Alle wedstrijden

Toon:


01  augustus


 
Camors
Ronde des Korrigans
FRA 
 
Chaam, Criterium
Acht van Chaam
NED 
 
GER 
 
Sint-Niklaas, Criterium
GP Stad Sint-Niklaas
BEL 
 
FRA 
 
5e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest
BEL 
 
1e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
DEN 
 
CHN 
 
Proloog Volta a Portugal
Ronde van Portugal
POR 
 
Wels, Criterium
Welser Sparkassen Innenstadt-Kriterium
AUT 
 
Zillebeke
Zillebeke - Westouter - Zillebeke IC 1
BEL 
 

02  augustus


 
AUT 
 
FRA 
 
BEL 
 
FRA 
 
2e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
DEN 
 
CHN 
 
POR 
 
DOM 
 
GUA 
 
CZE 
 
Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag, Profronde Westland
NED 
 

03  augustus


 
Bruckmühl, Criterium
Bruckmühler Radsportnacht
GER 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ITA 
 
Heerlen
Profronde van Heerlen
NED 
 
1e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
BEL 
 
BEL 
 
FRA 
 
GUA 
 
3e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
DEN 
 
CHN 
 
POR 
 
GUA 
 
CZE 
 

04  augustus


 
Aachen
Rund um Dom und Rathaus
GER 
 
Bærums Verk
Spikkestadrunden
NOR 
 
AUT 
 
USA 
 
Debrecen (a)
Tour de Debrecen
HUN 
 
Donostia/San Sebastián
Clasica San Sebastian / Donostiako Klasikoa
ESP 
 
Erondegem (V)
Erondegemse Pijl, GP Geert Gillis
BEL 
 
BEL 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GER 
 
ITA 
 
Kalmar
Hansa Bygg Kalmar GP
SWE 
 
BEL 
 
BEL 
 
USA 
 
Maarheeze
Mijl van Mares
NED 
 
SVK 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
NZL 
 
FRA 
 
CAN 
 
GUA 
 
BEL 
 
FRA 
 
USA 
 
USA 
 
1e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 
4e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
DEN 
 
CHN 
 
1e etappe Veracruz
Veracruz - Alvarado - Veracruz
MEX 
 
POR 
 
GUA 
 
CZE 
 

05  augustus


 
Aix-en-Provence, Criterium
Ronde d'Aix-en-Provence, Ronde du Carnaval
FRA 
 
NED 
 
FRA 
 
Bad Homburg, Criterium
Rund um den Kurpark
GER 
 
Bochum
Sparkassen Giro Bochum
GER 
 
Brasschaat, Amateurs
Brasschaat Bethanie
BEL 
 
AUT 
 
URU 
 
URU 
 
VEN 
 
Emmen
Gouden Pijl
NED 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gathaithi
ZuZu VeloNos TT
KEN 
 
ITA 
 
Hasselt (g)
Hasselt Rapertingen
BEL 
 
Kastriot
Club Kastrioti Ferizaj
ALB 
 
BEL 
 
Lewiston
Auburn Lewiston Rotary Criterium
USA 
 
3e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
BEL 
 
Lombardsijde, Dernycriterium
Lombardsijde-Middelkerke
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
GER 
 
SVK 
 
CHI 
 
CHI 
 
SRB 
 
Oiartzun (a)
Xanisteban Saria
ESP 
 
GUY 
 
Semeliskes
ELEKTRĖNŲ
LTU 
 
FRA 
 
CAN 
 
GUA 
 
GUA 
 
BEL 
 
FRA 
 
USA 
 
2e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 
RWA 
 
5e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
DEN 
 
BEL 
 
POR 
 
COL 
 
GUA 
 
CZE 
 
Warszawa (h)
Memoriał Stanisława Królaka
POL 
 

06  augustus


 
Campo dos Goytacazes
Prova São Salvador
BRA 
 
FRA 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BEL 
 
Roosendaal
Draai van de Kaai
NED 
 
RUS 
 
CAN 
 
GUA 
 
BEL 
 
FRA 
 
3e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 
RWA 
 
USA 
 
POR 
 
COL 
 

07  augustus


 
FRA 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SUI 
 
RUS 
 
Steenwijk, Criterium
Spektakel van Steenwijk
NED 
 
GUA 
 
BEL 
 
FRA 
 
4e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 
RWA 
 
Proloog Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
ROM 
 
USA 
 
COL 
 
ESP 
 
LAT 
 

08  augustus


 
BEL 
 
Cherves
GP de Cherves
FRA 
 
 
 
 
 
EST 
 
Maastricht
Profronde van Maastricht, Ridder-Ronde, Bavaria-Ronde
NED 
 
FRA 
 
RUS 
 
GUA 
 
BEL 
 
FRA 
 
5e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 
RWA 
 
1e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
ROM 
 
USA 
 
POR 
 
COL 
 
ESP 
 

09  augustus


 
Briga
Trofeo Sportivi di Briga
ITA 
 
RSA 
 
CZE 
 
CAN 
 
CAN 
 
DEN 
 
Hafnarfjörður
Cannon Criterium
ISL 
 
BEL 
 
Oostvoorne
Profronde van Oostvoorne
NED 
 
RUS 
 
GUA 
 
FRA 
 
6e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 
RWA 
 
2e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
ROM 
 
USA 
 
POR 
 
COL 
 
ESP 
 

10  augustus


 
RSA 
 
CZE 
 
CAN 
 
CAN 
 
AUT 
 
AUS 
 
AUS 
 
RUS 
 
GUA 
 
FRA 
 
7e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 
RWA 
 
3e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
ROM 
 
USA 
 
POR 
 
COL 
 
PER 
 
ESP 
 

11  augustus


 
SRB 
 
2e etappe Brusque
Volta de Brusque
BRA 
 
1e etappe Brusque
Volta de Brusque
BRA 
 
RSA 
 
RSA 
 
CZE 
 
Dromore
John Beggs Memorial
GBR 
 
FRA 
 
SRB 
 
Evansville (a)
River City Bicycle Classic
USA 
 
CAN 
 
POL 
 
AUT 
 
Kemzeke (c)
Kemzeke-Tromp
BEL 
 
LAT 
 
Mizieb, Chrono
Mizieb Hill Climb
MLT 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
AUT 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
MLT 
 
Norg
Slag om Norg
NED 
 
1e etappe Oviedo
Challenge Vetusta
ESP 
 
 
 
 
 
BEL 
 
FRA 
 
Sucha Beskidzka
Memorial Henryka Lasaka
POL 
 
FIN 
 
FIN 
 
GUA 
 
GUA 
 
FRA 
 
FRA 
 
RWA 
 
ROM 
 
ROM 
 
USA 
 
Vårgårda, Chrono (V)
Open de Suede Vargarda TTT
SWE 
 
POR 
 
COL 
 
ESP 
 

12  augustus


 
BEL 
 
SRB 
 
Bellheim
Erdinger Preis
GER 
 
3e etappe Brusque
Volta de Brusque
BRA 
 
URU 
 
URU 
 
RSA 
 
CZE 
 
 
 
CAN 
 
AUT 
 
Jedlicze - Zdroj
Puchar Uzdrowisk Karpackich
POL 
 
Kilmessan
Collins/Christle Memorial
IRL 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
Komárom
Brigetio Road Race
HUN 
 
Leicester
Leicester Kermesse Castle Classic
GBR 
 
MGL 
 
AUS 
 
AUS 
 
BEL 
 
BEL 
 
2e etappe Oviedo
Challenge Vetusta
ESP 
 
 
 
 
 
Poggiana
GP di Poggiana
ITA 
 
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
UKR 
 
UKR 
 
UKR 
 
FIN 
 
GUA 
 
FRA 
 
RWA 
 
USA 
 
Voerendaal
Hel van Voerendaal
NED 
 
POR 
 
BEL 
 
COL 
 
Zevenbergen, Omnium
Profronde van Zevenbergen
NED 
 

13  augustus


 
 
 
AUT 
 
Kotem (a)
Kotem-Maasmechelen
BEL 
 
MGL 
 
Vårgårda (V)
Open de Suede Vargarda
SWE 
 
PER 
 
BEL 
 

14  augustus


 
Balmberg
Rüttenen - Balmberg
SUI 
 
 
 
AUT 
 
Heugnes
GP Christian Fenioux
FRA 
 
Heusden
Heusden Individueel
BEL 
 
Lessines
Lessen - GP des Carrières
BEL 
 
VIE 
 
MGL 
 
Montpinchon
GP de Saint-Laurent
FRA 
 
HUN 
 
COL 
 
PER 
 
LAT 
 

15  augustus


 
 
 
BEL 
 
ISL 
 
GER 
 
AUT 
 
Huesca
GP San Lorenzo
ESP 
 
PAK 
 
VIE 
 
MGL 
 
Perbais
Perbais-Walhain - GP Flahaut
BEL 
 
BEL 
 
Tielt-Winge
Grote Kermisprijs
BEL 
 
HUN 
 
FRA 
 
AUS 
 
AUS 
 
COL 
 
PER 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

16  augustus


 
NOR 
 
 
 
Fermo
GP Capodarco
ITA 
 
AUT 
 
NOR 
 
VIE 
 
MGL 
 
BEL 
 
HUN 
 
FRA 
 
AUS 
 
USA 
 
COL 
 
PER 
 

17  augustus


 
NOR 
 
 
 
BRA 
 
AUT 
 
Kortrijk, Criterium
GP Stad Kortrijk
BEL 
 
MGL 
 
BEL 
 
HUN 
 
FRA 
 
FRA 
 
NOR 
 
AUS 
 
USA 
 
Valencia
Trofeu Fira d'Agost
ESP 
 
COL 
 
PER 
 
Waasmunster (c)
Waasmunster-Sombeke
BEL 
 

18  augustus


 
NOR 
 
 
 
Collie
Collie - Donnybrook - Collie
AUS 
 
BRA 
 
Diex
Völkermarkter Radsporttage, Diexer Bergrennen
AUT 
 
ARG 
 
FIN 
 
Le Locle
Le Locle - Som-Martel
SUI 
 
SVK 
 
Minsk
Minsk Cup
BLR 
 
Mortágua
Grande Premio de Mortágua
POR 
 
Mount Washington
Mount Washington Hillclimb
USA 
 
RUS 
 
IRL 
 
IRL 
 
IRL 
 
IRL 
 
IRL 
 
IRL 
 
IRL 
 
GER 
 
GER 
 
NED 
 
BEL 
 
FRA 
 
San Lorenzo
Vuelta a San Lorenzo
BOL 
 
Steenhuize-Wijnhuize (V)
Flanders Ladies Classic - Sofie de Vuyst
BEL 
 
Stolberg, Criterium
Stolberg-Breinig - BSR Radsporttag
GER 
 
HUN 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
NOR 
 
AUS 
 
USA 
 
SWE 
 
COL 
 
Zreče
Skok na Roglo
SLO 
 

19  augustus


 
BEL 
 
NOR 
 
 
 
Bombarral
12 Voltas à Gafa
POR 
 
Burseryd
Västboloppet
SWE 
 
URU 
 
Casentino
Giro del Casentino
ITA 
 
BRA 
 
Diex
Völkermarkter Radsporttage, GP Südkärnten
AUT 
 
Donaghadee
North Down GP
GBR 
 
Etten-Leur, Criterium
Profronde van Etten-Leur
NED 
 
ARG 
 
Hamburg (b)
Cyclassics Hamburg, HEW Cyclassics - Vattenfall Cyclassics
GER 
 
NED 
 
Ivanic-Grad
Memorijal Stjepan Grgac
CRO 
 
MEX 
 
Jyväskylä
Tähtisadeajot
FIN 
 
SVK 
 
Langemark (c)
Langemark-Madonna
BEL 
 
VIE 
 
Minsk
GP Minsk
BLR 
 
Mulgowie
Charles Coin Memorial
AUS 
 
RUS 
 
IRL 
 
TRD 
 
Nettetal
Großer Preis von Nettetal
GER 
 
Rochefort
Mémorial Gilbert Letêcheur Rochefort IC 1
BEL 
 
BEL 
 
FRA 
 
FRA 
 
Singapore
Oue Downtown Carpark Race
SIN 
 
HUN 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
NOR 
 
AUS 
 
USA 
 
FRA 
 
COL 
 
Wuustwezel, Junioren
Omloop der Vlaamse Gewesten
BEL 
 

20  augustus


 
BEL 
 
Alcobaça
Circuito de São Bernardo
POR 
 
 
 
 
 
ARG 
 
Le Pertre, U23
Circuit des 2 Provinces - Le Pertre
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 

21  augustus


 
 
 
 
 
Bellignies
GP des Marbriers
FRA 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BEL 
 
Naaldwijk, Criterium
Valstar Holland
NED 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
Wervik (a)
Omloop van de Grensstreek IC 1
BEL 
 
LAT 
 
Zottegem
Dr Tistaertprijs, GP Stad Zottegem
BEL 
 

22  augustus


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
Veenendaal
Veenendaal - Veenendaal, Dutch Food Valley Classic, Arnhem - Veenendaal Classic
NED 
 
Veenendaal (V)
Veenendaal - Veenendaal
NED 
 

23  augustus


 
 
 
 
 
RUS 
 
1e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
GER 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
BEL 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
ESP 
 

24  augustus


 
 
 
 
 
 
 
2e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
GER 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
CZE 
 
USA 
 
FRA 
 
FRA 
 
Nieuwpoort - Ieper
Great War Remembrance Race
BEL 
 
USA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
ESP 
 

25  augustus


 
ANT 
 
ANT 
 
 
 
 
 
Bad Leonfelden, Criterium
Weichselbaumer Kriterium
AUT 
 
 
 
RUS 
 
Córdoba
Clasica Tratados de Córdoba
MEX 
 
3e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
GER 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Helsinki
Helsinki Kortteliajo
FIN 
 
USA 
 
Krvavec
Vzpon na Krvavec
SLO 
 
SRB 
 
Marke
Grote Prijs Gemeente Marke
BEL 
 
Meulebeke (a)
Omloop Mandel-Leie-Schelde
BEL 
 
FJI 
 
FJI 
 
FJI 
 
PER 
 
PER 
 
PER 
 
PER 
 
FRA 
 
FRA 
 
POR 
 
Plouay (V)
GP Ouest France, GP de Plouay
FRA 
 
SVK 
 
USA 
 
Rummen (a)
Rummen-Geetbets IC 2 - GP Georges Lassaut
BEL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
FRA 
 
FRA 
 
Verrebroek (a)
Verrebroek-Beveren
BEL 
 
Vertova, Junioren (a)
Trofeo Comune di Vertova
ITA 
 
Vigo (a)
GP Cidade de Vigo
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
 
 

26  augustus


 
's-Heerenberg (a)
Henk Lubberding Classic
NED 
 
ANT 
 
Ampleforth
Ryedale Grand Prix
GBR 
 
 
 
URU 
 
Cessange
Festival Cessange/Leudelange
LUX 
 
4e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
GER 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Helsinki
Tour de Helsinki
FIN 
 
Hohenstein-Ernstthal
Rund um den Sachsenring
GER 
 
USA 
 
EST 
 
La Romana
Clasico Angel Garcia
DOM 
 
Ljubljana - Zagreb
Croatia - Slovenia
SLO 
 
Malveira
Circuito da Malveira
POR 
 
Merksem
Schaal Sels
BEL 
 
Nafarros
Circuito de Nafarros
POR 
 
FJI 
 
FJI 
 
FJI 
 
PER 
 
PER 
 
PER 
 
PER 
 
POL 
 
Ostrava
Memorial Gustava Sumika
CZE 
 
HUN 
 
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
FRA 
 
BEL 
 
USA 
 
Rovescala
GP Colli Rovescalesi
ITA 
 
San Luis Potosí
Clásica Feria San Luis Rey
MEX 
 
Soumagne (d)
GP de la Magne IC 1
BEL 
 
Sun City
Lost City Classic - Cycle for Cansa
RSA 
 
NZL 
 
NZL 
 
FRA 
 
FRA 
 
BRU 
 
IRL 
 
Utrecht (a)
Ronde van Midden-Nederland
NED 
 
Vertova, Junioren
Trofeo Emilio Paganessi
ITA 
 
Vigo (e)
GP Cidade de Vigo
ESP 
 
BEL 
 
ESP 
 
ESP 
 

27  augustus


 
 
 
 
 
Haaltert
Individueel - GP Jong Maar Moedig
BEL 
 
Hellemmes
Critérium du Guidon d'Or d'Hellemmes
FRA 
 
Moita
Circuito da Moita - Oeste
POR 
 
ESP 
 

28  augustus


 
FRA 
 
 
 
 
 
 
 
RUS 
 
Proloog Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
COL 
 
Geraardsbergen
Stadsprijs Geraardsbergen
BEL 
 
1e etappe Holland Ladies Tour (V)
Boels Rental Ladies Tour
NED 
 
BEL 
 
ESP 
 
LAT 
 

29  augustus


 
 
 
 
 
RUS 
 
COL 
 
1e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
COL 
 
CZE 
 
2e etappe Holland Ladies Tour (V)
Boels Rental Ladies Tour
NED 
 
Oudenburg (a)
Memorial Danny Jonckheere Oudenburg IC 1
BEL 
 
Overijse
Druivenkoers
BEL 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BEL 
 
ESP 
 
COL 
 

30  augustus


 
 
 
 
 
 
 
COL 
 
2e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
COL 
 
ITA 
 
ITA 
 
3e etappe Holland Ladies Tour (V)
Boels Rental Ladies Tour
NED 
 
Kortemark
Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark
BEL 
 
ESP 
 
COL 
 
ESP 
 

31  augustus


 
Almelo
Profronde van Almelo, Nacht van Almelo
NED 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
COL 
 
3e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
COL 
 
PAN 
 
DOM 
 
USA 
 
ITA 
 
SUI 
 
USA 
 
Hafjell
Hafjell GP
NOR 
 
DEN 
 
4e etappe Holland Ladies Tour (V)
Boels Rental Ladies Tour
NED 
 
SWE 
 
KOR 
 
AUS 
 
AUS 
 
FRA 
 
ESP 
 
COL 
 
ESP