Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 1969
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 augustus
Beaconsfield (b)
Luton Arrow C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Bromsgrove
Bromsgrove Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Folkestone
Folkestone & District, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Hull
Hull & East Riding R.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Langsett
Soughley Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Lingfield
Southern Counties C.U. Championship, Road, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
deel a Liverpool, Criterium
Wavertree Playground Criterium
NE
Criterium
GBR
deel b Liverpool, Criterium
Wavertree Playground Criterium
NE
Criterium
GBR
deel c Liverpool, Criterium
Wavertree Playground Criterium
NE
Criterium
GBR
London, Chrono
Westerley 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Macclesfield
John Parkinson Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GDR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Rhydymwyn
Liverpool Phoenix Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Shipston on Stour
Tour of the Cotswolds
NE
Wedstrijd
GBR
Solihull
Solihull Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Worcester
Worcester Evening News Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
01 augustus
Boezinge (a)
Criterium
BEL
Brette-les-Pins
NE
Criterium
FRA
3e etappe GP Robbialac
Etappe
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
12e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
02 augustus
Burgh-Haamstede, Amateurs
Wielerronde Burgh-Haamstede
NE
Criterium
NED
Canosa di Puglia
Coppa San Sabino
NE
Wedstrijd
ITA
Essenbeek
Criterium
BEL
4e etappe GP Robbialac
Etappe
POR
Kortenhoef
Criterium
NED
Marple
Woodbank Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
13e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
03 augustus
Bassano - Monte Grappa
NE
Wedstrijd
ITA
Fayt-le-Franc
Memorial José Samyn
Wedstrijd
BEL
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
Wedstrijd
SUI
5e etappe deel b GP Robbialac
Individuele tijdrit
POR
5e etappe deel a GP Robbialac
Etappe
POR
Guesnain
Criterium
FRA
Herentals, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Le Mesnilbus
Criterium
FRA
Lovendegem, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Maarheeze
Mijl van Mares
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Novi Ligure (a)
Coppa Giuseppe Romita
NE
Wedstrijd
ITA
Ramegnies-Chin, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Remiremont (a)
Criterium
FRA
Verviers, Chrono, Amateurs
Olympische 100km.
NE
Ploegentijdrit
BEL
04 augustus
Château-Chinon, Criterium
Criterium
FRA
Kruibeke
Omloop Wase Scheldeboorden, Kruibeke - Bazel
Wedstrijd
BEL
Rumbeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
05 augustus
1e etappe Paris - Luxembourg
Etappe
FRA
Sint-Denijs
Wedstrijd
BEL
Willebroek
Wedstrijd
BEL
06 augustus
Harelbeke (d)
Criterium
BEL
Lokeren
Lokeren Doorselaar
Criterium
BEL
2e etappe Paris - Luxembourg
Etappe
FRA
07 augustus
1e etappe Dunchurch (a)
Tour of South Warwickshire
NE
Etappe
GBR
Kortrijk, Criterium
GP Stad Kortrijk
Criterium
BEL
Willebroek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
08 augustus
3e etappe Dunchurch (a)
Tour of South Warwickshire
NE
Etappe
GBR
2e etappe Dunchurch (a)
Tour of South Warwickshire
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
NE
Regionaal kampioenschap
09 augustus
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Zierikzee, Amateurs
Criterium
NED
deel b Zwevezele, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
deel a Zwevezele, Amateurs
NE
Dernyrace
BEL
10 augustus
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Wedstrijd
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
Nationaal kampioenschap
POL
Ronse, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
Wereldkampioenschap
11 augustus
Lokeren
Criterium
BEL
Wilrijk, Dernycriterium
Wedstrijd
BEL
12 augustus
Boom, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Heusden
Heusden Individueel
Wedstrijd
BEL
Oud-Turnhout
Criterium
BEL
13 augustus
Honselersdijk
Criterium
NED
Lessines
Lessen - GP des Carrières
Wedstrijd
BEL
Lier, Amateurs
Lier
NE
Wedstrijd
BEL
Turnhout
Criterium
BEL
14 augustus
1e etappe Goostrey
Manchester Wheelers Two Day
NE
Etappe
GBR
Pléaux
Criterium
FRA
1e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
1e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
NE
Etappe
ESP
15 augustus
Epe, Criterium
Criterium
NED
3e etappe Goostrey
Manchester Wheelers Two Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Goostrey
Manchester Wheelers Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kruishoutem, Amateurs
Kruishoutem
NE
Wedstrijd
BEL
Londerzeel
Criterium
BEL
Rijkevorsel, Amateurs
Rijkevorsel
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Rumes, Amateurs
Rumes
NE
Wedstrijd
BEL
Tielt, Amateurs
Tielt - West-Vlaanderen
NE
Wedstrijd
BEL
Vlissingen, Amateurs
NE
Criterium
NED
2e etappe deel a Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
2e etappe deel b Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Criterium
POR
2e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
NE
Individuele tijdrit
ESP
16 augustus
Beernem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Chignolo Po (a)
Criterium
ITA
De Pinte, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Leganés
Tres Dias de Leganés
Wedstrijd
ESP
Merelbeke (a)
Criterium
BEL
Saussignac
Criterium
FRA
Vlijtingen
Wedstrijd
BEL
3e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
NE
Etappe
ESP
17 augustus
Dunkerque (b)
Circuit du Port de Dunkerque
Wedstrijd
FRA
Felletin
Prix Martini
Criterium
FRA
Issé
Criterium
FRA
Kapellen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Keerbergen
Criterium
BEL
Moorslede, Criterium
Criterium
BEL
Munguía
Memorial Valentín Uriona
NE
Wedstrijd
ESP
Ooike, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
NE
Criterium
FRA
Sévignac
Criterium
FRA
Scottish Championship, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
4e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
5e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
NE
Etappe
ESP
18 augustus
Izenberge
Wedstrijd
BEL
Le Quillio
Criterium
FRA
Montcoy
Criterium
FRA
Tienen, Criterium
Criterium
BEL
Torhout, Amateurs
NE
Criterium
BEL
5e etappe deel b Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
5e etappe deel a Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
19 augustus
Gent - Wervik
Wedstrijd
BEL
Kalmthout
Nieuwmoer - Kalmthout
Criterium
BEL
Laken, Junioren (a)
Paleizenstraat
NE
Wedstrijd
BEL
Meymac
Criterium
FRA
6e etappe deel a Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
6e etappe deel b Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Ploegentijdrit
POR
Zottegem
Dr Tistaertprijs, GP Stad Zottegem, Egmont Race
Wedstrijd
BEL
20 augustus
Auvelais (a)
Criterium
BEL
Bashall Eaves
North Lancs Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Ruiselede (a)
Wedstrijd
BEL
Torhout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
21 augustus
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
Wedstrijd
BEL
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
Nationaal kampioenschap
ESP
Schaarbeek
Criterium
BEL
8e etappe deel b Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
8e etappe deel a Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
22 augustus
Leyland
Leyland Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Sint-Niklaas, Criterium (a)
Criterium
BEL
9e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
23 augustus
Assebroek (a)
Criterium
BEL
1e etappe Glossop (c)
Glossop Grand Prix Two Day
NE
Etappe
GBR
Haaltert
Criterium
BEL
Roeselare, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Ronse, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Katelijne-Waver
Criterium
BEL
10e etappe deel b Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
10e etappe deel a Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
Waarschoot, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Yerseke
Criterium
NED
Yerseke (V)
NE
Criterium
NED
24 augustus
1e etappe deel b Cronostaffetta
NE
Individuele tijdrit
ITA
1e etappe deel c Cronostaffetta
Individuele tijdrit
ITA
1e etappe deel a Cronostaffetta
NE
Individuele tijdrit
ITA
Eeklo (a)
Criterium
BEL
2e etappe Glossop (c)
Glossop Grand Prix Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Glossop (c)
Glossop Grand Prix Two Day
NE
Etappe
GBR
Hombeek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Ossendrecht
Criterium
NED
Patay
Criterium
FRA
Rillaar (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Ronse, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Gillis-bij-Dendermonde, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Sint-Laureins-Berchem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
11e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Zevenbergen, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
NED
25 augustus
12e etappe deel a Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
12e etappe deel b Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
1e etappe Vuelta a Guatemala
Dernyrace
GUA
Zingem
Criterium
BEL
Zingem, Criterium
Criterium
BEL
26 augustus
13e etappe deel a Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
13e etappe deel b Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
2e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
27 augustus
Essen
Criterium
BEL
Roeselare, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
14e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
3e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
28 augustus
Aarhus (b)
2 dage ved Aarhus
Wedstrijd
DEN
Lommel (a)
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Amateurs
Moerbeke-Waas
NE
Wedstrijd
BEL
Roeselare, Amateurs
NE
Criterium
BEL
2e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
15e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Guatemala
Criterium
GUA
29 augustus
Roeselare, Criterium
Criterium
BEL
Sheffield
Burbage Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Tour de la Province de Namur
Individuele tijdrit
BEL
16e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
5e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
30 augustus
Catterick, Chrono
Ferryhill Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Edegem, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Grez-Doiceau, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel-Lo, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Merksem (V)
Merxem Classic
NE
Wedstrijd
BEL
Nevele, Amateurs
Nevele
NE
Wedstrijd
BEL
Poperinge (a)
Criterium
BEL
Rijkevorsel
Criterium
BEL
Sint-Katherina-Lombeek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Truiden, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Tienen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
17e etappe deel b Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
17e etappe deel a Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
6e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
31 augustus
Achterhoek
Ronde van Achterhoek
NE
Wedstrijd
NED
Flémalle-Grande (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Giro del Lazio
Wedstrijd
ITA
Grand-Leez, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Hoves, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Jette, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kortrijk, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Oud-Heverlee, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Pleurtuit
Criterium
FRA
Roosbeek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Saint-Médard-de-Guizières
Criterium
FRA
Sint-Niklaas (a)
Criterium
BEL
Sint-Pieters-Leeuw
Leeuwse Pijl
Wedstrijd
BEL
Steenhuize-Wijnhuize, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
18e etappe deel a Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
18e etappe deel b Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
7e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...