Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender 1995
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00
Kampioenschap van de Noordse Landen, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Mountainbike, XC, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Rochester
Rochester Civic Week, Elite, Road Race
NE
Criterium
GBR
Stamfordham
Beaumont Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
01
Dixon
Criterium
USA
Erwetegem, Nieuwelingen (a)
Omloop van Vlaanderen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Fitchburg Longsjo Classic
Open
Etappe
USA
Frasnes-lez-Anvaing, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Köln - Hürth
Open
Criterium
GER
Kruiningen
Ronde van Kruiningen
NE
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Proloog Tour de France
2.HC
Proloog
FRA
1e etappe Tour of Chalkidiki
NE
Etappe
GRE
4e etappe Tour of the Gila
Open
Etappe
USA
2e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
Open
Etappe
POR
Zwijndrecht (V)
NE
Criterium
NED
02
2e etappe Fitchburg Longsjo Classic
Open
Etappe
USA
Laplaigne, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Lede
GP Frans Melckenbeeck, GP J. Moerenhout
Wedstrijd
BEL
Lubbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Ottawa
Criterium
USA
Portglenone
Open
Wedstrijd
GBR
1e etappe Tour de France
2.HC
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Chalkidiki
NE
Etappe
GRE
5e etappe Tour of the Gila
Open
Etappe
USA
4e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
Open
Etappe
POR
3e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
Open
Individuele tijdrit
POR
03
Åhus
1.CRT
Criterium
SWE
1e etappe Coca-Cola Trophy
2.CRT
Criterium
GER
1e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono
2.CRT
Individuele tijdrit
GER
Denderwindeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Fitchburg Longsjo Classic
Open
Individuele tijdrit
USA
Humbeek (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
Nationaal kampioenschap
BEL
2e etappe Tour de France
2.HC
Etappe
FRA
Watervliet, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
04
2e etappe Coca-Cola Trophy
2.CRT
Criterium
GER
2e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono
2.CRT
Individuele tijdrit
GER
Davis
NE
Criterium
USA
4e etappe Fitchburg Longsjo Classic
Open
Etappe
USA
Orange, Chrono
Santiago Canyon
Open
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Tour de France
2.HC
Ploegentijdrit
FRA
Ystad
1.CRT
Criterium
SWE
05
Boortmeerbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Coca-Cola Trophy
2.CRT
Criterium
GER
3e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono
2.CRT
Individuele tijdrit
GER
Freiburg
Open
Criterium
GER
Landskrona
1.CRT
Criterium
SWE
Orroir, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Niklaas, Criterium
GP Stad Sint-Niklaas
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de France
2.HC
Etappe
FRA
06
4e etappe Coca-Cola Trophy
2.CRT
Criterium
GER
4e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono
2.CRT
Individuele tijdrit
GER
Eslövs Varvlopp
1.CRT
Criterium
SWE
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de France
2.HC
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Open
Etappe
POR
07
5e etappe Coca-Cola Trophy
2.CRT
Criterium
GER
5e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono
2.CRT
Individuele tijdrit
GER
1e etappe Drei Etappenfahrt
Open
Etappe
GER
Helsingborg
1.CRT
Criterium
SWE
1e etappe International Cycling Classic
Superweek
2.CRT
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
6e etappe Tour de France
2.HC
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Moselle
NE
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Open
Etappe
POR
08
6e etappe Coca-Cola Trophy
2.CRT
Criterium
GER
6e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono
2.CRT
Individuele tijdrit
GER
2e etappe Drei Etappenfahrt
Open
Etappe
GER
Forst (V)
NE
Criterium
GER
2e etappe International Cycling Classic
Superweek
2.CRT
Criterium
USA
3e etappe International Cycling Classic
Superweek
2.CRT
Criterium
USA
Keerbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Malmö
Ringenloppet Memorial Frans Desaix
1.CRT
Criterium
SWE
Mount Evans
Bob Cook Memorial
Open
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Sint-Lodewijk (V)
Deerlijk
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour de France
2.HC
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
3e etappe deel a Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Open
Individuele tijdrit
POR
3e etappe deel b Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Open
Etappe
POR
09
7e etappe Coca-Cola Trophy
2.CRT
Criterium
GER
7e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono
2.CRT
Individuele tijdrit
GER
Dourges
GP Fréquence du Nord-pas-de-Calais
Open
Wedstrijd
FRA
3e etappe Drei Etappenfahrt
Open
Etappe
GER
European Youth Olympic Games, Op de weg, Criterium, Junioren
Open
Criterium
European Youth Olympic Games, Op de weg, Nieuwelingen
Open
Wedstrijd
Forst, Chrono (V)
NE
Ploegentijdrit
GER
4e etappe International Cycling Classic
Superweek
2.CRT
Criterium
USA
Kristianstad
1.CRT
Criterium
SWE
Laar, Amateurs
Laar-Landen
NE
Wedstrijd
BEL
Mammoth Lakes, Mountainbike
CDM
XCO
USA
Mammoth Lakes, Mountainbike (V)
CDM
XCO
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Oedelem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Otley
Ellis Briggs Road Race
Open
Wedstrijd
GBR
Ruddervoorde (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Ruisbroek
Ruisbroek Puurs
Wedstrijd
BEL
1e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
NE
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Sleidinge, Nieuwelingen
Memorial Ghislain Wytinck
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour de France
2.HC
Individuele tijdrit
FRA
5e etappe Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
Tremelo, Amateurs
Damiaan Classic
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Open
Etappe
POR
10
Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe International Cycling Classic
Superweek
2.CRT
Criterium
USA
5e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Open
Etappe
POR
11
1e etappe Cascade Classic
Open
Klimtijdrit
USA
Geel, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Gent - Menen, Junioren
Menen-Kemmel-Menen
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe International Cycling Classic
Superweek
2.CRT
Criterium
USA
Keerbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lombardsijde (V)
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Tour de France
2.HC
Etappe
FRA
6e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Open
Etappe
POR
Vilvoorde (a)
Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.
Wedstrijd
BEL
12
2e etappe Cascade Classic
Open
Etappe
USA
Gent, Puntenkoers, Junioren (V)
Blaarmeersen
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe International Cycling Classic
Superweek
2.CRT
Criterium
USA
10e etappe Tour de France
2.HC
Etappe
FRA
13
3e etappe Cascade Classic
Open
Etappe
USA
Domburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
Eikevliet (V)
Hingene
NE
Wedstrijd
BEL
Houtem, Amateurs
Houtem-Vilvoorde
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe International Cycling Classic
Superweek
2.CRT
Criterium
USA
Mechelen
Wedstrijd
BEL
11e etappe Tour de France
2.HC
Etappe
FRA
14
4e etappe Cascade Classic
Open
Etappe
USA
9e etappe International Cycling Classic
Superweek
2.CRT
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
12e etappe Tour de France
1.HC
Etappe
FRA
15
Backnang - Waldrems
Open
Criterium
GER
Beyne-Heusay, Junioren
Memorial Patrice Bar
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Cascade Classic
NE
Etappe
USA
Giro del Friuli (V)
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Giro della Valsesia
NE
Etappe
ITA
1e etappe GP Maia
Open
Etappe
POR
10e etappe International Cycling Classic
Superweek
2.CRT
Criterium
USA
Afgelast
Rheinfelden, Criterium
Open
Criterium
GER
13e etappe Tour de France
2.HC
Etappe
FRA
16
Flagstaff
Wupatki Road Race
Open
Wedstrijd
USA
2e etappe Giro della Valsesia
NE
Etappe
ITA
2e etappe GP Maia
Open
Etappe
POR
Heinsberg
Heinsberg-Oberbruch
Open
Criterium
GER
11e etappe International Cycling Classic
Superweek
2.CRT
Criterium
USA
Meensel-Kiezegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
Protathlima Ellados Dromou - Efivoi
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
NatWest Island Games, Op de weg, Criterium, Elite
NE
Criterium
Oosteeklo
Omloop van het Meetjesland
Wedstrijd
BEL
Perk, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Rio Saliceto
GP Città di Rio Saliceto e Correggio
Wedstrijd
ITA
Strijpen, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
14e etappe Tour de France
2.HC
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Willebroek (a)
Drie Zustersteden
NE
Wedstrijd
BEL
17
Dentergem
GP Lanssens Crelan Individueel
Wedstrijd
BEL
12e etappe International Cycling Classic
Superweek
2.CRT
Criterium
USA
Philippine, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
2e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
18
Strijpen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
15e etappe Tour de France
2.HC
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
19
Eghezée, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Grande Prémio do Minho
Open
Proloog
POR
13e etappe International Cycling Classic
Superweek
2.CRT
Criterium
USA
16e etappe Tour de France
2.HC
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Ulvenhout
Ronde van Ulvenhout
1.CRT
Criterium
NED
Westkapelle, Amateurs
NE
Criterium
NED
20
1e etappe Grande Prémio do Minho
Open
Etappe
POR
1e etappe Hofbrau Cup
2.4
Etappe
GER
14e etappe International Cycling Classic
Superweek
2.CRT
Criterium
USA
Ninove
Ninove Ind
Wedstrijd
BEL
17e etappe Tour de France
2.HC
Etappe
FRA
6e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Individuele tijdrit
BEL
5e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
21
Aye, Junioren
GP Famenne
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Grande Prémio do Minho
Open
Etappe
POR
Grimbergen, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Heide, Amateurs
Heide Linter
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Hofbrau Cup
2.4
Etappe
GER
15e etappe International Cycling Classic
Superweek
2.CRT
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
18e etappe Tour de France
2.HC
Etappe
FRA
7e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Zwevegem, Nieuwelingen
Vitori
NE
Wedstrijd
BEL
22
Dunsfold
Open
Wedstrijd
GBR
Gieten
1.CRT
Criterium
NED
3e etappe Grande Prémio do Minho
Open
Etappe
POR
3e etappe Hofbrau Cup
2.4
Etappe
GER
16e etappe International Cycling Classic
Superweek
2.CRT
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland (V)
Panellinio - Neanides
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
19e etappe Tour de France
2.HC
Individuele tijdrit
FRA
Zoetermeer (V)
NE
Criterium
NED
23
Chemnitz
Karl Marx Stadt
Open
Criterium
GER
4e etappe Grande Prémio do Minho
Open
Etappe
POR
5e etappe Grande Prémio do Minho
Open
Klimtijdrit
POR
5e etappe Hofbrau Cup
2.4
Etappe
GER
4e etappe Hofbrau Cup
2.4
Ploegentijdrit
GER
17e etappe International Cycling Classic
Superweek
2.CRT
Criterium
USA
Langdorp, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Liège, U23
Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Dromou - Gynaikes
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Reningelst, Junioren
Trofee van Vlaanderen Reningelst
Wedstrijd
BEL
Rillaar, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
20e etappe Tour de France
2.HC
Etappe
FRA
Wicklewood
Wicklewood Road Race
Open
Wedstrijd
GBR
24
Aalst, Criterium
1.CRT
Criterium
BEL
Boxmeer, Criterium
Daags na de Tour vanaf 1979
1.CRT
Criterium
NED
Boxmeer, Dernycriterium
1.CRT
Dernyrace
NED
Lisieux, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
Wedstrijd
BEL
25
Callac
1.CRT
Criterium
FRA
Eeklo (c)
GP Roger De Vlaeminck Eeklo, Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Keerbergen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Stiphout
Profronde Stiphout
1.CRT
Criterium
NED
Villafranca de Ordizia
Prueba Villafranca de Ordizia
1.3
Wedstrijd
ESP
26
Camors
Ronde des Korrigans
1.CRT
Criterium
FRA
Chaam, Amateurs
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Chaam, Criterium
Acht van Chaam
1.4
Wedstrijd
NED
Deinze (b)
Wedstrijd
BEL
Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
1.CRT
Dernyrace
NED
Peer, Criterium
1.CRT
Criterium
BEL
27
Boussu Bois (V)
Boussu
NE
Wedstrijd
BEL
Bruinisse, Amateurs
NE
Criterium
NED
Dijon, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
Kruibeke
Omloop Wase Scheldeboorden, Kruibeke - Bazel
Wedstrijd
BEL
Reningelst
Internatie Reningelst IC 1
Wedstrijd
BEL
Sabiñánigo (a)
Clasica de Sabiñánigo, Zaragoza - Sabiñánigo
1.4
Wedstrijd
ESP
Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag, Profronde Westland
1.CRT
Criterium
NED
Wateringen (V)
NE
Criterium
NED
28
Geraardsbergen, Criterium
1.CRT
Criterium
BEL
Heerlen
Profronde van Heerlen
1.CRT
Criterium
NED
Moorsele
Wedstrijd
BEL
29
Biervliet, Amateurs
NE
Criterium
NED
Cepagatti
Criterium d'Abruzzo
1.4
Wedstrijd
ITA
Dilsen
1.CRT
Criterium
BEL
Proloog Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
Proloog
FRA
Hameln
Open
Criterium
GER
Hamme
Omloop Schelde-Durme
NE
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Herk-de-Stad, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kampioenschap van de Noordse Landen, Mountainbike, Downhill, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Mountainbike, Downhill, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Mountainbike, XC, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Mountainbike, XC, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Monein
1.CRT
Criterium
FRA
Moskva, Criterium
Masters Criterium
1.CRT
Criterium
RUS
Steenwijk, Criterium
Spektakel van Steenwijk
1.CRT
Criterium
NED
Zamudio
Wedstrijd
ESP
30
Bioul
Flèche Namuroise
NE
Wedstrijd
BEL
Breyell
Open
Criterium
GER
Gießen
Rund um das Stadttheater
Open
Criterium
GER
1e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
Etappe
FRA
Herzele, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Martigny - Mauvoisin
Open
Klimwedstrijd
SUI
Minneapolis
Norwest Cup
1.5
Wedstrijd
USA
Pordenone (a)
1.CRT
Criterium
ITA
Pratteln
Wartenberg Rundfahrt
Open
Wedstrijd
SUI
Ronde van Vlaanderen, Junioren
Wedstrijd
BEL
Shipston on Stour
Tour of the Cotswolds
Open
Wedstrijd
GBR
Sint-Truiden (a)
1.CRT
Criterium
BEL
Stokesley
Stan Robson Memorial Trophy
Open
Wedstrijd
GBR
Proloog Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.3
Ploegentijdrit
POR
Waardamme, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
31
Altzo
Altzoko Igoera - Subida a Altzo
NE
Klimtijdrit
ESP
Baal, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Castillon-la-Bataille, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
Getxo
Circuito de Getxo
1.4
Wedstrijd
ESP
2e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
Etappe
FRA
1e etappe Mi-Aout-Bretonne
2.CRT
Etappe
FRA
Roosendaal
Draai van de Kaai
1.CRT
Criterium
NED
1e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.3
Etappe
POR
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld