Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender 2021
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01
3e etappe Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
NE
Etappe
COL
3e etappe Giro del Veneto e delle Dolomiti
NE
Etappe
ITA
Herbeumont, U23
NE
Klimwedstrijd
BEL
Kortenaken (b)
Kortenaken-Stok
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Iran (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
6e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
02
4e etappe Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
NE
Individuele tijdrit
COL
4e etappe Giro del Veneto e delle Dolomiti
NE
Etappe
ITA
1e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.HC/WE
Ploegentijdrit
ITA
1e etappe King's Cup 2
NE
Individuele tijdrit
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Iran (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALG
7e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
03
Anniston
Sunny King
NE
Criterium
USA
Bassenge
GP Color Code IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Giro del Veneto e delle Dolomiti
NE
Etappe
ITA
2e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.HC/WE
Etappe
ITA
Kahramanmaras
Germenica GP
1.2
Wedstrijd
TUR
Kahramanmaras (V)
Germenica GP
1.2
Wedstrijd
TUR
Kauhajoki, Chrono
NE
Individuele tijdrit
FIN
1e etappe Les Gets, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
FRA
2e etappe Les Gets, Mountainbike
CDM
Afdaling
FRA
Manacor
Memorial Miquel Pol
NE
Wedstrijd
ESP
5e etappe deel a Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Jamaica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Algerije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALG
Proloog Sibiu Cycling Tour
2.1
Proloog
ROM
8e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Pays Roannais
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
Valka
NE
Wedstrijd
LAT
Viana do Castelo
Classica Viana do Castelo
NE
Wedstrijd
POR
Wielsbeke
NE
Wedstrijd
BEL
04
Beasain
Prueba Loinaz Memorial Ion Lazcano
NE
Wedstrijd
ESP
Cittadella
Giro del Medio Brenta
1.2
Wedstrijd
ITA
Ekeren - Deurne (V)
2 Districtenpijl
1.2
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Georgetown
Team Alanis Race
NE
Wedstrijd
GUY
3e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.HC/WE
Etappe
ITA
GP Anicolor
NE
Wedstrijd
POR
Guadiana
Circuito Guadiana, Don Benito
NE
Wedstrijd
ESP
Iddergem
NE
Wedstrijd
BEL
Kahramanmaras
Kahramanmaras GP
1.2
Wedstrijd
TUR
Kahramanmaras (V)
Kahramanmaras GP
1.2
Wedstrijd
TUR
Kampioenschap van Budapest, Op de weg, Ind. tijdrit, Hongarije
NE
Regionaal kampioenschap
HUN
Kauhajoki
Kauhajoki Hyypanlaakso
NE
Wedstrijd
FIN
2e etappe King's Cup 2
NE
Etappe
THA
Lübeck
GP Lübeck
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe Les Gets, Mountainbike
CDM
XCO
FRA
5e etappe deel b Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Priddy (V)
A Bridge Too Far Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Masters A, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
1e etappe Sibiu Cycling Tour
2.1
Etappe
ROM
Thika
Gatamaiyu Classic
NE
Wedstrijd
KEN
Totnes - Vire Twinning Town Two Day
NE
Wedstrijd
GBR
9e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Fleuve Senegal
NE
Etappe
SEN
3e etappe Tour du Pays Roannais
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour du Pays Roannais
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
Veldhoven
Omloop der Kempen
NE
Wedstrijd
NED
Vlaamse/Antwerpse Havenpijl
2 Districtenpijl Ekeren - Deurne
1.2
Wedstrijd
BEL
Afgelast
05
4e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.HC/WE
Individuele tijdrit
ITA
5e etappe deel c Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
2e etappe Sibiu Cycling Tour
2.1
Etappe
ROM
2e etappe Tour du Fleuve Senegal
NE
Etappe
SEN
5e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
06
5e etappe Criterium Bikarmot Cup
NE
Criterium
ISL
5e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.HC/WE
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Iran
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRI
3e etappe Sibiu Cycling Tour
2.1
Etappe
ROM
10e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
3e etappe Tour du Fleuve Senegal
NE
Etappe
SEN
07
6e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
6e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.HC/WE
Etappe
ITA
Guildford, Criterium
Guildford Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Guildford, Criterium (V)
Guildford Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite/U23, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
