Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 1978
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 augustus
Boroughbridge, Chrono
Leeds Wellington C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bromsgrove
Bromsgrove Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Bucks
Circuit of the Chilterns Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Cambridge
Century R.C. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dudley, Junioren
Penn C.C. August Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Hertford
North Road C.C. 24 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Holcombe
Holcombe Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Knutsford
Westwood 30 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Leeds
Pennine C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel a Liverpool, Criterium
Wavertree Playground Criterium
NE
Criterium
GBR
deel b Liverpool, Criterium
Wavertree Playground Criterium
NE
Criterium
GBR
London, Chrono
Westerley 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Shipston on Stour
Tour of the Cotswolds
Wedstrijd
GBR
Veurne, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Wavertree
Liverpool Mercury Wavertree Park Criterium
NE
Criterium
GBR
Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
01 augustus
deel a Boroughbridge, Chrono
Harrogate Cycling Festival 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Epe, Criterium
Criterium
NED
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
Wedstrijd
SUI
deel a Harrogate
Harrogate Cycling Festival Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Harrogate
Harrogate Cycling Festival Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel c Harrogate
Harrogate Cycling Festival Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Schoten (a)
Scheldeprijs
Wedstrijd
BEL
02 augustus
deel b Boroughbridge, Chrono
Harrogate Cycling Festival 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Canosa di Puglia
Coppa San Sabino
NE
Wedstrijd
ITA
deel b Harrogate
Harrogate Cycling Festival Criterium
NE
Criterium
GBR
Harrogate
Harrogate Cycling Festival T.I. - Raleigh, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Linne
Criterium
NED
03 augustus
Harrogate
Harrogate Cycling Festival Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Harrogate
Harrogate Cycling Festival Wrangler Jeans, Elite, Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Harrogate, Cyclocross
Harrogate Cycling Festival - Rudding Park Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Hellevoetsluis (V)
NE
Criterium
NED
Maarheeze
Mijl van Mares
Criterium
NED
04 augustus
's Gravenpolder, Amateurs
NE
Criterium
NED
deel d Harrogate
Harrogate Cycling Festival Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Harrogate
Harrogate Cycling Festival, Viscount, Elite, Road Race
Wedstrijd
GBR
Steenwijk, Criterium
Spektakel van Steenwijk
Criterium
NED
05 augustus
deel b Boroughbridge, Chrono
Harrogate Cycling Festival 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
Dubbeldam (V)
NE
Criterium
NED
Harrogate
Harrogate Cycling Festival Halfords International, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Harrogate (V)
Harrogate Cycling Festival Criterium
NE
Criterium
GBR
Harrogate (V)
Harrogate Cycling Festival 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel c Harrogate, Nieuwelingen
Harrogate Cycling Festival Novices Criterium
NE
Criterium
GBR
deel a Harrogate, Nieuwelingen
Harrogate Cycling Festival Novices Criterium
NE
Criterium
GBR
deel b Harrogate, Nieuwelingen
Harrogate Cycling Festival Novices Criterium
NE
Criterium
GBR
Idegem, Amateurs
Idegem
NE
Wedstrijd
BEL
Kortenhoef
Criterium
NED
Leopoldsburg, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
London
Unity C.C. Hireconomy 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Oost-Souburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
Proloog Ronde van de Kempen
Proloog
BEL
1e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Tienen, Criterium
Criterium
BEL
Torhout, Amateurs
NE
Criterium
BEL
06 augustus
Bletchingdon
Circuit of Bletchingdon
NE
Wedstrijd
GBR
deel c Boroughbridge, Chrono
Harrogate Cycling Festival 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
Dormans Land
Mills Enterprise 60 Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel c Harrogate
Harrogate Cycling Festival Criterium
NE
Criterium
GBR
Harrogate
Harrogate Cycling Festival Viking International, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Wedstrijd
LUX
Melsele, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Moorslede, Criterium
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
CN
Nationaal kampioenschap
TCH
Pollare, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Rapertingen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel a Ronde van de Kempen
Ploegentijdrit
BEL
2e etappe deel b Ronde van de Kempen
Derny
BEL
Semmerzake, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Staffordshire
North Staffordshire C.A. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Usquert (V)
NE
Criterium
NED
Proloog Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Proloog
POR
07 augustus
Borgt, Amateurs
Borgt-Grimbergen
NE
Wedstrijd
BEL
Château-Chinon, Criterium
Criterium
FRA
3e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
Dendermonde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Erondegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Pepinster, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
3e etappe deel b Ronde van de Kempen
Ploegentijdrit
BEL
Proloog Tour of Britain
Proloog
GBR
1e etappe deel A Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
1e etappe deel B Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
08 augustus
4e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
Emmen
Gouden Pijl
Criterium
NED
Emmen (a)
Criterium
NED
Emmen (V)
NE
Criterium
NED
4e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
1e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
2e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
Willebroek
Wedstrijd
BEL
09 augustus
Aci Catena (a)
Criterium
ITA
5e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
2e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
3e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
10 augustus
6e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
Echt
Criterium
NED
Levanger
Criterium
NOR
Nootdorp (V)
NE
Criterium
NED
5e etappe deel b Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
5e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
3e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
4e etappe deel A Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
4e etappe deel B Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
11 augustus
Breskens, Amateurs
NE
Criterium
NED
7e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
6e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Torhout (b)
Criterium
BEL
4e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
5e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
Wemmel, Amateurs
NE
Criterium
BEL
12 augustus
Bathurst - Penrith
NE
Wedstrijd
AUS
1e etappe deel c Cronostaffetta
NE
Koppeltijdrit
ITA
1e etappe deel b Cronostaffetta
NE
Individuele tijdrit
ITA
1e etappe deel a Cronostaffetta
NE
Etappe
ITA
Hoeleden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Le Quillio
Criterium
FRA
1e etappe Leganés
Tres Dias de Leganés
Etappe
ESP
Lummen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Oostduinkerke (a)
Criterium
BEL
7e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Schoonhoven (V)
Omloop van de Krimpenerwaard
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Ploegentijdrit
BEL
5e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
6e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
13 augustus
's-Heerenhoek
Regenboogkoers
Criterium
NED
Chignolo Po (a)
Criterium
ITA
Kalmthout
Nieuwmoer - Kalmthout
Wedstrijd
BEL
Koersel, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Leganés
Tres Dias de Leganés
Etappe
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
NE
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Oostzaan (V)
NE
Criterium
NED
8e etappe deel b Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
8e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Schuiferskapelle, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Derny
BEL
7e etappe deel B Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Criterium
POR
7e etappe deel A Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
14 augustus
1e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
3e etappe Leganés
Tres Dias de Leganés
Criterium
ESP
Proloog Ronde van Nederland
Proloog
NED
deel b Ronde van Nederland
Criterium
NED
3e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
Vailly-sur-Sauldre
Criterium
FRA
15 augustus
Blyth
West Yorkshire Police C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dilsen
Criterium
BEL
2e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Madrid
Trofeo Elola, Madrid-Jarama
Wedstrijd
ESP
Oud-Heverlee, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ronde van Nederland
Etappe
NED
4e etappe deel a Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Individuele tijdrit
BEL
4e etappe deel b Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
8e etappe deel B Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Criterium
POR
8e etappe deel A Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
16 augustus
3e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Lessines
Lessen - GP des Carrières
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ronde van Nederland
Etappe
NED
9e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
17 augustus
4e etappe deel A GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
4e etappe deel B GP Guillaume Tell
Individuele tijdrit
SUI
Heusden
Heusden Individueel
Wedstrijd
BEL
Maastricht (V)
NE
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
Nationaal kampioenschap
SUI
3e etappe Ronde van Nederland
Etappe
NED
10e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
18 augustus
Bornem
Criterium
BEL
5e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Kalken, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
4e etappe Ronde van Nederland
Etappe
NED
11e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
19 augustus
's Gravendeel
NE
Criterium
NED
Bonheiden
Criterium
BEL
Eastbourne
Eastbourne Rovers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Eksel, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Heppignies, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Izenberge
Wedstrijd
BEL
Newbury
Border C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Outer, Amateurs
Outer
NE
Wedstrijd
BEL
Poperinge (a)
Criterium
BEL
5e etappe deel a Ronde van Nederland
Etappe
NED
5e etappe deel b Ronde van Nederland
Ploegentijdrit
NED
12e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
20 augustus
7e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Harrogate
Alan Rushton Trophy, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Heerlerheide (V)
NE
Criterium
NED
Heppignies, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Linkhout, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Monmouth, Chrono
Monmouthshire C.L. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Sint-Pieters-Leeuw
Leeuwse Pijl
Wedstrijd
BEL
13e etappe deel B Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
13e etappe deel A Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
21 augustus
Athus
Criterium
BEL
Geetbets
Grote Geteprijs
Wedstrijd
BEL
8e etappe GP Guillaume Tell
Klimtijdrit
SUI
Lissone
Coppa Agostoni
Wedstrijd
ITA
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CM
Wereldkampioenschap
22 augustus
Gent - Wervik
Wedstrijd
BEL
Guazzora, Elite/U23
Circuito Guazzorese
NE
Wedstrijd
ITA
Legnano
Coppa Bernocchi
Wedstrijd
ITA
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
Wedstrijd
FRA
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
23 augustus
Machelen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
24 augustus
Jauche, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
25 augustus
Den Haag (V)
Mariahoeve
NE
Criterium
NED
Tholen, Amateurs
NE
Criterium
NED
3e etappe Tour de la Province de Namur
Individuele tijdrit
BEL
26 augustus
Bachte-Maria-Leerne, Amateurs
Bachte-Maria-Leerne
NE
Wedstrijd
BEL
Catterick, Chrono
Ferryhill Wheelers C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Farnham
Farnborough & Camberley C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Haaltert
Criterium
BEL
Heinkenszand, Amateurs
NE
Criterium
NED
Heusden-Zolder, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Ranby
Harworth & District 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Sandy
Finsbury Park C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe Tour de la Province de Namur
Derny
BEL
Wambeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
27 augustus
Bucks
Reading 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Garstang
Cleveleys 30 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hoepertingen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
deel b Richmond, Chrono
Richmond & Darlington C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Sint-Katelijne-Waver, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Martens-Bodegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
CM
Wereldkampioenschap
Wrexham
Mark Wright Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
28 augustus
Bath, Chrono
Bath Road Club 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cambridge
Cambridge Town & County Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Catterick
Ferryhill Wheelers C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hitchin
Nomads C.C. Invitation 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel a Mildenhall, Cyclocross
Mildenhall & District C.C. - Riverside Scamble Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Wambeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
29 augustus
Haaltert, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Ham-sur-Sambre, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
30 augustus
Sint-Martens-Latem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
31 augustus
Kortemark
Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark
Wedstrijd
BEL
Rummen
Wedstrijd
BEL
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis