
GP Cidade de Vigo
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta Ciudad de Leon - Huanuco
NE
Individuele tijdrit
PER
Wuustwezel, Junioren
Omloop der Vlaamse Gewesten
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
26 augustus
1e etappe Belorechensk
NE
Etappe
RUS
Geraardsbergen
Stadsprijs Geraardsbergen - Muur Classic
NE
Wedstrijd
BEL
Hellemmes
Critérium du Guidon d'Or d'Hellemmes
1.CRT
Wedstrijd
FRA
Leicester
Leicester Kermesse Castle Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Moita
Circuito da Moita - Oeste
NE
Wedstrijd
POR
3e etappe Morecambe (V)
North West Tour Three Day
NE
Etappe
GBR
Nafarros
Circuito de Nafarros
NE
Wedstrijd
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Pan Afrikaanse Spelen, Op de weg (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Pan Afrikaanse Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Stekene (b)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour of Samoa
NE
Etappe
SAM
4e etappe Tour of Samoa
NE
Etappe
SAM
3e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
27 augustus
2e etappe Belorechensk
NE
Criterium
RUS
Hafnarfjörður
NE
Criterium
ISL
José, Amateurs
Jose-Battice - GP de la Fête de José
NE
Wedstrijd
BEL
Lendelede, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Naaldwijk, Criterium
Valstar Holland
1.CRT
Criterium
NED
Oordegem (a)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Samoa
NE
Etappe
SAM
2e etappe Tour of the Great South Coast
NE
Etappe
AUS
1e etappe Tour of the Great South Coast
NE
Criterium
AUS
Tremelo (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Tremelo, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Zussen, Nieuwelingen
Riemst (Zussen)
NE
Wedstrijd
BEL
28 augustus
3e etappe Belorechensk
NE
Etappe
RUS
12e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
Hannover, Criterium
Nacht von Hannover
1.CRT
Criterium
GER
11e etappe La Transrégionale
NE
Etappe
CMR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, China
CN
Nationaal kampioenschap
CHN
Oudenburg (a)
Memorial Danny Jonckheere Oudenburg IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Overijse
Druivenkoers
1.1
Wedstrijd
BEL
Pan Afrikaanse Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
2e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
6e etappe Tour of Samoa
NE
Etappe
SAM
3e etappe Tour of the Great South Coast
NE
Etappe
AUS
5e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XCE, Elite
CM
Wereldkampioenschap
16e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
29 augustus
1e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.HC
Etappe
GER
1e etappe Giro della Lunigiana, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
Kalfort, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kortemark
Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Pan Afrikaanse Spelen, Op de weg, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
3e etappe deel b Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe deel a Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Tour of the Great South Coast
NE
Criterium
AUS
5e etappe Tour of the Great South Coast
NE
Ploegentijdrit
AUS
6e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Tenerife
NE
Etappe
ESP
30 augustus
1e etappe Almaty
Kivilev Memorial, Tour of Almaty
2.1
Etappe
KAZ
Almelo, Criterium
Profronde van Almelo, Nacht van Almelo
NE
Criterium
NED
2e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.HC
Etappe
GER
1e etappe Gateway Cup
NE
Etappe
USA
2e etappe deel a Giro della Lunigiana, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
2e etappe deel b Giro della Lunigiana, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
ITA
1e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.1MJ
Etappe
SUI
1e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Individuele tijdrit
USA
Herning, Criterium (a)
NE
Criterium
DEN
Loudun (V)
Classic Féminine Vienne Poitou-Charentes, Picto-Charentaise
1.2
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Proloog 1e etappe Svanesund
Svanesunds 3-dagars
NE
Proloog
SWE
1e etappe Tour de DMZ, Junioren
2.Ncup
Etappe
KOR
4e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
6e etappe Tour of the Great South Coast
NE
Etappe
AUS
7e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
2e etappe deel b Vuelta a Tenerife
NE
Etappe
ESP
2e etappe deel a Vuelta a Tenerife
NE
Ploegentijdrit
ESP
31 augustus
2e etappe Almaty
Kivilev Memorial, Tour of Almaty
2.1
Etappe
KAZ
Belmopan, Criterium
NE
Criterium
BIZ
Blangy
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Camp de Occidente
NE
Etappe
NIC
Carnago
GP Industria Artigianato e Commercio Carnaghese
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Cowbell Cycling League
NE
Etappe
GHA
Crevedia
August Rush
NE
Wedstrijd
ROM
3e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.HC
Etappe
GER
2e etappe Gateway Cup
NE
Etappe
USA
3e etappe Giro della Lunigiana, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
2e etappe deel a GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.1MJ
Etappe
SUI
2e etappe deel b GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.1MJ
Individuele tijdrit
SUI
2e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Etappe
USA
Meulebeke
Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind
1.1
Wedstrijd
BEL
1e etappe Mpumalanga Tour
NE
Etappe
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nederhasselt (V)
Grote Prijs Tania De Jonge
NE
Wedstrijd
BEL
Paysandú
CAMS
NE
Wedstrijd
URU
Plouay (V)
GP Ouest France, GP de Plouay - Classic Lorient Agglomération
1.WWT
Wedstrijd
FRA
Rajecké Teplice, Criterium
NE
Criterium
SVK
Rize, Criterium
Karadeniz Kriteryum
NE
Criterium
TUR
Roanoke, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Roanoke, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Roanoke, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
USA
2e etappe Svanesund
Svanesunds 3-dagars
NE
Etappe
SWE
3e etappe Svanesund
Svanesunds 3-dagars
NE
Individuele tijdrit
SWE
Proloog 1e etappe Syysetapit
NE
Proloog
FIN
2e etappe Syysetapit
NE
Etappe
FIN
2e etappe Tour de DMZ, Junioren
2.Ncup
Etappe
KOR
7e etappe Tour of the Great South Coast
NE
Etappe
AUS
Viljandi
Mulgi Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
8e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Tenerife
NE
Etappe
ESP
Walhain, Amateurs
GP Ets. Yvan Stacquet
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
NE
Wereldkampioenschap
Wicklow
Laragh Classic
NE
Wedstrijd
IRL
Zamosc
Memorial Kaziemierza Kowalczyka
NE
Criterium
POL
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd