Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 1966
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 augustus
Boroughbridge, Chrono (a)
Harrogate Saint Christophers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Buxton
Tour of the Peak
NE
Wedstrijd
GBR
Horwich
Pike Circuit
NE
Wedstrijd
GBR
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Leyland
Leyland Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
London
Crystal Palace Mackeson Premier Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Mackeson
Mackeson Grand Prix, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Marple
Woodbank Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Shipston on Stour
Tour of the Cotswolds
NE
Wedstrijd
GBR
Worcester
Worcester Evening News Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
01 augustus
Auzances
Criterium
FRA
Château-Chinon, Criterium
Criterium
FRA
Herentals, Criterium
Criterium
BEL
Lendelede
Criterium
BEL
Lommel
Wedstrijd
BEL
Plessala
Criterium
FRA
Sint-Truiden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
02 augustus
Canosa di Puglia
Coppa San Sabino
NE
Wedstrijd
ITA
Schoten (a)
Scheldeprijs
Wedstrijd
BEL
3e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
03 augustus
Halle (a)
NE
Criterium
BEL
Herenthout
Criterium
BEL
4e etappe Vuelta a Guatemala
Criterium
GUA
04 augustus
Aspelare, Amateurs
Aspelare
NE
Wedstrijd
BEL
Drongen (a)
Criterium
BEL
Kalmthout
Nieuwmoer - Kalmthout
Criterium
BEL
Sint-Truiden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
05 augustus
Nijlen
Criterium
BEL
Novi Ligure (a)
Coppa Giuseppe Romita
NE
Wedstrijd
ITA
Temse (a)
Omloop van de Wase Scheldekant
Criterium
BEL
6e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
06 augustus
Kortenhoef
Criterium
NED
Rumes
NE
Wedstrijd
BEL
Semmerzake
Criterium
BEL
Tessenderlo, Criterium
Criterium
BEL
7e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
Zonnebeke (V)
Avond van Zonnebeke
NE
Criterium
BEL
07 augustus
Ürdingen
NE
Criterium
GER
Assent
Criterium
BEL
Chard
Senior Service Grand Prix, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
GP de Belgique
Individuele tijdrit
BEL
Lach Dennis
Lach Dennis Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Plémet
Criterium
FRA
Sint-Oedenrode (V)
NE
Criterium
NED
Sombreffe (V)
NE
Criterium
BEL
Tre Valli Varesine
Ronde van de Drie Valleien
Wedstrijd
ITA
Vladslo, Amateurs
Vladslo
NE
Criterium
BEL
8e etappe Vuelta a Guatemala
Wedstrijd
GUA
08 augustus
Aarsele, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Dudzele, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Erondegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Froid-Chapelle, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Herchies, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hotton, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kraainem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lokeren, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Rekem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Katelijne-Waver, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Trapagaran
San Salvador del Valle
NE
Criterium
ESP
9e etappe Vuelta a Guatemala
Criterium
GUA
09 augustus
Ussel
Criterium
FRA
10e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
Willebroek
Wedstrijd
BEL
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
Wedstrijd
BEL
Zwevegem, Dernycriterium
Dernyrace
BEL
10 augustus
Grobbendonk
Criterium
BEL
Harelbeke (d)
Criterium
BEL
Lokeren, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
11e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
11 augustus
Aalst, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Halen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kortrijk, Criterium
GP Stad Kortrijk
Criterium
BEL
Opstal
Buggenhout
Criterium
BEL
Roeselare - Ieper, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
12e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
Willebroek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
12 augustus
1e etappe Circuit du Morbihan
Trophée Jean Floc'h
Etappe
FRA
Merelbeke (a)
Criterium
BEL
1e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
13e etappe Vuelta a Guatemala
Criterium
GUA
13 augustus
2e etappe Circuit du Morbihan
Trophée Jean Floc'h
Etappe
FRA
Klein Vorst
Wedstrijd
BEL
Legnano
Coppa Bernocchi
Wedstrijd
ITA
Ronse (b)
Criterium
BEL
2e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
14e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
Winterswijk
NE
Criterium
NED
14 augustus
Bonheiden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Circuit du Morbihan
Trophée Jean Floc'h
Etappe
FRA
Felletin
Prix Martini
Criterium
FRA
Halle (V)
NE
Criterium
BEL
Halle, Amateurs (a)
Halle - Essenbeek
NE
Criterium
BEL
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Lebbeke
Criterium
BEL
Lummen
Criterium
BEL
1e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
Macclesfield
John Parkinson Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
Wedstrijd
BEL
Sebnitz
Rund um Sebnitz
NE
Criterium
GER
Tielt (V)
Onze-Lieve-Vrouw-Tielt
NE
Criterium
BEL
Vayrac, Criterium
Criterium
FRA
3e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
15e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
15 augustus
Ambert
Circuit des Monts du Livradois
Criterium
FRA
Antwerpen (c)
Antwerpse pijl
Wedstrijd
BEL
Beselare, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Boutersem, Amateurs (a)
Boutersem
NE
Wedstrijd
BEL
Breskens, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe Circuit du Morbihan
Trophée Jean Floc'h
Etappe
FRA
Dworp
Omloop der Zennevallei
Wedstrijd
BEL
Kotem, Amateurs
Kotem - Boorsem
NE
Wedstrijd
BEL
Libramont
Criterium
BEL
2e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
Maarheeze
Mijl van Mares
Criterium
NED
Nederename (V)
NE
Criterium
BEL
Nederename, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Neerlinter (V)
NE
Criterium
BEL
Oppem, Amateurs
Oppem-Brussegem
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
16 augustus
Heusden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Huldenberg (a)
Criterium
BEL
Leganés
Tres Dias de Leganés
Wedstrijd
ESP
Lokeren
Lokeren Doorselaar
Criterium
BEL
Montélimar
Criterium
FRA
5e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
17 augustus
Essen
Criterium
BEL
Malderen
Wedstrijd
BEL
Massiac
Criterium
FRA
Massiac (a)
Criterium
FRA
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
NE
Criterium
FRA
Temse, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
18 augustus
Heusden
Heusden Individueel
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
6e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
19 augustus
Manchester
Platt Fields, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Manchester, Junioren
Manchester Wheelers Platt Fields Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Robbiano
GP Robbiano
Wedstrijd
ITA
3e etappe Tour de la Province de Namur
Individuele tijdrit
BEL
7e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
20 augustus
Auvelais
GP de la Basse-Sambre
Wedstrijd
BEL
Hoogstraten (a)
Criterium
BEL
Lubbeek
Ronde van Brabant
Wedstrijd
BEL
Moorslede, Criterium
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland
NE
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nivelles, Amateurs
NE
Criterium
BEL
4e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
1e etappe Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
8e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
Wolverhampton
Severn Valley Grand Prix, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
21 augustus
Beerse, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hoeilaart, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hull, Chrono (c)
Humber Velo 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hulst - Tessenderlo
Wedstrijd
BEL
Marneffe (V)
NE
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Southend, Chrono
Southend & County Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
5e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
2e etappe deel a Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
2e etappe deel b Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
9e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
22 augustus
Péronnes-lez-Binche
NE
Criterium
BEL
3e etappe Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
Zingem
Criterium
BEL
deel b Zingem, Criterium
Criterium
BEL
deel a Zingem, Criterium
Criterium
BEL
23 augustus
Bussières
Criterium
FRA
Eeklo, Criterium
1.CRT
Criterium
BEL
Gent - Wervik
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
NE
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland
NE
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
24 augustus
Eeklo
Wedstrijd
BEL
Turnhout
Criterium
BEL
25 augustus
Geetbets
Grote Geteprijs
Wedstrijd
BEL
Lommel (a)
Wedstrijd
BEL
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
26 augustus
Oud-Turnhout
Wedstrijd
BEL
27 augustus
Boutersem, Amateurs (a)
Boutersem
NE
Wedstrijd
BEL
Estaimpuis, Amateurs
Estaimpuis
NE
Wedstrijd
BEL
Groot-Bijgaarden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Haaltert
Criterium
BEL
Ham-sur-Sambre (V)
NE
Criterium
BEL
Ninove, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
28 augustus
Assent (a)
Criterium
BEL
Beverst, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Binkom, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Grand-Leez
NE
Criterium
BEL
Hemsworth, Chrono
Hemsworth Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Lauwe, Amateurs
Lauwe
NE
Wedstrijd
BEL
Lescouët-Jugon
Criterium
FRA
Sint-Laureins-Berchem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wemmel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
CM
Wereldkampioenschap
29 augustus
Beverst, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
30 augustus
Merksem
Schaal Sels - Johan Museeuw Classic
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Amateurs
Moerbeke-Waas
NE
Wedstrijd
BEL
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
Wedstrijd
FRA
31 augustus
Overijse
Druivenkoers
Wedstrijd
BEL
Putte
Putte-Mechelen
Wedstrijd
BEL
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.