Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender 1999
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00
Europees Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
01
1e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren
SC
Etappe
AUT
NatWest Island Games, Op de weg, Criterium, Elite
NE
Criterium
NatWest Island Games, Op de weg, Criterium, Elite (V)
NE
Criterium
02
1e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.5
Etappe
BEL
Este
GP Cementizillo
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren
SC
Etappe
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Stadtlohn, Criterium
Criterium
GER
Wiener Neustadt, Criterium
Kriterium um die Preise der Österr. Lotterie-Gesellschaft
1.CRT
Criterium
AUT
03
Beyne-Heusay (a)
GP Claude Criquielion, Memorial Patrice Bar
1.6
Wedstrijd
BEL
Canmore, Mountainbike (V)
CDM
XCO
CAN
2e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.5
Etappe
BEL
Hard - Sulzberg
NE
Klimwedstrijd
AUT
3e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren
SC
Etappe
AUT
4e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren
SC
Klimtijdrit
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Relegem, Amateurs
Relegem - Asse
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Tour de France
Proloog
FRA
Zoetermeer (V)
NE
Criterium
NED
04
Alegia
Memorial J.M. Munduate
NE
Wedstrijd
ESP
Braunschweig (a)
Rund um den Elm
Wedstrijd
GER
Canmore, Mountainbike
CDM
XCO
CAN
3e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.5
Individuele tijdrit
BEL
4e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.5
Etappe
BEL
Colchester
Jock Wadley Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Iddergem (V)
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren
SC
Etappe
AUT
Laplaigne, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Lubbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
NE
Wedstrijd
AUT
Sankt Anton am Arlberg, Criterium
NE
Klimwedstrijd
AUT
1e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
05
2e etappe Tour de France
Etappe
FRA
06
3e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
07
Herbeumont, Junioren
NE
Klimwedstrijd
BEL
Herbeumont, Nieuwelingen
NE
Klimwedstrijd
BEL
4e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
08
1e etappe Arden Challenge
Etappe
BEL
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
Wedstrijd
BEL
Pottendorf, Criterium
1.CRT
Criterium
AUT
5e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
09
Årdal
Criterium
NOR
2e etappe Arden Challenge
Etappe
BEL
Heinkenszand, Amateurs
NE
Criterium
NED
6e etappe Tour de France
Etappe
FRA
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.5
Etappe
POR
10
3e etappe Arden Challenge
Etappe
BEL
Dobratsch
NE
Klimwedstrijd
AUT
Geel, U23
GP Stad Geel, Vlaanderen Europa Classic
Wedstrijd
BEL
Halen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lesaka
Gran Premio Txakain
NE
Wedstrijd
ESP
Rankweil, Criterium
1.CRT
Criterium
AUT
1e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
NE
Proloog
BEL
7e etappe Tour de France
Etappe
FRA
2e etappe deel A Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.5
Etappe
POR
2e etappe deel B Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.5
Individuele tijdrit
POR
11
Anzuola
Antzuola Saria-Memorial Inaki Lete
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Arden Challenge
Etappe
BEL
European Youth Olympic Games, Op de weg, Criterium, Junioren
Open
Criterium
European Youth Olympic Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen
Open
Individuele tijdrit
European Youth Olympic Games, Op de weg, Nieuwelingen
Open
Wedstrijd
Fuenmayor
Premio Villa de Fuenmayor
NE
Wedstrijd
ESP
Gent - Menen, Junioren
Menen-Kemmel-Menen
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
Nationaal kampioenschap
ESP
Ramsdonk, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel b Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel a Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
NE
Individuele tijdrit
BEL
Taintignies (V)
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.5
Criterium
POR
Villach
NE
Wedstrijd
AUT
Willebroek (a)
Drie Zustersteden
1.6
Wedstrijd
BEL
12
Asper (V)
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.5
Etappe
POR
13
1e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Etappe
POL
Proloog Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Proloog
POL
9e etappe Tour de France
Etappe
FRA
5e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.5
Etappe
POR
Vilvoorde (a)
Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.
Criterium
BEL
14
2e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Etappe
POL
10e etappe Tour de France
Etappe
FRA
15
3e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Etappe
POL
Eikevliet (V)
Hingene
NE
Wedstrijd
BEL
Eikevliet, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Grande Prémio do Minho
2.5
Etappe
POR
11e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
16
4e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Etappe
POL
Beveren
Beveren-Leie
Criterium
BEL
2e etappe Grande Prémio do Minho
2.5
Etappe
POR
Plzen (a)
Criterium
CZE
12e etappe Tour de France
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
17
5e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Etappe
POL
Carnago
GP Industria Artigianato e Commercio Carnaghese
1.5
Wedstrijd
ITA
2e etappe Challenge des Côtes Ardennaises, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Durango (a)
Trofeo Villa de Durango
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Giro della Valsesia
NE
Etappe
ITA
3e etappe deel A Grande Prémio do Minho
2.5
Etappe
POR
3e etappe deel B Grande Prémio do Minho
2.5
Klimtijdrit
POR
Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nenzing
GP Vorarlberg
1.5
Wedstrijd
AUT
Plzen (b)
Criterium
CZE
1e etappe Stuttgart (c)
Dekra Open
2.4
Etappe
GER
Proloog Stuttgart (c)
Dekra Open
2.4
Proloog
GER
13e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
2e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
18
Antwerpen - Tielen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Etappe
POL
Elgueta
Euskadiko Mendiko Saria
NE
Wedstrijd
ESP
Forst (V)
NE
Criterium
GER
2e etappe Giro della Valsesia
NE
Etappe
ITA
Gisingen, Criterium
1.CRT
Criterium
AUT
4e etappe Grande Prémio do Minho
2.5
Etappe
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Oosteeklo
Omloop van het Meetjesland
Wedstrijd
BEL
Sint-Lodewijk (V)
Deerlijk
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Stuttgart (c)
Dekra Open
2.4
Etappe
GER
14e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Urdiáin
Gran Premio Sarabe
NE
Wedstrijd
ESP
19
Dentergem
GP Lanssens Crelan Individueel
Criterium
BEL
Nieuwerkerken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
20
15e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
6e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Individuele tijdrit
BEL
21
Aye, Junioren
GP Famenne
NE
Klimwedstrijd
BEL
Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
JR
Regionaal kampioenschap
16e etappe Tour de France
Etappe
FRA
7e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
1e etappe Vuelta a Ávila
NE
Etappe
ESP
22
Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Europa Jugend Grand-Prix, Nieuwelingen
NE
Etappe
AUT
Afgelast
Keerbergen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Ninove
Ninove Ind
Wedstrijd
BEL
17e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
2e etappe Vuelta a Ávila
NE
Etappe
ESP
23
Ermúa
Prueba Ermua - Premio Santiago
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Europa Jugend Grand-Prix, Nieuwelingen
NE
Klimwedstrijd
AUT
1e etappe Internationaler Radsporttage Erlauftal
Purgstall
NE
Etappe
AUT
Pan American Games, Baan, Ploegsprint
JR
Regionaal kampioenschap
18e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
3e etappe Vuelta a Ávila
NE
Etappe
ESP
24
Bazel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Boekel (V)
NE
Individuele tijdrit
NED
1e etappe Boekel (V)
NE
Etappe
NED
2e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
3e etappe Europa Jugend Grand-Prix, Nieuwelingen
NE
Individuele tijdrit
AUT
Graz
Grazer Altstadt Kriterium
1.CRT
Criterium
AUT
2e etappe Internationaler Radsporttage Erlauftal
Purgstall
NE
Etappe
AUT
Rio Saliceto
GP Città di Rio Saliceto e Correggio
Wedstrijd
ITA
19e etappe Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Vuelta a Ávila
NE
Etappe
ESP
25
2e etappe Boekel (V)
NE
Etappe
NED
Ciriè
Circuito Ciclistico di Ciriè, Pian della Mussa
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
4e etappe Europa Jugend Grand-Prix, Nieuwelingen
NE
Etappe
AUT
3e etappe Internationaler Radsporttage Erlauftal
Purgstall
NE
Etappe
AUT
Kampioenschap van de Noordse Landen, Mountainbike, Downhill, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Mountainbike, XC, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Mountainbike, XC, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Mountainbike, XC, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Kandel
Rund um den Sint-Georgsturm
NE
Criterium
GER
Martigny - Mauvoisin
NE
Wedstrijd
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Pan American Games, Op de weg, Ind. tijdrit
CJ
Continentaal kampioenschap
Ronde van Vlaanderen, Junioren
Wedstrijd
BEL
Stamfordham
Beaumont Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
20e etappe Tour de France
Etappe
FRA
5e etappe Vuelta a Ávila
NE
Etappe
ESP
Vzpon na Mangrt
NE
Klimwedstrijd
SLO
Waasmunster, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
26
Aalst, Criterium
Criterium
BEL
Boxmeer, Criterium
Daags na de Tour vanaf 1979
Criterium
NED
Lisieux, Criterium
Criterium
FRA
Menen
Memorial Noël Soetaert, Menen-Moorsele Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Proloog Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.5
Individuele tijdrit
GER
1e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.3
Etappe
POR
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
Wedstrijd
BEL
27
Callac
NE
Criterium
FRA
Kapellen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Sabiñánigo (a)
Clasica de Sabiñánigo, Zaragoza - Sabiñánigo
1.4
Wedstrijd
ESP
1e etappe Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.5
Etappe
GER
Stiphout
Profronde Stiphout
NE
Criterium
NED
2e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.3
Etappe
POR
28
Harzé, Junioren
NE
Klimwedstrijd
BEL
Harzé, Nieuwelingen
NE
Klimwedstrijd
BEL
Olazagutía
Trofeo Ayuntamiento Olazagutia
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.5
Etappe
GER
3e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.3
Etappe
POR
29
Aartselaar
GP Rik Van Steenbergen, Memorial Rik Van Steenbergen
1.3
Wedstrijd
BEL
Reningelst
Internatie Reningelst IC 1
Wedstrijd
BEL
3e etappe Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.5
Etappe
GER
4e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.3
Etappe
POR
Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag, Profronde Westland
Criterium
NED
30
Heerlen
Profronde van Heerlen
Criterium
NED
Pan American Games, Baan, Sprint
JR
Wedstrijd
4e etappe Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.5
Etappe
GER
Proloog Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.4
Proloog
BEL
5e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.3
Klimtijdrit
POR
31
Altzo
Altzoko Igoera - Subida a Altzo
NE
Klimtijdrit
ESP
Biervliet, Amateurs
NE
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Pan American Games, Baan, Keirin
JR
Regionaal kampioenschap
1e etappe Ronde van de Denderstreek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe deel a Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.5
Etappe
GER
5e etappe deel b Sachsen Tour
Ronde van Saksen
2.5
Individuele tijdrit
GER
Steenwijk, Criterium
Spektakel van Steenwijk
Criterium
NED
1e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.4
Etappe
BEL
6e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.3
Etappe
POR
Windhaag
Windhaager Radsporttage Carrera GP
NE
Wedstrijd
AUT
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt