Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 1983
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 augustus
Exeter
Exeter Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Middlesbrough
Mike Binks Memorial Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Sandy
Finsbury Park 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
01 augustus
Château-Chinon, Criterium
Criterium
FRA
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
Wedstrijd
SUI
deel a Glasgow
Kellogg's Cycling Championship, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Roosendaal
Draai van de Kaai
Criterium
NED
02 augustus
Baal, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Canosa di Puglia
Coppa San Sabino
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Sáles
Circuito Salese
NE
Criterium
ITA
Schoten (a)
Scheldeprijs
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Etappe
BEL
03 augustus
Cockerham
Cockerham Evening Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
Linne
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GDR
Renesse, Amateurs
NE
Criterium
NED
2e etappe Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Etappe
BEL
1e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
Open
Etappe
NOR
04 augustus
2e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
Maarheeze
Mijl van Mares
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Peccioli
Coppa Sabatini
Wedstrijd
ITA
3e etappe Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Etappe
BEL
2e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
Open
Etappe
NOR
05 augustus
4e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
3e etappe Dookola Mazowska
NE
Individuele tijdrit
POL
Tienen, Amateurs
NE
Criterium
BEL
4e etappe Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Etappe
BEL
3e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
Open
Etappe
NOR
06 augustus
Belfast
Elk R.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel c Cumbria
Velo Club Cumbria 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
5e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
Formby
Southport R.C.C. - R.A.F. Woodvale - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Grimbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hull
Hull & East Riding R.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Kortenhoef
Criterium
NED
Kortgene, Amateurs
NE
Criterium
NED
Leicester
National Championship,Track,Madison,Amateurs,Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Leicester
Julies Cycles open Track Sprint
NE
Wedstrijd
GBR
Leicester
Leicester open Track Keirin
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Lothian Region
Bonnyrigg C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Milton Keynes
Bardon Hill Grand Prix, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechoslowakije (V)
NE
Nationaal kampioenschap
TCH
Nelson
Nelson Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Proloog Ronde van de Kempen
Proloog
BEL
deel b Thetford
West Suffolk Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
5e etappe deel a Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Etappe
BEL
5e etappe deel b Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Individuele tijdrit
BEL
4e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
Open
Etappe
NOR
Voorthuizen
Criterium
NED
Yorkshire
Yorkshire C.F. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
07 augustus
Aberdeen
Aberdeen & District C.A. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Balham
Veterans - Balham C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bournemouth, Chrono
Bournemouth Arrow C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Castillon-la-Bataille, Criterium
Criterium
FRA
Cheshire
Lil Dumbell Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cheshire, Chrono
South Lancashire R.C. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Clitheroe
Veterans - Jack Spencer Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Crathorne
Teesside R.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
6e etappe Dookola Mazowska
NE
Criterium
POL
Downham Market
Kings Lynn C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Folkestone
Folkestone & District, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Galmaarden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Glasgow
Glasgow Centre & West of Scotland Road Race Championship
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Glasgow, Chrono (b)
Scottish National Championship 100 Time Trial
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Glasgow, Junioren
Glasgow Centre & West of Scotland Junior Road Race Championship
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Goole
Goole Vermuyden C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Haworth
Croad Automatics Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Herselt
Criterium
BEL
Hillingdon
Uxbridge Packing Co Grand Prix, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Horrues, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kaisten
Kaistenberg Rundfahrt
NE
Criterium
SUI
Lede, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Liverpool
East Liverpool Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Maryland
Maryland Wheelers - Tommy Givan Memorial Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Newcastle
Tour of North Tyneside
NE
Wedstrijd
GBR
Oxenhope, Junioren
Keighley Velo - Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Redhill
Addiscombe C.C. - Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe deel b Ronde van de Kempen
Ploegentijdrit
BEL
2e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Saint Neots
North London 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Shipston on Stour
Tour of the Cotswolds
NE
Wedstrijd
GBR
Sutton Coldfield
Veterans - Royal Sutton C.C. Tim Stettner Memorial Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Etappe
BEL
Uxbridge
Hillingdon C.C. Criterium
NE
Criterium
GBR
Wetherby
Pennine C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
08 augustus
Beerzel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Erondegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
deel b Glasgow
Kellogg's Cycling Championship, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Stiphout
Profronde Stiphout
Criterium
NED
09 augustus
Blyth, Chrono
North Midlands C.F. 12 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Emmen
Gouden Pijl
Criterium
NED
3e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Sint-Denijs
Wedstrijd
BEL
Willebroek
Wedstrijd
BEL
10 augustus
Bashall Eaves
Bashall Eaves Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel c Belfast
Northern Ireland C.F. League 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Opstal
Buggenhout
Criterium
BEL
4e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
11 augustus
Birmingham
Saracen 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Brest
Criterium
FRA
Echt
Criterium
NED
Kortrijk, Criterium
GP Stad Kortrijk
Criterium
BEL
5e etappe deel b Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
5e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Stratford
Eastway Circuit Madison Criterium
NE
Koppelwedstrijd
GBR
1e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
12 augustus
Breskens, Amateurs
NE
Criterium
NED
Deurne
Criterium
NED
Hamme, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
6e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
2e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
13 augustus
Arras
Criterium
FRA
Bain-de-Bretagne
Criterium
FRA
Banbridge
Thomas White Memorial 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bournemouth
Wessex Division Circuit Championship
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Bungay
Godric C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Buzet, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Carrickfergus
Carrickfergus Festival Kermesse
NE
Criterium
GBR
Knutsford
Westwood 30 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Koersel, Criterium
Criterium
BEL
Lebbeke, Amateurs
Lebbeke
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Newcastle
Tyne Electric Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Rivenhall
Eastern Counties C.A. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
7e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
3e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
Wemeldinge, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
NED
14 augustus
's-Heerenhoek
Regenboogkoers
Criterium
NED
's-Heerenhoek, Amateurs
NE
Criterium
NED
Aberdeen
Aberdeen & District C.A. - Furneaux Trophy 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Aberdeen, Junioren
Scottish National Championship, Road, Juniors, Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Bad Homburg, Criterium
Rund um den Kurpark
NE
Wedstrijd
GER
Basildon (V)
Unity Hireconomy 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Batley
M.C.S. Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Blyth
West Yorkshire Police C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Boroughbridge, Chrono (d)
Yorkshire C.F. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bristol
Severn R.C. - Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Bromsgrove
Bromsgrove Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Cheshire
Manchester & District T.T.A. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cheshire
Seamons C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cookstown
East Tyrone C.C. - Bells Motors 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Coventry
Coventry Cathedral Festival
NE
Wedstrijd
GBR
Devonshire, Junioren
Division Championship Devon & Cornwall, Road, Juniors, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Devon & Cornwall, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Glasgow
Glasgow R.C. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hinckley
Hinckley C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Huddersfield
Huddersfield Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Kelvedon
Glade C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
London
Unity C.C. Hireconomy 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Market Harborough
Arthur A. Brown Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Middlesbrough
County of Cleveland Grand Prix, Track
NE
Wedstrijd
GBR
Middlesbrough
Middlesborough - Post House Hotel 8k Track Race
NE
Wedstrijd
GBR
Middlesbrough
Cleveland Track Sprint
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Newport
Davies & Jeggo Motors, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Ringwood
Poole Wheelers 12 hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
8e etappe deel b Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
8e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Santander (a)
Memorial Rodríguez Inguanzo
NE
Wedstrijd
ESP
Scole
Godric C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Scottish Championship, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Seaton Burn
Barnesbury C.C. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Southend, Chrono
Southend & County Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Stirling
Mid - Scotland C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Stokenchurch
High Wycombe C.C. - DAF Trucks Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe deel a Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Ploegentijdrit
BEL
4e etappe deel b Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
Wellesbourne, Junioren
Charlie Viner Memorial Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
15 augustus
deel c Glasgow
Kellogg's Cycling Championship, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Kampen
Criterium
NED
Kitzbühel
NE
Klimwedstrijd
AUT
1e etappe Saddleworth
East Lancashire Road Race
NE
Etappe
GBR
Saint-Martin-de-Landelles
Criterium
FRA
Wilrijk, Dernycriterium
Wedstrijd
BEL
16 augustus
2e etappe deel 2 Saddleworth
East Lancashire Road Race
NE
Etappe
GBR
17 augustus
Donostia/San Sebastián
Clasica San Sebastian / Donostiako Klasikoa
Wedstrijd
ESP
Heusden
Heusden Individueel
Wedstrijd
BEL
Lessines
Lessen - GP des Carrières
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
18 augustus
deel d Belfast
Northern Ireland C.F. League 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ede
Criterium
NED
Heusden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de la Province de Namur
Derny
BEL
19 augustus
Breendonk, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Huijbergen
Criterium
NED
Huijbergen
Criterium
NED
3e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
20 augustus
Denderbelle, Amateurs
Denderbelle
NE
Wedstrijd
BEL
Edinburgh
Dunedin C.C. - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Holcombe
Holcombe Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Hull
Hull Anniversary, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Leiden
Criterium
NED
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
CN
Klimtijdrit
SUI
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
CN
Klimwedstrijd
SUI
Oost-Souburg (V)
NE
Criterium
NED
Oost-Souburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
Raalte
Dernyrace
NED
Rhyl
Rhyl R.C.- Brenig Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Teesside County Borough
Wensleydale Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe deel b Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
4e etappe deel a Tour de la Province de Namur
Individuele tijdrit
BEL
Wiltshire
Swindon R.C.- Circuit of Barbury Castle
NE
Wedstrijd
GBR
21 augustus
Aberdeen
Aberdeen & District C.A. Road Race Championship
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Biel-Bienne - Magglingen
NE
Klimwedstrijd
SUI
Burnley
Burnley C.R.T. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Catterick, Chrono
Ferryhill Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Congleton
Congleton 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Eeklo, Criterium
1.CRT
Criterium
BEL
Fife
Scottish National Championship 12 Hour Time Trial
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Glasgow
Glenmarnock R.C. - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Gloucester, Junioren
Royal Dean Forest C.C. - Carnival Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Humbie
Dunedin C.C. - Milk Race Trophy Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Kenilworth
Kenilworth Castle Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Langbank
Glen R.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Lingfield
Southern Counties C.U. Championship, Road, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Maffle
Tour du Hainaut Occidentale
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nottingham
Trent Valley Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Sandown Park
Sandown Raceway
Criterium
AUS
Speen
South Western R.C. - Bill Reed Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
5e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
Whitby
Whitby Regatta - Geoff Walker Electrical, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Worcester
Worcester Evening News Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Wrexham
Mark Wright Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
22 augustus
Geetbets
Grote Geteprijs
Wedstrijd
BEL
deel d Glasgow
Kellogg's Cycling Championship, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
1e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Traralgon
Criterium
AUS
Warragul
Criterium
AUS
23 augustus
Colac
Colac Otway Classic
Criterium
AUS
Erpe-Mere, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Geelong (a)
Criterium
AUS
Gent - Wervik
Wedstrijd
BEL
2e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
Wedstrijd
FRA
Thorn
Criterium
NED
Zierikzee, Amateurs
Criterium
NED
24 augustus
Bunsbeek, Junioren
Trofee van het Hageland
NE
Wedstrijd
BEL
Camperdown
Criterium
AUS
3e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Warnambool
Criterium
AUS
25 augustus
4e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Hamil
Criterium
USA
Hanley
Hanley Town Centre, Elite, Criterium
Criterium
GBR
Hanley, Nieuwelingen
Hanley Town Centre Novices Criterium
NE
Criterium
GBR
Lommel (a)
Wedstrijd
BEL
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
Wedstrijd
BEL
26 augustus
Ararat
Criterium
AUS
5e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Greiz
NE
Criterium
GDR
Mount Gambier
Criterium
AUS
1e etappe Paris - Bourges
Etappe
FRA
Torhout (b)
Criterium
BEL
27 augustus
Beaconsfield (b)
Luton Arrow C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel a Belfast
Elk R.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Caldicot
Caldicot Three Day
NE
Etappe
GBR
Doncaster, Chrono
Doncaster Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Douglas
Manx R.C. Ronaldsway - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas, Nieuwelingen
Manx R.C. Ronaldsway Criterium
NE
Criterium
GBR
Dulwich
Dulwich Paragon C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Farnley
Drighlington Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
6e etappe deel A GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
6e etappe deel B GP Guillaume Tell
Klimtijdrit
SUI
Haaltert
Criterium
BEL
Hartlebury
Stourbridge C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hemel Hempstead, Criterium
NE
Criterium
GBR
High Wycombe
John Emery Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Horsham (a)
Criterium
AUS
Hoves, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Lissone
Coppa Agostoni
Wedstrijd
ITA
Lydiate
Tony Walker Memorial
NE
Criterium
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
2e etappe Paris - Bourges
Etappe
FRA
Ronneburg
NE
Criterium
GDR
Sart lez Walhain, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
deel b Towcester
A.5. Rangers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Tunstall, Chrono
Bob Watson Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wieze, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
28 augustus
Bashall Eaves, Junioren
Whitehead & Wood Junior Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Birmingham
Midland Counties C.A. Championship Road Race
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Boroughbridge, Chrono
Yorkshire Century 100 TimeTrial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Caldicot
Caldicot Three Day
NE
Etappe
GBR
3e etappe Caldicot
Caldicot Three Day
NE
Etappe
GBR
Carlisle
Carlisle Great Fair Weekend Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Chadstone
Criterium
AUS
Deeside
Deeside Thistle R.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Doncaster (V)
Doncaster Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Douglas
Manx Open 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel b Douglas, Criterium
Okells Brewery Cup
NE
Criterium
GBR
Douglas, Criterium, Nieuwelingen
Okells Brewery Cup Novices Criterium
NE
Criterium
GBR
Douglas, Nieuwelingen
Manx R.C. 10 Novices Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
East Grinstead
East Grinstead C.C. - Woodgate Dairies Carnival Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Essex
Comrades C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Fife
Fife Cycling Association 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Garstang
Cleveleys 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
7e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Groot-Bijgaarden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Heikant, Amateurs
NE
Criterium
NED
Hertford
North Road 24 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hoves, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kelvedon
Colchester Rovers C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Koningslo, Amateurs
Koningslo-Vilvoorde
NE
Wedstrijd
BEL
Legnano
Coppa Bernocchi
Wedstrijd
ITA
Liverpool
Tour of Merseyside
NE
Wedstrijd
GBR
Luxembourg, Amateurs
G.P.Kellner
NE
Wedstrijd
LUX
Middlesex
Middlesex R.C. - Arch Harding Memorial 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Ierland
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
Nationaal kampioenschap
SUI
deel a Northampton
A.5. Rangers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ossendrecht
Criterium
NED
Pan American Games, Baan, Sprint
Wedstrijd
Pan American Games, Op de weg
JR
Continentaal kampioenschap
Sainte-Marie-Geest, Amateurs
Sainte-Marie-Geest
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Pieters-Leeuw
Leeuwse Pijl
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Yeovil, Junioren
Pittard Trophy Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
York, Chrono
Clifton 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
29 augustus
Bath, Chrono
Bath Road Club 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe Caldicot
Caldicot Three Day
NE
Etappe
GBR
Catterick
Ferryhill Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel a Glasgow
Mid - Scotland C.A. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel e Glasgow
Kellogg's Cycling Championship, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
José, Amateurs
José - Battice
NE
Wedstrijd
BEL
Ooigem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Putte, Amateurs
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Truiden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Stekene, Amateurs
Stekene
NE
Wedstrijd
BEL
Swaffham
C.C. Breckland 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wambeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
30 augustus
Haaltert, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Tremelo, Amateurs
Damiaan Classic
NE
Wedstrijd
BEL
31 augustus
Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
Heb je vragen of wil je praten over wielrennen?
Daarvoor is er ons forum