11e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
4e etappe Tour du Fleuve Senegal
NE
Etappe
SEN
Vresse, U23
NE
Klimwedstrijd
BEL
2e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
08
Proloog BeNe Ladies Tour (V)
Baloise Ladies Tour
2.1WE
Proloog
BEL
7e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.HC/WE
Etappe
ITA
1e etappe Kayseri Junior Tour, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
TUR
1e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Individuele tijdrit
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOR
1e etappe Samara Stage Race, U23
NE
Etappe
RUS
12e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Hallingal
Tour te Fjells
NE
Individuele tijdrit
NOR
5e etappe Tour du Fleuve Senegal
NE
Etappe
SEN
1e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
1e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
09
1e etappe BeNe Ladies Tour (V)
Baloise Ladies Tour
2.1WE
Etappe
BEL
Boise
Chrono Kristin Armstrong
1.2
Wedstrijd
USA
Afgelast
8e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.HC/WE
Etappe
ITA
2e etappe Kayseri Junior Tour, Junioren
2.1MJ
Etappe
TUR
2e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
2e etappe Samara Stage Race, U23
NE
Etappe
RUS
13e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Hallingal
Tour te Fjells
NE
Etappe
NOR
2e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
2e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
10
3e etappe BeNe Ladies Tour (V)
Baloise Ladies Tour
2.1WE
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe BeNe Ladies Tour (V)
Baloise Ladies Tour
2.1WE
Etappe
BEL
Boise, Criterium
NE
Criterium
USA
Budapest (d)
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Hungary
1.2
Wedstrijd
HUN
1e etappe Dobeles dzirnavnieka kausa
NE
Individuele tijdrit
LAT
Eildon, Chrono
NE
Individuele tijdrit
AUS
Fitchburg Longsjo Classic
NE
Wedstrijd
USA
9e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.HC/WE
Etappe
ITA
1e etappe GP Orped 6
NE
Individuele tijdrit
ANG
Ishikawa, Criterium
NE
Criterium
JPN
Jõgeva
Jogeva Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
Kayseri
GP Erciyes
1.2
Wedstrijd
TUR
Kayseri (V)
Grand Prix Erciyes
1.2
Wedstrijd
TUR
Kilpedder, Chrono (a)
Danny O'Shea Memorial, Sorrento 10 Mile Time Trial
NE
Individuele tijdrit
IRL
3e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
Langemark
NE
Wedstrijd
BEL
Langemark, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Marciana
Giro delle Due Province Marciana
NE
Wedstrijd
ITA
Maribor
Vzpon na Areh
NE
Wedstrijd
SLO
Memorial Utochkina
NE
Wedstrijd
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
2e etappe National Road Trials
NE
Criterium
PHI
1e etappe National Road Trials
NE
Individuele tijdrit
PHI
Nieuwrode (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Redange-sur-Attert
GP Kropemann
NE
Wedstrijd
LUX
3e etappe Samara Stage Race, U23
NE
Etappe
RUS
Sinaai (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Tasman Wheelers Winter Series Nelson 4
NE
Individuele tijdrit
NZL
14e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Hallingal
Tour te Fjells
NE
Etappe
NOR
7e etappe Tour du Fleuve Senegal
NE
Etappe
SEN
1e etappe Tour du Valromey, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
Vantaa
Hyrylänajot
NE
Wedstrijd
FIN
3e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
3e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
Wingene
Dwars door Wingene IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
11
Alphen aan de Rijn
WV Avanti Zondagmorgencompetitie
NE
Wedstrijd
NED
Anzuola
Antzuola Saria-Memorial Inaki Lete
NE
Wedstrijd
ESP
Azul
Azul Circuito
NE
Criterium
ARG
4e etappe BeNe Ladies Tour (V)
Baloise Ladies Tour
2.1WE
Etappe
BEL
Bratislava
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia
1.2
Wedstrijd
SVK
2e etappe Dobeles dzirnavnieka kausa
NE
Etappe
LAT
Gehrden
Bürgerpreis der Stadt Gehrden
NE
Wedstrijd
GER
Gent - Menen, Junioren
Menen-Kemmel-Menen
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
10e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.HC/WE
Etappe
ITA
2e etappe GP Orped 6
NE
Etappe
ANG
Heultje
NE
Wedstrijd
BEL
II° Clásica Elite Guatemala
NE
Wedstrijd
GUA
Ishikawa
Ishikawa Road Race
NE
Wedstrijd
JPN
Kayseri
Grand Prix Kayseri
1.2
Wedstrijd
TUR
Kayseri (V)
Grand Prix Kayseri
1.2
Wedstrijd
TUR
King of the Hills
NE
Wedstrijd
ANT
4e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Senegal
CN
Nationaal kampioenschap
SEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Malta
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Malta (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Malta
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Malta (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Malta
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
3e etappe National Road Trials
NE
Etappe
PHI
deel 2 Nations’ Cup, Baan, 1 km, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, 500 m, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Achtervolging, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Afvalrace, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Afvalrace, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Keirin, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Keirin, Elite (V)
CDM
Derny
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Omnium, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Omnium, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Ploegkoers, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Ploegkoers, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Ploegsprint, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Sprint, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Sprint, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
Odessa
Odessa GP 1
NE
Wedstrijd
UKR
Ontur
GP Ciclista Primavera CC Onturense
NE
Wedstrijd
ESP
Poljane
NE
Wedstrijd
SLO
4e etappe Samara Stage Race, U23
NE
Individuele tijdrit
RUS
Schifflange
Festival Cycliste Schifflange
NE
Wedstrijd
LUX
Sint-Niklaas
Profkoers Sint-Niklaas IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Standdaarbuiten
NE
Wedstrijd
NED
Tielt
NE
Wedstrijd
BEL
15e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Hallingal
Tour te Fjells
NE
Etappe
NOR
2e etappe Tour du Valromey, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Qinghai Lake
2.2
Etappe
CHN
Vantaa
Seutulan Kierros
NE
Wedstrijd
FIN
5e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Individuele tijdrit
POR
4e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
4e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
12
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België (V
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, Belgi
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Belgi
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
3e etappe Tour du Valromey, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Qinghai Lake
2.2
Etappe
CHN
13
Abu Dhabi
Tour de Yas
NE
Wedstrijd
UAE
16e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
4e etappe Tour du Valromey, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Qinghai Lake
2.2
Etappe
CHN
1e etappe Vuelta a Zamora
NE
Individuele tijdrit
ESP
14
Lamontjoie
Chrono 47
NE
Ploegentijdrit
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
1e etappe Settimana Ciclistica Italiana
2.1
Etappe
ITA
17e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
5e etappe Tour du Valromey, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Qinghai Lake
2.2
Etappe
CHN
Vrasene
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Vuelta a Zamora
NE
Etappe
ESP
1e etappe Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Etappe
POL
15
Ankara
NE
Wedstrijd
TUR
Proloog 1e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Proloog
COL
Gistel
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Settimana Ciclistica Italiana
2.1
Etappe
ITA
18e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Qinghai Lake
2.2
Etappe
CHN
3e etappe Vuelta a Zamora
NE
Etappe
ESP
2e etappe Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Etappe
POL
16
2e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
1e etappe Dubnica nad Vahom, Junioren
2.1MJ
Etappe
SVK
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
2.2U
Etappe
ITA
1e etappe Internationaler Radsporttage Erlauftal
Purgstall
NE
Etappe
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Philippine
Ronde van Philippine
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Prairie State Series
Intelligentsia Cup
NE
Criterium
USA
3e etappe Settimana Ciclistica Italiana
2.1
Etappe
ITA
19e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Kosovo
2.2
Etappe
KOS
6e etappe Tour of Qinghai Lake
2.2
Etappe
CHN
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Zamora
NE
Etappe
ESP
3e etappe Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Etappe
POL
17
3e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
2e etappe Dubnica nad Vahom, Junioren
2.1MJ
Etappe
SVK
2e etappe Giro della Valle d'Aosta
2.2U
Etappe
ITA
2e etappe Internationaler Radsporttage Erlauftal
Purgstall
NE
Etappe
AUT
Kayseri
GP Velo Erciyes
1.2
Wedstrijd
TUR
Kayseri (V)
GP Velo Erciyes
1.2
Wedstrijd
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Oostenrijk
CN
Wedstrijd
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Praha
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Republic
1.2
Wedstrijd
CZE
2e etappe Prairie State Series
Intelligentsia Cup
NE
Criterium
USA
4e etappe Settimana Ciclistica Italiana
2.1
Etappe
ITA
20e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Tour of Kosovo
2.2
Etappe
KOS
7e etappe Tour of Qinghai Lake
2.2
Etappe
CHN
2e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2
Etappe
POR
Proloog 1e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Proloog
MEX
Warszawa (c)
Tyskie Kryterium Fiata
NE
Wedstrijd
POL
Proloog Willimiesajot
NE
Proloog
FIN
1e etappe Willimiesajot
NE
Etappe
FIN
4e etappe Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Etappe
POL
18
Alanya
Grand Prix Develi
1.2
Wedstrijd
TUR
Alanya (V)
Grand Prix Develi
1.2
Wedstrijd
TUR
Anaco
Clasico Homenaje a Manuel Medina y Ramon Rivero
NE
Wedstrijd
VEN
Andorra (a)
Volta als Ports d'Andorra
NE
Wedstrijd
AND
Azul
Azul Circuito
NE
Criterium
ARG
Barnsley
Barnsley Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
4e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
3e etappe Dubnica nad Vahom, Junioren
2.1MJ
Etappe
SVK
3e etappe Giro della Valle d'Aosta
2.2U
Etappe
ITA
Großwaltersdorf
Grosswaltersdorf
NE
Wedstrijd
GER
Hel van het Mergelland
Volta Limburg Classic
1.1
Wedstrijd
NED
Afgelast
Kerniel, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
Martigny - Mauvoisin
NE
Wedstrijd
SUI
Muelas del Pan
Trofeo San José - Iberdrola
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Libanon
CN
Nationaal kampioenschap
LBA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Niedersachsen Bergmeisterschaft, Op de weg, Elite, Duitsland
NE
Regionaal kampioenschap
GER
Nogent-sur-Oise
1.2
Wedstrijd
FRA
Polkowice - Wrocław
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski Via Ordra
1.2
Wedstrijd
POL
3e etappe Prairie State Series
Intelligentsia Cup
NE
Criterium
USA
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
1e etappe Queensland Time Trial Series
NE
Individuele tijdrit
AUS
5e etappe Settimana Ciclistica Italiana
2.1
Etappe
ITA
Szydlowiec
Puchar Ministra Obrony Narodowej - Puchar Mon
1.2
Wedstrijd
POL
21e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Kosovo
2.2
Etappe
KOS
8e etappe Tour of Qinghai Lake
2.2
Etappe
CHN
Treichville
GP Fama Touré - GP de la Chambre de Commerce et de l'Industrie
NE
Wedstrijd
CIV
3e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2
Etappe
POR
2e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
Wieze
Wieze-Lebbeke IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Willimiesajot
NE
Etappe
FIN
19
1e etappe L´Etoile d´Or-G.P.Centre Presse
2.Ncup
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe L´Etoile d´Or-G.P.Centre Presse
2.Ncup
Etappe
FRA
4e etappe Prairie State Series
Intelligentsia Cup
NE
Criterium
USA
3e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
20
3e etappe L´Etoile d´Or-G.P.Centre Presse
2.Ncup
Etappe
FRA
Negrar
GP Palio del Recioto
1.2
Wedstrijd
ITA
Afgelast
5e etappe Prairie State Series
Intelligentsia Cup
NE
Criterium
USA
Roeselare, Criterium
NE
Criterium
BEL
1e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
21
1e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
Afgelast
1e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
NE
Proloog
COL
Hulshout
Schaal Marcel Indekeu
NE
Wedstrijd
BEL
Hulshout, Nieuwelingen
Schaal Marcel Indekeu
NE
Wedstrijd
BEL
Neerlinter, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour Alsace
2.2
Ploegentijdrit
FRA
2e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
1e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
NE
Individuele tijdrit
ESP
22
2e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
NE
Etappe
COL
1e etappe Copa Giant
NE
Etappe
CRC
Dijon, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
6e etappe Prairie State Series
Intelligentsia Cup
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
2e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
NE
Etappe
ESP
23
3e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
NE
Individuele tijdrit
COL
Ilkley, Criterium
NE
Criterium
GBR
Ilkley, Criterium (V)
Ilkley Grand Prix
NE
Criterium
GBR
1e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren
2.1MJ
Etappe
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
7e etappe Prairie State Series
Intelligentsia Cup
NE
Criterium
USA
1e etappe Santo Antão Ch.
NE
Klimwedstrijd
CPV
3e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
1e etappe Vermarc Cycling Project, Junioren
3-daagse Junioren
NE
Etappe
BEL
3e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
NE
Etappe
ESP
24
Azul
Azul Circuito
NE
Criterium
ARG
Blatna
Memoriálu Christiana Battaglii
NE
Wedstrijd
CZE
Bulle, Criterium
NE
Wedstrijd
SUI
Burguillos de Toledo
Memorial Julio Lopez De La Torre Chineta
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Campeonato Departamental de Cochabamba
NE
Individuele tijdrit
BOL
4e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
NE
Etappe
COL
Cos
Clásica Santiago en Cos
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe GP Orped 7
NE
Etappe
ANG
Grand Dole, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
2e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren
2.1MJ
Etappe
AUT
Kranj, Criterium
Po ulicah Kranja
NE
Wedstrijd
SLO
Léglise
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde
Omloop van het Houtland
NE
Wedstrijd
BEL
Malmö
Ringenloppet Memorial Frans Desaix
NE
Wedstrijd
SWE
Mount Evans
Bob Cook Memorial
NE
Wedstrijd
USA
Olympische Spelen, Op de weg, Elite
JO
Olympisch kampioenschap
8e etappe Prairie State Series
Intelligentsia Cup
NE
Criterium
USA
2e etappe Santo Antão Ch.
NE
Etappe
CPV
1e etappe Summer Spartan Youth Races, U23
NE
Individuele tijdrit
RUS
Tasman Wheelers Winter Series Nelson 6
NE
Wedstrijd
NZL
4e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
1e etappe Velo Erciyes Junior Race, Junioren
2.1MJ
Etappe
TUR
2e etappe Vermarc Cycling Project, Junioren
3-daagse Junioren
NE
Etappe
BEL
4e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
NE
Etappe
ESP
25
Bassano - Monte Grappa
NE
Wedstrijd
ITA
Brussel/Bruxelles - Zepperen
Brussel - Zepperen B-Z Fruitroute
NE
Wedstrijd
BEL
Cagua
Clasico Amigos del Ciclismo
NE
Wedstrijd
VEN
2e etappe Campeonato Departamental de Cochabamba
NE
Etappe
BOL
Capernwray (V)
Capernwray Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
9e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
8e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
2e etappe GP Orped 7
NE
Etappe
ANG
3e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren
2.1MJ
Etappe
AUT
Kranj
GP Kranj
1.2
Wedstrijd
SLO
Moerbeke
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Singapore
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Singapore (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Singapore
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Singapore
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Odzaci
NE
Wedstrijd
SRB
Olten, Criterium
GP Sälipark - Olten
NE
Criterium
SUI
Olympische Spelen, Op de weg, Elite (V)
JO
Olympisch kampioenschap
Pérenchies
GP de la Ville de Pérenchies
1.2
Wedstrijd
FRA
Palma de Mallorca
Trofeu La Vileta
NE
Wedstrijd
ESP
Panama City
La Mesa de San Martin
NE
Wedstrijd
PAN
9e etappe Prairie State Series
Intelligentsia Cup
NE
Criterium
USA
2e etappe Queensland Time Trial Series
NE
Individuele tijdrit
AUS
Saint Michael
Fontabelle Criterium
NE
Wedstrijd
BAR
3e etappe Santo Antão Ch.
NE
Individuele tijdrit
CPV
Sint-Ulriks-Kapelle
Grote Prijs Roger Vander Elst
NE
Wedstrijd
BEL
Stelen, Nieuwelingen
Geel - Stelen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Summer Spartan Youth Races, U23
NE
Ploegentijdrit
RUS
The Valley
John T. Memorial Two Day
NE
Wedstrijd
GBR
5e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
Trnava, Criterium
NE
Criterium
SVK
2e etappe Velo Erciyes Junior Race, Junioren
2.1MJ
Etappe
TUR
3e etappe Vermarc Cycling Project, Junioren
3-daagse Junioren
NE
Etappe
BEL
Villafranca de Ordizia
Prueba Villafranca de Ordizia
1.1
Wedstrijd
ESP
5e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
NE
Etappe
ESP
Westrozebeke, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Woodbridge Bay - Canefield - Woodbridge Bay
NE
Wedstrijd
Zepperen
NE
Wedstrijd
BEL
26
Boezinge
NE
Wedstrijd
BEL
Duizel
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Olympische Spelen, Mountainbike
JO
Olympisch Kampioenschap
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
NE
Wedstrijd
BEL
27
Cours-La-Ville
Grand Prix de Cours-La-Ville
NE
Wedstrijd
FRA
6e etappe Criterium Bikarmot Cup
NE
Criterium
ISL
Flobecq (a)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Greifans Cycling Festival
NE
Criterium
ISL
Olympische Spelen, Mountainbike (V)
JO
Olympisch Kampioenschap
3e etappe Summer Spartan Youth Races, U23
NE
Etappe
RUS
28
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Olympische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JO
Individuele tijdrit
Olympische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
JO
Olympisch kampioenschap tijdrijden
Reningelst, Junioren
Trofee van Vlaanderen Reningelst
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
4e etappe Summer Spartan Youth Races, U23
NE
Criterium
RUS
3e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
29
3e etappe Greifans Cycling Festival
NE
Etappe
ISL
2e etappe Greifans Cycling Festival
NE
Klimwedstrijd
ISL
1e etappe Kreiz Breizh (V)
2.2
Etappe
FRA
Monpazier
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Ninove
Ninove Ind
NE
Wedstrijd
BEL
Reningelst
Internatie Reningelst IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Vuelta a Trujillo de Peru
NE
Individuele tijdrit
PER
Vuelta Castilla y Leon
1.1
Wedstrijd
ESP
1e etappe Vuelta Gran Santander
NE
Etappe
COL
1e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
30
4e etappe Greifans Cycling Festival
NE
Etappe
ISL
2e etappe Kreiz Breizh (V)
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Kreiz Breizh Elite
2.2
Ploegentijdrit
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
1e etappe Newcastle West Wheelers Stage Race
NE
Individuele tijdrit
IRL
Olympische Spelen, BMX
JO
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, BMX (V)
JO
Olympisch Kampioenschap
3e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Etappe
BEL
2e etappe Vuelta a Trujillo de Peru
NE
Etappe
PER
2e etappe Vuelta Gran Santander
NE
Etappe
COL
2e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
31
Anadia, U23
Premio Anadia
NE
Wedstrijd
POR
Bambrugge - Erpe-Mere
NE
Wedstrijd
BEL
Championship of the YUVL, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
NE
Regionaal kampioenschap
UKR
Charles Town
Argyle Time Trial
NE
Individuele tijdrit
USA
Donostia/San Sebastián
Clasica San Sebastian / Donostiako Klasikoa
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ESP
Donostia/San Sebastián (V)
Clasica San Sebastian
1.WWT
Wedstrijd
ESP
Gistel, Junioren
Johan Museeuw Classic
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
5e etappe Greifans Cycling Festival
NE
Etappe
ISL
Heist-op-den-Berg (b)
Heistse Pijl
1.1
Wedstrijd
BEL
Kitzbüheler Horn, Chrono
Internationaler Kitzbüheler Horn Berg Radrennen
NE
Klimtijdrit
AUT
2e etappe Kreiz Breizh Elite
2.2
Etappe
FRA
1e etappe KSI Kupa
NE
Individuele tijdrit
HUN
Littleton, Criterium
NE
Criterium
USA
Monterosso Almo
Memorial Giovanni Cannarella
NE
Individuele tijdrit
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
2e etappe Newcastle West Wheelers Stage Race
NE
Etappe
IRL
Offenbach, Criterium
Offenbach am Main
NE
Criterium
GER
4e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
3e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Etappe
BEL
3e etappe Vuelta a Trujillo de Peru
NE
Etappe
PER
3e etappe Vuelta Gran Santander
NE
Etappe
COL
3e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje