Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 1987
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 augustus
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Shipston on Stour
Tour of the Cotswolds
NE
Wedstrijd
GBR
01 augustus
Buitenpost (V)
NE
Criterium
NED
Court-Saint-Étienne, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Dendermonde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
Wedstrijd
SUI
Kalfort (V)
Puurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kortenhoef
Criterium
NED
1e etappe Mi-Août Bretonne (V)
NE
Etappe
FRA
1e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Proloog Ronde van de Kempen
Proloog
BEL
02 augustus
Castillon-la-Bataille, Criterium
Criterium
FRA
Gippingen (a)
Open
Wedstrijd
SUI
Hijfte (V)
Lochristi
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel-Lo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Amateurs
Sint-Christoffel prijs
NE
Wedstrijd
BEL
Martigny - Mauvoisin
Open
Klimwedstrijd
SUI
2e etappe Mi-Août Bretonne (V)
NE
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
2e etappe deel b Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
2e etappe deel a Ronde van de Kempen
Ploegentijdrit
BEL
Ronde van Vlaanderen, Junioren
Wedstrijd
BEL
Sas van Gent
Grote CPC-Prijs
Criterium
NED
Sas van Gent, Amateurs
NE
Criterium
NED
8e etappe Vuelta Castilla y Leon
NE
Etappe
ESP
Wommelgem
Criterium
BEL
03 augustus
Château-Chinon, Criterium
Criterium
FRA
Cronostaffetta
NE
Ploegentijdrit
ITA
Geraardsbergen, Criterium
Criterium
BEL
3e etappe Mi-Août Bretonne (V)
NE
Etappe
FRA
3e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Roosendaal
Draai van de Kaai
Criterium
NED
Proloog Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Proloog
DEN
04 augustus
Destelbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Mi-Août Bretonne (V)
NE
Etappe
FRA
4e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
1e etappe deel b Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Individuele tijdrit
DEN
1e etappe deel a Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Etappe
DEN
Willebroek
Wedstrijd
BEL
05 augustus
Linne
Criterium
NED
5e etappe Mi-Août Bretonne (V)
NE
Etappe
FRA
Opstal
Buggenhout
Criterium
BEL
Renesse, Amateurs
NE
Criterium
NED
2e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Etappe
DEN
06 augustus
Proloog Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Etappe
USA
Domburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
Kortrijk, Criterium
GP Stad Kortrijk
Criterium
BEL
Linden, Amateurs
Linden
NE
Wedstrijd
BEL
Maarheeze
Mijl van Mares
Criterium
NED
Michelstadt
Rund um das Michelstädter Rathaus
NE
Criterium
GER
Oostvoorne, Criterium
Profronde van Oostvoorne
Criterium
NED
5e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
5e etappe deel b Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
Sint-Truiden (a)
Criterium
BEL
Sint-Truiden, Chrono
Individuele tijdrit
BEL
07 augustus
2e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Etappe
USA
Heikant (V)
Essen
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Mi-Août Bretonne (V)
NE
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
6e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
4e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Etappe
DEN
08 augustus
3e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Criterium
USA
Gippingen (V)
GP Kanton Aargau Gippingen
NE
Criterium
SUI
Hasselt (b)
Hasselt-Spalbeek
Criterium
BEL
Heusden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Heusden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Imola - San Marino
Coppa Placci
Wedstrijd
SMR
Kortgene, Amateurs
NE
Criterium
NED
7e etappe Mi-Août Bretonne (V)
NE
Etappe
FRA
Newby
Newby Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Putte, Amateurs
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Rumbeke (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Proloog
BEL
5e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Etappe
DEN
09 augustus
's-Heerenhoek, Amateurs
NE
Criterium
NED
Antwerpen (a)
GP Stad Antwerpen
Criterium
BEL
Buvrinnes, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Cras-Avernas, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Füllinsdorf (V)
Schönthal Rundfahrt
NE
Wedstrijd
SUI
Herselt
Criterium
BEL
Horrues, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kalmthout (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Koningslo, Amateurs
Koningslo-Vilvoorde
NE
Wedstrijd
BEL
Mühlheim
Mühlheim-Dietesheim
NE
Wedstrijd
GER
Meise, Nieuwelingen
Sint-Brixius-Rode
Wedstrijd
BEL
8e etappe Mi-Août Bretonne (V)
NE
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Pan American Games, Op de weg
JR
Continentaal kampioenschap
8e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
8e etappe deel b Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
6e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Etappe
DEN
10 augustus
4e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Criterium
USA
Heusden
Heusden Individueel
Wedstrijd
BEL
9e etappe Mi-Août Bretonne (V)
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
Valkenswaard (V)
NE
Criterium
NED
11 augustus
5e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Criterium
USA
Emmen
Gouden Pijl
Criterium
NED
10e etappe Mi-Août Bretonne (V)
NE
Etappe
FRA
3e etappe deel b Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
3e etappe deel a Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Ploegentijdrit
BEL
12 augustus
6e etappe deel A Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Etappe
USA
6e etappe deel B Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Criterium
USA
Donostia/San Sebastián
Clasica San Sebastian / Donostiako Klasikoa
1.2
Super Prestige Pernod
ESP
Maastricht
Profronde van Maastricht, Ridder-Ronde, Bavaria-Ronde,RSM WealerRonde
Criterium
NED
4e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
1e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
13 augustus
7e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Etappe
USA
11e etappe Mi-Août Bretonne (V)
NE
Etappe
FRA
Stok, Amateurs
Stok-Kortenaken
NE
Wedstrijd
BEL
Surhuisterveen
Profronde van Surhuisterveen
Criterium
NED
5e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
2e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
14 augustus
8e etappe deel B Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Criterium
USA
8e etappe deel A Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Etappe
USA
Melle, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
12e etappe Mi-Août Bretonne (V)
NE
Etappe
FRA
Oppuurs, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
3e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
15 augustus
Antwerpen - Tielen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Koudekerke, Amateurs
NE
Criterium
NED
13e etappe Mi-Août Bretonne (V)
NE
Etappe
FRA
Puivelde (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Rebecq-Rognon, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Scherpenzeel (V)
NE
Criterium
NED
7e etappe deel a Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Individuele tijdrit
BEL
7e etappe deel b Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
4e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
Wansin, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
16 augustus
Bad Homburg, Criterium
Rund um den Kurpark
NE
Wedstrijd
GER
Beervelde, Amateurs
Beervelde
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Etappe
USA
Dongen
Criterium
NED
Givry (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kaisten
Kaistenberg Rundfahrt
Open
Wedstrijd
SUI
14e etappe Mi-Août Bretonne (V)
NE
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
Nationaal kampioenschap
SUI
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
NE
Criterium
FRA
Sint-Joris-Weert, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wuustwezel, Junioren
Omloop der Vlaamse Gewesten
NE
Wedstrijd
BEL
17 augustus
Betekom, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Criterium
USA
Geetbets
Grote Geteprijs
Wedstrijd
BEL
Grimbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
18 augustus
11e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Etappe
USA
Erpe-Mere, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Gent - Wervik
Wedstrijd
BEL
Guazzora, Elite/U23
Circuito Guazzorese
NE
Wedstrijd
ITA
Zottegem
Dr Tistaertprijs, GP Stad Zottegem, Egmont Race
Wedstrijd
BEL
19 augustus
1e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
20 augustus
12e etappe deel B Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Etappe
USA
12e etappe deel A Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Individuele tijdrit
USA
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
Wedstrijd
BEL
Omloop Het Nieuwsblad, Junioren
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
21 augustus
13e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Etappe
USA
Tholen, Amateurs
NE
Criterium
NED
3e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
22 augustus
Comines (V)
NE
Wedstrijd
BEL
14e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Criterium
USA
Märstetten, Criterium (V)
1.CRT
Criterium
SUI
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
4e etappe deel b Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
4e etappe deel a Tour de la Province de Namur
Individuele tijdrit
BEL
Proloog Volta a Galicia
Proloog
ESP
Zierikzee, Amateurs
Criterium
NED
Zingem, Amateurs
Zingem Meerskant
NE
Wedstrijd
BEL
23 augustus
Bocholtz
Drielandenomloop
Wedstrijd
NED
15e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Etappe
USA
Proloog GP Guillaume Tell
Open
Proloog
SUI
Hofgeismar
NE
Criterium
GER
Leval-Trahegnies (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Meulebeke
Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind
Wedstrijd
BEL
Olten (V)
Rund um den Born
NE
Wedstrijd
SUI
5e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
1e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
24 augustus
16e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Criterium
USA
1e etappe GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
2e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
25 augustus
2e etappe GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
Wedstrijd
FRA
3e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
26 augustus
Anderlues (a)
Criterium
BEL
Dendermonde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
4e etappe deel b Volta a Galicia
Etappe
ESP
4e etappe deel a Volta a Galicia
Etappe
ESP
27 augustus
4e etappe GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
Legnano
Coppa Bernocchi
Wedstrijd
ITA
Lommel (a)
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Overijse, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
28 augustus
5e etappe deel A GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
5e etappe deel B GP Guillaume Tell
Open
Klimtijdrit
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
1e etappe Paris - Bourges
Etappe
FRA
Roeselare, Criterium
Criterium
BEL
Sterrebeek, Amateurs
Sterrebeek
NE
Wedstrijd
BEL
29 augustus
Giro del Veneto
Ronde van Venetië
Wedstrijd
ITA
6e etappe GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Dromou - Gynaikes
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Oud-Vossemeer
Ronde van Oud-Vossemeer
NE
Criterium
NED
3e etappe Paris - Bourges
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Paris - Bourges
Etappe
FRA
Ranst, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sankt Johann in Tirol (V)
CDM
Wereldbeker
AUT
Vossem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wielsbeke, Criterium
Criterium
BEL
Wielsbeke, Criterium
Criterium
BEL
30 augustus
Bassecourt
GP Jurassia
Open
Wedstrijd
SUI
7e etappe GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
Malveira
Circuito da Malveira
NE
Criterium
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Sint-Pieters-Leeuw
Leeuwse Pijl
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Westmalle (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zürich (V)
Meisterschaft von Zürich, Züri Metzgete
NE
Criterium
SUI
31 augustus
Proloog Giro della Valle d'Aosta
NE
Ploegentijdrit
ITA
Nevele, Amateurs
Nevele
NE
Wedstrijd
BEL
Putte
Putte-Mechelen
Criterium
BEL
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld