Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender 2008
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00
Herbeumont, Junioren
NE
Klimwedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
01
Brescia
Trofeo Città di Brescia, Memorial Rino Fiori
1.2
Wedstrijd
ITA
Exeter
NE
Criterium
USA
Herbeumont, Nieuwelingen
NE
Klimwedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Libië
CN
Nationaal kampioenschap
LIB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Piombino Dese
Notturna di Piombino Dese, Trofeo Artigiani e Commercianti Piombino Dese
NE
Criterium
ITA
Sint Jansteen
NE
Criterium
NED
02
Proloog Brescia, Junioren
Tre Ciclistica Bresciana
2.1
Proloog
ITA
1e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.1
Etappe
POL
2e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.1
Etappe
POL
Kjellerup, Criterium
Designa Grandprix
NE
Criterium
DEN
1e etappe Norsk Sykle Festival
Kalas Cup/Norgescup
NE
Etappe
NOR
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, Belgi
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Belgi
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Rochdale
Rochdale, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
1e etappe Ronde van de provincie Luxemburg
Tour de la Province de Luxembourg
NE
Etappe
BEL
8e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
03
1e etappe Bizkaiko Bira
Vuelta a Vizcaya
NE
Etappe
ESP
1e etappe Brescia, Junioren
Tre Ciclistica Bresciana
2.1
Etappe
ITA
3e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.1
Etappe
POL
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23 (V)
CC
Europees Kampioenschap
1e etappe Fitchburg Longsjo Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Fitchburg Longsjo Classic (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
2e etappe Norsk Sykle Festival
Kalas Cup/Norgescup
NE
Criterium
NOR
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, Belg
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Belg
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
2e etappe Ronde van de provincie Luxemburg
Tour de la Province de Luxembourg
NE
Etappe
BEL
9e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
1e etappe Tour de la Dordogne
NE
Etappe
FRA
Vorselaar, Criterium
NE
Criterium
BEL
1e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
04
2e etappe Bizkaiko Bira
Vuelta a Vizcaya
NE
Etappe
ESP
Blackpool
Blackpool Weekend Criterium
NE
Criterium
GBR
2e etappe Brescia, Junioren
Tre Ciclistica Bresciana
2.1
Etappe
ITA
5e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.1
Etappe
POL
4e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.1
Individuele tijdrit
POL
Davis
NE
Criterium
USA
Davis (V)
NE
Criterium
USA
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CC
Europees Kampioenschap
2e etappe Fitchburg Longsjo Classic
NE
Etappe
USA
2e etappe Fitchburg Longsjo Classic (V)
NE
Etappe
USA
Fredericia (a)
Fredericia GLS Pakke Shop Gadeløb
NE
Criterium
DEN
Fredericia (V)
Fredericia GLS Pakke Shop Gadeløb
NE
Criterium
DEN
Löhne, Dernycriterium
NE
Dernyrace
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
3e etappe Norsk Sykle Festival
Kalas Cup/Norgescup
NE
Criterium
NOR
Pordenone
Tre Giorni Citta di Pordenone
3D
Driedaagse
ITA
3e etappe Ronde van de provincie Luxemburg
Tour de la Province de Luxembourg
NE
Etappe
BEL
1e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1
Individuele tijdrit
BEL
Sint-Niklaas, Criterium
GP Stad Sint-Niklaas
NE
Criterium
BEL
Stadtlohn, Criterium
NE
Criterium
GER
10e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
2e etappe Tour de la Dordogne
NE
Etappe
FRA
Proloog Tour du Pays Roannais
NE
Proloog
FRA
2e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
05
Agricola Village
Caricom Day cycling race - Tampico 60 Mile Race
NE
Wedstrijd
GUY
3e etappe Bizkaiko Bira
Vuelta a Vizcaya
NE
Etappe
ESP
3e etappe deel a Brescia, Junioren
Tre Ciclistica Bresciana
2.1
Etappe
ITA
3e etappe deel b Brescia, Junioren
Tre Ciclistica Bresciana
2.1
Individuele tijdrit
ITA
6e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.1
Etappe
POL
Europees Kampioenschap, Op de weg, U23
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, U23 (V)
CC
Europees Kampioenschap
3e etappe Fitchburg Longsjo Classic
NE
Etappe
USA
3e etappe Fitchburg Longsjo Classic (V)
NE
Etappe
USA
Giro della Valsesia
NE
Wedstrijd
ITA
Proloog Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1
Individuele tijdrit
ITA
Iron Hill
Iron Hill Twillight Criterium
NE
Criterium
USA
Kontich (V)
NE
Criterium
BEL
Leesville
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite, Zweden
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Angola
CN
Nationaal kampioenschap
ANG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Angola
CN
Nationaal kampioenschap
ANG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nazelles (V)
Nazelles Negron
NE
Criterium
FRA
5e etappe Norsk Sykle Festival
Kalas Cup/Norgescup
NE
Criterium
NOR
4e etappe Norsk Sykle Festival
Kalas Cup/Norgescup
NE
Individuele tijdrit
NOR
Pittem (a)
Pittem-Sint-Godelieve
NE
Criterium
BEL
1e etappe Poas
Clasica Poas
NE
Etappe
CRC
Porrentruy
Tour du Jura
1.2
Wedstrijd
SUI
Riihimäki, Chrono
Riihimäki Tempo
NE
Individuele tijdrit
FIN
4e etappe Ronde van de provincie Luxemburg
Tour de la Province de Luxembourg
NE
Etappe
BEL
Saint Albans
NE
Criterium
USA
2e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1
Etappe
BEL
Strombeek-Bever
Memorial Thijssen
NE
Wedstrijd
BEL
Torino, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
ITA
1e etappe Tour de France
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Dordogne
NE
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Tour de la Dordogne
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Martinique
2.2
Etappe
MTQ
1e etappe Tour du Pays Roannais
NE
Etappe
FRA
3e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Zwijndrecht (V)
NE
Criterium
NED
06
Proloog Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.HC
Proloog
AUT
Arezzo
Giro Valli Aretine
1.2
Wedstrijd
ITA
Beyne-Heusay (a)
GP Claude Criquielion, Memorial Patrice Bar
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Bizkaiko Bira
Vuelta a Vizcaya
NE
Etappe
ESP
Blackpool
Tour of Blackpool Grand Prix
NE
Criterium
GBR
4e etappe Brescia, Junioren
Tre Ciclistica Bresciana
2.1
Etappe
ITA
7e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.1
Etappe
POL
Edermünde
NE
Criterium
GER
Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
CC
Europees Kampioenschap
4e etappe Fitchburg Longsjo Classic
NE
Criterium
USA
4e etappe Fitchburg Longsjo Classic (V)
NE
Etappe
USA
1e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1
Etappe
ITA
Heinsberg (V)
NE
Criterium
GER
Ingolstadt
Ingolstädter Straßenpreis
NE
Wedstrijd
GER
Knysna
Knysna Tour
NE
Wedstrijd
RSA
Laplaigne, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Leiderdorp (V)
NE
Criterium
NED
Les Fossés, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Marlton
NE
Criterium
USA
Montes Claros
Cidade Montes Claros
NE
Wedstrijd
BRA
Morteau - Pontarlier
Tour du Doubs, Trophée Stan Ockers
1.1
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zimbabwe
CN
Nationaal Kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Angola
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ANG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Angola
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ANG
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
6e etappe Norsk Sykle Festival
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
Paramount
NE
Criterium
USA
Pero Pinheiro, Nieuwelingen
Circuito de Pero Pinheiro
NE
Criterium
POR
2e etappe Poas
Clasica Poas
NE
Etappe
CRC
Rivalta
Gran Premio Vini DOC Valdadige
NE
Wedstrijd
ITA
Simon Bolivar Cup
NE
Criterium
SUR
3e etappe deel B Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1
Etappe
BEL
3e etappe deel a Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1
Ploegentijdrit
BEL
The Valley
John T. Memorial Two Day
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Tour de France
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Dordogne
NE
Etappe
FRA
2e etappe deel a Tour de la Martinique
2.2
Etappe
MTQ
2e etappe deel b Tour de la Martinique
2.2
Individuele tijdrit
MTQ
9e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
2e etappe Tour du Pays Roannais
NE
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Tour du Pays Roannais
NE
Etappe
FRA
Trofeo Broglia Marzé Quintino
NE
Wedstrijd
ITA
Vacaville
NE
Criterium
USA
4e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Zwevegem (V)
NE
Criterium
BEL
07
1e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.HC
Etappe
AUT
Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1
Etappe
ITA
Grudziądz (V)
NE
Criterium
POL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Junioren, Zweden
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
4e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1
Etappe
BEL
3e etappe Tour de France
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Martinique
2.2
Etappe
MTQ
1e etappe U6 Cycle Tour Tidaholm
NE
Individuele tijdrit
SWE
1e etappe U6 Cycle Tour Tidaholm (V)
NE
Individuele tijdrit
SWE
08
2e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.HC
Etappe
AUT
Brugnera
Memorial Denis Zanette e Daniele Del Ben, Sacilela
NE
Criterium
ITA
3e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nieuwrode
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de France
NE
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Tour de la Martinique
2.2
Etappe
MTQ
2e etappe U6 Cycle Tour Tidaholm
NE
Wedstrijd
SWE
2e etappe U6 Cycle Tour Tidaholm (V)
NE
Wedstrijd
SWE
Vilvoorde (a)
Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Vuelta de la Juventud Costa Rica
Vuelta del Porvenir
NE
Etappe
CRC
Westdorpe, Amateurs
Criterium
NED
Willebroek (a)
Drie Zustersteden
1.2
Wedstrijd
BEL
09
3e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.HC
Etappe
AUT
1e etappe Cascade Classic
NE
Etappe
USA
1e etappe Cascade Classic (V)
NE
Etappe
USA
Fiorenzuola d Arda
UIV CUP Fiorenzuola
3D
Driedaagse
ITA
4e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Provinciaal Kampioenschap Namen-Luxemburg-Waals Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Belg
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Belg
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
São Paulo (d)
Prova Ciclistica 9 de Julho
1.2
Wedstrijd
BRA
5e etappe Tour de France
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Martinique
2.2
Etappe
MTQ
Proloog Tour of Jamaica
B.R.A.D.A. Stage Race
NE
Individuele tijdrit
JAM
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2
Etappe
POR
3e etappe U6 Cycle Tour Tidaholm
NE
Wedstrijd
SWE
3e etappe U6 Cycle Tour Tidaholm (V)
NE
Wedstrijd
SWE
2e etappe Vuelta de la Juventud Costa Rica
Vuelta del Porvenir
NE
Etappe
CRC
10
4e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.HC
Etappe
AUT
2e etappe Cascade Classic
NE
Etappe
USA
2e etappe Cascade Classic (V)
NE
Etappe
USA
Epe (V)
NE
Criterium
NED
5e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1
Individuele tijdrit
ITA
Proloog GP Cycliste de Gemenc
2.2
Etappe
HUN
1e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour de France
NE
Etappe
FRA
6e etappe Tour de la Martinique
2.2
Etappe
MTQ
1e etappe Tour of Jamaica
B.R.A.D.A. Stage Race
NE
Etappe
JAM
2e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2
Etappe
POR
4e etappe U6 Cycle Tour Tidaholm
NE
Criterium
SWE
4e etappe U6 Cycle Tour Tidaholm (V)
NE
Criterium
SWE
1e etappe Vuelta a Ávila
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta de la Juventud Costa Rica
Vuelta del Porvenir
NE
Etappe
CRC
11
5e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.HC
Etappe
AUT
1e etappe Apple Race
NE
Individuele tijdrit
ISR
1e etappe Bursa
NE
Etappe
TUR
3e etappe Cascade Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Cascade Classic
NE
Criterium
USA
4e etappe Cascade Classic (V)
NE
Criterium
USA
3e etappe Cascade Classic (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Clásica Elite Bicimania
NE
Individuele tijdrit
GUA
Proloog Delta
Tour de Delta
NE
Proloog
CAN
Proloog Delta (V)
Tour de Delta
NE
Individuele tijdrit
CAN
Geel (V)
NE
Criterium
BEL
Geel, U23
GP Stad Geel, Vlaanderen Europa Classic
NE
Wedstrijd
BEL
Gent - Menen, Junioren
Menen-Kemmel-Menen
1.1
Wedstrijd
BEL
6e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1
Etappe
ITA
1e etappe GP Cycliste de Gemenc
2.2
Etappe
HUN
1e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
2e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
1e etappe Lexington
The Piedmont Triad Omnium
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Griekenland
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nocne kryterium o Złoty Pierścień Mławy
NE
Criterium
POL
Roden (V)
NE
Criterium
NED
Roden, Criterium
NE
Criterium
NED
7e etappe Tour de France
NE
Etappe
FRA
7e etappe Tour de la Martinique
2.2
Etappe
MTQ
1e etappe Tour des Deux Sèvres
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Valromey, Junioren
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Jamaica
B.R.A.D.A. Stage Race
NE
Etappe
JAM
Proloog Tour of Qinghai Lake
2.HC
Proloog
CHN
3e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2
Etappe
POR
5e etappe U6 Cycle Tour Tidaholm
NE
Wedstrijd
SWE
5e etappe U6 Cycle Tour Tidaholm (V)
NE
Wedstrijd
SWE
2e etappe Vuelta a Ávila
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta de la Juventud Costa Rica
Vuelta del Porvenir
NE
Klimtijdrit
CRC
1e etappe Vuelta Soria, Junioren
NE
Etappe
ESP
12
6e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.HC
Individuele tijdrit
AUT
2e etappe Apple Race
NE
Etappe
ISR
Biervliet, Amateurs
Criterium
NED
2e etappe Bursa
NE
Etappe
TUR
5e etappe Cascade Classic
NE
Wedstrijd
USA
5e etappe Cascade Classic (V)
NE
Etappe
USA
Castelcucco
Giro della Valcavasia
NE
Criterium
ITA
2e etappe Clásica Elite Bicimania
NE
Etappe
GUA
1e etappe Delta
Tour de Delta
NE
Criterium
CAN
1e etappe Delta (V)
Tour de Delta
NE
Criterium
CAN
Diessenhofen (V) (a)
Städtli- Rennen um den goldenen Siegelturm
NE
Criterium
SUI
Fiorenzuola d Arda, Zesdaagse
6 Giorni delle Rose
6D
Zesdaagse
ITA
Gardone Val Trompia
Cronoscalata Gardone Val Trompia - Prati di Caregno
1.2
Klimtijdrit
ITA
7e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1
Etappe
ITA
2e etappe GP Cycliste de Gemenc
2.2
Etappe
HUN
1e etappe GP Général Patton, Junioren
JR
Etappe
LUX
2e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
Kilpedder, Chrono
Sorrento Cycling Club 10 Mile Time Trial
NE
Individuele tijdrit
IRL
3e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Individuele tijdrit
CZE
4e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
2e etappe Lexington
The Piedmont Triad Omnium
NE
Wedstrijd
USA
Louisville
NE
Criterium
USA
Louisville (V)
NE
Criterium
USA
Luglie
Coppa Fratelli Paravano
NE
Criterium
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland (V)
Panellinio - Neanides
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Oostmalle (V)
NE
Criterium
BEL
Prairie Rose State Games, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
NE
Regionaal kampioenschap
USA
San Jose (a)
Coyote Creek Circuit Race
NE
Criterium
USA
Schaijk (V)
NE
Criterium
NED
8e etappe Tour de France
NE
Etappe
FRA
8e etappe deel b Tour de la Martinique
2.2
Individuele tijdrit
MTQ
8e etappe deel a Tour de la Martinique
2.2
Etappe
MTQ
2e etappe Tour des Deux Sèvres
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Béarn
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour du Valromey, Junioren
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Jamaica
B.R.A.D.A. Stage Race
NE
Etappe
JAM
1e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
4e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2
Etappe
POR
Trofeo Las Cepas (V)
NE
Criterium
ESP
6e etappe U6 Cycle Tour Tidaholm
NE
Individuele tijdrit
SWE
6e etappe U6 Cycle Tour Tidaholm (V)
NE
Individuele tijdrit
SWE
3e etappe Vuelta a Ávila
NE
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta de la Juventud Costa Rica
Vuelta del Porvenir
NE
Etappe
CRC
2e etappe Vuelta Soria, Junioren
NE
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Zelezniki
Dirka za Zlato Čipko
NE
Criterium
SLO
13
Šid
Ulicama Save Šumanovića
NE
Criterium
SRB
7e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.HC
Etappe
AUT
Anzuola
Antzuola Saria-Memorial Inaki Lete
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Apple Race
NE
Wedstrijd
ISR
Balkan Championships, Mountainbike, XC, Elite
C1
Wedstrijd
Balkan Championships, Mountainbike, XC, Junioren
NE
Wedstrijd
Balkan Championships, Mountainbike, XC, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
Balkan Championships, Mountainbike, XC, U23
C1
Wedstrijd
Balkan Championships, Mountainbike, XCE, Elite (V)
C1
Regionaal kampioenschap
Boekhoute (a)
Omloop van de Gouden Garnaal, Boekhoute (Assenede)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Bursa
NE
Criterium
TUR
Bytów
Pomorski Klasyk
1.2
Criterium
POL
6e etappe Cascade Classic
NE
Etappe
USA
6e etappe Cascade Classic (V)
NE
Etappe
USA
Chambord
Chambord - Vailly
NE
Criterium
FRA
Cittadella
Giro del Medio Brenta
1.2
Wedstrijd
ITA
3e etappe Clásica Elite Bicimania
NE
Etappe
GUA
2e etappe Delta
Tour de Delta
NE
Etappe
CAN
3e etappe Delta (V)
Tour de Delta
NE
Etappe
CAN
Elva Rattamaraton, Mountainbike (a)
NE
Wedstrijd
EST
8e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1
Etappe
ITA
2e etappe GP Général Patton, Junioren
JR
Etappe
LUX
3e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
5e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
Ledegem, Junioren
Ledegem - Kemmel - Ledegem
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Lexington
The Piedmont Triad Omnium
NE
Individuele tijdrit
USA
Louisville (a)
NE
Criterium
USA
Mezzano Inferiore
Coppa Quagliotti
NE
Criterium
ITA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Brazilië
CN
Nationaal Kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, België (V)
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, België
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, België
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bahama's
CN
Nationaal kampioenschap
BAH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Malta
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Malta (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Malta
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
Protathlima Ellados Dromou - Efivoi
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Bahama's
CN
Nationaal kampioenschap
BAH
Obdam (V)
NE
Criterium
NED
Olen (V)
NE
Criterium
BEL
Ornago
Medaglia Oro Nino Ronco
NE
Wedstrijd
ITA
PYO Race
NE
Criterium
GUY
Tatabánya
Turul Kupa
NE
Criterium
HUN
9e etappe Tour de France
NE
Etappe
FRA
9e etappe Tour de la Martinique
2.2
Etappe
MTQ
3e etappe Tour des Deux Sèvres
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour du Béarn
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour du Béarn
NE
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Tour du Valromey, Junioren
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour du Valromey, Junioren
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Jamaica
B.R.A.D.A. Stage Race
NE
Individuele tijdrit
JAM
2e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
5e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Ávila
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta Soria, Junioren
NE
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Westkapelle, Amateurs
Criterium
NED
14
4e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
1e etappe International Cycling Classic (V)
NE
Criterium
USA
Izernore (V)
NE
Criterium
FRA
10e etappe Tour de France
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour des Deux Sèvres
NE
Individuele tijdrit
FRA
5e etappe Tour des Deux Sèvres
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour du Valromey, Junioren
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
Proloog Way to Pekin
2.2
Proloog
RUS
Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
15
5e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
2e etappe International Cycling Classic (V)
NE
Criterium
USA
Keerbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Manukau, Chrono
Counties Manukau Cycling Time Trial Ch
NE
Individuele tijdrit
NZL
4e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
1e etappe Way to Pekin
2.2
Etappe
RUS
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
16
Arendonk (V)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
Colne, Criterium
NE
Criterium
GBR
6e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
3e etappe International Cycling Classic (V)
NE
Criterium
USA
11e etappe Tour de France
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
Vancouver
Tour de Gastown
NE
Wedstrijd
CAN
Vancouver (V)
Tour de Gastown
NE
Criterium
CAN
1e etappe Vuelta al Estado de Oaxaca
NE
Individuele tijdrit
MEX
2e etappe Vuelta al Estado de Oaxaca
NE
Etappe
MEX
2e etappe Way to Pekin
2.2
Etappe
RUS
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
17
2e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
7e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
4e etappe International Cycling Classic (V)
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Salon-de-Provence (a)
Flèche du Sud, GP La Barden
Criterium
FRA
Staffanstorp
Staffanstorps GP
NE
Criterium
SWE
1e etappe Tour de Bretagne (V)
2.1
Etappe
FRA
12e etappe Tour de France
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
6e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
3e etappe Vuelta al Estado de Oaxaca
NE
Etappe
MEX
3e etappe Way to Pekin
2.2
Individuele tijdrit
RUS
18
3e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
Eslövs Varvlopp
NE
Wedstrijd
SWE
1e etappe French Broad
French Broad Cycling Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
8e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
5e etappe International Cycling Classic (V)
NE
Criterium
USA
Mastromarco
Trofeo Dover Danilo Bonfanti, Trofeo Nesti e Nelli
NE
Criterium
ITA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Sandby
Sandby GP
NE
Criterium
SWE
2e etappe Tour de Bretagne (V)
2.1
Etappe
FRA
13e etappe Tour de France
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Creuse
NE
Ploegentijdrit
FRA
2e etappe Tour de la Creuse
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
1e etappe Tour de White Rock
NE
Etappe
CAN
7e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
1e etappe Vuelta a España Sub 23
Vuelta a Hispania
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
2.1
Individuele tijdrit
ESP
4e etappe Vuelta al Estado de Oaxaca
NE
Etappe
MEX
4e etappe Way to Pekin
2.2
Etappe
RUS
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
19
Barberton
Anatomic Jock Classic
NE
Wedstrijd
RSA
Boise, Criterium
NE
Criterium
USA
Boise, Criterium (a)
Wells Fargo Twilight Criterium
NE
Criterium
USA
Braunschweig (V) (a)
NE
Criterium
GER
Cantimpalos (V)
Trofeo Cantimpalos
NE
Criterium
ESP
Cento (V)
GP Carnevale d'Europa
1.2
Wedstrijd
ITA
Ciriè
Circuito Ciclistico di Ciriè, Pian della Mussa
NE
Wedstrijd
ITA
Civaux
GP Cristal Energie
1.2
Wedstrijd
FRA
4e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Individuele tijdrit
COL
2e etappe French Broad
French Broad Cycling Classic
NE
Criterium
USA
Hohenems, Criterium
NE
Criterium
AUT
9e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
6e etappe International Cycling Classic (V)
NE
Criterium
USA
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Malmö
Ringenloppet Memorial Frans Desaix
NE
Wedstrijd
SWE
Malmö (V)
Ringenloppet
NE
Criterium
SWE
1e etappe Melaka
Melaka Chief Minister Cup
2.2
Etappe
MAS
1e etappe Mini Clásica
NE
Individuele tijdrit
PAN
Mount Evans
Bob Cook Memorial
NE
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, China
CN
Nationaal Kampioenschap
CHN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Cyprus
CN
Nationaal Kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Estland
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Polen
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Canada (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Ochten
NE
Criterium
NED
Ochten (V)
NE
Criterium
NED
Philippine, Amateurs (a)
Criterium
NED
Plovdin
1.2
Criterium
BUL
Ranshofen
GP Austria Alu Guss
NE
Criterium
AUT
Rokytnice
NE
Criterium
CZE
Santa Maria
NE
Criterium
USA
Sinaai, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Katelijne-Waver, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Smithville
Mount Holly-Smithville
NE
Criterium
USA
3e etappe Tour de Bretagne (V)
2.1
Etappe
FRA
14e etappe Tour de France
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
2e etappe Tour de White Rock
NE
Criterium
CAN
8e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
1e etappe Valdepeñas, Junioren
Vuelta Ciclista Ciudad de Valdepeñas
NE
Etappe
ESP
Volta a Barbanza
Memorial Luis Resua
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Vuelta a España Sub 23
Vuelta a Hispania
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
2.1
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta al Estado de Oaxaca
NE
Etappe
MEX
Waasmunster (V)
NE
Criterium
BEL
Watsonville
NE
Criterium
USA
20
Aniversario Coop Santímmo Redentor
NE
Criterium
PAR
Argenton
Trophée des Champions, UB Argentonnaise
NE
Wedstrijd
FRA
Bovenkarspel (V)
NE
Criterium
NED
Braunschweig (V)
Rund um den Elm
NE
Criterium
GER
Caracas, Elite/U23
Clasico ciudad de Caracas
1.2
Criterium
VEN
Casentino
Giro del Casentino
1.2
Wedstrijd
ITA
5e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
Coupe du Trône
NE
Wedstrijd
MAR
3e etappe French Broad
French Broad Cycling Classic
NE
Criterium
USA
Gran Premio Site
NE
Criterium
ITA
Große Reblandtour
NE
Wedstrijd
GER
Hechtel, Mountainbike, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Mountainbike, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Mountainbike, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Mountainbike, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Mountainbike, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
7e etappe International Cycling Classic (V)
NE
Criterium
USA
Maarkedal (V)
NE
Criterium
BEL
2e etappe Melaka
Melaka Chief Minister Cup
2.2
Etappe
MAS
Memorial Julio Lino Latorre
NE
Criterium
ARG
Mineira
Volta Inconfidencia Mineira
NE
Wedstrijd
BRA
2e etappe Mini Clásica
NE
Etappe
PAN
Montegranaro
GP Città di Montegranaro
NE
Wedstrijd
ITA
Muswellbrook
NE
Wedstrijd
AUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite, Zweden
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Hongarije
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Ierland
CN
Nationaal Kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Japan
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal Kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal Kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal Kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Paris - Auxerre
NE
Wedstrijd
FRA
Pescara
Trofeo Matteotti
1.1
Wedstrijd
ITA
Ranshofen (a)
GP Austria Alu Guss Rundstreckenrennen
NE
Criterium
AUT
Sale
Coppa Sant'Anna
NE
Wedstrijd
ITA
San Luis Obispo, Criterium
Obispo Criterium
NE
Criterium
USA
Sierre - Nax
Sierre - Moiry
NE
Wedstrijd
SUI
Tallinn (b)
Lauri Aus Memorial
NE
Wedstrijd
EST
4e etappe deel a Tour de Bretagne (V)
2.1
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe deel b Tour de Bretagne (V)
2.1
Etappe
FRA
15e etappe Tour de France
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Individuele tijdrit
BEL
4e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
3e etappe Tour de White Rock
NE
Etappe
CAN
9e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
2e etappe Valdepeñas, Junioren
Vuelta Ciclista Ciudad de Valdepeñas
NE
Individuele tijdrit
ESP
Velbert
NE
Criterium
GER
Vigevano
Freccia dei Vini
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Vuelta a España Sub 23
Vuelta a Hispania
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
2.1
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta al Estado de Oaxaca
NE
Etappe
MEX
5e etappe Way to Pekin
2.2
Etappe
RUS
Wentworth Centre
NE
Criterium
CAN
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Yarmouth
Yarmouth Clam Festival
NE
Criterium
USA
Zandvoort
NE
Criterium
NED
Zavodnje
Vzpon v Zavodnje-Sleme
NE
Klimwedstrijd
SLO
21
Dentergem
GP Lanssens Crelan Individueel
NE
Criterium
BEL
Hulshout
Schaal Marcel Indekeu
NE
Wedstrijd
BEL
11e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
L´Etoile d´Or-G.P.Centre Presse
NE
Wedstrijd
FRA
6e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
1e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
6e etappe Way to Pekin
2.2
Etappe
RUS
Zottegem, Junioren
Trofee der Vlaamse Ardennen
1.1
Wedstrijd
BEL
22
12e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Bahama's (V)
NE
Nationaal kampioenschap
BAH
Pontecurone
Coppa San Biagio
NE
Wedstrijd
ITA
Reggello, Elite/U23
Circuito Valle del Resco
NE
Wedstrijd
ITA
Stockton (V)
National Road Circuit Championship, Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Strijpen (V)
NE
Criterium
BEL
1e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1
Etappe
GER
16e etappe Tour de France
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
NE
Etappe
HUN
Proloog Volta a Portugal do Futuro
NE
Proloog
POR
2e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
7e etappe Way to Pekin
2.2
Etappe
RUS
23
Alblasserdam (V)
Paardenmarktronde van Alblasserdam
NE
Criterium
NED
1e etappe deel a Brixia Tour
2.1
Etappe
ITA
1e etappe deel b Brixia Tour
2.1
Ploegentijdrit
ITA
13e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
1e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
1e etappe Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.1
Etappe
GER
2e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1
Etappe
GER
17e etappe Tour de France
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
NE
Etappe
HUN
1e etappe Tour of Negri Sembilan
2.2
Etappe
MAS
1e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
3e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
24
2e etappe Brixia Tour
2.1
Etappe
ITA
14e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Ninove
Ninove Ind
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
2e etappe Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.1
Etappe
GER
San Donà di Piave (a)
Circuito Città di Piave
NE
Criterium
ITA
3e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1
Etappe
GER
18e etappe Tour de France
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
NE
Etappe
HUN
1e etappe Tour de la Région de Lodz, Junioren
2.1
Etappe
POL
1e etappe Tour Féminin en Limousin (V)
Circuit de la Haute-Vienne, Tour de la Haute-Vienne
2.2
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Tour of Negri Sembilan
2.2
Etappe
MAS
2e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
1e etappe Volta a Portugal, Junioren
NE
Etappe
POR
4e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
25
1e etappe ARBÖ-Raiba ÖBV Radsporttage
NE
Criterium
AUT
Bambrugge (V)
NE
Criterium
BEL
3e etappe Brixia Tour
2.1
Etappe
ITA
1e etappe Huanuco - Tingo Maria
NE
Etappe
PER
15e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
1e etappe Laxå 3-dagars (V)
Svenska Landsvägscupen/Kalas Cup Landsväg
NE
Proloog
SWE
1e etappe Laxå 3-dagers
Kalas Cup Landsväg
NE
Proloog
SWE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
1e etappe Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
2.1
Etappe
GER
Omloop Het Nieuwsblad, Nieuwelingen
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Portaferry
NE
Etappe
GBR
3e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe Rota do Vinho Verde
NE
Etappe
POR
3e etappe Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.1
Etappe
GER
Taylorsville
NE
Criterium
USA
4e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1
Etappe
GER
19e etappe Tour de France
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
NE
Etappe
HUN
Proloog Tour de l'Abitibi, Junioren
2.1
Proloog
CAN
2e etappe Tour de la Région de Lodz, Junioren
2.1
Etappe
POL
2e etappe Tour Féminin en Limousin (V)
Circuit de la Haute-Vienne, Tour de la Haute-Vienne
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Negri Sembilan
2.2
Etappe
MAS
1e etappe Tour of Whitehorse
NE
Klimtijdrit
CAN
Villafranca de Ordizia
Prueba Villafranca de Ordizia
1.1
Wedstrijd
ESP
3e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
2e etappe Volta a Portugal, Junioren
NE
Etappe
POR
5e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
26
2e etappe ARBÖ-Raiba ÖBV Radsporttage
NE
Etappe
AUT
Barendrecht (V)
NE
Criterium
NED
Bayonne - Pamplona
NE
Wedstrijd
ESP
Bivigliano
Trofeo Petroli Firenze, Memorial Corrado Pelatti
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Bois Chéri Cycling Cup
NE
Etappe
MRI
4e etappe Brixia Tour
2.1
Etappe
ITA
Este
GP Cementizillo
NE
Criterium
ITA
Flobecq (V)
NE
Criterium
BEL
2e etappe Huanuco - Tingo Maria
NE
Etappe
PER
16e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
Kortgene, Amateurs
Criterium
NED
1e etappe Kreiz Breizh Elite
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Laxå 3-dagars (V)
Svenska Landsvägscupen/Kalas Cup Landsväg
NE
Wedstrijd
SWE
2e etappe Laxå 3-dagers
Kalas Cup Landsväg
NE
Wedstrijd
SWE
Lenoir
NE
Criterium
USA
Lippiano
Trofeo Tosco-Umbro - Trofeo Gabriele
NE
Wedstrijd
ITA
Malacky
GP Bradlo
1.2
Wedstrijd
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
2e etappe deel b Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
2.1
Etappe
GER
2e etappe deel a Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
2.1
Individuele tijdrit
GER
Omloop Het Nieuwsblad, Junioren
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
1.1
Wedstrijd
BEL
2e etappe Portaferry
NE
Etappe
GBR
4e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
2e etappe Rota do Vinho Verde
NE
Etappe
POR
4e etappe Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.1
Individuele tijdrit
GER
5e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1
Individuele tijdrit
GER
20e etappe Tour de France
NE
Individuele tijdrit
FRA
6e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
NE
Etappe
HUN
5e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
NE
Derny
HUN
1e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
JR
Etappe
CAN
3e etappe Tour de la Région de Lodz, Junioren
2.1
Etappe
POL
4e etappe Tour de la Région de Lodz, Junioren
2.1
Individuele tijdrit
POL
1e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
3e etappe Tour Féminin en Limousin (V)
Circuit de la Haute-Vienne, Tour de la Haute-Vienne
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Whitehorse
NE
Individuele tijdrit
CAN
4e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
3e etappe Volta a Portugal, Junioren
NE
Etappe
POR
6e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
Windsor
Tour of the Hilltowns
NE
Wedstrijd
USA
Wuppertal (c)
UNI-Radrennen
NE
Criterium
GER
1e etappe YNLI Pancake Race
NE
Etappe
USA
27
3e etappe ARBÖ-Raiba ÖBV Radsporttage
NE
Etappe
AUT
Bassano - Monte Grappa
NE
Wedstrijd
ITA
Boezinge (V)
Dwars door de Westhoek
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Bois Chéri Cycling Cup
NE
Etappe
MRI
5e etappe Brixia Tour
2.1
Etappe
ITA
6e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
Chicago
Chicago Grand Prix
NE
Criterium
USA
Chicago (V)
NE
Criterium
USA
Cours-La-Ville
Grand Prix de Cours-La-Ville
NE
Wedstrijd
FRA
Curiaú
Macapá Verão
NE
Wedstrijd
BRA
GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
1.2
Wedstrijd
ITA
Hameln - Stadthagen (V)
NE
Criterium
GER
3e etappe Huanuco - Tingo Maria
NE
Etappe
PER
17e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Criterium
USA
3e etappe Kreiz Breizh Elite
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Kreiz Breizh Elite
2.2
Etappe
FRA
Laja
NE
Criterium
BOL
3e etappe Laxå 3-dagars (V)
Svenska Landsvägscupen/Kalas Cup Landsväg
NE
Individuele tijdrit
SWE
3e etappe Laxå 3-dagers
Kalas Cup Landsväg
NE
Individuele tijdrit
SWE
Loborika
NE
Criterium
CRO
Martigny - Mauvoisin
NE
Wedstrijd
SUI
Mont Sainte-Anne, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
CAN
Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
CDM
Wedstrijd
CAN
Morganton
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Nieuwelingen, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
3e etappe Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
2.1
Etappe
GER
Olten (V)
Rund um den Born
NE
Criterium
SUI
Pérenchies
GP de la Ville de Pérenchies
1.2
Criterium
FRA
Porcupine (a)
Porcupine Chalk Creek
NE
Criterium
USA
3e etappe Portaferry
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe Portaferry
NE
Etappe
GBR
5e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
Ronde van Vlaanderen, Junioren
1.1
Wedstrijd
BEL
4e etappe Rota do Vinho Verde
NE
Etappe
POR
3e etappe Rota do Vinho Verde
NE
Individuele tijdrit
POR
5e etappe Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.1
Etappe
GER
San Marcos
NE
Criterium
USA
San Marcos (V)
NE
Criterium
USA
6e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1
Etappe
GER
21e etappe Tour de France
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
JR
Etappe
CAN
5e etappe Tour de la Région de Lodz, Junioren
2.1
Etappe
POL
2e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
Tour de Toona
NE
Criterium
USA
Tour de Toona (V)
NE
Criterium
USA
4e etappe Tour Féminin en Limousin (V)
Circuit de la Haute-Vienne, Tour de la Haute-Vienne
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Whitehorse
NE
Etappe
CAN
Venhuizen, U23
NE
Criterium
NED
5e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
4e etappe Volta a Portugal, Junioren
NE
Etappe
POR
7e etappe Vuelta Internacional al Estado Trujillo
NE
Etappe
VEN
Warszawa (c)
Tyskie Kryterium Fiata
NE
Criterium
POL
2e etappe YNLI Pancake Race
NE
Individuele tijdrit
USA
3e etappe YNLI Pancake Race
NE
Criterium
USA
28
Aalst, Criterium
NE
Criterium
BEL
Boxmeer, Criterium
Daags na de Tour vanaf 1979
NE
Criterium
NED
Hadsten, Criterium
NE
Criterium
DEN
4e etappe Kreiz Breizh Elite
2.2
Etappe
FRA
Lousada, Nieuwelingen
Festas de Lousada
NE
Criterium
POR
Ratingen
LTU-Radrennen, Rund in Ratingen
NE
Criterium
GER
4e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
JR
Etappe
CAN
3e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
JR
Individuele tijdrit
CAN
3e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Proloog
POL
29
Diksmuide, Criterium
NE
Criterium
BEL
Harzé, Junioren
NE
Klimwedstrijd
BEL
Harzé, Nieuwelingen
NE
Klimwedstrijd
BEL
Levane
GP Polverini Arredamenti
NE
Criterium
ITA
Lisieux, Criterium
NE
Criterium
FRA
Mocksville
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Libië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LIB
Putte-Kapellen (V)
NE
Criterium
BEL
Sáles
Circuito Salese
NE
Criterium
ITA
1e etappe Scandinavian Week
NE
Criterium
SWE
Stiphout
Profronde Stiphout
NE
Criterium
NED
Stiphout (V)
Profronde van Stiphout
NE
Criterium
NED
Proloog Tour Alsace
2.2
Ploegentijdrit
FRA
5e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
JR
Etappe
CAN
4e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
Vinci
GP Citta di Vinci
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Vuelta a Yacambu-Lara
NE
Etappe
VEN
1e etappe Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Etappe
POL
30
Camors
Ronde des Korrigans
NE
Criterium
FRA
Chaam (V)
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Chaam, Amateurs
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Chaam, Criterium
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Concord
NE
Criterium
USA
Luxembourg, Criterium
Gala Tour de France
NE
Criterium
LUX
Neuss, Criterium
NE
Criterium
GER
Peer, Criterium
NE
Criterium
BEL
2e etappe Scandinavian Week
NE
Criterium
SWE
1e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
1e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
2e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
1e etappe Tour of Gippsland
NE
Criterium
AUS
Vårgårda (V)
Open de Suede Vargarda
CDM/F
Wereldbeker
SWE
2e etappe Vuelta a Yacambu-Lara
NE
Etappe
VEN
1e etappe Vuelta Pamplona, Junioren
NE
Etappe
ESP
Wels, Criterium
Welser Sparkassen Innenstadt-Kriterium
NE
Criterium
AUT
2e etappe Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Etappe
POL
31
Altzo
Altzoko Igoera - Subida a Altzo
NE
Klimtijdrit
ESP
Clásica Evelyn García
NE
Criterium
ESA
Dijon, Criterium
NE
Criterium
FRA
Getxo
Circuito de Getxo
1.1
Wedstrijd
ESP
Herentals, Criterium
NE
Criterium
BEL
Kinzhu County
NE
Criterium
TPE
Linden
NE
Wedstrijd
BEL
Reningelst
Internatie Reningelst IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Sandefjord
Sandefjord Grand Prix
NE
Criterium
NOR
3e etappe Scandinavian Week
NE
Criterium
SWE
2e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
4e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
3e etappe Tour of Gippsland
NE
Criterium
AUS
3e etappe Vuelta a Yacambu-Lara
NE
Individuele tijdrit
VEN
4e etappe Vuelta a Yacambu-Lara
NE
Etappe
VEN
Waidhofen an der Ybbs
NE
Criterium
AUT
Waidhofen an der Ybbs (V)
NE
Criterium
AUT
Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag, Profronde Westland
NE
Criterium
NED
3e etappe Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Etappe
POL
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd