Alle wedstrijden

Toon:


01  


 
Arezzo
Giro Valli Aretine
ITA 
 
Banská Bystrica
Tour de Volcano
SVK 
 
Beasain
Prueba Loinaz Memorial Ion Lazcano
ESP 
 
CRC 
 
SRB 
 
SRB 
 
USA 
 
PAR 
 
PAR 
 
3e etappe Lawrence
Tour of Lawrence
USA 
 
BEL 
 
BLR 
 
BLR 
 
BIZ 
 
BRA 
 
BUL 
 
CRC 
 
DEN 
 
GER 
 
FIN 
 
FRA 
 
GEO 
 
GBR 
 
GBR 
 
GUA 
 
HUN 
 
HUN 
 
HKG 
 
IRL 
 
JAM 
 
KAZ 
 
LAT 
 
LUX 
 
LUX 
 
MAR 
 
MDA 
 
NED 
 
AUT 
 
AUT 
 
PAN 
 
RUS 
 
RUS 
 
TUN 
 
SUI 
 
SUI 
 
SIN 
 
CRC 
 
GEO 
 
HUN 
 
HUN 
 
LUX 
 
LUX 
 
MDA 
 
PAN 
 
POR 
 
SUI 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
NED 
 
 
 
Perafort
GP Sant Pere - Perafort
ESP 
 
POR 
 
HON 
 
GER 
 
Tetuán
Gran Premio Tetuan
ESP 
 
COD 
 
FRA 
 
USA 
 
FJI 
 
BEL 
 
Tournai, Amateurs
Memorial D. Bosquillon
BEL 
 

02  


 
Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
BEL 
 
BEL 
 
RUS 
 
BEL 
 

03  


 
Brescia
Trofeo Città di Brescia, Memorial Rino Fiori
ITA 
 
COL 
 
BEL 
 
TUR 
 
TUR 
 
BEL 
 
LAT 
 

04  


 
BEL 
 
COL 
 
POL 
 
POL 
 
Dikkebus, Junioren
Grote Kermisprijs
BEL 
 
BEL 
 
CZE 
 
GBR 
 
BEL 
 
GBR 
 
Ruddervoorde
Ruddervoorde Baliebrugge
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 

05  


 
COL 
 
POL 
 
CZE 
 
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
BEL 
 
TUR 
 
TUR 
 
TUR 
 
TUR 
 
GER 
 
MEX 
 
ROM 
 
COD 
 
VEN 
 

06  


 
Abergavenny, Criterium
Wales Open Criterium
GBR 
 
1e etappe Brescia, Junioren
Tre Ciclistica Bresciana
ITA 
 
COL 
 
POL 
 
1e etappe Delta
Tour de Delta
CAN 
 
1e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
CZE 
 
ESP 
 
ESP 
 
ITA 
 
USA 
 
GER 
 
MEX 
 
ROM 
 
BEL 
 
COD 
 
RUS 
 
VEN 
 

07  


 
AUT 
 
Borsbeke (a)
Borsbeke-Herzele
BEL 
 
2e etappe Brescia, Junioren
Tre Ciclistica Bresciana
ITA 
 
POL 
 
2e etappe Delta
Tour de Delta
CAN 
 
BEL 
 
2e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
LUX 
 
Granda
Trofeo Luis Sanchez Huergo
ESP 
 
Grobbendonk - Herentals
GP Rik Van Looy IC 1
BEL 
 
CZE 
 
CZE 
 
TPE 
 
ALG 
 
ALG 
 
ALG 
 
USA 
 
Nyamagabe - Nyanza
Race for Culture
RWA 
 
GER 
 
GER 
 
Roeselare (g)
Roeselare Profkoers/Ind. - GP JP Monseré
BEL 
 
MEX 
 
Sant Pere de Ribes (a)
Trofeu Abelard Trenzano
ESP 
 
ROM 
 
BEL 
 
FRA 
 
MTQ 
 
Varde, Chrono
Cycling West Varde
DEN 
 
BEL 
 
BEL 
 
ESP 
 
VEN 
 
BEL 
 

08  


 
AUT 
 
Anzuola
Antzuola Saria-Memorial Inaki Lete
ESP 
 
Borgerhout (V)
GP Sofie Goos
BEL 
 
3e etappe Brescia, Junioren
Tre Ciclistica Bresciana
ITA 
 
Bristol
Bristol GP
GBR 
 
Cittadella
Giro del Medio Brenta
ITA 
 
Curiaú
Macapá Verão
BRA 
 
3e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
LUX 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
CZE 
 
BEL 
 
ALB 
 
MLT 
 
SIN 
 
ALG 
 
ESP 
 
USA 
 
FRA 
 
NED 
 
GER 
 
Oostkerke, Junioren
Oostkerke-Damme
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
NED 
 
BEL 
 
Rozebeke
Memorial Lucien Manssens Ereprijs De Clercq
BEL 
 
MEX 
 
Saint John
Billy's Food Mart Challenge
ANT 
 
ROM 
 
ROM 
 
BEL 
 
BEL 
 
Sint-Niklaas (f)
Profkoers Sint-Niklaas
BEL 
 
Tatabánya
Turul Kupa
HUN 
 
COD 
 
FRA 
 
MTQ 
 
Tsawwassen
White Spot / Delta International
CAN 
 
Tsawwassen (V)
White Spot / Delta Road Race
CAN 
 
ESP 
 
VEN 
 
Wanfercée-Baulet (b)
Memorial Albert Fauville IC 1
BEL 
 
MLT 
 

09  


 
AUT 
 
4e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
ALG 
 
TPE 
 
ALG 
 
ALG 
 
BEL 
 
FRA 
 
MTQ 
 
VEN 
 

10  


 
AUT 
 
5e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
ALG 
 
FRA 
 
MTQ 
 
Vilvoorde (a)
Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.
BEL 
 
BRA 
 
VEN 
 
ESP 
 

11  


 
AUT 
 
Gent - Menen, Junioren
Menen-Kemmel-Menen
BEL 
 
ITA 
 
6e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GBR 
 
FRA 
 
MTQ 
 
Vancouver
Tour de Gastown
CAN 
 
BRA 
 
BEL 
 
VEN 
 
ESP 
 

12  


 
AUT 
 
 
 
 
 
 
 
ITA 
 
7e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
BEL 
 
FRA 
 
MTQ 
 
FRA 
 
Proloog Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
POR 
 
BRA 
 
VEN 
 
ESP 
 
CRC 
 

13  


 
AUT 
 
Boise
Chrono Kristin Armstrong
USA 
 
Boise (V)
Chrono Kristin Armstrong
USA 
 
 
 
Geel
Geel-SintDimpna
BEL 
 
ITA 
 
8e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
FRA 
 
MTQ 
 
FRA 
 
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
POR 
 
GUA 
 
BRA 
 
BEL 
 
VEN 
 
ESP 
 
CRC 
 
INA 
 

14  


 
AUT 
 
NED 
 
1e etappe Barberton
Anatomic Jock Classic
RSA 
 
3e etappe Barberton
Anatomic Jock Classic
RSA 
 
2e etappe Barberton
Anatomic Jock Classic
RSA 
 
Boise, Criterium
Exergy Twilight Wells Fargo
USA 
 
PHI 
 
PHI 
 
PHI 
 
PHI 
 
GUA 
 
USA 
 
 
 
 
 
ITA 
 
9e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
KEN 
 
Kilpedder, Chrono (a)
Danny O'Shea Memorial, Sorrento 10 Mile Time Trial
IRL 
 
SVK 
 
MAS 
 
MAS 
 
MAS 
 
GER 
 
MAS 
 
MAS 
 
MAS 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
MAS 
 
MAS 
 
SMR 
 
1e etappe Oaxaca
Clasica Lunes del Cerro
MEX 
 
EST 
 
GER 
 
NZL 
 
AUS 
 
FRA 
 
MTQ 
 
MTQ 
 
CAN 
 
FRA 
 
2e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
POR 
 
GUA 
 
BRA 
 
VEN 
 
ESP 
 
CRC 
 
INA 
 
Zelezniki
Dirka za Zlato Čipko
SLO 
 

15  


 
IND 
 
BEL 
 
BEL 
 
FRA 
 
 
 
 
 
ITA 
 
10e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
BEL 
 
Langemark, Junioren (a)
Langemark-Hagebos
BEL 
 
Linden (a)
Linden-Lubbeek
BEL 
 
TUR 
 
Mizieb, Chrono
Mizieb Hill Climb
MLT 
 
NED 
 
Mullingar
Mullingar GP
IRL 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
MAS 
 
MLT 
 
BEL 
 
Pristina
Club AS Prishtina
KOS 
 
Stockton
Stockton Cycling Festival Road Race
GBR 
 
The Valley
John T. Memorial Two Day
GBR 
 
PER 
 
FRA 
 
MTQ 
 
CAN 
 
FRA 
 
3e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
POR 
 
GUA 
 
Veracruz
Veracruz - Alvarado - Veracruz
MEX 
 
Vigevano
Freccia dei Vini
ITA 
 
BEL 
 
BRA 
 
CRC 
 
POL 
 
INA 
 
BEL 
 

16  


 
Dentergem
GP Lanssens Crelan Individueel
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 

17  


 
Paris (V)
La Course by Le Tour de France
FRA 
 
FRA 
 
CAN 
 
BEL 
 

18  


 
COL 
 
ISL 
 
POR 
 
IRI 
 
GBR 
 
FRA 
 
BEL 
 

19  


 
BEL 
 
LAT 
 
Ninove (a)
GP Beeckman-De Caluwé - Ninove Individueel
BEL 
 
FRA 
 

20  


 
Barnsley
Barnsley Town Center Races
GBR 
 
 
 
AUT 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
USA 
 
FRA 
 
PER 
 

21  


 
Alblasserdam
Paardenmarktronde
NED 
 
Brasov
Teleferic Challenge
ROM 
 
 
 
USA 
 
Dos Hermanas
Clasica Santa Ana
ESP 
 
CZE 
 
Hulshout (a)
Schaal Marcel Indekeu
BEL 
 
BEL 
 
Lugoj
Cupa Max Ausnit
ROM 
 
Mount Evans
Bob Cook Memorial
USA 
 
NED 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
Sint-Truiden
GP Tim Wellens Individueel
BEL 
 
FRA 
 
RWA 
 
1e etappe Trujillo
Clasica Santorini CC Bicileo
PER 
 
FIN 
 
Windsor
Tour of the Hilltowns
USA 
 

22  


 
Aka Aka, Chrono
Two Up Time Trial Aka Aka
NZL 
 
ITA 
 
 
 
Debrecen - Ibrany
V4 Special Series
HUN 
 
BEL 
 
Kerniel
Kerniel-Borgloon
BEL 
 
Manhattan Beach
Manhattan Beach GP
USA 
 
SUI 
 
Minneapolis
South Side Sprint
USA 
 
RUS 
 
BEL 
 
Pérenchies
GP de la Ville de Pérenchies
FRA 
 
Pollare
GP J. Baugnies Open
BEL 
 
Pszczyna
Memorial Kazimierza Gazdy
POL 
 
Reute
Reute - LBS Cup
GER 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
LTU 
 
Tallinn (b)
Lauri Aus Memorial
EST 
 
FRA 
 
CHN 
 
Triana
Clasica Vela de Triana
ESP 
 
Yarmouth
Yarmouth Clam Festival
USA 
 

23  


 
COL 
 
ESP 
 
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
BEL 
 

24  


 
Cos
Clásica Santiago en Cos
ESP 
 
 
 
FRA 
 

25  


 
GBR 
 
EST 
 
BEL 
 
FRA 
 
Villafranca de Ordizia
Prueba Villafranca de Ordizia
ESP 
 
POL 
 

26  


 
FRA 
 
DEN 
 
FRA 
 
Vesthimmerland
Jutlander Bank GP
DEN 
 
Wasmuel
GP Pino Cerami
BEL 
 

27  


 
Šenčur
Šenčurja
SLO 
 
AUS 
 
Comines
GP Sainte-Anne
BEL 
 
ISL 
 
AUT 
 
Lommel, Amateurs
Lommel-Barrier
BEL 
 
BEL 
 
FRA 
 
AUS 
 
POR 
 

28  


 
Alvajärvi
Alvajärven Ympäriajo
FIN 
 
BEL 
 
 
 
Gistel, Junioren
Johan Museeuw Classic
BEL 
 
FRA 
 
London - Surrey (V)
Prudential Ride London GP
GBR 
 
Malmö
Ringenloppet Memorial Frans Desaix
SWE 
 
ITA 
 
AUT 
 
AUS 
 
FRA 
 
1e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest
BEL 
 
Warszawa (c)
Tyskie Kryterium Fiata
POL 
 
Wuppertal (c)
UNI-Radrennen
GER 
 

29  


 
Bokaa
Dimension Data Route 73
BOT 
 
 
 
UKR 
 
Colindres
Memorial Juan Manuel Santisteban
ESP 
 
SRB 
 
SRB 
 
Kekava
Ķekavas velomaratons
LAT 
 
Kincses
Bringa Fieszta
HUN 
 
Kranj
GP Kranj
SLO 
 
Kranj (a)
Po ulicah Kranja
SLO 
 
FRA 
 
FJI 
 
London - Surrey
London-Surrey Cycle Classic, Olympic Test Event, Ride London Classic
GBR 
 
Los Alamos
Tour de Los Alamos
USA 
 
Malmö
Elisedals GP
SWE 
 
SVK 
 
Miami
Vuelta a Miami
USA 
 
Olten, Criterium
GP Sälipark - Olten
SUI 
 
Paranaguá
Aniversario de Paranagua de Ciclismo
BRA 
 
BEL 
 
Saskatoon, Chrono
Saskatchewan 40 K Provincial Time Trial
CAN 
 
Singapore
Share the Road Criterium
SIN 
 
Sint-Ulriks-Kapelle
Grote Prijs Roger Vander Elst
BEL 
 
FRA 
 
Tuam
Brian McNamara Memorial
IRL 
 
ECU 
 
SVK 
 

30  


 
BEL 
 
Boxmeer, Criterium
Daags na de Tour vanaf 1979
NED 
 
Hannover, Criterium
Nacht von Hannover
GER 
 

31  


 
GER 
 
Cours-La-Ville
Grand Prix de Cours-La-Ville
FRA 
 
Getxo
Circuito de Getxo
ESP 
 
FRA 
 
BEL 
 
Surhuisterveen
Profronde van Surhuisterveen
NED