Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender 2016
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01
Ardooie
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.2
Etappe
POL
Proloog Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Individuele tijdrit
ITA
Guérande
NE
Wedstrijd
FRA
Haslev
NE
Wedstrijd
DEN
1e etappe King's Cup 5
NE
Etappe
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
1e etappe Newry 3 day
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Oderrundfahrt
NE
Etappe
GER
Pruszków, Ploegenachtervolging (V)
C1
Wedstrijd
POL
Pruszków, Ploegenachtervolging, Junioren
C1
Wedstrijd
POL
Pruszków, Ploegenachtervolging, U23
C1
Wedstrijd
POL
Pruszków, Ploegsprint
Grand Prix of Poland
C1
Wedstrijd
POL
Pruszków, Ploegsprint (V)
GRAND PRIX POLAND
C1
Wedstrijd
POL
Pruszków, Ploegsprint, Junioren
C1
Wedstrijd
POL
Pruszków, Scratch, Junioren
Grand Prix of Poland
C1
Wedstrijd
POL
Stadtlohn, Criterium
NE
Criterium
GER
Stafford, Criterium
Stafford Town Centre
NE
Criterium
GBR
3e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.2
Etappe
HUN
3e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
02
Proloog Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Individuele tijdrit
AUT
Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
JR
Regionaal kampioenschap
Burseryd
Västboloppet
NE
Wedstrijd
SWE
5e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
3e etappe Challenge du Ramadan
NE
Etappe
MAR
3e etappe Challenge Spécial Ramadan
NE
Etappe
ALG
Championship of the YUVL, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
NE
Regionaal kampioenschap
UKR
Combloux, Mountainbike-Marathon
3
Marathon
FRA
Combloux, Mountainbike-Marathon (V)
3
Marathon
FRA
5e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.2
Etappe
POL
Dublin, Puntenkoers
C1
Wedstrijd
IRL
Dublin, Puntenkoers (V)
C1
Wedstrijd
IRL
Dublin, Scratch
C1
Wedstrijd
IRL
East Brisbane, Cyclocross (a)
Morton Bay #1
NE
Wedstrijd
AUS
East Brisbane, Cyclocross (V) (a)
Morton Bay #1
NE
Wedstrijd
AUS
East Brisbane, Cyclocross, Junioren (V) (a)
Morton Bay #1
NE
Wedstrijd
AUS
East Brisbane, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Morton Bay #1
NE
Wedstrijd
AUS
Eresfjord
Eresfjord GP
NE
Wedstrijd
NOR
Gardone Val Trompia
Cronoscalata Gardone Val Trompia - Prati di Caregno
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Giro d'Hernandarias
NE
Individuele tijdrit
PAR
1e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Etappe
ITA
Granda
Trofeo Luis Sanchez Huergo
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Hiroshima
West Japan Road Classic
NE
Etappe
JPN
Ichtegem (g)
Interclub De Reigervrienden - Dwars door Ichtegem IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
København, Criterium
Vitamin Well Criterium
NE
Criterium
DEN
Kampioenschap van Asturias, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kruiningen
Ronde van Kruiningen
NE
Wedstrijd
NED
Melle, Elite/U23
GP K. Van Daele
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Aruba
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Aruba (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bahama's
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BAH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Madagaskar
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
2e etappe Newry 3 day
NE
Etappe
GBR
3e etappe Oderrundfahrt
NE
Individuele tijdrit
GER
4e etappe Oderrundfahrt
NE
Etappe
GER
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
1.2
Wedstrijd
BEL
Pruszków, Keirin (V)
Polish Cup
C1
Wedstrijd
POL
Pruszków, Keirin, U23
C1
Wedstrijd
POL
Pruszków, Puntenkoers, Junioren
C1
Wedstrijd
POL
Pruszków, Scratch, U23
C1
Wedstrijd
POL
Pruszków, Sprint
Grand Prix of Poland
C1
Wedstrijd
POL
Quilly
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Fort
NE
Wedstrijd
FRA
Sant Pere de Ribes (a)
Trofeu Abelard Trenzano
NE
Wedstrijd
ESP
Stafford
Stafford Festival Town Centre, Elite, Kermesse
NE
Wedstrijd
GBR
Tancoigné
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.2
Etappe
HUN
4e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, U23
CM
Wereldkampioenschap
03
1e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Etappe
AUT
Agricola Village
Caricom Day cycling race - Tampico 60 Mile Race
NE
Wedstrijd
GUY
Andrezé
NE
Wedstrijd
FRA
Arezzo
Giro Valli Aretine
NE
Wedstrijd
ITA
Avessac (a)
NE
Wedstrijd
FRA
Balkan Championships, Op de weg, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Banská Bystrica
Tour de Volcano
NE
Wedstrijd
SVK
Belém
Copa Amazonia Bike
NE
Wedstrijd
BRA
Briec
NE
Wedstrijd
FRA
Bubry
NE
Wedstrijd
FRA
Castello di Brianza
Memorial Angelo Fumagalli
NE
Wedstrijd
ITA
Championship of the YUVL, Op de weg, Elite, Oekraïne
NE
Wedstrijd
UKR
3e etappe Copa Río de Janeiro
NE
Etappe
BRA
East Brisbane, Cyclocross
Morton Bay #2
NE
Wedstrijd
AUS
East Brisbane, Cyclocross (V)
Morton Bay #2
NE
Wedstrijd
AUS
East Brisbane, Cyclocross, Junioren (V)
Morton Bay #2
NE
Wedstrijd
AUS
East Brisbane, Cyclocross, Nieuwelingen
Morton Bay #2
NE
Wedstrijd
AUS
Elbasan
Balkan Elite Road Classics
1.2
Wedstrijd
ALB
Enniscorthy
Eddie Tobin Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
2e etappe Giro d'Hernandarias
NE
Etappe
PAR
3e etappe Giro d'Hernandarias
NE
Etappe
PAR
2e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Etappe
ITA
Guilligomarc'h
NE
Wedstrijd
FRA
Herselt, Junioren (a)
Blauberg
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Hiroshima
West Japan Road Classic
NE
Etappe
JPN
Jesseren, Junioren (a)
Grote Prijs Vanclee Verwarming en Sanitair
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe King's Cup 5
NE
Criterium
THA
Knysna
Knysna Tour
NE
Wedstrijd
RSA
Lárissa, Elite/U23
Achileia Larissas
NE
Wedstrijd
GRE
Lens-Saint-Remy
Tour de Hesbaye
1.18
Wedstrijd
BEL
Maumusson
NE
Wedstrijd
FRA
Merelbeke, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Montichiari - Roncone, Junioren
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Moorslede
Moorslede-Slyskapelle / GP DE KOEKUIT
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Aruba
CN
Nationaal kampioenschap
ARU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Aruba (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bahama's
CN
Nationaal kampioenschap
BAH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Madagaskar
CN
Nationaal kampioenschap
MAD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, België
1.12
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, België
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, België
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Nieuwelingen, België
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
3e etappe Newry 3 day
NE
Etappe
GBR
5e etappe Oderrundfahrt
NE
Etappe
GER
Oplinter, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Chauny
1.2
Wedstrijd
FRA
Perafort
GP Sant Pere - Perafort
NE
Wedstrijd
ESP
Ploiesti (a)
Memorialul Constantin Vagneti
NE
Wedstrijd
ROM
Pluneret
Pluneret Tréauray
NE
Wedstrijd
FRA
Ponteland (V)
Curlew Cup Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Roeselare
Roeselare Profkoers/Ind. - GP JP Monseré
NE
Wedstrijd
BEL
Rozebeke
Memorial Lucien Manssens Ereprijs De Clercq
NE
Wedstrijd
BEL
San José
Clasica Andrey Amador Eco Urbano
NE
Wedstrijd
CRC
Serre Chevalier, Downhill (V)
2
Afdaling
FRA
Tétange (a)
GP Marco Schwan - LC Tétange
NE
Wedstrijd
LUX
2e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.2
Etappe
HUN
Tourinnes-Saint-Lambert
GP Albert Pauly
NE
Wedstrijd
BEL
Tréal
NE
Wedstrijd
FRA
Vichte, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Criterium
VEN
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, U23 (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wiesbaden, Mountainbike-Marathon
Wiesbaden Bike Marathon
NE
Marathon
GER
04
2e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Etappe
AUT
Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Denderwindeke
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Etappe
ITA
3e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
6e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
05
3e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Etappe
AUT
Brescia
Trofeo Città di Brescia, Memorial Rino Fiori
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Etappe
ITA
Knesselare (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Oerlikon, Afvalrace (f)
NE
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Halve Fond
NE
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Puntenkoers (f)
NE
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Scratch (f)
NE
Wedstrijd
SUI
Opdorp, Elite/U23
Buggenhout
NE
Wedstrijd
BEL
Plouha
NE
Wedstrijd
FRA
4e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
7e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Criterium
VEN
06
4e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Etappe
AUT
Proloog 1e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Individuele tijdrit
COL
2e etappe Cube Prologue, Chrono
NE
Individuele tijdrit
ISL
Dikkebus, Junioren
Grote Kermisprijs
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
5e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Etappe
ITA
Guildford, Criterium
Guildford Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Herbeumont, Junioren
NE
Klimwedstrijd
BEL
Herbeumont, Nieuwelingen
NE
Klimwedstrijd
BEL
Proloog Sibiu Cycling Tour
2.1
Individuele tijdrit
ROM
Skipton, Criterium
NE
Criterium
GBR
5e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
07
5e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Etappe
AUT
2e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
6e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Etappe
ITA
1e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
NE
Wedstrijd
BEL
Poperinge
GSI- Kermiscriterium
1.12
Criterium
BEL
Proloog Ruta del Centro
NE
Individuele tijdrit
MEX
1e etappe Sibiu Cycling Tour
2.1
Etappe
ROM
1e etappe Terva Stage Race
NE
Individuele tijdrit
FIN
6e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Dordogne
NE
Etappe
FRA
Proloog Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2
Individuele tijdrit
POR
08
6e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Etappe
AUT
Beverley, Criterium
NE
Criterium
GBR
3e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
1e etappe Clasica Integración de la Guadua-Gobernación de Risaralda
NE
Individuele tijdrit
COL
1e etappe Coupe Frédéric Jalton
NE
Etappe
GUA
1e etappe Delta
Tour de Delta
NE
Criterium
CAN
7e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Individuele tijdrit
ITA
Izu, Keirin
C1
Wedstrijd
JPN
Izu, Keirin (V)
C1
Wedstrijd
JPN
Izu, Keirin, Junioren
C1
Wedstrijd
JPN
Izu, Keirin, Junioren (V)
C1
Wedstrijd
JPN
Izu, Puntenkoers
C1
Wedstrijd
JPN
Izu, Puntenkoers (V) (a)
C1
Wedstrijd
JPN
Izu, Puntenkoers, Junioren (V)
C1
Wedstrijd
JPN
Izu, Scratch, Junioren
C1
Wedstrijd
JPN
Izu, Sprint (b)
C1
Wedstrijd
JPN
Izu, Sprint (V) (a)
C1
Wedstrijd
JPN
2e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
Minsk
Minsk Cup
1.2
Wedstrijd
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
1e etappe Ruta del Centro
NE
Etappe
MEX
2e etappe Sibiu Cycling Tour
2.1
Etappe
ROM
1e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe Terva Stage Race
NE
Etappe
FIN
7e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
2e etappe Tour de la Dordogne
NE
Etappe
FRA
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
09
7e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1
Etappe
AUT
Bełchatów
Wyscig o Wielka Nagrode Bełchatówa
NE
Wedstrijd
POL
1e etappe Blackwater Classic
NE
Etappe
CHN
6e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
4e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Individuele tijdrit
COL
2e etappe Clasica Integración de la Guadua-Gobernación de Risaralda
NE
Etappe
COL
2e etappe Coupe Frédéric Jalton
NE
Individuele tijdrit
GUA
2e etappe Delta
Tour de Delta
NE
Criterium
CAN
Even Menahem
Three Brides Race
NE
Wedstrijd
ISR
Fenioux, Achtervolging
2
Wedstrijd
FRA
Fenioux, Achtervolging (V)
2
Wedstrijd
FRA
Fenioux, Keirin (a)
2
Wedstrijd
FRA
Fenioux, Puntenkoers (a)
2
Wedstrijd
FRA
Fenioux, Puntenkoers (V)
2
Wedstrijd
FRA
Fenioux, Scratch
2
Wedstrijd
FRA
Fenioux, Scratch (V)
2
Wedstrijd
FRA
Fenioux, Sprint (a)
2
Wedstrijd
FRA
Fenioux, Sprint (V) (a)
2
Wedstrijd
FRA
8e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Etappe
ITA
1e etappe GP Général Patton, Junioren
2.Ncup
Etappe
LUX
Great Rift Valley Challenge
NE
Wedstrijd
KEN
Haapsalu
NE
Wedstrijd
EST
Izu, Keirin
C1
Wedstrijd
JPN
Izu, Keirin (V)
C1
Wedstrijd
JPN
Kontich, Dernycriterium
Kristallen fiets
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Individuele tijdrit
CZE
4e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Dernyrace
CZE
Las Breñas
GP Aniversario de las Breñas
NE
Wedstrijd
ARG
Lebach
Lebachter Sprinterpreis
NE
Wedstrijd
GER
Lenzerheide, Downhill
CDM
Wereldbeker
SUI
Lenzerheide, Downhill (V) (a)
CDM
Wereldbeker
SUI
Lusaka
PruRide Zambia
NE
Wedstrijd
ZAN
Marciana
Giro delle Due Province Marciana
NE
Wedstrijd
ITA
9e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Minsk
GP Minsk
1.2
Wedstrijd
BLR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Duitsland (V)
CN
Wereldbeker
GER
2e etappe Ruta del Centro
NE
Etappe
MEX
São Paulo (d)
Prova Ciclistica 9 de Julho
NE
Wedstrijd
BRA
1e etappe Saint-Mars-la-Réorthe
La Vendée Junior
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Sibiu Cycling Tour
2.1
Individuele tijdrit
ROM
2e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1MJ
Etappe
BEL
Sint-Niklaas
Profkoers Sint-Niklaas IC 1
1.2
Wedstrijd
BEL
3e etappe Terva Stage Race
NE
Criterium
FIN
Tour de Andørja
Tour de Andorja
NE
Wedstrijd
NOR
8e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Dordogne
NE
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Tour de la Martinique
NE
Etappe
MTQ
2e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Ávila
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
Welkenraedt, Amateurs
1.18
Wedstrijd
BEL
Zelezniki
Dirka za Zlato Čipko
NE
Wedstrijd
SLO
10
Ampleforth
Ryedale Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Ampleforth (V)
Ryedale Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Anzuola
Antzuola Saria-Memorial Inaki Lete
NE
Wedstrijd
ESP
Balaton Bike Fest
NE
Wedstrijd
HUN
Balkan Championships, Mountainbike, XC, Elite
2
XCO
Balkan Championships, Mountainbike, XCE, Elite (V)
2
XCO
Bassenge
GP Color Code IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Blackwater Classic
NE
Etappe
CHN
Borsbeke (a)
Borsbeke-Herzele
NE
Wedstrijd
BEL
Cittadella
Giro del Medio Brenta
1.2
Wedstrijd
ITA
5e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
3e etappe Clasica Integración de la Guadua-Gobernación de Risaralda
NE
Etappe
COL
3e etappe Coupe Frédéric Jalton
NE
Klimtijdrit
GUA
9e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Fukang
NE
Wedstrijd
CHN
9e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Etappe
ITA
GP de la Fédération Ivorienne FIC
NE
Criterium
CIV
2e etappe GP Général Patton, Junioren
2.Ncup
Etappe
LUX
Härnösand, Mountainbike
2
XCO
SWE
Härnösand, Mountainbike (V)
2
XCO
SWE
Henvic
NE
Wedstrijd
FRA
Izu, Omnium (a)
C1
Wedstrijd
JPN
Izu, Omnium (V)
C1
Wedstrijd
JPN
Izu, Sprint (b)
C1
Wedstrijd
JPN
Izu, Sprint (V) (a)
C1
Wedstrijd
JPN
Kampenhout, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kingston, Chrono
Grace Kennedy Team Time Trial
NE
Ploegentijdrit
JAM
Kingstown (e)
NE
Wedstrijd
VIN
5e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
Lenzerheide, Mountainbike
CDM
Wereldbeker
SUI
Lenzerheide, Mountainbike (V)
CDM
Wereldbeker
SUI
Lenzerheide, Mountainbike, U23
CDM
Wereldbeker
SUI
Luanda (c)
Luanda circuito
NE
Criterium
ANG
10e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Mizieb, Chrono
Mizieb Hill Climb
NE
Individuele tijdrit
MLT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Malta
NE
Nationaal kampioenschap
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Obdam
NE
Wedstrijd
NED
Oostnieuwkerke (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Pollare
Pollare-Ninove Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Ruta del Centro
NE
Etappe
MEX
Saffré
NE
Wedstrijd
FRA