Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 1991
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 augustus
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Shipston on Stour
Tour of the Cotswolds
NE
Wedstrijd
GBR
01 augustus
Bilzen
Criterium
BEL
Bilzen, Chrono
Individuele tijdrit
BEL
Reningelst
Internatie Reningelst IC 1
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag, Profronde Westland
Criterium
NED
02 augustus
Castillon-la-Bataille, Criterium
Criterium
FRA
Geraardsbergen, Criterium
Criterium
BEL
Heerlen
Profronde van Heerlen
Criterium
NED
Lede, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Maarheeze
Mijl van Mares
Criterium
NED
Oostvoorne, Criterium
Profronde van Oostvoorne
Criterium
NED
9e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
03 augustus
Aarsele, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Burgh-Haamstede, Amateurs
Wielerronde Burgh-Haamstede
NE
Criterium
NED
Dilsen
Criterium
BEL
Edenbridge
Criterium
GBR
La Louvière - Zegelsem, Amateurs
La Louvière-Brakel-Zegelsem
NE
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Amateurs
Sint-Christoffel prijs
NE
Wedstrijd
BEL
Meulebeke
Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind
Wedstrijd
BEL
Meulebeke, Junioren
Omloop Mandel-Leie-Schelde
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
10e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
04 augustus
Antwerpen (a)
GP Stad Antwerpen
Criterium
BEL
Bocholtz
Drielandenomloop
Wedstrijd
NED
Dun-le-Palestel, Criterium
NE
Criterium
FRA
Eksaarde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Goes (V)
NE
Criterium
NED
Goes, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
Ronde van Vlaanderen, Junioren
Wedstrijd
BEL
Sint-Truiden (a)
Criterium
BEL
11e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
Visé, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wincanton
Wincanton Classic, Rochester Classic
CDM/H
Wereldbeker
GBR
Wolvertem, Amateurs (c)
Wolvertem - Slozen
NE
Criterium
BEL
Yvoir, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
05 augustus
Beringen
Wedstrijd
BEL
Château-Chinon, Criterium
Criterium
FRA
Eeklo, Criterium
1.CRT
Criterium
BEL
Roosendaal
Draai van de Kaai
Criterium
NED
Sinaai, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Denijs
Wedstrijd
BEL
06 augustus
Lamballe
Criterium
FRA
1e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
4e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.2
Etappe
ESP
07 augustus
Boortmeerbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Remouchamps, Junioren
Remouchamps - Ferrières - Remouchamps
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
2e etappe deel b Ronde van de Kempen
Ploegentijdrit
BEL
2e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
08 augustus
Kortrijk, Criterium
GP Stad Kortrijk
Criterium
BEL
Maastricht (V)
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Surhuisterveen
Profronde van Surhuisterveen
Criterium
NED
Proloog Tour du Hainaut, Amateurs
Ronde van Henegouwen (amateurs)
Proloog
BEL
3e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
09 augustus
Aagtekerke, Amateurs
NE
Criterium
NED
Opstal
Buggenhout
Criterium
BEL
4e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Seilles, Amateurs
NE
Criterium
BEL
1e etappe Tour du Hainaut, Amateurs
Ronde van Henegouwen (amateurs)
Etappe
BEL
4e etappe deel a Tour of Britain
Etappe
GBR
4e etappe deel b Tour of Britain
Etappe
GBR
10 augustus
Donostia/San Sebastián
Clasica San Sebastian / Donostiako Klasikoa
CDM/H
Wereldbeker
ESP
Heusden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Belg
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
5e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
5e etappe deel b Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe deel b Tour du Hainaut, Amateurs
Ronde van Henegouwen (amateurs)
Etappe
BEL
2e etappe deel a Tour du Hainaut, Amateurs
Ronde van Henegouwen (amateurs)
Etappe
BEL
5e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
11 augustus
Érezée, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Meise, Nieuwelingen
Sint-Brixius-Rode
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
6e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
3e etappe Tour du Hainaut, Amateurs
Ronde van Henegouwen (amateurs)
Etappe
BEL
12 augustus
Borgt, Junioren
Borgt/Grimbergen
NE
Wedstrijd
BEL
Denderhoutem, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour du Hainaut, Amateurs
Ronde van Henegouwen (amateurs)
Etappe
BEL
1e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
13 augustus
Heusden
Heusden Individueel
Wedstrijd
BEL
Pan American Games, Op de weg
JR
Continentaal kampioenschap
5e etappe Tour du Hainaut, Amateurs
Ronde van Henegouwen (amateurs)
Etappe
BEL
2e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs
Wereldkampioenschap
14 augustus
Legnano
Coppa Bernocchi
Wedstrijd
ITA
6e etappe Tour du Hainaut, Amateurs
Ronde van Henegouwen (amateurs)
Etappe
BEL
3e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
15 augustus
Antwerpen - Tielen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Heusden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hoeleden, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Ninove, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Omloop Het Nieuwsblad, Junioren
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe deel a Tour du Hainaut, Amateurs
Ronde van Henegouwen (amateurs)
Individuele tijdrit
BEL
7e etappe deel b Tour du Hainaut, Amateurs
Ronde van Henegouwen (amateurs)
Etappe
BEL
4e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
16 augustus
Lissone
Coppa Agostoni
Wedstrijd
ITA
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
NE
Criterium
FRA
5e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
Wereldkampioenschap
Zierikzee, Amateurs
Criterium
NED
17 augustus
Auvelais, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Koudekerke, Amateurs
NE
Criterium
NED
Orense (a)
GP Cuprosan
Criterium
ESP
Outer, Amateurs
Outer
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
18 augustus
Abergavenny, Criterium
Wales Open Criterium
Criterium
GBR
Ciney, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Theux, Nieuwelingen (a)
Theux / La Reid
NE
Wedstrijd
BEL
Trofeo Paolin Fornero
NE
Wedstrijd
ITA
Wageningen (V)
NE
Criterium
NED
Wuustwezel, Junioren
Omloop der Vlaamse Gewesten
NE
Wedstrijd
BEL
Zürich
Meisterschaft von Zürich, Kampioenschap van Zürich
CDM/H
Wereldbeker
SUI
19 augustus
Balegem, Amateurs
Balegem
NE
Wedstrijd
BEL
Geetbets
Grote Geteprijs
Wedstrijd
BEL
Spiere
Spiere-Helkijn
NE
Wedstrijd
BEL
20 augustus
Gent - Wervik
Wedstrijd
BEL
Guazzora, Elite/U23
Circuito Guazzorese
NE
Wedstrijd
ITA
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
Wedstrijd
FRA
21 augustus
Herentals, Junioren (a)
Grote Prijs Rik Van Looy
NE
Wedstrijd
BEL
Herentals, Nieuwelingen
Grote Prijs Rik Van Looy
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
1e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
Veenendaal (V)
Veenendaal - Veenendaal
NE
Wedstrijd
NED
Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
22 augustus
Marostica
Circuito delle Mura - Città di Marostica
1.4
Wedstrijd
ITA
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
2e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
23 augustus
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
3e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
24 augustus
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland (V)
Panellinio - Neanides
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Oordegem, Amateurs
NE
Criterium
BEL
4e etappe deel b Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
4e etappe deel a Tour de la Province de Namur
Individuele tijdrit
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
25 augustus
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Dromou - Gynaikes
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
Nationaal kampioenschap
SUI
Sankt Johann in Tirol (V)
NE
Wedstrijd
AUT
5e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
CM
Wereldkampioenschap
26 augustus
Waanrode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
27 augustus
Castelnuovo Scrivia
Circuito Castelnovese
NE
Wedstrijd
ITA
Cerreto Guidi
G.P. Comune di Cerreto Guidi
NE
Wedstrijd
ITA
Emmen
Gouden Pijl
Criterium
NED
Haaltert, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Merendree, Amateurs
Merendree
NE
Wedstrijd
BEL
28 augustus
Maastricht
Profronde van Maastricht, Ridder-Ronde, Bavaria-Ronde,RSM WealerRonde
Criterium
NED
29 augustus
Kortemark
Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark
Wedstrijd
BEL
30 augustus
Roeselare, Criterium
Criterium
BEL
Tholen, Amateurs
NE
Criterium
NED
Proloog deel a Tour de Pologne
Tour of Poland
Criterium
POL
Proloog deel c Tour de Pologne
Tour of Poland
Afvalrace
POL
Proloog deel b Tour de Pologne
Tour of Poland
Puntenkoers
POL
31 augustus
Bailleul, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Giro del Veneto
Ronde van Venetië
Wedstrijd
ITA
Huppaye, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Middelburg, Amateurs
Zeeuwse jaarbeursronde
NE
Criterium
NED
Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nijverdal (a)
Caraco Omloop
NE
Criterium
NED
1e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis