Alle wedstrijden

Toon:


01  


 
AND 
 
AND 
 
AND 
 
AND 
 
AND 
 
AND 
 
AND 
 
AND 
 
Athína, Junioren (V)
Athens Track Grand Prix
GRE 
 
Athína, Keirin
Athens Track Grand Prix
GRE 
 
Athína, Keirin (V)
Athens Track Grand Prix
GRE 
 
Athína, Keirin, Junioren
Athens Track Grand Prix
GRE 
 
ESP 
 
URU 
 
UKR 
 
FRA 
 
FRA 
 
POL 
 
Dublin, Achtervolging
Dublin Track Cycling International
IRL 
 
Dublin, Achtervolging (V)
Dublin Track Cycling International
IRL 
 
Gardone Val Trompia
Cronoscalata Gardone Val Trompia - Prati di Caregno
ITA 
 
PAR 
 
PAR 
 
2e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
BEL 
 
1e etappe Hiroshima
West Japan Road Classic
JPN 
 
Holesov, Mountainbike-Marathon
Bike Maraton Drásal Ceské sporitelny
CZE 
 
Holesov, Mountainbike-Marathon (V)
Bike Maraton Drásal Ceské sporitelny
CZE 
 
ISL 
 
København, Criterium
Vitamin Well Criterium
DEN 
 
Kruiningen
Ronde van Kruiningen
NED 
 
TPE 
 
Matton
Circuit des 3 Cantons
FRA 
 
LTU 
 
LTU 
 
NOR 
 
NOR 
 
SVK 
 
SVK 
 
ISL 
 
IRI 
 
ZIM 
 
ARU 
 
SEY 
 
GBR 
 
BEL 
 
Sant Pere de Ribes (a)
Trofeu Abelard Trenzano
ESP 
 
FIN 
 
FIN 
 
Sparta, Mountainbike
Alterbiketours Tours Sparti Peter and Pauls
GRE 
 
Sparta, Mountainbike (V)
Alterbiketours Tours Sparti Peter and Pauls
GRE 
 
Sparta, Mountainbike, Junioren
Alterbiketours Tours Sparti Peter and Pauls
GRE 
 
Sparta, Mountainbike, Junioren (V)
Alterbiketours Tours Sparti Peter and Pauls
GRE 
 
FRA 
 
HUN 
 
FRA 
 
GBR 
 
POR 
 
Weinfelden, Criterium
Lidl Rad-Challenge
SUI 
 

02  


 
AUT 
 
Agricola Village
Caricom Day cycling race - Tampico 60 Mile Race
GUY 
 
AND 
 
AND 
 
Arezzo
Giro Valli Aretine
ITA 
 
Banská Bystrica
Tour de Volcano
SVK 
 
URU 
 
UKR 
 
Donnerberg
Donnersbergkreis
GER 
 
 
 
PAR 
 
3e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
2e etappe Hiroshima
West Japan Road Classic
JPN 
 
SRB 
 
SRB 
 
THA 
 
ITA 
 
FIN 
 
FIN 
 
USA 
 
ARU 
 
SEY 
 
TUR 
 
ZIM 
 
IRI 
 
POR 
 
BEL 
 
ZIM 
 
GBR 
 
Norg
Slag om Norg
NED 
 
Pares
Pares circuit Race - Harley's Maintenance Road Race
ANT 
 
Perafort
GP Sant Pere - Perafort
ESP 
 
SUI 
 
SUI 
 
Santana dos Montes
Internacional Estrada Real
BRA 
 
Santana dos Montes, Mountainbike (V)
Internacional Estrada Real
BRA 
 
FIN 
 
Sparta, Mountainbike
Sparti Peter and Pauls
GRE 
 
Sparta, Mountainbike (V)
Sparti Peter and Pauls
GRE 
 
Sparta, Mountainbike, Junioren
Sparti Peter and Pauls
GRE 
 
POL 
 
PER 
 
FRA 
 
HUN 
 
FRA 
 
GBR 
 
BEL 
 
POR 
 
MEX 
 
Zacharo
Filathlitikos Zacharo
GRE 
 

03  


 
AUT 
 
Accra
Cowbell Cycling Challenge
GHA 
 
Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
BEL 
 
BEL 
 
4e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
FRA 
 

04  


 
AUT 
 
5e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
RUS 
 
RUS 
 
RUS 
 
RUS 
 
RUS 
 
FRA 
 

05  


 
AUT 
 
6e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
GBR 
 
BEL 
 
BEL 
 
ITA 
 
ROM 
 
GBR 
 
FRA 
 
Proloog Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
POR 
 
COL 
 

06  


 
AUT 
 
ITA 
 
ITA 
 
ITA 
 
ITA 
 
7e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
CZE 
 
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
BEL 
 
LTU 
 
LTU 
 
LTU 
 
LTU 
 
LTU 
 
LTU 
 
IRI 
 
IRI 
 
GER 
 
Poperinge
GSI- Kermiscriterium
BEL 
 
ROM 
 
FRA 
 
NOR 
 
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
POR 
 
GUA 
 
COL 
 

07  


 
AUT 
 
Abergavenny, Criterium
Wales Open Criterium
GBR 
 
COL 
 
1e etappe Delta
Tour de Delta
CAN 
 
8e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
DEN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
CZE 
 
Minsk
Minsk Cup
BLR 
 
USA 
 
GER 
 
ROM 
 
BEL 
 
Sint-Niklaas (f)
Profkoers Sint-Niklaas
BEL 
 
FRA 
 
2e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
POR 
 
RUS 
 
GUA 
 
COL 
 

08  


 
AUT 
 
NED 
 
Bełchatów
Wyscig o Wielka Nagrode Bełchatówa
POL 
 
Blatna
Memoriálu Christiana Battaglii
CZE 
 
URU 
 
9e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
LUX 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
ESP 
 
CZE 
 
CZE 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
CZE 
 
Marciana
Giro delle Due Province Marciana
ITA 
 
Maryland
Tommy Givan Memorial Race
IRL 
 
Minsk
GP Minsk
BLR 
 
GER 
 
GER 
 
BAH 
 
ESP 
 
ESP 
 
BLR 
 
GER 
 
GER 
 
Roeselare (g)
Roeselare Profkoers/Ind. - GP JP Monseré
BEL 
 
ROM 
 
BEL 
 
POL 
 
POL 
 
Tour de Andørja
Tour de Andorja
NOR 
 
FRA 
 
MTQ 
 
3e etappe deel b Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
POR 
 
3e etappe deel a Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
POR 
 
1e etappe Trujillo
Clasica Santorini CC Bicileo
PER 
 
GUA 
 
COL 
 
Zelezniki
Dirka za Zlato Čipko
SLO 
 

09  


 
TUR 
 
TUR 
 
TUR 
 
TUR 
 
Anzuola
Antzuola Saria-Memorial Inaki Lete
ESP 
 
Azul
GP Independencia
ARG 
 
Cittadella
Giro del Medio Brenta
ITA 
 
CHI 
 
Crna Trava, Mountainbike
Crna Trava Trophy - M Enterijer Gradnja
SRB 
 
Crna Trava, Mountainbike (V)
Crna Trava Trophy - M Enterijer Gradnja
SRB 
 
Crna Trava, Mountainbike, Junioren
Crna Trava Trophy - M Enterijer Gradnja
SRB 
 
KEN 
 
Gilze-Rijen
Midden Brabant - Poort Omloop
NED 
 
10e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
LUX 
 
Granda
Trofeo Luis Sanchez Huergo
ESP 
 
Kingston, Chrono
Grace Kennedy Team Time Trial
JAM 
 
Knysna
Knysna Tour
RSA 
 
Kontich
Kristallen fiets
BEL 
 
CZE 
 
Lahti
Royal Pyöräily
FIN 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
ISR 
 
BEL 
 
FRA 
 
FRA 
 
BIH 
 
BIH 
 
BIH 
 
BIH 
 
BAH 
 
BER 
 
LBA 
 
LBA 
 
ESP 
 
ESP 
 
NED 
 
GER 
 
CHI 
 
CHI 
 
Rozebeke
Memorial Lucien Manssens Ereprijs De Clercq
BEL 
 
São Paulo (d)
Prova Ciclistica 9 de Julho
BRA 
 
ROM 
 
SUI 
 
BEL 
 
BEL 
 
Tatabánya
Turul Kupa
HUN 
 
The Valley
John T. Memorial Two Day
GBR 
 
FRA 
 
MTQ 
 
MTQ 
 
4e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
POR 
 
2e etappe Trujillo
Clasica Santorini CC Bicileo
PER 
 
Tsawwassen
White Spot / Delta International
CAN 
 
Tsawwassen (V)
White Spot / Delta Road Race
CAN 
 
GBR 
 
COL 
 
Wanfercée-Baulet (b)
Memorial Albert Fauville IC 1
BEL 
 

10  


 
Colorado Springs, Ploegsprint
US Grand Prix of Sprinting
USA 
 
Colorado Springs, Ploegsprint (V)
US Grand Prix of Sprinting
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
MAS 
 
MAS 
 
MAS 
 
MAS 
 
BEL 
 
MTQ 
 

11  


 
Gent - Menen, Junioren
Menen-Kemmel-Menen
BEL 
 
Keerbergen
Grote Prijs Terrasdallen De Wandeleer
BEL 
 
RUS 
 
FRA 
 
MTQ 
 
FRA 
 
Vilvoorde (a)
Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.
BEL 
 

12  


 
COL 
 
ITA 
 
RUS 
 
GER 
 
FRA 
 
MTQ 
 
FRA 
 
Vancouver
Tour de Gastown
CAN 
 
BEL 
 
ESP 
 
ESP 
 
USA 
 

13  


 
BEL 
 
COL 
 
ISL 
 
ITA 
 
RUS 
 
GER 
 
FRA 
 
MTQ 
 
FRA 
 
ESP 
 

14  


 
BEL 
 
COL 
 
Colorado Springs, Junioren
Vic Williams Memorial Grand Prix
USA 
 
Colorado Springs, Ploegsprint
Vic Williams Memorial Grand Prix
USA 
 
Colorado Springs, Ploegsprint (V)
Vic Williams Memorial Grand Prix
USA 
 
Colorado Springs, Ploegsprint, U23 (V)
Vic Williams Memorial Grand Prix
USA 
 
Colorado Springs, Sprint, Junioren (V)
Vic Williams Memorial Grand Prix
USA 
 
Colorado Springs, Sprint, U23
Vic Williams Memorial Grand Prix
USA 
 
Geel
Geel-SintDimpna
BEL 
 
ITA 
 
FIN 
 
FIN 
 
FIN 
 
FIN 
 
AUT 
 
THA 
 
ISR 
 
USA 
 
RUS 
 
Stockton, Criterium
Stockton Festival of Cycling
GBR 
 
GER 
 
INA 
 
FRA 
 
MTQ 
 
FRA 
 
ESP 
 

15  


 
3e etappe Barberton
Anatomic Jock Classic
RSA 
 
2e etappe Barberton
Anatomic Jock Classic
RSA 
 
1e etappe Barberton
Anatomic Jock Classic
RSA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Boise, Criterium
Exergy Twilight Wells Fargo
USA 
 
COL 
 
ITA 
 
AUT 
 
Kilpedder, Chrono (a)
Danny O'Shea Memorial, Sorrento 10 Mile Time Trial
IRL 
 
Las Breñas
GP Aniversario de las Breñas
ARG 
 
TUR 
 
TUR 
 
Matsumoto, 500 m (V)
JICF International Track Cup
JPN 
 
Matsumoto, 500 m, Junioren (V)
JICF International Track Cup
JPN 
 
Matsumoto, Keirin
JICF International Track Cup
JPN 
 
Matsumoto, Ploegsprint, Junioren
JICF International Track Cup
JPN 
 
Mount Evans
Bob Cook Memorial
USA 
 
MLT 
 
USA 
 
MLT 
 
VIE 
 
GER 
 
Saint-Germain
Etoile d'Or
FRA 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
Saskatoon, Chrono
Saskatchewan 40 K Provincial Time Trial
CAN 
 
NZL 
 
GER 
 
INA 
 
FRA 
 
CIV 
 
CIV 
 
MTQ 
 
MTQ 
 
CAN 
 
FRA 
 
ESP 
 

16  


 
SRB 
 
IND 
 
Beasain
Prueba Loinaz Memorial Ion Lazcano
ESP 
 
BEL 
 
COL 
 
ESA 
 
CRC 
 
BEL 
 
ITA 
 
AUT 
 
Ishikawa
Ishikawa Road Race
JPN 
 
BEL 
 
THA 
 
BUL 
 
NED 
 
Mullingar
Mullingar GP
IRL 
 
LBA 
 
LBA 
 
NED 
 
Pescara
Trofeo Matteotti
ITA 
 
Playa Grande
Clasica Dia del Niño
VEN 
 
USA 
 
VIE 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
Stockton
Stockton Cycling Festival Road Race
GBR 
 
Tallinn (b)
Lauri Aus Memorial
EST 
 
GER 
 
INA 
 
FRA 
 
CIV 
 
MTQ 
 
BEL 
 
CAN 
 
FRA 
 
CHN 
 
Vigevano
Freccia dei Vini
ITA 
 
Waregem, Chrono, U23
Memorial Igor Decraene, testtijdrit
BEL 
 

17  


 
Dentergem
GP Lanssens Crelan Individueel
BEL 
 
USA 
 
VIE 
 
GER 
 
INA 
 
FRA 
 
BEL 
 
CHN 
 

18  


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
USA 
 
VIE 
 
San Francesco al Campo, Zesdaagse
6 Giorni di Torino internazionale
ITA 
 
GER 
 
INA 
 
FRA 
 
CAN 
 
BEL 
 
CHN 
 
ESP 
 

19  


 
USA 
 
USA 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
USA 
 
VIE 
 
INA 
 
FRA 
 
CAN 
 
CIV 
 
CIV 
 
BEL 
 
CHN 
 
DOM 
 
ESP 
 
Wasmuel
GP Pino Cerami
BEL 
 

20  


 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LAT 
 
 
Ninove (a)
GP Beeckman-De Caluwé - Ninove Individueel
BEL 
 
Paris (V)
La Course by Le Tour de France
FRA 
 
USA 
 
FRA 
 
CAN 
 
CAN 
 
CIV 
 
CIV 
 
BEL 
 
CHN 
 
BRA 
 
DOM 
 
ESP 
 

21  


 
GBR 
 
USA 
 
USA 
 
Eksaarde
Lokeren-Eksaarde
BEL 
 
BEL 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hulshout (a)
Schaal Marcel Indekeu
BEL 
 
AUT 
 
 
 
 
BEL 
 
RUS 
 
RUS 
 
RUS 
 
RUS 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
ARG 
 
ARG 
 
GER 
 
AUT 
 
AUT 
 
ESP 
 
ESP 
 
USA 
 
USA 
 
ARG 
 
ARG 
 
AUT 
 
AUT 
 
ESP 
 
ESP 
 
USA 
 
USA 
 
ARG 
 
ARG 
 
AUT 
 
ESP 
 
ESP 
 
USA 
 
USA 
 
ARG 
 
ARG 
 
GER 
 
AUT 
 
ESP 
 
ESP 
 
Spicak, Downhill
iXS European Downhill Cup
CZE 
 
Spicak, Downhill (V)
iXS European Downhill Cup
CZE 
 
FRA 
 
CAN 
 
CIV 
 
CHN 
 
BRA 
 
DOM 
 
ESP 
 

22  


 
Aka Aka, Chrono
Two Up Time Trial Aka Aka
NZL 
 
USA 
 
USA 
 
Dos Hermanas
Clasica Santa Ana
ESP 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
AUT 
 
Izegem
Izegem-Bosmolens GP SUNTRONICS
BEL 
 
 
Kvam
Furusjoen Rundt
NOR 
 
NOR 
 
INA 
 
INA 
 
INA 
 
INA 
 
INA 
 
INA 
 
INA 
 
Malmö
Ringenloppet Memorial Frans Desaix
SWE 
 
Miyada
Miyada Hillclimb
JPN 
 
BLR 
 
BLR 
 
FIN 
 
FIN 
 
BUL 
 
BUL 
 
ECU 
 
ECU 
 
FIN 
 
FIN 
 
GBR 
 
GBR 
 
IRL 
 
IRL 
 
ITA 
 
ITA 
 
JPN 
 
JPN 
 
NOR 
 
NOR 
 
RSA 
 
KAZ 
 
ECU 
 
EST 
 
BLR 
 
BLR 
 
BRA 
 
BRA 
 
BUL 
 
BUL 
 
CAN 
 
CAN 
 
CHI 
 
CHI 
 
CRC 
 
CRC 
 
CYP 
 
CYP 
 
GER 
 
GER 
 
ECU 
 
EST 
 
FIN 
 
FIN 
 
GBR 
 
GBR 
 
HUN 
 
HUN 
 
IRL 
 
IRL 
 
ITA 
 
ITA 
 
JPN 
 
JPN 
 
KAZ 
 
MEX 
 
MEX 
 
POR 
 
POR 
 
ROM 
 
ROM 
 
SCG 
 
SCG 
 
SLO 
 
SLO 
 
SVK 
 
CZE 
 
CZE 
 
TUR 
 
TUR 
 
ZIM 
 
RSA 
 
RSA 
 
BRA 
 
BRA 
 
BUL 
 
CAN 
 
CAN 
 
CHI 
 
CHI 
 
CRC 
 
CRC 
 
CYP 
 
CYP 
 
GER 
 
GER 
 
ECU 
 
ECU 
 
EST 
 
EST 
 
FIN 
 
FIN 
 
GBR 
 
GBR 
 
HUN 
 
HUN 
 
IRL 
 
IRL 
 
ITA 
 
ITA 
 
JPN 
 
JPN 
 
KAZ 
 
MEX 
 
MEX 
 
POR 
 
POR 
 
ROM 
 
ROM 
 
SRB 
 
SRB 
 
SVK 
 
SVK 
 
CZE 
 
CZE 
 
TUR 
 
TUR 
 
ZIM 
 
RSA 
 
RSA 
 
BRA 
 
BRA 
 
BUL 
 
CAN 
 
CAN 
 
CHI 
 
CHI 
 
GER 
 
GER 
 
EST 
 
FIN 
 
FIN 
 
GBR 
 
GBR 
 
IRL 
 
IRL 
 
ITA 
 
ITA 
 
JPN 
 
JPN 
 
MEX 
 
MEX 
 
POR 
 
POR 
 
ROM 
 
CZE 
 
CZE 
 
ZIM 
 
ZIM 
 
RSA 
 
RSA 
 
BUL 
 
CRC 
 
CRC 
 
SVK 
 
SVK 
 
CZE 
 
CZE 
 
TUR 
 
TUR 
 
PER 
 
1e etappe Oaxaca
Clasica Lunes del Cerro
MEX 
 
NED 
 
IND 
 
Thorembais-les-Béguines
Grand Prix Perwez Divertissement
BEL 
 
FRA 
 
CAN 
 
1e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest
BEL 
 
CHN 
 
BRA 
 
DOM 
 
ESP 
 
Warszawa (c)
Tyskie Kryterium Fiata
POL 
 
 
 
FIN 
 

23  


 
ITA 
 
Brasov
Teleferic Challenge
ROM 
 
USA 
 
USA 
 
Cottbus, U23
Cottbus - Görlitz - Cottbus
GER 
 
Curiaú
Macapá Verão
BRA 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gabarone
Capital Bank Classic
BOT 
 
POR 
 
MKD 
 
Kerniel
Kerniel-Borgloon
BEL 
 
Kraainem (b)
Kraainem Interclub 2 - Trofee Luk Van Biesen
BEL 
 
Lund
Trampenlinjet
SWE 
 
BEL 
 
BEL 
 
SUI 
 
Miyada, Criterium
Miyada Criterium
JPN 
 
Mizieb, Chrono
Mizieb Hill Climb
MLT 
 
BEL 
 
BEL 
 
DEN 
 
DEN 
 
BEL 
 
BEL 
 
DEN 
 
DEN 
 
BEL 
 
BEL 
 
PER 
 
MLT 
 
AUT 
 
USA 
 
2e etappe Oaxaca
Clasica Lunes del Cerro
MEX 
 
Pérenchies
GP de la Ville de Pérenchies
FRA 
 
BEL 
 
BEL 
 
Pszczyna
Memorial Kazimierza Gazdy
POL 
 
Reute
Reute - LBS Cup
GER 
 
Termignon, Mountainbike
Transmaurienne Vanoise
FRA 
 
Termignon, Mountainbike (V)
Transmaurienne Vanoise
FRA 
 
FRA 
 
CAN 
 
2e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest
BEL 
 
CHN 
 
Triana
Clasica Vela de Triana
ESP 
 
IRL 
 
BRA 
 
ECU 
 
Yarmouth
Yarmouth Clam Festival
USA 
 

24  


 
BEL 
 
Boxmeer, Criterium
Daags na de Tour vanaf 1979
NED 
 
Cos
Clásica Santiago en Cos
ESP 
 
ALG 
 
ALG 
 
ALG 
 
ALG 
 
ALG 
 
3e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest
BEL 
 
CHN 
 
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
BEL 
 

25  


 
Cours-La-Ville
Grand Prix de Cours-La-Ville
FRA 
 
FRA 
 
Melbourne, Keirin
DISC Grand Prix
AUS 
 
AUS 
 
BLR 
 
ALG 
 
ALG 
 
SWE 
 
Novelda
Trofeo Santa Maria Magdalena
ESP 
 
BEL 
 
Surhuisterveen
Profronde van Surhuisterveen
NED 
 
4e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest
BEL 
 
Villafranca de Ordizia
Prueba Villafranca de Ordizia
ESP 
 
POL 
 

26  


 
Alblasserdam
Paardenmarktronde
NED 
 
Camors
Ronde des Korrigans
FRA 
 
Chaam, Criterium
Acht van Chaam
NED 
 
GBR 
 
BEL 
 
EST 
 
BEL 
 
ALG 
 
ALG 
 
ALG 
 
GER 
 
BEL 
 
Sint-Niklaas, Criterium
GP Stad Sint-Niklaas
BEL 
 
FRA 
 
5e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest
BEL 
 
CHN 
 
AUS 
 
AUS 
 
CRC 
 
Wels, Criterium
Welser Sparkassen Innenstadt-Kriterium
AUT 
 
POL 
 
LAT 
 

27  


 
FRA 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DEN 
 
BEL 
 
Killington, Downhill
Beast of the East
USA 
 
USA 
 
IRI 
 
IRI 
 
IRI 
 
IRI 
 
IRI 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
ITA 
 
Reningelst
Internatie Reningelst IC 1
BEL 
 
BEL 
 
FRA 
 
CHN 
 
AUS 
 
CRC 
 
Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag
NED 
 
POL 
 

28  


 
Šenčur
Šenčurja
SLO 
 
RUS 
 
COL 
 
Comines
GP Sainte-Anne
BEL 
 
Heerlen
Profronde van Heerlen
NED 
 
Krefeld, Criterium
Retour Le Tour
GER 
 
Lommel (c)
Lommel-Barrier
BEL 
 
Melbourne, Keirin
Hisense Grand Prix
AUS 
 
Melbourne, Keirin (V)
Hisense Grand Prix
AUS 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
GER 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
FRA 
 
FRA 
 
IRL 
 
GER 
 
BEL 
 
FRA 
 
GUA 
 
CHN 
 
AUS 
 
GUA 
 
CRC 
 
BOL 
 
POL 
 

29  


 
SWE 
 
SWE 
 
SWE 
 
SWE 
 
Alvajärvi
Alvajärven Ympäriajo
FIN 
 
MAR 
 
Debrecen (a)
Tour de Debrecen
HUN 
 
Donostia/San Sebastián
Clasica San Sebastian / Donostiako Klasikoa
ESP 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
Gstaad, Downhill
iXS Swiss Downhill Cup
SUI 
 
Gstaad, Downhill (V)
iXS Swiss Downhill Cup
SUI 
 
Hannover, Criterium
Nacht von Hannover
GER 
 
FRA 
 
London - Surrey (V)
Prudential Ride London GP
GBR 
 
Maarheeze
Mijl van Mares
NED 
 
BEL 
 
GBR 
 
GBR 
 
CZE 
 
CZE 
 
AND 
 
FRA 
 
GER 
 
GER 
 
Ordino
Ordino - Vallnord Col Arcalis
AND 
 
JPN 
 
BEL 
 
Sandefjord
Sandefjord Grand Prix
NOR 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUS 
 
Torhout
Don Bosco-Torhout omloop ´t Paviljoen
BEL 
 
FRA 
 
GUA 
 
1e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 
CHN 
 
AUS 
 
Verviers
GP JP Lekeu - IC 1
BEL 
 
GUA 
 
CRC 
 
Walpole, Mountainbike
The Boston Rebellion PRO XCT
USA 
 
Walpole, Mountainbike (V)
The Boston Rebellion PRO XCT
USA 
 
Wuppertal (c)
UNI-Radrennen
GER 
 
POL 
 

30  


 
SWE 
 
SWE 
 
FRA 
 
Bassenge
GP Color Code IC 1
BEL 
 
Bochum
Sparkassen Giro Bochum
GER 
 
URU 
 
Carmen
Ciudad del Carmen Campeche Clasica Fiestas del Mar
MEX 
 
Catamarca
GP Poncho
ARG 
 
Comayagua
Canal Seco
HON 
 
Contern
Souvenir Marcel Gilles
LUX 
 
Grangemouth
Billy Warnock Memorial
GBR 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
JPN 
 
SVK 
 
Kranj
GP Kranj
SLO 
 
Kranj (a)
Po ulicah Kranja
SLO 
 
FRA 
 
Lima, Mountainbike
Copa America Mountain Bike
PER 
 
Lima, Mountainbike (V)
Copa America Mountain Bike
PER 
 
Lima, Mountainbike, Junioren
Copa America Mountain Bike
PER 
 
Lima, Mountainbike, Junioren (V)
Copa America Mountain Bike
PER 
 
London - Surrey
London-Surrey Cycle Classic, Olympic Test Event, Ride London Classic
GBR 
 
Manhattan Beach
Manhattan Beach GP
USA 
 
Miami
Vuelta a Miami
USA 
 
Mulgowie
Charles Coin Memorial
AUS 
 
Nürburg
Rad am Ring
GER 
 
CRC 
 
CRC 
 
ESA 
 
ESA 
 
GBR 
 
GBR 
 
FRA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
FRA 
 
RUS 
 
GER 
 
BEL 
 
Olten, Criterium
GP Sälipark - Olten
SUI 
 
LAT 
 
NGR 
 
POR 
 
BEL 
 
LTU 
 
Singapore
Share the Road Criterium
SIN 
 
Sint-Ulriks-Kapelle
Grote Prijs Roger Vander Elst
BEL 
 
Tiel
Profronde van Tiel
NED 
 
FRA 
 
GUA 
 
GUA 
 
2e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 
AUS 
 
GUA 
 
CRC 
 
BOL 
 

31  


 
Getxo
Circuito de Getxo
ESP 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
USA 
 
GBR 
 
USA 
 
USA 
 
GBR 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
GBR 
 
GBR 
 
CZE 
 
USA 
 
USA 
 
 
 
GBR 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
 
 
GBR 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
GBR 
 
GBR 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
 
 
GBR 
 
USA 
 
USA 
 
GBR 
 
GBR 
 
USA 
 
BEL 
 
Roosendaal
Draai van de Kaai
NED 
 
Sint-Truiden
GP Tim Wellens Individueel
BEL 
 
GUA 
 
3e etappe Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
POL 
 
USA