Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 1984
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 augustus
Friendship Games, Baan, 1 km
NE
Wedstrijd
Friendship Games, Baan, Achtervolging
NE
Wedstrijd
Friendship Games, Baan, Ploegenachtervolging
NE
Wedstrijd
Friendship Games, Baan, Puntenkoers
NE
Wedstrijd
Friendship Games, Baan, Sprint
NE
Wedstrijd
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite
JO
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
JO
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, Baan, Sprint
JO
Olympisch Kampioenschap
Pescara
Trofeo Matteotti
Wedstrijd
ITA
01 augustus
Beekbergen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
1.1
Wedstrijd
SUI
Linne
Criterium
NED
Moorsele
Wedstrijd
BEL
Renesse, Amateurs
NE
Criterium
NED
Sint-Truiden (a)
Criterium
BEL
1e etappe deel B Volta ao Alentejo
NE
Etappe
POR
1e etappe deel A Volta ao Alentejo
NE
Criterium
POR
02 augustus
Chaumeil
Bol d'or des Monédières/Tulle
Wedstrijd
FRA
Deerlijk
NE
Wedstrijd
BEL
Hanley
Hanley Town Centre, Elite, Criterium
Criterium
GBR
Maarheeze
Mijl van Mares
Criterium
NED
Stratford, Nieuwelingen
Hainault R.C. - Marcar Memorial Novices Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Volta ao Alentejo
NE
Etappe
POR
03 augustus
Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite
JO
Olympisch Kampioenschap
Tienen, Criterium
Criterium
BEL
3e etappe Volta ao Alentejo
NE
Etappe
POR
04 augustus
1e etappe Bennington (V)
Islington Bennington Two Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Bennington (V)
Islington Bennington Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
Brügg bei Biel (a)
Criterium
SUI
Catterick, Chrono
Ferryhill Wheelers C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cheshire
Stockport Clarion 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dilsen
Criterium
BEL
1e etappe Dormans Land
Giles Ree Memorial Two Day
NE
Etappe
GBR
Kortenhoef
Criterium
NED
Kortgene, Amateurs
NE
Criterium
NED
Lamballe
Criterium
FRA
London
London G.L.C. Road Race Championship
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
London, Nieuwelingen
London G.L.C. Novices Road Race Championship
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Newcastle
Tour of North Tyneside
NE
Wedstrijd
GBR
Peccioli
Coppa Sabatini
1.1
Wedstrijd
ITA
Raalte (V)
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Proloog Ronde van de Kempen
Proloog
BEL
Southport
R.A.F. Woodvale Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Speen
Hounslow & District Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Thetford
West Suffolk Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe deel A Volta ao Alentejo
NE
Individuele tijdrit
POR
4e etappe deel B Volta ao Alentejo
NE
Etappe
POR
Yorkshire
Yorkshire C.F. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
05 augustus
Aberdeen
Aberdeen & District C.A. - Furneaux Trophy 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Beerzel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Bennington (V)
Islington Bennington Two Day
NE
Etappe
GBR
Bournemouth
Wessex Division Circuit Championship
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Brentwood, Chrono
Eastern Counties C.A. 12 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bromsgrove
Bromsgrove Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Castillon-la-Bataille, Criterium
Criterium
FRA
Chichester
Fareham Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dormans Land
East Grinstead C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Dormans Land
Giles Ree Memorial Two Day
NE
Etappe
GBR
Downham Market
Kings Lynn C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Glasgow
Glasgow Centre & West of Scotland Road Race Championship
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Glasgow, Chrono (b)
Scottish National Championship 100 Time Trial
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Glasgow, Junioren
Glasgow Centre & West of Scotland Junior Road Race Championship
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Goole
Goole Vermuyden C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hartlepool
Hartlepool C.C.- Ken Gee Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Haworth
Croad Automatics Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Headcorn
Southborough & District Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Herselt
Criterium
BEL
Kaisten
Kaistenberg Rundfahrt
NE
Criterium
SUI
Keele
Velo Club Sneyd - Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
London, Chrono
Westerley 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Newport
Davies & Jeggo Motors, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nieuwegein
Criterium
NED
Olympische Spelen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
JO
Olympisch kampioenschap tijdrijden
2e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Seaton Burn
Barnesbury C.C. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Stratford
Dartford Wheelers- Eastway Circuit Race
NE
Criterium
GBR
Sutton Coldfield
Veterans - Royal Sutton C.C. Tim Stettner Memorial Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Swansea
West Wales Clarion Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Usk
Abercynon 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
5e etappe Volta ao Alentejo
NE
Etappe
POR
Wetherby
Pennine C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wetherby (V)
Yorkshire L.C.A. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
06 augustus
Beringen
Wedstrijd
BEL
Château-Chinon, Criterium
Criterium
FRA
3e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
3e etappe deel b Ronde van de Kempen
Ploegentijdrit
BEL
Roosendaal
Draai van de Kaai
Criterium
NED
07 augustus
4e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Sint-Denijs
Wedstrijd
BEL
Willebroek
Wedstrijd
BEL
08 augustus
deel b Glasgow
Glasgow Ivy C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Opstal
Buggenhout
Wedstrijd
BEL
5e etappe deel b Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
5e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Swindon
Swindon R.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Valkenswaard
Criterium
NED
Wallisellen
Criterium
SUI
Walshoutem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
09 augustus
Booischot
Wedstrijd
BEL
Echt
Criterium
NED
Kortrijk, Criterium
GP Stad Kortrijk
Wedstrijd
BEL
Linden, Amateurs
Linden
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
Etappe
SVK
10 augustus
Deurne
Criterium
NED
2e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
Etappe
SVK
6e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
deel b Stockport
Manchester B.C.F. Criterium
NE
Criterium
GBR
deel a Stockport, Junioren
Manchester B.C.F. Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Proloog Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Proloog
BEL
Ussel
Criterium
FRA
Zeilberg (V)
NE
Wedstrijd
NED
11 augustus
Down, Junioren
Maryland Wheelers Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Harrogate (V)
Harrogate Cycling Festival 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Heusden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Knutsford
Westwood 30 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Maryland
Maryland Wheelers - Tommy Givan Memorial Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Middlesbrough
Mike Binks Memorial Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Newport
Newport Phoenix 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nieuwendijk (V)
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
Etappe
SVK
7e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
7e etappe deel b Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe Saddleworth
Navigation Trophy Two Day
NE
Etappe
GBR
1e etappe Saddleworth
Navigation Trophy Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
Schoonaarde
Wedstrijd
BEL
Syston
Bradgate R.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Tonbridge
Sydenham Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
Wiltshire
Swindon R.C.- Circuit of Barbury Castle
NE
Wedstrijd
GBR
Zarlardinge, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zoutelande, Amateurs
NE
Criterium
NED
12 augustus
's-Heerenhoek
Regenboogkoers
Criterium
NED
's-Heerenhoek, Amateurs
NE
Criterium
NED
Alfold
Surrey Roads C.C. - Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Ayr
Ayr Roads Club 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ayrshire
Drummond Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Basildon (V)
Unity C.C.- Hireconomy 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bingham
Nottingham Clarion C.C. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bournemouth, Chrono
Bournemouth Arrow C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bridgwater
Weston-super-Mare Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cambridge
Century R.C. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cheshire
Manchester & District T.T.A. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Deeside
North of Scotland Championship 100 Time Trial
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Dortmund (b)
GP Union Dortmund, GP Union-Brauerei
1.1
Wedstrijd
GER
Dworp, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Embrach (a)
GP Kanton Zürich
NE
Wedstrijd
SUI
Fife
Scottish National Championship 12 Hour Time Trial
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Garstang, Chrono
Cleveleys 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Glasgow
Glasgow R.C. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Glasgow
Mid - Scotland C.A. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Harrogate
Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race
NE
Klimtijdrit
GBR
Harrogate
Steyr - Daimler - Puch Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe Harrogate
Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Harrogate
Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race
NE
Etappe
GBR
Heerle (V)
NE
Wedstrijd
NED
Helmshore, Junioren
East Lancashire R.C. Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Hull, Chrono
Bob Hudson Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kilsyth, Junioren
Glasgow Ivy C.C. Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Liverpool
East Liverpool Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Musselburgh
Crookes Trophy 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
4e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
Etappe
SVK
Omagh
Island C.C. - Tour of Tyrone
NE
Wedstrijd
GBR
Rhyl
Rhyl R.C.- Brenig Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Saddleworth
Navigation Trophy Two Day
NE
Etappe
GBR
Scole
Godric C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Shipston on Stour
Tour of the Cotswolds
NE
Wedstrijd
GBR
Southend, Chrono
Southend & County Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel b Sussex
East Sussex C.A. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Tadcaster (V)
Tadcaster Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Tadcaster, Junioren
Tadcaster Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe deel a Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
2e etappe deel b Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
Tre Valli Varesine
Ronde van de Drie Valleien
1.1
Wedstrijd
ITA
Usk
Welsh C.A. Championship 100 Time Trial
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
13 augustus
Boroughbridge, Chrono (d)
Yorkshire C.F. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Harrogate (V)
Harrogate Cycling Festival - Joe Manby 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Harrogate, Chrono
Harrogate Cycling Festival - Joe Manby 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Leeds
Harrogate Cycling Festival- Leeds Apollo 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Maël-Pestivien
Circuit des genêts verts
Wedstrijd
FRA
deel a Manchester
Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
5e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
Etappe
SVK
Stiphout
Profronde Stiphout
NE
Criterium
NED
3e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
Wilrijk, Dernycriterium
Wedstrijd
BEL
14 augustus
deel a Boroughbridge, Chrono
Harrogate Cycling Festival 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Durango
Subida Urkiola
Klimwedstrijd
ESP
Emmen
Gouden Pijl
Criterium
NED
Emmen (V)
1.CRT
Criterium
NED
deel a Harrogate
Great Yorkshire Showground Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
deel a Harrogate
Veterans - Great Yorkshire Showground Criterium
NE
Criterium
GBR
deel b Harrogate
Great Yorkshire Showground Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
deel a Harrogate (V)
Great Yorkshire Showground Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
deel a Harrogate, Junioren
Great Yorkshire Showground Junior Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
deel a Harrogate, Nieuwelingen
Great Yorkshire Showground Novices Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
deel b Harrogate, Nieuwelingen
Great Yorkshire Showground Novices Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
Heusden
Heusden Individueel
Wedstrijd
BEL
Lanester
Criterium
FRA
Lissone
Coppa Agostoni
1.1
Wedstrijd
ITA
London
34 Nomads C.P. Hart Crystal Palace Circuit Race
NE
Criterium
GBR
London, Nieuwelingen
34 Nomads C.P. Hart Crystal Palace Novices Circuit Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Manchester
Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Melle, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
6e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
Etappe
SVK
Proloog Ronde van België
Tour de Belgique
Proloog
BEL
4e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
Proloog Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
Open
Proloog
NOR
Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Zierikzee, Amateurs
Criterium
NED
15 augustus
deel b Boroughbridge
Harrogate Cycling Festival 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel a Boroughbridge
Harrogate Cycling Festival 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Harrogate
Harrogate Cycling Festival Criterium
NE
Criterium
GBR
Harrogate
Harrogate Cycling Festival - Bluemel-Saracen, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
1e etappe deel b Kitzbühel
NE
Klimwedstrijd
AUT
1e etappe deel a Kitzbühel
NE
Klimtijdrit
AUT
Langerbrugge, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
7e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
Etappe
SVK
1e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
Saint-Martin-de-Landelles
Criterium
FRA
Steenwijk, Criterium
Spektakel van Steenwijk
Criterium
NED
5e etappe deel a Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
5e etappe deel b Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
1e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
Open
Etappe
NOR
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
16 augustus
deel d Belfast
Northern Ireland C.F. League 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dishforth
Otley C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Donostia/San Sebastián
Clasica San Sebastian / Donostiako Klasikoa
Wedstrijd
ESP
Ede
Criterium
NED
Goosnargh (a)
Goosnargh - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
deel c Harrogate
Great Yorkshire Showground Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
deel b Harrogate
Veterans - Great Yorkshire Showground Criterium
NE
Criterium
GBR
deel d Harrogate
Great Yorkshire Showground Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
deel b Harrogate (V)
Great Yorkshire Showground Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
Harrogate, Cyclocross
Harrogate Cycling Festival - Rudding Park Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Harrogate, Junioren
Great Yorkshire Showground Junior Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
deel c Harrogate, Nieuwelingen
Great Yorkshire Showground Novices Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
deel d Harrogate, Nieuwelingen
Great Yorkshire Showground Novices Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
Lessines
Lessen - GP des Carrières
Wedstrijd
BEL
Milano - Vignola
1.1
Wedstrijd
ITA
8e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
Individuele tijdrit
SVK
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
NE
Criterium
FRA
Redhill
Redhill C.C. - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
2e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
Open
Etappe
NOR
17 augustus
Almelo, Criterium
Profronde van Almelo, Nacht van Almelo
NE
Criterium
NED
Breskens, Amateurs
NE
Criterium
NED
1e etappe Gwent, Junioren
Blaenau Gwent Junior Three Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
Harrogate
Harrogate Cycling Festival Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
3e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
3e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
Open
Etappe
NOR
Wemmel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
18 augustus
Askern
Askern C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel b Berkshire
Clarence Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel b Boroughbridge, Chrono
Harrogate Cycling Festival 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Carrickfergus
Carrickfergus Festival Kermesse
NE
Criterium
GBR
Chessington
South Western R.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Destelbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Eastbourne
Eastbourne Rovers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Edinburgh
Dunedin C.C. - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Gwent, Junioren
Blaenau Gwent Junior Three Day
NE
Etappe
GBR
Haasdonk
Wedstrijd
BEL
Harrogate
Harrogate Cycling Festival Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Harrogate
Veterans - Harrogate Cycling Festival Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Huijbergen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Imola - San Marino
Coppa Placci
Wedstrijd
SMR
Leganés (a)
Hucha de Oro
Wedstrijd
ESP
Notts
Central District L.C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe deel b Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
4e etappe deel a Ronde van België
Tour de Belgique
Individuele tijdrit
BEL
Rugeley
Brereton Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel e Stratford
Eastway Supporter League - Trafalgar Trucking Criterium
NE
Criterium
GBR
Stratford (V)
Eastway Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
4e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
Open
Etappe
NOR
Wavertree
Liverpool Parks Criterium
NE
Criterium
GBR
Wavertree
Liverpool Parks Ellerman Criterium
NE
Criterium
GBR
Wavertree, Junioren
Liverpool Parks Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
19 augustus
Abercynon
Cardiff 100 Miles R.C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel b Alcester
Warwickshire 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bad Homburg, Criterium
Rund um den Kurpark
NE
Wedstrijd
GER
Beervelde, Amateurs
Beervelde
NE
Wedstrijd
BEL
Belfast
Clann Eireann C.C. - Jim McConville Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Biel-Bienne - Magglingen
NE
Klimwedstrijd
SUI
deel b Brentwood
Eastern Counties C.A. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Broxton
Wrexham R.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel c Denny
Denny R.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dongen
Criterium
NED
Dunbar
Dunedin C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Eastbourne
Eastbourne Rovers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Exeter
Exeter Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Garstang
North Lancs 12 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Gawsworth
Adorior Road Club - Anniversary Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Proloog GP Guillaume Tell
Proloog
SUI
3e etappe Gwent, Junioren
Blaenau Gwent Junior Three Day
NE
Etappe
GBR
Harrogate
Harrogate Cycling Festival Otley C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Harrogate (V)
Harrogate Cycling Festival Otley C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hartley Wintney
Farnborough & Camberley C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Heikant, Amateurs
NE
Criterium
NED
Hoensbroek (V)
NE
Wedstrijd
NED
Humbie
Dunedin C.C. - Milk Race Trophy Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Irvine
Fullarton Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kelvedon
Glade C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Langbank
Glen R.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
NE
Nationaal kampioenschap
IRL
Peterborough
Fenland Clarion 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Peterborough (V)
Fenland Clarion 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ringwood
Poole Wheelers 12 hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
5e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
Rotterdam, Dernycriterium
Dernyrace
NED
Sandy
Finsbury Park C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Speen
South Western R.C. - Bill Reed Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Stone
Tunstall Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Stutton
Stutton Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
5e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
Open
Etappe
NOR
deel b Uttoxeter
Long Eaton Paragon C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Whitby
Whitby Regatta - Geoff Walker Electrical, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Worcester
Worcester Evening News Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Worcester, Junioren
Worcester Saint Johns Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
20 augustus
Geetbets
Grote Geteprijs
Wedstrijd
BEL
1e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Kampen
Criterium
NED
deel c Manchester
Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
21 augustus
Gent - Wervik
Wedstrijd
BEL
2e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Guazzora, Elite/U23
Circuito Guazzorese
NE
Wedstrijd
ITA
Overijse
Druivenkoers
Wedstrijd
BEL
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
1.1
Wedstrijd
FRA
2e etappe Ronde van Nederland
Etappe
NED
1e etappe Ronde van Nederland
Individuele tijdrit
NED
Zottegem
Dr Tistaertprijs, GP Stad Zottegem, Egmont Race
Wedstrijd
BEL
22 augustus
Carlisle
Carlisle Great Fair Weekend 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Oosteeklo
Omloop van het Meetjesland
Wedstrijd
BEL
3e etappe Ronde van Nederland
Etappe
NED
Ruiselede (a)
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
23 augustus
Friendship Games, Op de weg, Elite
NE
Wedstrijd
4e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Lommel (a)
Wedstrijd
BEL
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
4e etappe Ronde van Nederland
Etappe
NED
2e etappe deel b Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
2e etappe deel a Tour de la Province de Namur
Ploegentijdrit
BEL
1e etappe deel A Tour du Limousin
Etappe
FRA
1e etappe deel B Tour du Limousin
Etappe
FRA
Zaffelare, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
24 augustus
Corbais, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Donaghadee
Donaghadee Festival Criterium
NE
Criterium
GBR
5e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
5e etappe Ronde van Nederland
Etappe
NED
3e etappe Tour de la Province de Namur
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe Tour du Limousin
Etappe
FRA
25 augustus
Abergavenny
Abergavenny R.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Berks
Belle Vue C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Burnsall
Bronte Wheelers - Burnsall Sports Festival Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Caldicot
Caldicot Three Day
NE
Etappe
GBR
1e etappe Caldicot
Caldicot Three Day
NE
Etappe
GBR
Carlisle
Border City Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Carlisle
Carlisle Great Fair Weekend Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Chaumont-Gistoux
Wedstrijd
BEL
1e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
Eeklo
Wedstrijd
BEL
Elgin
Elgin City Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
Essex
Comrades C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
6e etappe GP Guillaume Tell
Individuele tijdrit
SUI
Leicester
Leicester - Autumn Gold Track Sprint
NE
Wedstrijd
GBR
Leicester
Leicester - Autumn Gold Track Stayers Race
NE
Wedstrijd
GBR
Leicester
Leicester - Autumn Gold Track Madison
NE
Wedstrijd
GBR
Leicester (V)
Leicester - Autumn Gold Track Sprint
NE
Wedstrijd
GBR
Maillen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Ierland
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Navan (V)
Navan 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
IRL
Newry
Newry Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Oost-Souburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
7e etappe Ronde van Nederland
Ploegentijdrit
NED
6e etappe Ronde van Nederland
Etappe
NED
1e etappe Ruota d'Oro
Etappe
ITA
Sankt Johann in Tirol (V)
NE
Wedstrijd
AUT
Scunthorpe
Scunthorpe R.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
3e etappe Tour du Limousin
Etappe
FRA
deel b Towcester
A.5. Rangers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wijk en Aalburg (V)
Omloop Land van Heusden en Altena
NE
Wedstrijd
NED
26 augustus
Basildon
Leo Road Club 30 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bocholtz
Drielandenomloop
Wedstrijd
NED
Boroughbridge (V)
Yorkshire Century R.C. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Boroughbridge, Chrono
Yorkshire Century R.C. 100 TimeTrial
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Caldicot
Caldicot Three Day
NE
Etappe
GBR
deel a Carlisle
Carlisle Great Fair Weekend Criterium
NE
Criterium
GBR
deel b Carlisle
Carlisle Great Fair Weekend Criterium
NE
Criterium
GBR
deel b Deeside
Deeside Thistle R.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Doncaster, Chrono
Doncaster Wheelers C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
2e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
Dublin, Chrono
County Dublin R.C. - Chemico Cup 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
IRL
Friendship Games, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
NE
Ploegentijdrit
Garstang
Cleveleys 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Gemonde (V)
NE
Wedstrijd
NED
Glasgow
Scottish National Championship, Team Time Trial, Road, Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Glasgow
Dale R.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Gloucester
C.C. Gloucester Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
7e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Hoogerheide
Wedstrijd
NED
deel b Irvine
Fullarton Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kelvedon
Colchester Rovers C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Lembeek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Liverpool
Tour of Merseyside
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Navan (V)
Navan 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
IRL
Northampton
A.5. Rangers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Pembroke
Pembrokeshire Velo Club 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Romford
C.C. Romford - Casa Julia Wines Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Ruota d'Oro
Etappe
ITA
Sint-Pieters-Leeuw
Leeuwse Pijl
Wedstrijd
BEL
Somerset
C.C. Weymouth 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Thurgarton
Trent Valley C.R.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
5e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
4e etappe Tour du Limousin
Etappe
FRA
York, Chrono
Clifton C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
27 augustus
Alford
Alford Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bath, Chrono
Bath Road Club 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Belfast
Northern Ireland C.F. Road Race Championship
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
4e etappe Caldicot
Caldicot Three Day
NE
Etappe
GBR
Coalville
Coalville Wheelers Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
Dendermonde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
East Grinstead
East Grinstead C.C. - Woodgate Dairies Carnival Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Falkirk
Falkirk & District Council Criterium
NE
Criterium
GBR
Farnborough
Farnborough & Camberley C.C. Criterium
NE
Criterium
GBR
deel b Goostrey (V)
Manchester & District L.C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
High Wycombe
John Emery Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Lytchett Matravers
Lytchett Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel d Manchester
Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Navan (V)
Navan Road Race
NE
Wedstrijd
IRL
Pembroke
Pembrokeshire Velo Club 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Ruota d'Oro
Etappe
ITA
Stokesley
Stan Robson Memorial Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
deel c Swaffham
C.C. Breckland 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
28 augustus
5e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
Meerssen
Dwars door Meerssen
Open
Wedstrijd
NED
Merksem
Schaal Sels - Johan Museeuw Classic
Open
Wedstrijd
BEL
Paris - Bourges
1.1
Wedstrijd
FRA
4e etappe Ruota d'Oro
Etappe
ITA
29 augustus
Ballymena
Ballymena R.C. - Red Hand Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Buggenhout, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Cheshire, Chrono
South Lancashire R.C. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
6e etappe Dookola Mazowska
NE
Criterium
POL
Geraardsbergen
Stadsprijs Geraardsbergen - Muur Classic
Wedstrijd
BEL
Putte
Putte-Mechelen
Wedstrijd
BEL
Saint Neots
North London 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Saint-Benoît-du-Sault
Route du Berry/Trophée Sitram
Wedstrijd
FRA
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
30 augustus
Kortemark
Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark
Wedstrijd
BEL
Rummen
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
Wereldkampioenschap
31 augustus
Roeselare, Criterium
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt